نظر منتشر شده
۶۷۸
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 187073
جزئیات نظام رتبه‌بندی و افزایش حقوق معلمان
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۵۹
 دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش ضمن اعلام جزئیات نظام رتبه‌بندی معلمان، گفت: آموزش و پرورش برای رتبه‌بندی معلمان چهار درجه را به شورای عالی انقلاب فرهنگی پیشنهاد کرده که این امر بررسی می‌شود.
 
مهدی نوید ادهم در گفت‌وگو با ایسنا،درباره نظام رتبه‌بندی معلمان که یکی از مبانی تحول در آموزش و پرورش ذیل سند تحول بنیادین محسوب می‌شود،افزود: رتبه‌بندی معلمان یکی از اولویت‌های اول برنامه‌های آموزش و پرورش است و در آخرین جلسه‌ای که صبح امروز درباره جزئیات آن برگزار شد، گزارشی برای ارسال به شورای عالی انقلاب فرهنگی و مجلس شورای اسلامی آماده شد.
 
وی افزود: رتبه‌بندی معلمان سبب ایجاد انگیزه و رقابت مثبت بین معلمان خواهد شد، ضمن آنکه با اجرای این طرح نه تنها پویایی و سیستم جذب و نگه‌داشت معلمان تغییر خواهد کرد، بلکه این امر به توانمندسازی معلمان نیز منجر خواهد شد.
 
دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش تصریح کرد: اگر این طرح به نتیجه مطلوب رسیده و در شورای عالی انقلاب فرهنگی و مجلس شورای اسلامی تصویب شود، به عنوان یکی از برنامه‌های تحولی آموزش و پرورش بخشی از نظام را اصلاح خواهد کرد. به گفته نوید ادهم، در حال حاضر چهار درجه برای رتبه‌بندی معلمان پیشنهاد شده است که باید مورد بررسی شورای عالی انقلاب فرهنگی قرار بگیرد و درباره جزئیات آن تصمیم‌گیری شود.
 
وی ادامه داد: سوابق و مدرک تحصیلی، شرکت معلمان در فعالیت‌های مدرسه، داشتن مقالات علمی و پژوهشی، خدمت در مناطق محروم و ... بخشی از شرایطی است که برای رتبه‌بندی معلمان در نظر گرفته شده که باعث ارتقای منزلت اجتماعی و به تبع آن حقوق معلمان خواهد شد. دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش گفت: در این درجه‌بندی‌ها همه معلمان در درجه یک قرار می‌گیرند، اما ارتقای آنها به درجات بالاتر منوط به احراز شرایطی خواهد بود که برای درجات بعدی رتبه‌بندی در نظر گرفته شده است.
 
نوید ادهم با بیان اینکه برای درجات مختلفی از نظام رتبه‌بندی عناوین مختلفی نیز از سوی آموزش و پرورش پیشنهاد شده است،افزود: این عناوین پس از بررسی شورای عالی انقلاب فرهنگی، در صورت تصویب اعلام خواهد شد. وی گفت: یکی از اشکالاتی که در سطح کارشناسی این طرح مورد بررسی قرار گرفته، افزایش حقوق معلمان بر اساس نظام رتبه‌بندی است که تحقق آن منوط به تصویب مجلس است، لذا با توجه به اینکه معلمان در درجه‌بندی دارای حقوق‌های متفاوتی خواهند بود، باید منابع آن دیده شود.
 
نوید ادهم با بیان اینکه در صورت اجرای نظام رتبه‌بندی معلمان، حقوق آنها از رتبه دوم به بالاتر افزایش چشمگیری خواهد داشت، خاطر نشان کرد: یکی از راهکارهای تامین این منابع از سوی مجلس و دولت است و پیشنهاد بعدی از محل صرفه‌جویی سیستم آموزش و پرورش است،چرا که با اجرای این طرح، کیفیت افزایش یافته؛ لذا به دنبال آن افزایش بهره‌وری را خواهیم داشت که این موضوع در دراز مدت به کاهش هزینه‌ها منجر خواهد شد، لذا از محل صرفه‌جویی، افزایش حقوق‌ها قابل تامین خواهد بود.
 
مهدی نخعی
۱۳۹۲-۰۹-۰۷ ۲۰:۱۹:۳۱
خواهشمندم تا زمانی که کاملا اجرایی نشد ه اینگونه مطالب رسانه ای نشود ازحرف تا عمل فاصله بسیار است (1807229) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۳-۱۰-۰۹ ۰۹:۲۷:۱۱
از وزارت خانه خواهشمندیم فعلا که کشور بابحران مالی روبه روست اجرا نکنند ودیگر اینکه اگر به معلم و معیشت و منزلت اجتماعی او بها داده نشود مطمئن باشید جامعه به سوی انحطاط خواهد رفت (گفته شده در آلمان مشاغل دیگر درمقایسه با حقوق معلمان از مرکل می پرسند چرا حقوق ما از حقوق معلمان کمتر است و او در جواب می گوید چطور ممکن است حقوق کسی که چون شما را تربیت و آموزش داده با شما برابر باشد .ولی در ایران معلمان حقوق خودشان را با بانک ها و افزایش های قوه قضاییهمقایسه میکنند )باید بگویم تانوع نگاه به آموزش و پرورش به عنوان مصرف کننده اصلاح نشود اینده فاجعه باری خواهیم داشت .ای کسانی که به فکر دین کشور و مملکت هستید آموزش و پرورش را دریابید..... (2572633) (alef-13)
 
محقق
۱۳۹۳-۱۲-۲۲ ۱۷:۰۶:۰۶
در این نظام با توجه به آنچه به عنوان شروط لازم برای اخذ رتبه ذکر شده است تجربه فقط یک پیش شرط برای ورود به رتبه بندی است وفی نفسه ارزش محسوب نمی شود . آیا در همه سازمانها ونهادهایی که بنوعی نظام درجه بندی یا رتبه دهی رعایت می شود ،افزایش سنوات وتجارب شغلی اشان در احراز رتبه های بالاتر بی تاثیر است.
آیا وقتی بنای مهندسی نیروی انسانی در سازمانی مطرح می شود، استقرار نظم جدید بدون توجه به وضع موجود صورت می گیرد . در هیچیک از اسناد اثری از تجارب پیشین ومستندات فعلی معلمان اعم از دوره ها،تشویق ها،تالیفات و... نیست.
گویی قرار است معلمان به نقطه آغاز بازگشت کنند وشروعی مجدد را تجربه نمایند. مطلوبترآن است نظم آینده بر بسترهای پیشین استوار شود ، وبا اتخاذ رویه های اصلاحی وتکمیلی در کلیات نیز بازنگری لازم انجام شود. (2741581) (alef-13)
 
فرهنگ
۱۳۹۴-۰۲-۱۵ ۱۹:۴۰:۵۰
صد در صد با نظر این همکار فرهنگی فرهیخته موافقم (2870299) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۵-۱۸ ۱۰:۰۱:۴۸
کاملابانظراین همکارموافقم چون اصلاح وپیشرفت جامعه بااصلاح ساختارآموزش وپرورش امکان پذیراست (3103316) (alef-3)
 
فرهنگ
۱۳۹۴-۰۲-۱۵ ۱۹:۵۲:۵۷
تصحیح میشود بحران مالی !!!!!!!!!! (2870328) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۳ ۰۰:۵۴:۵۴
معلوم نبود چه خواستی بگی برادر عزیزم (2742180) (alef-11)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۸ ۱۸:۲۴:۳۶
خودتی (2758257) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۳ ۰۹:۴۲:۰۷
احسنتم حرف حق جواب نداره (2742545) (alef-11)
 
سلیمان
۱۳۹۳-۱۲-۲۳ ۲۱:۱۱:۱۶
کسی نیست بگه چرا حقوق سایر سازمانها وادارات مثلا دادگستری میلیون میلیون اضافه میشه نه از مقاله ی پژوهشی خبری است نه از کلاسهای ضمن خدمت ونه ازپرکردن فرمهای آن چنانی .چه میخواهید از جون معلمان .معلمان به حد کافی درکلاس خسته میشوند حالا بای برای چندر غاز اضافه شدن حقوق باید شبها نیز کارکنند .ویا فرمهای دروغین را پرکنند. (2744691) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۸ ۰۳:۱۶:۳۴
ای ول (2757193) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۱۸ ۱۰:۴۱:۲۰
آفرین بر شما .حرف ما معلمین زاوه هم همین است (2798291) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۲-۱۰ ۰۷:۳۸:۲۸
شما جمعا در طول سال 3 ماه هم کار نمی کنید بعدا انتظار دارید مثل کارمندان قوه قضائیه حقوق بگیرید. (2858980) (alef-3)
 
فرهنگ
۱۳۹۴-۰۲-۱۵ ۱۹:۴۲:۱۵
دوست عزیز شما که از صد کانال جور واجور حقوق میگیری حق اظهار نظر ندارین . (2870303) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۲-۲۰ ۱۱:۲۵:۲۷
واقعا که تو اصلا چطور به خودت اجازه میدی در مورد یک معلم اظهار نظر کنی البته حق داری چون جامعه مرتبه یک معلم رو پایین آورده نه که کارمنداي دیگه به حد مرگ شب و روز کار میکنن ازین گذشته نظام آموزشی همينه درتمام دنیا (2880016) (alef-11)
 
مهدی
۱۳۹۴-۰۲-۲۵ ۱۲:۲۵:۱۱
پیشنهاد می دم ساعات کاری مفید یک معلم با ساعات کاری مفید ارگان های دیگر طی یک طرح کارشناسی بررسی شود تا معلوم شود که چه کسی بیشتر خدمت می کند. (2890556) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۴-۰۶-۲۰ ۰۱:۰۲:۳۹
ساعت کاری مفید کارمندای دیگه 45 دقیقه است. ولی کار معلمان حضورشون در کلاس کلا مفیده یعنی کل 6 ساعت. (3178252) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۱۱ ۲۲:۴۹:۲۲
شما چطوری حساب و کتاب می کنید که زمان کار معلم سه ماه می شود من نمی دانم؟ اما به این هم توجه کردین که تعداد افرادی که معلم در روز پاسخگوی آنهاست را با تعداد افرادی که سایر کارمندان و از جمله کارمندان محترم دادگستری پاسخگو هستند مقایسه کنید؟ واقعا آیا یک معلم در مدت کار سه ماه ای که شما می فرمایید به اندازه یک سال یا حتی بیشتر سایر کارمندان ارباب رجوع ندارد؟ اگر معلم فرزند خود شما برای پاسخگویی به سوالهای حتی غیر ضروری شما یا فرزندتان بگوید بروید فردا بیایید واقعا شما چه برخوردی می کنید؟ (2933522) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۴-۰۵-۲۳ ۲۰:۳۰:۲۸
دوست عزیزشماکه ازمشکلات وسختی های تدریس خبرنداری لطفا نظرندین نفستون ازجای گرم درمیاد (3115217) (alef-3)
 
حسین
۱۳۹۴-۰۶-۰۲ ۲۰:۱۱:۳۳
اصلا آموزش و پرورش کار نمی کند سه ماه رو از کجا آوردی؟ (3139816) (alef-3)
 
علی نژاد -از رشت
۱۳۹۴-۰۶-۱۴ ۲۳:۳۵:۲۵
آقای عقل کل تو حتما سواد خواندن و نوشتن رو از کره مریخ فرا گرفتی و بچه هاتم همینطور می بریشون کره مریخ برای با سواد شدن میدونی چرا؟ چون از نظر تو معلم ها اصلا کار نمی کنند. حالا فهمیدی چقدر نظرت مسخره است. (3165671) (alef-13)
 
حسن
۱۳۹۴-۰۶-۲۲ ۱۷:۰۲:۲۷
لطفا قبل از اینکه حرف بزنی یکم فکر کن. (3184407) (alef-3)
 
sogol
۱۳۹۵-۰۸-۱۹ ۲۱:۴۸:۴۷
شما لطفا بدون اطلاع اظهار نظر نکن. واقعا برای شما و امثال شما متاسفم که هنوز نمی دونید معلمای این سرزمین چه مشقتی رو تحمل می کنند تا هم انسان خوب بودن و هم آموزش دروس رو به فرزندای شما و بقیه درس بدند. لطفا دیدتونو عوض کنید (4009310) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۶-۱۳ ۱۹:۳۰:۰۶
معلم فرزند شما فرصت مطالعه نمیخواد؟ در منزل سوال طرح نمیکنه؟ در منزل صدها برگه تصحیح نمیکنه؟ در حالی که شما سریال مشاهده می کنید؟ معلم فرزند شما بچه و نوه و داماد و عروس نداره؟ آیا اینها هزینه نمیبره؟ راستی اگر فرزند شما مسافر معلم مسافرکش خودش بشه چه حسی به فرزند شما دست میده ؟ (3162648) (alef-13)
 
محسن
۱۳۹۴-۰۶-۱۴ ۱۴:۰۰:۴۹
اون زمانی که ما در ابتدای خدمت 11 سال در دورترین روستا ها با کم ترین امکانات خدمت می کردیم و هفته به هفته به دلیل بیتوته دور از همسر و فرزندانمون بودیم شما زیر کولر لم داده بودی و حقوق می گرفتی . (3164096) (alef-13)
 
الونذی
۱۳۹۴-۰۶-۲۳ ۰۰:۳۳:۰۲
اگر معلم سه ماه کار میکند جنابعالی وامثال شما طبق تحقیقات در روز فقط پانزده دقیقه کار مفید می کنید حالا خودت حساب کن دریک سال چند ماه کار می کنی وچقدر پول مفت گرفتی (3185481) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۶-۲۳ ۲۳:۵۲:۲۰
اونا چکار می کنند؟؟؟؟؟؟؟ (3188225) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۴-۰۶-۳۱ ۱۴:۵۳:۳۱
برادر عزیز یک ساعت کار آموزش که تو در دامن آن پرورش یافته ای با چند ماه کار تو پشت یک میز برابری می کند ما نمی گوییم شما زیاد میگیری ما می گوییم حقوق ما کم است برادر جان لطفا جبهه گیری نفرما حداقل در خانه ی تو معلمی هست (3205711) (alef-13)
 
رسول
۱۳۹۴-۰۷-۰۲ ۱۲:۴۴:۱۶
کار کردن شما ها رو هم دیدیم . اما توی مدرسه اینطوری نیست حتی شده موقع رفتن به خونه برگشتیم کار اولیا رو انجام دادیم شما تو ساعت کار خودتون زورتون میاد کار مردم رو انجام بدین. (3209446) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۴-۰۷-۰۲ ۱۹:۵۲:۴۰
سلام
اگه می بینی معلما خیلی بیکارن بچه ات رو مدرسه نفرست. از زیر دست معلم رفتی کارمند و حقوق غیرمجاز، غیرقانونی غیرعرف رو داری میگیری.
بچه ات رو بفرستی باید پاسخگوی این جوابت هم باشی.
ی تابستون نمیتونی بچه ات رو خونه نگه داری به هر راهی ممکنه بره.
برو خدا رو شکر کن با علم معلما حقوق بالا میگیری حالا این حقوق درست یا نه به خودت مربوطه ما وظیفه خودمون رو درست انجلام دادیم که تو این حقوقو داری میگیری. منم دوست داشتم مثل تو باشم و حقوق آنچنانی بگیرم (3210599) (alef-13)
 
معلم
۱۳۹۴-۰۷-۱۵ ۰۸:۲۳:۰۶
خيلي بي ادبي (3243678) (alef-13)
 
معلم
۱۳۹۴-۰۷-۱۵ ۰۸:۲۴:۵۴
خيلي پر ادعايي شما اگه ميتوني بيا برو سر كلاس ببينم ما كار نميكنيم يا شما (3243682) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۷ ۱۵:۴۵:۵۹
فردا كه اين إظهار نظر را نموده ازبرنامه ها وبرنامه ريزى آموزشى اطلاع كافى نداردوقضاوت ونظر وى مصنفانه نمى باشد زيرا كتاب درسى داراى فصول وبخش هايى مى باشد وحجم آن براى يك سال تحصيلى در نظر گرفته شده است و٢٤ساعت تدريس هر درس در هفته براى دبيران وساعتى بيش از آن حدود ٣٠ساعت تدريس براى آموزگاران در هفته در نظر گرفته شده وبر اين اساس برنامه ى ساليانه ى دبيران وآموزگاران برنامه ريزى آموزشى گرديده است،واز طرفى يك ماه مرخصى استحقاقى ومرخصى ساعتى براى معلمان وجود ندارد لذا تدريس كتاب درسى برنامه ريزى شده در طول يك سال تحصيلى اجباراً اجتناب ناپذير است وسه ماه تعطيلات تابستانى وتعطيلات ناشى از آلودگى هوا ويخبندان در زمستان وساير تعطيلات رسمى ملى ومذهبى تأثيرى در اين كه كتاب درسى در يك سال تحصيلى(٩ماه تقويمى آموزشى)بايستى تماماً تدريس وتكميل گردد،تأثيرى ندارد.وبه قول معروف آش كشك خالته بخورى پاته،نخورى پاته.بنابراين اين فردى كه در رابطه با قشر زحمت كش فرهنگى ومعلم نموده است را فقط يك بى انصافى بوده وكافى است يك كلاس درس با٣٩نَفَر دانش آموز را به ايشان سپرده تا ببينيم چگونه كتاب درسى را درسه ماه تدريس وتمام مى نمايد؛اگر اين شخص يك هفته سر كلاس دوام آورد من حقوق٣٠سال خدمت خودرا به همراه حق سنوات وحقوق باز نشستگى ناشى از آن را به ايشان تقديم مى نمايم.چرا ما بايد إظهار نظرهاى ناشيانه وغير كار شناسانه بنماييم كه نه خدا از آن راضى است ونه خلق خدا. (3966826) (alef-13)
 
یک معلم
Romania
۱۳۹۴-۱۲-۲۰ ۲۱:۱۱:۲۰
سلام با نظر شما صد در صد موافقم (3598177) (alef-13)
 
آزادی
۱۳۹۳-۱۲-۲۳ ۲۳:۴۳:۳۸
شما ظاهرا کاسه ی داغ تر از آش هستید (یا بلا نصبت پاچه خواری می فرمایید) که می گویید فعلا اجرا نشود ؛اتفاقا دولت در شرایط سخت باید مردم را درک کند تا مردم نیز در شرایط سخت یار ویاور دولت باشند. (2745074) (alef-13)
 
جبرئیل اصغری
۱۳۹۳-۱۲-۲۷ ۱۲:۲۸:۳۶
تا زمانی که شایسته سالاری در این کشور به عنوان فاکتور اصلی برای توسعه ی آگاهی و عدالت پذیرفته نشود وضع همین خواهد بود. چرا کسی نمی پرسد چگونه نالایق به لایق بها می دهد؟ مگر صدو چند سال پیش زین العابدین مراغه ای در کتاب سیاحتنامه ی ابراهیم بیگ کم از این دردهای جامعه ی ایران گفته است؟ چرا مردم به این باور قطعی نرسیده اند که ضربه به معیشت معلمان یک جامعه اثر سوئش از خالی کردن سم در منبع آب یک شهر بیشتر نباشد کمتر نیست؟ مگر این معلمان بیچاره کودکان کدام سرزمین را پرورش می دهند؟ ...................... وااسفا بر حال ما و آینده ی سرزمین ما که نسل امروز آن به دست من و اشخاصی تربیت می شوند که در غم نان امروز خانواده مان مانده ایم. بسیار متاسفم. (2755469) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۲-۱۰ ۰۷:۴۰:۱۴
نسبت به کارکردتون حقوق میگیرید و این هم زیاده. (2858984) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۲-۱۸ ۱۵:۳۹:۴۹
اﮔﻪ ﺑﻪ اﻧﺪاﺯﻩ ﻳﻚ ﺳﺎﻋﺖ ﻣﻌﻠﻢ ﻣﻲ ﺷﺪﻱ و ﺗﺠﺮﺑﻪ ﻣﻴﻜﺮﺩﻱ ﺩﻳﮕﻪ اﻳﻦ ﺣﺮﻑ ﺭﻭ ﻋﻤﺮا ﻣﻲ ﺯﺩﻱ! (2876134) (alef-13)
 
امیر قره خانلر
۱۳۹۴-۰۲-۲۵ ۱۱:۴۰:۰۹
ای کاش یک ساعت بلد بودی سر کلاس و فقط به بچه های خانواده خودت آموزش میدادی تا ببینی تدریس یعنی چی (2890492) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۱۱ ۲۲:۵۲:۰۵
خواهش می کنم شما تشریف بیاورید سه ماه امتحان کنید. کار یک معلم را انجام دهید حقوق یک معلم را بگیرید، ببینم باز هم همینطور قضاوت می کنید؟ (2933531) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۶-۲۹ ۱۳:۲۰:۱۵
واقعا متاسفم بزای این بزرگوار ظاهرا این فرد قصد آزار و اذیت داره وارزش بحث کردن نداره (3200179) (alef-3)
 
محمد
۱۳۹۳-۱۲-۲۸ ۰۳:۱۵:۱۸
عالی بود (2757192) (alef-13)
 
متی
۱۳۹۴-۰۱-۱۶ ۱۶:۳۶:۳۴
چرا برای شروع اجرای این طرح همه معلمان ذر پایه اول قرار میگیرند مگر معلمی با 27 سال سابقه ومدرک ارشد با معلمی که15 سال سابقه ومدرک فوق دیپلم دارد برابر است (2792646) (alef-13)
 
دردمند
۱۳۹۴-۰۱-۲۳ ۱۰:۴۶:۳۳
مرد حسابی تو با خودت درگیری این طرح شامل فوق دیپلم نمیشه اونوقت تو می گی چرا در این طرح فوق دیپلم با فوق لیسانس برابر است.برو استغفار کن. (2814574) (alef-3)
 
فرهنگی
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۳:۰۶:۵۵
تشویقی برا (به ازخودمونیا)بوده به ماکه تشویقی ندادندمافقط سرکلاس درس دادیم یه گروه بیسوادبعدازچندروزی میامدندازکارمابازدید همیشه هم نیمه خالی لیوان رامیدیدند چون هیچوقت کارنکرده بودن حالاهم اگه افزایش حقوقی باشه برا اوناست (2759301) (alef-13)
 
ع ازفسا
۱۳۹۴-۰۱-۱۷ ۱۷:۳۱:۱۵
ما که چشممون به اجرای این طرح آب نمیخوره چون تا حالا وعده های زیادی شنیده ایم و عملی ندیده ایم.وقتی بسیاری از مزایای قبلی مثل اضافه کار مدیران و معاونان مدارس حذف شده بیمه طلایی عملا بلا استفاده است مزایایی مثل حق ازدواج فرزندان فرهنگیان ساله است فراموش شده حق مسکن و بسیاری از حقوق و مزایای دیگری که به یه کارمند بانک یا مخابرات و... میدهند و فرهنگیان خبری از اونها ندارند حالا با این بوق و سر وصدا میخوان با هزار شرایط جور واجور اونم در سال دیگه چندر غاز زیاد کنند و از حالا اینقدر شلوغ بازی؟فقط راهیه واسه خاموش کردن سروصدای اعتراض معلمان خوش خیال؛ (2796793) (alef-13)
 
ali
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۲۰:۰۸:۰۵
دولتی که به فکر معلما نباشد دولت نیست (2760105) (alef-3)
 
علی
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۲۰:۱۱:۳۸
وزیر بی لیاقت استعفا استعفا (2760117) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۱-۱۸ ۱۰:۴۲:۳۴
فدایی داری (2798299) (alef-11)
 
سید محی الدین
۱۳۹۴-۰۱-۰۳ ۱۹:۵۲:۳۶
بالاخره ماندانستیم که جنابعالی موافق افزایشید یا مخالف ،ازیه طرف بحران مالی رامطرح میکنی بعدازآلمان مثال میاری . (2764164) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۱۵ ۰۸:۲۶:۴۶
شما فکر میکنم صدات از جای گرم در میاد یا واقعا مرفه بی دردی که این حرفها را میزنی . امثال شما هستند که آموزش وپرورش را در پایین ترین رده وزارتخانه ها قرار داده اند یا اینکه شاید معلم نیستی که درک کنی خواهش میکنم یا اینکه تصور من ای است که شما به حالت طنز این مطلب را عنوان داشته اید . (2786600) (alef-13)
 
کاوه
۱۳۹۴-۰۱-۱۵ ۲۲:۰۲:۴۷
خداوکیلی کدام معلم تو ایران روزی یک ساعت مطالعه میکنه که بره تدریس کنه بیسواد ترین قشر در ایران معلمان هستند (2790056) (alef-13)
 
سید
۱۳۹۴-۰۱-۱۷ ۱۹:۱۰:۲۰
البته مطلبی که گفتی درمورد عده زیادی از معلمان صادق است امااین که معلمین را به بیسوادی متهم بکنی دور ازواقعیت بوده وتوهین آمیز است ،علت عدم مطالعه معلمان چندین دلیل ریشه ای ذارد ونیازمند تحقیق می باشد نتیجه گیری وقضاوت شتابزده دراین مورد دلیل برتکبر وجهالت صاحب این نظر است. (2796991) (alef-11)
 
انور
۱۳۹۴-۰۱-۲۴ ۰۹:۴۸:۵۷
احسنت (2817281) (alef-13)
 
انور
۱۳۹۴-۰۱-۲۴ ۱۰:۰۲:۳۴
به مناسبت روز زن برای خانم های کارمندان بانک مبلغ 200 هزار تومان پاداش دادند. به مناسبت عید قربان و فطر پاداش دادند. مستخدم یکی از ادارات شرکت نفت با مدرک زیر دیپلم حقوقی بالای 4 میلیون دارد. کارمند سازمان آب 120 میلیون پاداش باز نشستگی گرفته.
به معلم که میرسه : یه سی دی میدن سوالاشو جواب بدی ، بفرستی ، تایید بشه ، تازه این میشه 30 ساعت که بهش 1 امتیاز میدن .( البته پول سی دی فراموش نشه ) این یک امتیاز باعث خواهد شد که مبلغ بییییییییییییییییییییییییییییییییییییست تومان (200 ریال ) به حقوق اضافه شود.
آآآآآآقآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ دیگه چی می خواین!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟ (2817305) (alef-13)
 
معلمممممممممم
۱۳۹۴-۰۱-۲۱ ۱۱:۰۶:۰۹
نه اینکه همه اونایی که دارن چندده میلیون وچندصدمیلیون حقوق وپاداش و...به هزاران دلیل واهی ومن درآوردی پول میگیرن شب تاصبح راتوکتابخانه هامطالعه میکنن (2808155) (alef-11)
 
فرهنگ
۱۳۹۴-۰۲-۱۵ ۱۹:۴۵:۵۴
لایکککککککککککککککککککککککککککککککککککککک (2870311) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۵ ۰۱:۴۳:۵۲
عزیزم یک روز بیا سر یک کلاس پایه ابتدایی با 35 دانش آموز بعد برو سر یک

کلاس دانشگاه فرهنگیان باور کنید اساتید حوصله اندک صدایی رو ندارند بعضی

هاشون اول تا آخر شر وور گفتند ورفتند ولی ما این پنج ساعت رو یکریز در حال

کار با بچه ها هستیم وقتی خونه می اییم هنوز صدای بچه ها توی گوش ماست

از بس که سر پا می ایستیم واریس گرفتیم تابستون ها باید دنبال دوا

درمون برای انواع بیماریهایی که بر اثر استرس گرفته ایم باشیم (2997092) (alef-6)
 
زهرا
۱۳۹۴-۰۱-۲۱ ۱۵:۰۱:۴۳
من فکر می کنم شما اصلا معلم نیستید و از حال و اوضاع معلمان هم خبری ندارید بیشتر معلمان هم سواد و معلومات بالایی دارند هم مطالعه بسیار (2808779) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۳ ۲۰:۳۱:۱۵
نوشتنواز معلم اولت یادگرفتی حاضر جوابی رو از کی یادگرفتی ؟ (2816377) (alef-3)
 
فرهنگ
۱۳۹۴-۰۲-۱۵ ۱۹:۴۶:۴۵
ههههههههههههههههههههههههه بسیار جواب دندان شکنی بود . اگه آدم خوبی باشه دیگه تو کار بزرگتر از خودش دخالت نمیکنه (2870314) (alef-3)
 
ابی
۱۳۹۴-۰۱-۲۳ ۲۳:۱۷:۵۳
من معلمم و26 سال دارم اندازه ده نمایند ه مجلس درس خوندم و مدرکم ارشد هستش تو که از بیسوادی و درس خوندن میگی کدوم احمق درسی رو که صدبار درس داده دوباره میخونه که تو سنگشو به سینه میزنی، بعدشم اونایی که 10 میلیون 20 میلیون پول مردمو میخورن لابد باهات هر شب فیزیک حرکت کار میککنند. (2816733) (alef-13)
 
ع ا
۱۳۹۴-۰۱-۲۵ ۱۵:۵۸:۰۴
من معلم وقتي سر كلاس نياز دانش اموز رو ببينم حتما دنبال اموختن بيشتر ميروم پس با سواد ترين قشر جامعه كساني هستند كه در وادي تدريس هستند مگر ميشود هميشه در پاسخ دانش اموز گفت نميدانم (2822534) (alef-13)
 
زهرا
۱۳۹۴-۰۱-۲۵ ۲۳:۳۰:۵۴
سلام درمقطع ابتدايي شايد بتوان بدون مطالعه رفت كلاس ولي دردبيرستان بايدحتما مطالعه كرد (2823666) (alef-13)
 
فرحناز
۱۳۹۴-۰۵-۱۷ ۲۰:۱۸:۱۳
من آموزگارم هر روز مطالعه دارم و همیشه با یک فکر جدید و کلی وسیله ی کمک آموزشی به مدرسه می رم اما:
همکاران دبیرستانی هروقت حال ندارن و سواد ندارن یا درس نمیدن یا بچه هارو غیر قانونی تعطیل می کنن خودم دوتا پسر دبیرستانی داشتم که الآن دانشجو هستند البته با تلاش خودشون و زحمات خانواده خدا از دبیراشون نگذره که فقط فکر پول و مدرک خودشون بودن (3102457) (alef-13)
 
زهرا
۱۳۹۴-۰۱-۲۵ ۲۳:۳۷:۴۶
تازه معلمين وقتي بازنشست مي شوند تمام پاداش پايان خدمت خود را بايد صرف بيماريهاي كه دردوران خدمت 30ساله كرده اند بكنند (2823683) (alef-13)
 
علي
۱۳۹۴-۰۲-۰۲ ۲۰:۲۴:۲۴
علت بس سواد بودن شما پس نتيجه بي سواد بودن معلمتان است؟ حرف سنجيده و منطقي بزن آقاي با سواد (2841622) (alef-13)
 
فرهنگ
۱۳۹۴-۰۲-۱۵ ۱۹:۴۵:۲۸
آقای محترم شما با سوادی طرز برخورد رو با یه فرهنگی یاد بگیر. (2870310) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۳-۱۱ ۲۲:۵۷:۳۶
میشه منبع آمار و خبرتون رو ذکر بفرمائید، و بعد لطف کنید بگوئید سایر اقشار که با سواد تر از معلم ها هستند پایه اولیه سوادشان را از که آموختند؟ (2933541) (alef-13)
 
امید
۱۳۹۴-۰۶-۳۱ ۱۵:۳۵:۵۴
با سلام
بنده معلم هستم و روزی بالای5ساعت مطالعه میکنم و حاضرم با شما بصورت تلفنی بحث علمی کنم تا عیار دستت بیاد. اگه آماده هستین پیام بدین شماره بدم (3205813) (alef-1)
 
معلم
۱۳۹۴-۰۷-۱۵ ۰۸:۳۵:۱۰
پس تو هم دست پروده ما معلمين هستي براي خودم متاسفم كه نتونستم تو را قدر شناس بار بيارم (3243700) (alef-3)
 
۱۳۹۵-۰۸-۱۹ ۲۱:۵۳:۴۵
دوست عزیز مطالعه در زندگی هر کسی یه امر شخصیه و مطمئن باش هر معلمی که میخواد بره سرکلاس قبلش مطالعه می کنه و میره افرادی مثه شما با این اظهار نظر بی جاتون باعث میشید که تمام مردم دید بدی نسبت به معلمی و معلمان پیدا می کنند (4009317) (alef-3)
 
علی
۱۳۹۴-۰۱-۱۸ ۱۰:۴۲:۱۷
محمدجان اگرکشور بامشکل روبرو است این مشکل باید باری همه تاثیر گذار باشد شما برو بقیه ارگان هارو بررسی کن ببین چطوری حقوق میدن (2798297) (alef-11)
 
فرهنگ
۱۳۹۴-۰۲-۱۵ ۱۹:۵۲:۳۳
کشوری به این ثروتمندی بحران کالی کجا بود جناب ؟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (2870324) (alef-3)
 
سید عیسی (طارم)
۱۳۹۴-۰۴-۰۹ ۱۵:۲۲:۵۹
محمد عزیز ، پیشنهاد شما وقتی بجاست که اسراف تبذیر در ادارات دیگر و سایر ارگان ها نیز وجود نداشته باشد . آیا مقاومت اقتصادی مگر باید فقط شامل صنف و قشر خاصی از کارمندان شود . احساس می شود در این میان تنها گروهی که بیشتر از سایرین تحت فشار و همچنین نظاره گر بی عدالتی و تبعیض و ... هستند ،فرهنگیان عزیز می باشند و لذا در صورتی که مساوات وجود داشته باشد و حقوق و مزایای فرهنگیان با کارمندان سایر ارگانها برابر باشد ؛ هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت . (3006890) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۶-۰۸ ۱۶:۱۷:۲۴
دوست عزيز ما که مثل مرکل فکر نمي کنيم (3150337) (alef-13)
 
مریم
۱۳۹۴-۰۶-۱۸ ۱۰:۴۳:۴۶
اگه قرار بود معلما بیشترین حقوق را داشته باشن الان معلمه معلم نبودن فارغ التحصیل های شریف و امیرکبیر معلم بودن. (3174301) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۷-۱۲ ۱۹:۲۳:۲۵
اول اینکه بی خودی دانشگاه دانشگاه امیر کبیر را تا وقتی دانشگاه اول ایران و حائز بالاترین رتبه جهانی در بین کل دانشگاههای کشور یعنی دانشگاه تهران است اول جلوه نده و دانشگاه صنعتی شریف نیز فقط در رشته های فنی حرف برای گفتن دارد و نه به مانند اولین و با وسعت ترین و بالاترین رشته ها با برترین اساتید ایران با بالاترین رتبه استادی دانشگاه تهران وبعد اینکه برخی از معلمان در بهترین دانشگاه ها از جمله دانشگاه تهران حتی با مدرک دکتری معلم هستند ونه مانند سایر کارمندان بسیار سطح پایین وبا مدرک زیر دیپلم مثل بانک ها و.... با حقوق های مفت و ناحقی که می گیرند.
حسود شغل های اصل جامعه نباشید (3237544) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۰-۲۹ ۰۰:۰۵:۲۰
اگه میخواهید اضافه حقوق تعلق بگیرد به فرهنگیان زودترانجام.دهید ویه کاری بکنید که شامل همه معلمان بشود (2618059) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۰:۲۵:۴۸
موافق چون اگر این افزایش زودتر انام گیرد کمتر متاثر از کاهش ارزش پول خواهد بود (2735079) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۳ ۲۰:۴۶:۵۰
fdhgfdh (2722632) (alef-13)
 
مح
۱۳۹۳-۱۲-۲۷ ۲۰:۱۰:۱۳
هرچه سریعتر به نحو مطلوب اجرایی کنید (2756477) (alef-13)
 
جابر
۱۳۹۳-۱۲-۲۷ ۲۱:۱۱:۳۴
با سلام چرا وقتی حقوق کارمندان دادگستری 70 درصد افزایش یافت مسولین نگفتن کشور مشکلات مالی دارد. (2756588) (alef-11)
 
شیما
۱۳۹۴-۰۱-۳۰ ۲۱:۲۲:۲۵
این معلمها چی میخوان از این مملکت؟ مگه چیکار میکنن؟ با داعش درگیرن؟ یا از مرز دفاع میکنن؟ والا خدا شانس بده (2834106) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۱۱ ۲۳:۰۶:۵۹
همون بچه هایی را که شما در سه ماهه تعطیلات تابستان به هزار جور کلاس و ... می فرستید تا کمتر توی خانه باشند و کمتر برای شما مزاحمت ایجاد کنند، چند ماه هم نگه می دارند هم به آنها آموزش می دهند هم با هزار جور تربیت جور واجور و خواسته های چند رنگ خود بچه و والدینش کنار می آیند. در ضمن میشود شما بفرمایید چه شغلی دارید و در این شغل چه کاری انجام می دهید که درباره متولیان آموزش کشور این طور حرف می زنید؟ (2933569) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۴-۰۶-۲۰ ۰۰:۵۶:۲۳
واقعا همینطوره الان دوسال از نظر جنابعالی می گذره هنوز اجرایی نشده... (3178238) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۴-۰۶-۲۰ ۱۵:۲۰:۳۶
اگر معلم حقوق کافی نداشته باشد نظام آموزش مریض خواهد شد .کسی دنبال پژوهش وتحقیق نخواهد رفت و با وجود مشکلات مادی شغل معلمی یک ی از مشاغل ثانویه خواهد شد . (3178808) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۴-۰۶-۲۰ ۱۵:۴۴:۰۶
با سلام به دوستان همکار .اگه معلم از حقوق کافی برخوردار نباشه .نمیتونه دنبال پؤوهش و تحقیق بره . چون باید مشاغل دیگری داشته باشه تا بتونه مشکلات مادی شو بر طرف کنه . مگه ما چقدر حقوق میگیریم که دل بقیه را بدرد اورده والا اگه تو جامعه اختلاسی نباشه همه تامین هستن . (3178830) (alef-13)
 
یحیی
۱۳۹۲-۱۰-۰۶ ۲۲:۲۹:۲۶
شتر در خواب بیند پنبه دانه .. حال و روز ما معلماست (1868241) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۱۱-۲۷ ۱۹:۲۳:۳۵
چندسال مردم اجرای هماهنگ حقوق سروکار گذاشتین حالا کسی حرف شما را باور کنه ... (2685906) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۱ ۰۵:۰۲:۰۰
معلمان بیچتره (2715304) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۰:۲۶:۳۸
موافق احسن (2735084) (alef-3)
 
مظفر
۱۳۹۳-۱۲-۱۷ ۱۹:۱۹:۵۹
همکاران محترم وبزرگوار:تنهاوتنها راهی که بتواند ما را به هدفمان که همان رفع تبعیض و بی عدالتی ورساندن یک معلم که بحق هم سرآمد وبرتر ازکارمندان دیگرهستیم اتحاد وهمدلی است .پس انشااله به تحصن و تجمع های صنفی خود ادامه میدهیم تا وجدان های خفته واین وزیر خفته تر ازهمه بیدارشوند.به جان هم افتادن کاری ازپیش نخواهد برد.تا به حقمان نرسیم دست بردارنخواهیم بود.نظام رتبه بندی هم بخورد تو سرشون . (2730126) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۰:۲۹:۰۳
اتحاد رمز پیروزی ، و باعث تغییر دین و دنیایتان خواهد شد. (2735093) (alef-3)
 
احمدی
۱۳۹۲-۱۰-۱۴ ۰۰:۰۶:۲۴
باسلام لطفا بگذارید معلمان در کلاس درسشان را بدهند مگر بانوشتن مقاله وپژوهش معلم بهتر درس می دهد ؟معلمان استرس شدید دارند یک نظرسنجی لازم هست . (1885005) (alef-6)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۴ ۱۱:۵۱:۲۱
سلام. (2723738) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۲ ۱۷:۴۰:۱۰
ممنون (2741615) (alef-3)
 
احمد
۱۳۹۴-۰۱-۱۷ ۰۸:۵۷:۵۵
دم شما گرم کاکاجون (2794774) (alef-13)
 
آرزو آقایی
۱۳۹۲-۱۰-۱۴ ۰۰:۱۲:۱۱
سلام چه خوابهایی برای آموزش پرورش می بینند هر کس یک آزما یشی میکند آموزش یعنی پیشرفت یک کشور ولی افسوس (1885012) (alef-6)
 
۱۳۹۳-۰۹-۲۰ ۱۸:۲۸:۱۲
سلام آفرین عزیزم خوب نظر دادی 20 (2543063) (alef-13)
 
شاکر
۱۳۹۳-۱۲-۲۸ ۲۰:۰۸:۲۴
خدایا شکرت... (2758430) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۳-۱۲-۲۳ ۱۳:۵۳:۴۳
متاسفم وقتی برای سایرارگانها افزایش میدهید شرط میگذارید؟ با این طرح رتبه بندی فقط توهین به معلم میکنید شما را بخدا قسم میدم این کارها را کنار بگذارید اگرافزایش ندید بهتراز اینه که رتبه بندی کنید با این کارفقط باعث دلسردی فرهنگیان خواهید شد. (2743351) (alef-13)
 
م .بیگی
۱۳۹۲-۱۰-۲۱ ۲۲:۰۵:۴۹
با سلام قربونت بشم جهار سال معلم ها را مشغول میکنیدتا رییس جمهور بعد بیاد بعدش میگید بار مالی داشت از توان اموزش وپرورش خارج بود. (1902408) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۱۰-۰۱ ۱۱:۱۹:۰۵
مسلین محترم مشکل مالی ندارند ولی متاسفانه به فکر افزایش حقوق معلمان دل سوز و زحمتکش نیستندو همیشه شعار می دهند و عملی در کار نیست (2559431) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۰-۲۰ ۱۹:۰۵:۳۱
از کل وزرا آموزش وپرورش که تا به امروز متصدی این امر شده اند یک سوال بابد پرسید .آیاسراغ دارند كه يك معلم فقط باحقوق دريافتي صاحب خانه شده باشد!!!؟ أن هم بعد از 16 سال تحصيل و30 سال خدمت. (2598366) (alef-13)
 
کرمانشاهی
۱۳۹۳-۱۰-۲۰ ۱۸:۳۸:۳۳
باسلام،عزیزان این طرح چیزی نیست جز : فشار وآزار معلم.
(خلاصه ومفیدخواستم باشه)
میخوان به تب بگیرن،به مرگ راضی بشیم (2598310) (alef-13)
 
بينام
۱۳۹۴-۰۱-۱۷ ۰۰:۳۳:۵۷
به مرگ مي گيرن به تب راضي شيم (2794197) (alef-13)
 
علي
۱۳۹۲-۱۱-۲۸ ۱۰:۱۹:۴۸
اي گاش حقوق معلمان اي ن قدر رسانه اي نمي شد ومثل بقيه كارمندان دولت از قبيل شركت نفت .فولاد مباركه.شركت گاز.تامين اجتماعي و... فقط خودشان خبر داشتند (1978404) (alef-13)
 
مظلوم
۱۳۹۳-۰۷-۰۳ ۰۷:۴۳:۱۸
اکثریت معلمان با مسافرکشی ویا دستفروشی امرارمعاش می کنند نه باحقوق معلمی شما این را خوب میدانید آقای دولت ولی برویتان نمی آورید.
به عمل کار برآید بسخندانی نیست (2390205) (alef-10)
 
یو سق
۱۳۹۳-۱۱-۰۳ ۱۶:۵۷:۱۴
بر دار و همکار خوب چه مید هند رسانه ای باشه یا نباشه ای کاش ما هم کار گر شرکت گاز بودیم (2627303) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۰:۳۲:۵۳
نه ، ای کاش به اندازه ارزش و اهمیت معلم به او بها می دادند. (2735106) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۸ ۱۸:۳۱:۰۴
آن شخص کورش بود (2758265) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۰:۳۱:۲۹
نظر عالی دادی ، اما آنها با سخنان شیوا دنبال تایید شما در جامعه هستند (2735098) (alef-3)
 
عبد اله
۱۳۹۲-۱۲-۱۰ ۱۳:۳۹:۰۱
تا کی میخواهید با این حرف های بی عمل(لم تقولون ما لا تفعلون ...) به جامعه فرهنگی توهین کنید.بخدا این خیانت به آینده کشور ونسلهای بعدی است .تبعیض وبی عدالتی درمورد پرداخت ها تاکی؟ پرداخت کمتر از سه میلیون تومان به یک معلم جفا درحق فرزندان این کشور است. برای یک بار این بی عدالتی را حل کنید وتمام کنید .یک معلم با یک هیات علمی دانشگاه چه فرقی دارد در حالی که تفاوت پرداخت ها خیلی زیاد است. (2000331) (alef-6)
 
۱۳۹۳-۰۱-۱۶ ۱۷:۰۴:۰۵
شلام حقوق کارمندان دادگستری امسال 70 درصد زیاد شد امادریع از فرهنگیان این عین طلم وبی عدالتی است (2055171) (alef-15)
 
ف.ج
۱۳۹۳-۰۱-۲۵ ۱۴:۲۵:۱۸
نظر ما معلمان مهم نيست ، اگه مهم بوديم به وعده هاي توخالي عمل مي شد . (2078951) (alef-11)
 
صفایی
۱۳۹۳-۰۱-۲۹ ۱۶:۵۹:۳۷
با سلام .تفاوت های زیادی بین فرهنگیان و دیگر کارمندان دولت وجود داره که امیدوارم قبل از ظهور برطرف بشه: چرا حق هیات امنا در حکم کارگزینی به کارمندان وزارت بهداشت پرداخت میشه ولی به فرهنگیان نمیشه ؟ فقط تو حکم فرهنگیان از باب حروف والی نوشته میشه خوانده نمیشه ثبت شده. تکلیف رتبه بندی معلمان در کدام دولت روشن میشه دولت کریمه مهدی (عج) یا قبل از ظهور؟ (2086707) (alef-6)
 
بهنام
۱۳۹۳-۰۲-۰۸ ۲۱:۲۲:۴۴
با سلام . معلمان زیادند. اما زیاده نیستند .آقای تدبیر وامید. تا کی معلمان می توانند تبعیض و تحقیر را در این جامعه تحمل کنند. (2111607) (alef-13)
 
ن-م
۱۳۹۳-۱۲-۲۸ ۰۰:۱۸:۵۰
ما به دنبال افزایش حقوقی که شما اذعان دارید نیستیم ما از فقر نمی ترسیم از فرق متنفریم . (2757035) (alef-13)
 
سید.
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۸:۱۷:۲۴
البته که این طرح عالی است وباعث بالارفتن جایگاه معلم می شه وازاین بابت ازدولت خدوم ومردمی متشکریم.اما نباید فراموش کنیم که دردولت قبل به معلم فرصت هیچ اعتراض وتجمعی داده نمی شد وهیچ کدام ازماجرات این کاررا نداشتیم ،حداقل ازاین منظرکه می توانیم خواسته های به حق خودرابه گوش مسئولان برسانیم جای خوش حالی است .وازاین ظرفیت دولت باید استفاده کرد.یادمه روزی از عابربانگ داشتم مبلغ واریزی عیدانه ((عیدفطر30یا20هزار تومان))راکه آموزش وپرورش واریزکرده بود برمی داشتم البته دردوره وزارت علی احمدی،همکاری هم بعدازمن به نوبت ایستاده بود به کنایه ناچیزبودن مبلغ راگفتم،نگو آقاازمدیران طرفداردولت بود با بی ادبی تمام به من گفتند که :توچه خیری به دولت رسانده ای که به این مبلغ اعتراض می کنی واگروساطت سایرمراجعین پای عابر بانگ نبودمرابه باد کتک می گرفت! (2772494) (alef-13)
 
محسن
۱۳۹۳-۰۲-۱۳ ۱۸:۵۶:۴۰
آقایان عزیز بنده یک معلم هستم که مدرک ارشدم رو گرفتم و دو تا مقاله خارج چا÷ کردم که بیشتر از دو میلیون تومن برام خرج برداشت. اون وقت با این تورم فقط سی هزار تومن به حقوقم اضافه کردن بعد از طرف اداره هم که میان مدرسه می گن سواد به چه دردی می خوره. راست می گن بنده در دکترا هم مجاز شدم اما نرفتم چون چه فایده ای داره وقتی حقوق معلمانی با مدرک دیپلم حداقل هشتصد هزار تومن هم از من بیشتره و تازه با افزایش درصدی حقوق ها این فاصله هر سال بیشتر و بیشتر می شه! اینطوری قدر معلمای باشواد رو می دونین؟ بعد به جای اینکه معلمای باسواد رو بدید توی مدارس نمومه درس بدن می فرستین دهات دور تا اونجا مبصری کنن و اعصابون خرد بشه نه این که درس بدن! (2122107) (alef-13)
 
محمود رفیعی
۱۳۹۳-۰۲-۲۴ ۱۲:۲۸:۲۲
مطمئن باشید اینا فقط حرفه و هرگز عملی نخواهد شد (2144975) (alef-10)
 
مهدی
۱۳۹۳-۰۴-۰۱ ۱۴:۲۴:۴۹
بنظرتون رشته تدریس هم در رتبه بندی تاثیر خواهد داشت؟ تا کی معلم ریاضی و ادبیات و هنر یک حقوق بگیرند؟ عادلانه نیست. (2217335) (alef-13)
 
فرهنگی
۱۳۹۳-۰۴-۱۹ ۰۹:۰۹:۳۴
دوست عزیز ! شما که رشته ی ریاضی را برتر وسخت تر از ادبیات میدونید مطمئنا در رشته ی درسی خودتون که ریاضی هستید، شیوه های قدیمی رو در درس دادن اعمال می کنید تدریستون به روز نیست.جهت اطلاع خواستم به شما همکار عزیز بگم که ادبیات جدید با معنی چند لغت و شعر خوانی خیلی فاصله داره .شما یه نگاهی به درصد های دانش آموزان در کنکور بیندازید ببینید ادبیات ضریب 4 رو چند درصد میزنند؟ آن وقت در برابر حقوق همکاران این رشته موضع بگیرید.بنده جهت تدریس این درس بارها از معلمان فیزیک و ریاضی ساعت اضافه خواسته ام.بیاییم ترک تنگ نظری رو از خودمون شروع کنیم. (2247230) (alef-10)
 
صادقیان
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۳:۵۵:۰۲
خب بهتر بود ریاضی انتخاب نمیکردید . علاقه دارید پایش هم باید وایستید جنابعالی . دبیر ادبیاتم . اما ادبیات هم اینقدر که فکر میکنی آسون نیست . اگه آسون بود چرا رفتی ریاضی خوندی جیگر ؟! (2772040) (alef-13)
 
رحمانی
۱۳۹۳-۰۴-۱۹ ۱۷:۰۴:۱۹
در پاسخ به شما همکارگرامی، خواستم بگم که ادبیات الفبای زندگی است که یادگیری آن در تمام زمینه های زندگی، لازم و ضروری است.گاه یک تک بیت ممکن است یک انقلاب به پا کند وجامعه ای را دگرگون سازد.اگر یک دانش آموز دارای ادبیات قوی نباشد ،در درک سایر دروس بلا شک با ضعف روبه رو است.این را بدانید که درس ادبیات اگر مهم نبود هر رشته ای چه در مدرسه وچه در دانشگاه 4 یا3 واحد به آن اختصاص نمیدادند.لازم به یادآوری است یه مقداری نسبت به این درس و سختی این رشته ؛بویژه زبان فارسی ،آگاهی کسب بفرمایید؛سپس معارض حقوق دریافتی همکاران این رشته شوید. (2248158) (alef-13)
 
برقی
۱۳۹۳-۰۴-۳۰ ۰۵:۴۷:۵۳
آقا درسی رو که یک معلم ریاضی خونده وزحمت کشیده قابل مقایسه حتی با یک پزشک متخصص نیست ، شما چند تا از کتب ریاضی دانشگاه رو ببینی متوجه می شی و زود قضاوت نمی کنی
من خودم رشتم برقه ، توی برق هزارتا فرمول و رابطه و ... هست که برق رو بعد از ریاضی سخت ترین رشته کرده
ما اون مفهوم های سخت ریاضی و فیزیکی رو باید به دانش آموز یاد بدیم در کلاس و تازه کار شروع میشه بعدش باید بریم کارگاه ویا سایت و همون ها رو به دانش آموزا یاد بدیم ، تازه به چه دانش آموزایی ، بچه های کارو دانش و هنرستان که اصلا اومدن اونجا که درس نخونن!!!!!
کتابای تخصصی رشته برق صنعتی حدود هفت تا هست که همشون مفاهیم ریاضی و فیزیکی دارن ، ...... شــــمـــــا چندتا کتاب اینطوری درس میدی؟!!
باور کن یک روز کارگاه که میریم ، میایم خونه فقط میفتیم ، تو کارگاه دانش آموز آزاده و مربی یک لحظه هم نمی تونه بشینه یا استراحت کنه
حالا به اینا خطر برق گرفتگی و ... رو هم اضافه کن
حالا خودت بگو انصافا شما به اندازه ما زحمت می کشید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من فکر می کنم کاری که ما انجام می دیم حداقل چهاربرابر شماست
یکی از دوستا و همکارای خودم دو تا لیسانس داره کامپیوتر و ادبیات ولی اصلا حاضر نیست رشته کامپیوتر درس بده با همین لفظ به من میگه : "مگه من دیوانه ام بیام اونجا ، به بچه ها میگم بنوبت شروع به روخونی از کتاب کنید هر وقت هم که تموم شد من رو خبر کنید!!!!!(تو راهنمایی درس میده)"
حـــــــــــــــالــــــــــــــــا خــــــــــــودت قـــــــــــضـــــــــــــــــــاوت کن
تا هم که میخوان آمار قبولی رو مقایسه کنن میگن آقای فلانی 100درصد داده ولی شما 50 درصد و نمیگن ما که 7 تا کتاب درس میدیم و کارگاه و سایت هم باید بریم و اون مطالب سخت رو چطوری به دانش آموزا یاد میدید
آخر ترم هم که همیشه اولین امتحان ها و بهترین برنامه امتحانات برای شماست
دیگه چی می خوای بگم از تبعیض ، در واقع همین الان بین ما تبعیض هست... (2264359) (alef-10)
 
رضایی
۱۳۹۳-۰۵-۰۳ ۰۸:۵۹:۲۹
انشا الله وقتی بحث پرداخت مزایا و حقوق شد.شما رشته های پایه به یاری همدیگه مانع دریافت حقوق سایر همکارانی که دروس دیگه ای رو تدریس می کنند بشید تا ببینیم به کجا می رسید.شاید در این جامعه اقلا شما داد از تبعیض قائل شدن بستانید!!!!!!!!!! (2271355) (alef-13)
 
حیدری
۱۳۹۳-۰۵-۱۸ ۱۷:۲۲:۴۴
درجواب آقای برقی بایدبگویم کاملاباشماموافقم من هم رشته برق تدریس می کنم
وآنچه گه نوشته اید راتجربه کرده ام واقعاتفاوت زمین تا آسمان است .نمی دانم چرا
دراین نظام رتبه بندی سخنی از سختی کار به میان نیامده !!!!!!! (2296068) (alef-10)
 
کرماتشاهی
۱۳۹۳-۱۰-۲۰ ۱۷:۵۴:۳۳
آقای "برقی"درک یک معلم باید خیلی بیشترازافراد خرده نگرباشه.شمابهتراست به جای افتادن به جان همکارانت ،بیشتر به این فکرکنی که "ضربات "اصلی رو ازکجا میخوریم؟.ادامه ی این حرفا آخرش میشه اینکه ،هرکس رشته خودشو برترازدیگران بدونه.اصلا شاید هدف ازطرح نظام رتبه بندی اینه که ما به جان هم بیفتیم وخسته بشیم و دست ازچیزای دیگه ..بکشیم.آدم با خواندن نظرات شما و"مهدی"ازاینکه معلمان درایران تا این حد،تنگ نظرند کمی مأیوس میشه.دوست عزیز،بااین حقوق ناچیز ،معلمها فقط مبصری هم بکنند،رسالتشونو انجام دادن.اینو نمیگم که فکر کنین اگه حقوق کم باشه،خیانت هم مجازه.میخوام اینو بگم که تا حالابه تفکریک معلم ژاپنی یاآلمانی یا...غیره گذاشتی؟اونا همشون خودشونو به اندازه یک نخست وزیر،بزرگ میدونن،وهستن.اونابه تبعیض بین خودشون و همکاراشون فکرنمیکنن،چون اتحادشون خراب میشه.اونا به تبعیض های بزرگ تر،بین خودشونو،........،فکرمیکنن.
دوست عزیز،زیاد حرف دراین خصوص دارم که بقیه شو به ذهن هوشمندخودت میسپارم که یه کم ملی تروبالاترازاون،جهانی تر اندیشه کنی.
درانتها ازصمیم قلب وصادقانه برایت آرزوی موفقیت دارم.
ارادتمند:
ح.ع [دبیرهنر دبیرستانهای دوره اول کرماشان(نام محلی کرمانشاه) ] (2598213) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۳ ۱۹:۲۰:۳۶
اقای وزیر با این اوصاف بدونید ندادن حق معلم مساوی با خوب درس ندادن معلمهاو بی سواد شدن مظلق دانش آموزان تا حق ما را ندهید ما خوب کار نمی کنیم بروید از وزیر بهداشت یاد بگیرید (2722490) (alef-13)
 
به نام خدا
۱۳۹۳-۱۲-۲۳ ۰۸:۰۸:۵۲
آورین (2742357) (alef-11)
 
احمد
۱۳۹۳-۱۲-۱۴ ۲۲:۵۳:۲۸
برادر نسبتا محترم تدریس ادبیات لیاقت می خواهد حس شاعرانه می خواهد که « کار هر بز نیست ........ » لطفا احترام معلمان ادبیات را نگهدارید هرکدام از کتاب های زبان فارسی و درس عروض یک غول اند مودب باشید واز دور قضاوت نکنید (2725053) (alef-13)
 
احمد
۱۳۹۳-۱۲-۲۱ ۱۱:۰۷:۳۳
لطفا ...اضافي نزنين آقاي به نسبت محترم ادبياتمن فوق رياضي دارم و از شماهم بهتر ادبيات ميدونم و درس ميدن
به قول خودت گاونر ميخاد كه ماشالله شما ميتونيد (2739107) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۳ ۰۱:۰۲:۵۴
لطفا ادب و ادبیات رو رعایت بفرمایید. (2742185) (alef-3)
 
محمد
۱۳۹۳-۱۲-۲۲ ۱۸:۵۸:۲۷
رو سرم هم نپرید.بذارین مشکل همه رفع بشه بعد دروس و رشته ها را با هم مقایسه کنید. (2741711) (alef-3)
 
جسن
۱۳۹۳-۱۲-۲۳ ۰۸:۳۱:۴۱
این حکایت رو در جواب اقای برقی مینویسم زبان حالشه
یکی رفت پیش جضرت موسی گفت برام دعا کنید خدا به من یک گاو بده موسی گفت دعا کردم خدا به تو یک گاو و به همسایه ات یک بزغاله بده اون مرد گفت نه اگر میخواد به همسایه ام بزغاله بده من هم گاو نمیخوام (2742403) (alef-11)
 
اسفلایی
۱۳۹۳-۱۲-۲۷ ۰۹:۱۷:۲۳
سلام آقای برقی شما اگر ریاضی دان بودی با یک حساب سر انگشتی می فهمیدی الان همه فرهنگیان باید با وحدت و همدلی پیگیر مطالباتشان باشند نه اینکه وسط دعوا نرخ تعیین کنن . (2754829) (alef-13)
 
حمید
۱۳۹۳-۱۲-۲۷ ۲۲:۳۷:۴۷
دوست عزیز من هم کارگاه میروم هم کلاس. اداره کلاسها با شرایط کلاسهای پر تعداد سخت تر است. ولی هیچ کسی به اندازه ۴نفر دیگر کار نمیکنه مگر اینکه تراکتور باشه. همه کارها سختی خودشان را دارند. لطفا مقایسه نکنید که اصل تفرقه ایجاد نشود. مگر اینکه چنین قصدی داشته باشید. با پوزش به خاطر مثالی که زدم ولی لازم بود. (2756809) (alef-3)
 
سید
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۸:۳۰:۵۵
درسته که کارتان سخته امااگه اونطوریه باید خدمتگزاران ازهمه بیشتر حقوق بگیرندچون کارشان از همه همکاران سخت تره ،بعدش اگه این همه به رشته ات می نازی وسایر رشته هارا بی حق میدونی چرامعلمی را انتخاب کردی عزیزم می رفتی مهندس یاپزشک می شدی حالاکه توان اون کاررانداشته ای باید سرمامنت بگذاری وحق خودرا ازمامطالبه می کنی ،بنده باافتخاربارتبه 3000سال75رشته دبیری روان شناسی راانتخاب کردم الان هم ازکارورشته ام راضی هستم چون توان واستعدادم این بود .حالا حق دارم سر همکاران سایر رشته ها ((ادبیات ،معارف،ورزش))منت بگذارم؟! (2772523) (alef-13)
 
م ب
۱۳۹۴-۰۱-۱۶ ۱۲:۴۵:۳۱
مال هيچكس اضافه نشد دعوا نكنيد (2791661) (alef-11)
 
برقی جونم!!!!!!
۱۳۹۴-۰۱-۲۰ ۱۷:۴۴:۵۱
ول کن ای حرفا رو ببین چندتا بچه رو درش انگیزه درس خوندن ایجاد کردی والا همه درس میدن مهم اینه که چندتامون تونستیم تو رشته مون انگیزه مثبت و تغییر رفتار در بچه ایجاد کنیم به قولی درس خونشون کنیم قربون همه معلما قربون همه رشته ها واقعا سخته تو این دنیای پر زرق و برق بچه ای که باباش مامانش زورشون بهش نمیرسه یک ساعت ونیم نگهداری و بهش درس بدی و ازش انتظار داشته باشی درستو بخونه و خوب جواب بده بالای نود درصد دانش اموزا فقط حضور فیزیکی در کلاس دارن ولی فکرشون و حال هواشون بیرون از مدرسه است هیچ کس نگه درس من سخته اصلا درس دادن سخته اونم به این طفل گریزپا والسلام. (2807000) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۱-۱۴ ۱۸:۰۸:۳۳
دوستان عزیز چرا وقتی میگیم تدریس رشته ریاضی سختتر هست بهتون بر میخوره، من خودم وقتی با همکاران بحث میکنم میگم حقوق همه معلم ها براساس معیارهای دنیا حداقل باید چند برابر الان باشه،اما تدریس ریاضی ، من از بس پای تخته نوشتم دستام پر میخچه است، وقتی امکانات و پروژکتور نداریم، مجبوریم از گچ استفاده کنیم، به محض اینکه شما پشتت رو به دانش آموز بکنی و بخوای پای تخته چیزی بنویسی ، دانش آموز هزار بامبول بازی در میاره، تازه، میزان یادگیری دانش آموزان برای کتاب های ریاضی خیلی پایین هست، تا اون حد که رشته ریاضی تو منطقه ما منقرض شده.دانش آموز برای نمره آوردن دروس ، حفظشون میکنه، اما این کار برای این دروس امکان پذیر نیست.من درک میکنم که معلمان بقیه دروس با سختی های زیادی مواجه هستند اما سختی تدریس ریاضی مضاعف هست( کافیه یه نگاه به نمرات ریاضی راهنمایی و دبیرستان دوره دانش آموزیتون بندازین ). (2660423) (alef-13)
 
ایوب
۱۳۹۳-۰۷-۱۲ ۲۳:۱۸:۵۷
اقایان فرهنگی همکاران عزیز آیا تا طرز فکر مااینست توقع دارید کسی دیگه بهفکر معیشت ما باشه واقعا براتون متاسفم بهتر در همین سطح بمانیم همبستگی برای احقاق حقوق فرهنگیان یعنی این افکار نابخردانه؟؟؟؟؟؟؟ (2408377) (alef-13)
 
بهنام
۱۳۹۳-۱۰-۱۲ ۲۱:۵۱:۲۵
واقعا!!
هنوز طرح اجرا نشده افتادن جون من که رشته تدریس من برتر از تویه و باید پول زیاد بگیرم.
همتون حقتونه که این وضعو تحمل کنید. برید پوشه هاتونو پر کنید از تقدیرنامه ها و تشویقی.هنوز زوده از مزایا حرف بزنید (2580821) (alef-13)
 
سیدقلی
۱۳۹۳-۰۷-۱۲ ۲۳:۲۱:۲۸
برو خودتو باسایر وزارت خانه مقایسه کن بدبخت حیف نیست تو دم از معلمی بزنی (2408381) (alef-13)
 
مریم
۱۳۹۳-۰۹-۱۴ ۱۹:۰۰:۱۶
اقای مهدی نمی دانم به این سایت دوباره مراجعه می کنید یا نه اما امیدوارم از زمان نوشتن این حرف ها نظر شما تغییر کرده باشد ، آقای محترم در یک جامعه سالم همه چیز به یک نسبت تاثیر گذار خواهد بود ، همانقدر که فن و دانش برای ساخت آینده یک کشور مهم است ، بالا بردن فرهنگ و هنر نیز مهم و ضروری است ، کم کاری در فرهنگ و هنر نتیجه اش جامعه ای بی روح و بی خلاقیت خواهد بود .
در آخر از اینکه به خود اجازه می دهید تا این حد خود را بخاطر رشته تحصیلی خود بالاتر و برتر بدانید واقعا متاسفم . (2529619) (alef-3)
 
amirali
۱۳۹۳-۱۰-۱۵ ۰۹:۳۱:۲۶
سخن کو از سر اندیشه ناید نوشتن را و گفتن را نشاید (2586866) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۱-۲۷ ۲۰:۱۲:۱۴
سلام ایا شما که میگید ریاضی سخته میتونید بییاید و در مقطع دبستان یه آب بابا را به بچه ها یاد بدید به نظر من هر رشته ای و هر پایه ای جای خودش را داره نباید اینطور فکر کرد (2685991) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۲ ۲۰:۴۷:۰۵
باسلام مافرنگیان به همدیگررحم نمی کنیم چه برسددیگران معلم معلم است درهررشته ای که باشد (2720582) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۲ ۲۲:۲۲:۰۶
دوست عزیز معلم ادبیات هستم آموزش و پرورش با ریاضی و ادبیات و هنر و ...معنا پیدا می کند 90 دقیقه تدریس برای من و شما یکی است منکر درس خواندن بیشتر شما نیستم ما هم به سهم خود دود چراغ خورده ایم جنابعالی اگر در هر نوبت امتحان فرضا 100 برگه برای تصحیح دارید من در شرایط برابر باید 300 برگه تصحیح کنم «املا، انشا و فارسی» لطفا منصف باشید. (2720856) (alef-13)
 
خود خودم
۱۳۹۳-۱۲-۱۳ ۱۸:۵۷:۴۸
به همین دلیله که هر دولتی که مستقر میشه برای معلم تره هم خورد نمیکنه .
آقا من دبیر ریاضیم از بقیه بهترم!
چرا مدیر مدرسه حق مدیریت میگره ؟ !
چرا ...
چرا ...
متاسفانه خیلی از ما معلما هم فقط به منافع خودمون فکر میکنیم. (2722452) (alef-13)
 
حسن
۱۳۹۳-۱۲-۲۳ ۰۸:۲۴:۱۵
وقتی که همکار خودمون اینقد کوته بین باشه چه انتظاری از بقیه میشه داشت (2742388) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۱ ۱۴:۵۳:۵۹
یک دبیر ریاضی برای تدریس این در س باید تعدادی فرمول بلد باشه و صد البته مهارت در آن اما یک دبیر ادبیات برای تدریس این درس ، غیر از ادبیات باید اطلاعات مختلف تاریخی،جغرافیایی،دینی، فرهنگی،اجتماعی، سیاسی و غیره داشته باشد تا بتواند در کلاس یک معلم موفق باشد.دیگر اینکه اگر دانش آموزش زبان و ادبیا ت نداند مطمئن باشید در دروس دیگر هم کمیتش لنگ است. (2761319) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۲ ۰۱:۱۷:۴۰
سلام دبیرمحترم ریاضی خیلی جو گیرشده ای درعالم رویا احساس می کنی چیزی هستی؟نه باباابوعلی سیناباآن عظمتش گفت من چیزی نیستم .آقای لیسانس ریاضی.بیشتربقالهالیسانس ریاضی دارن. (2762031) (alef-13)
 
معلم
۱۳۹۴-۰۱-۲۱ ۱۵:۰۹:۲۰
منظورتون چیه از فرق معلم ریاضی و ادبیات کدوم بیشتر زحمت می کشه متاسفم برای طرز فکر و حتی سوادتون (2808794) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۲-۲۰ ۱۱:۳۶:۱۱
تا امثال شما با این طرز فکر هست که ریاضی رو برتر از ادبیات و هنر ميدونن هیهات که اوضاع درست بشه (2880042) (alef-11)
 
شهروند
۱۳۹۳-۰۴-۱۹ ۱۶:۴۹:۳۹
اقای وزیر به چه مجوزی رفتین قرارداد بیمه تکمیلی رو با اتیه سازان بستین هر جا که پیش دکترا میریم اگه اتیه سازان هستین چون دیر پول میده قابل قبول نیست خودتون باید خرج کنین بعد بیمه میگه طبق تعرفه میدم گند زدید برو درب بیمه اتیه سازان مرکزی اهواز ببین چقدر ادم با کاغذ به دست ریخته ومحل به هیچ کس نمیزارن.طرح رتبه بندیت هم اب در میاره یک صد تومانی اضافه میکنی بعد میگی که همه استاد دانشگاه شدن تو که فرهگی هستی چرا سکوت کردی فعالترین وزیر در کشورها اموزش وپرورش است یه حرفی بزن (2248123) (alef-13)
 
جلال
۱۳۹۳-۰۶-۰۴ ۲۱:۲۲:۳۵
خوش بحال شرکت نفتیها
خوش به حال بانکیها
خوش به حال ...
ناخوشیها بای معلمها (2342982) (alef-6)
 
۱۳۹۳-۱۲-۰۷ ۱۸:۵۷:۰۳
.....خوش به رییسها... (2708377) (alef-13)
 
اسحق
۱۳۹۳-۰۶-۰۶ ۲۲:۵۰:۵۹
چرا فقط حرف میزنیم وامید میدهیم اما عمل نمیکنیم ما معلمان روی قولهای وزیر محترم حساب کرده ایم اما... (2347141) (alef-10)
 
چکمه پوش
۱۳۹۳-۰۶-۰۸ ۰۱:۰۸:۱۸
حضرات امروز که شاگردان دیروز ما بودند می خواهند معلمان را مورد سنجش قرار دهند که چگونه ایم و یا کدامین یک از معلمانشان سزاوار حقوق بخور و نمیر ی بیشترند ؟
یادشان رفته که همان دیپلمی را هم که گرفتند با خواهش و تمنایشان مواجه شدیم ؟
آن همه ننه من غریبم را گفتند تا نیم نمره بیشتر به آنها داده شود تا از همشاگردی هایشان جا نمانند و بتوانند در پیام نور یا دانشگاه آزادی ادامه تحصیل دهند !!
هر چه هستند فرایند همین دلسوزی ها و کمک های نابجایی هستند که شد .
عاقبت آن همه زور زدن برای در کردن چنین تری بود که اکنون در مسندی بنشینند که بخواهند معلم را ارتقای کیفی یا رتبه دهند .
جا دارد به والدینشان و به ویژه به همکارانی که در پرورش و تربیت آنها سنگ تمام گذاشتند دست مریزاد گفت . براستی این گه که امروز ذرو میشود محصول و برکت همان کاشتی است که شد .
این همه بازی دادن معلم و نزول جایگاه معلم به گونه ای که مورد تحقیر همه ی اقشار جامعه باشد به گونه ای چشم ترحم به وی دارند ...
جا دارد به خوذمان تبریک بگوییم و بر آنها هم برای شکستن چنین رکورد بلند و طولانی و خوش صدایی آفرین گفت، بهتر از این نمی شود . (2348231) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۶-۰۹ ۱۷:۱۵:۳۷
تا کی باید تحقیر شویم 24 سال است که با مدرک فوق لیسانس کار می کنم و حقوق دریافتی من یک میلیون و چهار صد هزار تومان است و میزان حقوقی که من می گیرم با سرایدار مدرسه مان چندان تفاوتی ندارد با توجه با اینکه سرایدار مدرسه ا ز امکانات رایگان مانند مسکن و غیره بهره مند است (2351884) (alef-10)
 
بی باک
۱۳۹۳-۰۶-۱۴ ۰۹:۴۸:۴۲
ای کاش معلم نمیشدم معلمی یعنی استرس فشارروانی فقر محرومیت بی ارزشی وهزاران معضل دیگر (2359346) (alef-13)
 
حسین
۱۳۹۳-۱۲-۲۵ ۱۹:۲۱:۳۲
من از فقر نمیگویم از فرق می گویم . امیدوارم در سال 94 دولت امید با وعده و نوید. کلید این معما را حل کند .اگر نگاهی به سایر کشورهای پیشرفته داشته باشید . آنگاه متوجه جایگاه معلم می شوید نه زندانبان .اولین حقوق معلم در نظامیه ها را مقایسه کن با حال در ایران و در سایر کشورها. در این مورد مقاله بنویس که در نظام رتبه بندی عقب نمانی (2751572) (alef-13)
 
بی باک
۱۳۹۳-۰۶-۱۴ ۱۰:۵۳:۴۰
ای کاش معلم نمیشدم معلمی یعنی استرس فشارروانی فقر محرومیت بی ارزشی وهزاران معضل دیگر (2359411) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۰۶-۱۹ ۱۱:۲۹:۰۷
من یک فرهنگی ام و خجالت زده ی زن و بچه ام هستم چون نمی تونم تمام نیاز های مادی آنها را برآورده کنم و هر سال می گویم با افزایش خقوق وضع زندگیم بهتر خواهد شد اما....... چه بگویم که ناگفتنش بهتر است. کسی که به فکر ما نیست. (2367869) (alef-10)
 
معلم سخت پوست
۱۳۹۳-۰۶-۱۹ ۱۵:۱۴:۲۶
هرچی بخوام بگم کم گفتم .یه چی میگم ربطی به حقوق نداره دیگه عادت کردیم به فلاکت پس دیگه نمیگم.
این وزارت آبروی معلما رو برده سرایدار وخدمت گذار رو معلم کردن ،سواد ندارن،طرز برخورد با دانش آموز رو که بلد نیستن ،مردم هم فکر میکنن همه معلما اینجورین ،بابا جمع کنین این آموزش وپرورشو (2368394) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۰:۳۷:۵۸
احسن (2735124) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۰۶-۲۱ ۱۹:۴۵:۱۳
من سال چهارممه که تدریس میکنم وبا فوق لیسانس ریاضی باید برم یه روستایی که تو نقشه ایرانم نمیشه پیداش کرد اونوقت اونی که پارتی داره توبهترین دبیرسانه شهر داره درس میده حقوقای آموزش وپرورش بخوره تو سرش حداقل این بی عدالتی هارو جمع کنن هیچ انگیزهای واسه اود مهر واسه مون نمونده والا (2371151) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۶-۲۴ ۱۸:۴۲:۲۹
با سلام خدمت فرهنگیان عزیز. من دبیر ریاضیبا مدرک ارشد محض هستم با سابقه 21 سال. از شغلم لذت می برم ولی زندگی بسیار معمولی دارم . خواهشمندم در بیان نظرات و درد دلها احترام همکاران دیگر و به خصوص تمام رشته ها را داشته باشید. یکی از مشکلاتن اساسی ما معلمان اینه که متحد نیستیم و هر کس به تنهایی میخواد مشکلشو برطرف کنه. اگه خرد جمعی داشته باشیم به امید خدا موفق خواهیم شد. (2376562) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۱۲-۰۷ ۱۹:۰۵:۱۲
تفرقه بنداز حکومت کن! (2708388) (alef-13)
 
معلم عاشق
۱۳۹۴-۰۱-۰۱ ۱۲:۳۴:۳۲
سلام من حدود بیست چهارسال سابقه در آموزش و پرورش دارم اولا مثله دوستامون با اینکه درس خونده ی تربیت معلم بود م و سهمیه تهران دورترین نقطه مشغول کار شدم من اوایل از کارم ناراضی بودم با اینکه اینکه عاشق معلمی بودم ولی بعد دو سه سال دلسرد شدم بعد تصمیم به ادامه تحصیلات م گرفتم بعد ازون هر روز نسبت به کارم و درس دادن به بچه ها عاشقتر شدم هرچه علم من بیشتر شد افتاده شدم و با هیچ توقعی کار کردم تازه به اگر به دوستانم بگم چه زجرها چه زحمتها چه عشقهای پاک بچه ها رو تجربه کردم باورتون نمی شود فقط عشقم به کارم باعث ماندنم شده.وفقط بگم معلمی عشق و هنرهای

من یه معلم عاشقم فقط یه گله مهم دارم چرا شان انسانی معلمان زیر پاگذاشته شده که هر جا که می رویم به جای اون احترامی که در شان مورد تمسخر قرار می گیریم چرا باید کوچکترین کار برای معلمان باید رسانه ای شود چرا دیگر ارگانها چندبار اضافه ق دارند (2761076) (alef-11)
 
شاگرد شرمنده
۱۳۹۴-۰۲-۱۳ ۱۰:۳۵:۲۴
ای کاش اظهار نظر نمی کردی ، معلومه که عاشق علمی که مثل را مثله می نویسی (2863854) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۰۷-۰۱ ۱۶:۳۱:۴۸
همش سرکاریه .... (2388020) (alef-3)
 
ابراهیم
۱۳۹۳-۰۷-۰۱ ۲۲:۵۳:۰۸
تو رو خدا بذارین به درد خودمون بسوزیم . من فوق لیسانس حقوقم با یه سیکل اداره دیگه یکیه .بابا درست بشو نیست ما تعدادمون زیاده باید نصفمون از بد بختی بمیریم تا درس بشه (2388388) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۷-۰۳ ۱۲:۵۳:۲۳
تجربه به من ثابت کرده که با اظهار سختی ها و بیان مشکلات نه تنها مشکل حل نخواهد شد بلکه جایگاه ارزشمند و والای معلمی پایین می آید . افتخار کردن به شغل معلمی را با مسائل اقتصادی کم رنگ نکنید . نگویید و ننویسید چرا معلم شدم با افتخار و سربلندی بگویید معلمم هستم اما ازحقوق خود با حفظ عزت شغل معلمی دفاع کنید. (2390700) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۹-۲۸ ۱۴:۲۲:۰۰
برو دفاع کن ببینم چطوری دفاع میکنی؟ اصلا کسی بهت اهمیت میده؟ (2555272) (alef-3)
 
افتخاری
۱۳۹۳-۱۰-۱۳ ۰۱:۰۱:۳۱
افتخار را ببر دم نانوایی ببین چندتا نان میشه خودت گول نزن (2581140) (alef-13)
 
ه-رحمانی
۱۳۹۳-۰۷-۱۱ ۰۰:۲۹:۰۴
بهتره ب اندازه حقوق درس داد....وقتی کسی درکمان نمیکند بهتره ما هم کسی رو درک نکنیم ...وسلام.. (2405499) (alef-10)
 
حسین
۱۳۹۳-۰۸-۰۵ ۱۷:۳۳:۴۷
عزیزم با این شرایط حقوقی معلمی رو قبول کردی وجدان کاری داشته باش وکارت رو خوب انجام بده بچه های مردم چه گناهی کردن که در این بین لطمه ببینند؟ (2453531) (alef-13)
 
سعید
۱۳۹۳-۰۹-۲۰ ۲۳:۰۹:۴۹
با شکم خالی میشه درس داد نفست ازجای گرمی بلند می شه (2543288) (alef-13)
 
واقع بین
۱۳۹۳-۱۲-۱۵ ۰۱:۲۶:۰۴
برادر یا خواهر عزیز معلم چه گناهی کرده؟ کدام معلم یا انسانی حاضره با بی عدالتی که در حق اون و خانوادش میشه خالصانه خدمت کنه . بی عدالتی ریشه ی دین وایمان را میسوزاند (2725295) (alef-13)
 
معلم نجیب
۱۳۹۳-۱۲-۲۸ ۰۸:۱۲:۲۴
شما معلم پرورشی هستید?یا یه چیزی مثل اون! (2757299) (alef-13)
 
معلممممممم
۱۳۹۴-۰۱-۲۱ ۱۱:۰۹:۴۶
حتمامعلم پرورشی هستی جنابعالی یاتازه استخدام شدی وهنوزداغی داداش (2808167) (alef-11)
 
معلم نان ندارد
۱۳۹۳-۰۷-۱۱ ۰۹:۴۰:۰۵
همین تبعیضها باعث شده معلمان سرکلاس علاقه ای به سخت کوشی نداشته باشند.وقتی میبینندکارمنددارایی چندبرابرفیشش درواقعیت دریافت میکنه دیگه علاقه‌ای واسه خدمت نداره (2405665) (alef-10)
 
آموزگار
۱۳۹۳-۰۷-۱۲ ۱۹:۳۱:۴۹
کارمند دارایی چرا؟
مستخدم عزیز خودمان با دیپلم من با ارشد او بیشتر از من می گیرد!!
نوش جانش اما گناه من درس خواندن بوده!!!!! (2408156) (alef-3)
 
محمت
۱۳۹۳-۰۷-۱۳ ۰۹:۵۵:۲۳
من همزمان بامدرک دیپلم ریاضی لوکوموتیورانی پذیرفته شدم نرفتم .رفتم معلمی هیچ کس نگفت افرین همه گفتن اشتباه کردی.
این یعنی اسفناک بودن اموزش وپرورش (2408615) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۰۷-۱۳ ۱۷:۱۸:۳۹
سلام ترا به خدا هنوز هیچی نشده از افزایش حقوق معلمها چیزی نگین یه عمر با بدبختی زندگی کزدیم بقیه عمر هم میگذره (2408970) (alef-10)
 
معلم
۱۳۹۳-۰۷-۱۳ ۲۳:۲۹:۴۱
سلام به همه همکاران که حداقل عرضه اعتراض دارند. خیلیها ... (2409297) (alef-3)
 
علی
۱۳۹۳-۰۷-۱۴ ۱۵:۲۰:۴۱
سلام چقدر ظلم باید در حق معلمین روا داشت این ها همش شعاره (2410547) (alef-3)
 
یحیی
۱۳۹۳-۰۷-۱۵ ۲۲:۱۶:۴۸
با این شغلی که گیرم آمد زندگی خودم و زن و بچه هام فنا شد ای کاش معلم نمی شدم کاش.............. (2413410) (alef-10)
 
محمد از سبزوار
۱۳۹۳-۰۸-۱۲ ۲۲:۴۷:۳۱
سلام گرم به همکاران عزیز
به فکر امروز معلم نبودن یعنی خیانت به فردای این مملکت.امیدوارم بزرگان مملکت بجای ندیدن معلمان به فکر آینده این مملکت بودن اگر راست می گویند.البته الان برای حکومت کردن نیاز ی به معلم ندارند. (2467641) (alef-13)
 
بلا
۱۳۹۳-۰۸-۱۸ ۱۹:۲۵:۰۸
مگه میشه به فکر معلم باشند نکنه میخواهید دولت مردان خودمان شبها گرسنه سر به بالش بگذارند هرچه میگویند باد هواست اگه چند ریالی به حقوق ما اضافه کنند چند ملیونی به جیب خودشان واریز میشه باز انیکه زمین میمونه معلم است (2477153) (alef-10)
 
معلم ابرومند
۱۳۹۳-۰۹-۰۱ ۰۹:۴۸:۳۷
این طرح بسیار کلی و مبهم است تکلیف مدیران مدارس و نیروهای اداری در ان مشخص نشده است چاپ کتاب و مقاله بودجه مالی می خواهد که ما نداریم چون طرح بار مالی دارد مجلس تصویب نمی کند چون شکم خودشان سیر است و از معلمان خبر ندارند وزیر و معاونانشان اعتقادی به این طرح نداشتند و منتقد ان بودند فقط می خواهند بگویند ما می خواهیم کار کنیم ولی نمی گذارند بهتر هست معلمان عزیز به همان شغل دوم و سومشان ادامه دهند وبه این طرح ها دل خوش نکنند (2502153) (alef-17)
 
مجتبی
۱۳۹۳-۰۹-۰۲ ۱۰:۵۲:۱۸
به نظر شما سطح دسترسی معلمان شهرهایی مث تهران به اینترنت و سایر امکانات با معلمانی مث ما که در منطقه گهواره درس میدیم یکیه . کی بهتر میتونه مقاله و پژوهش بنویسه (2504206) (alef-17)
 
رضا
۱۳۹۳-۰۹-۰۷ ۱۶:۳۲:۴۰
تااخر سال به مجلس بره کی بررسی میشه وایا در بودجه94 دیده شده ؟ (2515138) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۳-۱۲-۱۶ ۰۹:۵۵:۵۶
لطفابه وزیر محترم بهداشت ودرمان بفرمایید چون وزیر ما لیاقت ندارد دفاعی از ما بفرمایند (2726795) (alef-13)
 
معلم مفلوک
۱۳۹۳-۰۹-۰۷ ۱۹:۳۳:۱۰
عزیزان همکاراین طرح ها فقط برای دلخوشی ماست زیاددل نبنید. بخداسخته وقتی می بینی یک کارمند بانک بامدرک دیپلم چقدرازنظر رفاه ازیک معلم جلوتره. باورکنیدازاینکه بگم معلمم خجالت می کشم.معلم مساوی فلاکت شده. (2515249) (alef-13)
 
معلم گرسنه
۱۳۹۳-۰۹-۲۰ ۰۹:۵۱:۱۳
من با رتبه زیر پانصد معلمی رو انتخاب کردم و روزگاری افتخار میکردم اما الان خجالت می کشم ار معلم بودنم.شما بگید با حقوق
نهصد تومانی من چکار کنم؟ (2542442) (alef-3)
 
بازنشسته
۱۳۹۳-۱۰-۱۰ ۲۲:۴۳:۴۹
ما همکاری داشتیم که میگفت دو گروه بغل رادیو جون میدن اول شاهنشاهی ها که هی میگن شاه امروز برمیگرده وفرداو.....عمرشون به سر میرسه دوم معلما که هی به رادیوگوش می دن و میگن حقوقمون افزایش میابد ووضعمان امسال .سال اینده.......خوب میشه ویهومی بینند عمرشون تمام شد ول کنید فکر شغل دوم وسوم باشید (2577247) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۰-۱۰ ۲۲:۴۵:۳۵
حقته اون روز وجدان کاریت گل کرده بوده حالا مبصری کن معلم یعنی :مبصر گنده (2577253) (alef-13)
 
حق
۱۳۹۳-۰۹-۲۰ ۱۰:۳۰:۱۸
بهتره ب اندازه حقوق درس داد....وقتی کسی درکمان نمیکند بهتره ما هم کسی رو درک نکنیم ...وسلام.. (2542484) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۰۹-۲۲ ۱۸:۵۶:۰۱
معلمی یعنی یک عمر بدبختی (2545106) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۳-۰۹-۲۰ ۱۶:۱۸:۲۱
به نظرمن همش خواب وخیال هس هرسال میگن سال بعد مت دارم دیگه بازنشست میشم به خدا روز به روز بدتر شده که بهترهم نشده بعد۴۰نفر توکلاس بیماری روانی هم گرفتیم بعدازاتمام بدون شک سکتو رامیزنم بریددنبال شغل دیگه که خربزه اب است شغل دوم (2542938) (alef-13)
 
حسن
۱۳۹۳-۰۹-۲۱ ۰۹:۰۱:۰۷
فقط سخن پردازی است مثل همیشه و قرار نیست تغییری در وضع معلمان ایجاد شود مثل بیمه طلایی شون که در بوق و کرنا کردند و حالا حلبی از کار درامده هیچکاری برای معلمان نمیکنند و فقط در رسانه ها اعلام میکنند ولی ارگان های دیگر همه کاری برای کارمندانشان میکنند و هیچ کس خبردار نمیشود. (2543458) (alef-13)
 
ح س ن
۱۳۹۴-۰۱-۰۵ ۰۶:۰۹:۰۲
همکاران محترم چون آقایان گفته اند از اول مهر نظام رتبه بندی می خواهد اجرا شود مطمئن باشید حالا حالا باید صبر ایوب داشته باشید به نظر من حقبر وعده سر خرمن است سایر ارگانها نه تبلیغات می کنند ونه رسانه ای حال کنید یک کارمند دیپلم .... با مزایای ی که شب عید با عناوین مختلف مثلا به مناسبت 22بهمن 22روز حقوق -به دلیل عوض شدن رئیس وهدیه انتخاب بجا وشایسته اقای رئیس 850هزار تومان ا هدیه وافزایش حقوق نجومی آن هم قبل از عید تا خدا ی نکرده حق عزیزان ضایع نشود و از الطاف بزرگ منشانه دولت محترم بتوانند از افزایش 14 درصدی نیزاستفاده کنند وای معلم که درس می خوانی تادر سر کلاسها بهتر و کار امد تر حاضر شوی عوض تو عزیزان دلبند اضافه کاری 176 ساعت را فیکس می گیرند خدا خیرشان بدهد به هر حال بدانید و به گوش باشید که کارمند محترم.... (طفلکیها) درشب عید جدایی ازحقوق و پاداش به طرقی تقریبا 5میلیون به حسابشان واریز شده عزیز دل برادرآنها وام 28درصدی به من وتو می دهند تا اقتصاد مملکت بچرخد و طرف سر ازکانادا در بیاورد ؟ خوب حالا توچه می کنی ؟ ها بگو خداوکیلی شمائی که هنوز به بازنشستگی نرسیده حتی پزشکان هم حاضر به معاینه ات نیستند چون بیمه طلایی ات اتیه ساز ان است واقای معلم شمانمی توانی وام میلیاردی بدهی چون صادق هستی( البته خدانکرده به بعضی ها که صادقانه اختلاس می کنند بر نخورد) و ویا وام 3میلیونی بگیری چون حسابت فقط 5 روز اول ماه را پول دارد و.......؟؟؟؟؟ و هنوز چند سالی به باز نشستگی ات مانده یک سوم حوقت را باید به اقایان دکترها تقدیم کنی به هر حال درد دل زیاد است (آقا) عزیز دل برادر در مو قعیتی هستیم که قشر معلم با توجه به اینکه شغل انبیا را داریم و فعلا صندوق حضرت خدیجه هم برا ی معلمی که با سیلی صورت خود را سرخ نگه داشته خالی است پس بیایید همه باهم کمک کنیم افرادی تربیت کنیم درستکار باشند و به فکر؟؟؟؟؟؟؟؟آخرت باشند ؟انشاا... البته سیلی ها توسط آقای وزیر محترم به صورتمان زده می شود واطلاع از بخشنامه ممنوع بود ن تنبیه ندارد.؟؟؟شما به بزرگواری خودتان ببخشید. عجله نکنید همه چیز درت خواهد شد . (2765731) (alef-13)
 
سمیرا
۱۳۹۳-۰۹-۲۲ ۱۴:۳۴:۲۳
سلام به معلما. خوش به حالتون که معلمین من ارزوم بود که معلم بشم ولی نشد رازیم به رضای خدا. به خودتون افتخار کنید (2544768) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۷ ۱۸:۵۴:۴۷
بروتمرین املاءکن (2756342) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۸ ۰۱:۲۵:۴۱
مردم چه ارزوهایی دارن (2757137) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۹-۲۲ ۱۶:۰۹:۰۶
حرف مفت میزنند (2544917) (alef-13)
 
نوربخش
۱۳۹۳-۰۹-۲۲ ۱۸:۳۷:۰۰
تا به اموزش وپرورش نرسید این مملکت ره به جایی نخواهد برد رفع فساد بالندگی جامعه رشد جامعه رفع بزه کاری وخلاصه داشتن مدینه فاضله درگرو توجه به آموزش وپرورش است خشت اول چون نهد معمار کج تاثریا می رود دیوارکج (2545084) (alef-13)
 
نعمت
۱۳۹۳-۰۹-۲۲ ۲۱:۳۰:۱۸
با سلام خدمت مجریان رتبه بندی ...خدا رو شاهد میگیرم به معلمی افتخار میکنم اما از حقوقش رنج میبریم این بار دیگه ابرومون رو حفظ کنید و کاری کنید که ارزش معلم درجامعه بالا برده شود و با لحنی نگن معلمی!!! (2545348) (alef-13)
 
یک معلم
۱۳۹۳-۰۹-۲۳ ۱۹:۴۸:۵۰
سلام من نمی خوام به هیچ کس توهین کنم ولی این حقو ق ومزایا برای بعضیا

خیلی زیاده (2547255) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۷ ۱۸:۵۶:۲۶
شما ببخشیدناخن معلم هم نمیشین (2756345) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۹-۲۳ ۲۳:۵۵:۳۸
حیف که جوانیم از دست دادم اخر معلمی هم شد شغل. اقای وزیر بیکاری انجام بده خودت را مخفی نکن (2547830) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۹-۲۴ ۱۱:۲۶:۱۰
مطمئن باشید یه کاری می کنند که شامل حال هیچ کس نشود بیجاره ما معلم ها (2548543) (alef-13)
 
فرهنگی
۱۳۹۳-۰۹-۲۶ ۱۱:۲۷:۴۷
سلام لطفا به دادمون برسین مافرهنگیان بین کادمنان ایرانی نازلترین حقوقوداریم لذاایجانب بعلت امرار معاش خانوادم مجبورم کارگری کنم حتی رفتگری ولی ازینکه میشناسمم بین دیگران خجالت میکشم خلاصه این وضعیت ملال آورست (2552686) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۹-۲۶ ۱۳:۲۳:۰۱
گوش ما ازین حرفا پره داداش. وقتی در بزرگداشت معلم طعنه نان به معلم میزنند اینجور توقعات بیخوده.آآموزش در این کشور بی ارزشه برادر. فکرتو مشغول نکن. این حرفا همه آبدوغ خیاره (2552987) (alef-13)
 
دبیر تاریخ
۱۳۹۳-۰۹-۲۷ ۱۰:۴۴:۴۴
البته کاش یه اشاره ای هم به این نکته می شد که قبل از انقلاب دانش اموز ادب داشت ومعلم پول !!وحال معلم پول ندارد ودانش اموز ادب.
خواهش من ازمدیران الف اینست که حتما" این موضوع مورد بررسی قرار بدهند وببیند چه ارتباطی بین این دوموضوع است به امید انکه مشکلات اخلاقی جامع هم شاید حل شود. (2554199) (alef-13)
 
فرهنگ
۱۳۹۴-۰۲-۱۵ ۱۹:۵۷:۱۱
لایکککککککککککککککککککککککککککککککککککککککک (2870331) (alef-3)
 
آرمان
۱۳۹۳-۰۹-۲۷ ۱۳:۰۹:۳۸
من که تصمیم گرفتم ساله دیگه معلمی رو ول کنم برم لب خیابون سمبوسه بفروشم بخدا حساب کردم حداقل یک میلیون تومان درآمدم بیشتر از حالا میشه (2554299) (alef-13)
 
ولی
۱۳۹۳-۰۹-۲۸ ۲۱:۵۵:۴۳
از معلم بودنم خجالت میکشم اگر کارگر شهرداری بودم الان وضعیتم بهر از این بود در سال 93 تمامی کارکنان دولت بالای 50درصد افزایش حقوق داشتند فقط آ.پ 20 با این وزیر همه معلمان فنا فی الله خواهدشد (2555887) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۴ ۱۴:۰۰:۳۴
سلام
ای کاش فنا فی الله بشیم. با این وضعیت فقط میسوزسم و برا کسی هم سود نداریم (2724055) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۰۹-۲۹ ۱۶:۲۰:۰۴
همکاران فرهنگی یک پیشنهاد
البته من یک خانم هستم و درآمدم کمک خرج است و از ابتدا به عشق معلمی و اینکه بهترین محیط برای اشتغال خانمها ست یک معلم شدم . قطعا
حال کسی را که تنها به این درآمد وابسته است درک نمی کنم فقط می دانم که بسیار سخت است. اما عزیزان برای اثبات شرایط سخت خود به جان هم نیفتیم بدون تردید هریک از ما صرف نظر از نوع درسی که تدریس می کنیم از نظر فشار کار ، بخشنامه های متعدد و تنگناهای پی در پی ، همواره خود را با بسیجیانی که مخلصانه در راه خدا و بی چشم داشتی از جان خود گذشتند درس می گیریم و اگر قابل باشیم می خواهیم راه آنان را در امر تربیت با همان روحیه ادامه دهیم اما سخن ما با مسئولین این است که شما نباید از ما کار بی مزد و مواجب بخواهید و اگر به امر تعلیم و تربیت به اذعان جهان امروز واقفید که همه چیز به آموزش و پرورش وابسته است دیگر جای بحثی نمی ماند .
اما شما همکار گرامی به جای اینکه سر یک ریال و دو ریال به جان همدیگر بیفتیم باید یک صدا و متحد حق مان را طلب کینم . و بدانید اگر یک روز همه با هم قلم ها را زمین بگذاریم چگونه همه مشکلات یک روزه حل می شود . ازماست که برماست . وقتی همکار به همکار رحم ندارد ، وقتی نیروی ستادی به نیروی مدارس به چشم بچه زن بابا می نگرد وضع به همین منوال است و تغییری نخواهد کرد. به امید روزیکه با اتحاد خود این پیروزی و احقاق حق را جشن بگیریم. (2557048) (alef-13)
 
ع ج
۱۳۹۳-۱۰-۰۴ ۱۸:۵۱:۰۳
بعد از بیست سال می گویم :کاش معلم نمی شدم (2564417) (alef-13)
 
منتظر،نان
۱۳۹۳-۱۰-۰۴ ۲۲:۳۱:۴۸
وضعیت معیشتی معلمان را بهتر نکنید مقاله نویسی و کتاب نویسی را توسعه دهید تا به تعداد مقاله ها و کتاب های گرد و خاک نشسته افزوده شود به امید مقاله های نان آور فرهنگیان (2564687) (alef-13)
 
آرش
۱۳۹۳-۱۰-۰۵ ۱۹:۴۸:۰۲
من معلمی هستم که 22سال در مقطع ابتدایی مدرسه استثنایی مشغول تدریس هستم از زمانی که به یاد دارم هرکدام از وزیران آموزش وپرورش طرحهایی به اصطلاح برای افزایش حقوق معلمان اجرا نمودندیک دوره طرح ارتقا شغلی حالا هم نظام رتبه بندی
ولی تا کنون هیچ ثمری برای معلمان نداشته است چه بسا باعث ایجاد رقابت ناسالم بین معلمان وپارتی بازی مدیران برای معلمان نور چشمی می شود (2565657) (alef-13)
 
ساسانی
۱۳۹۳-۱۰-۱۰ ۲۰:۳۸:۱۵
باسلام خدمت همه
بنده در روستاهای دور افتاده چاراویماق درس می دهم که از شهر خودمون سه ساعت فاصله داره و تو زمستون باید حداقل یکی دو ساعت پیاده روی کنم . من با کاردانی تربیت معلم اومدم آموزش و پروش . ولی باهمه این سختی ها لیسانس از دانشگاه رجایی تهران قبول شدم و به هر زحمتی که بود تمامش کردوم و بعد از اونم از دانشگاه تربیت مدرس تهران ارشد قبول شدم و اونم باهزار مکافات دارم میخونم . کاش به این زحمت های ما معلمان توجهی می شد. . کارمندانی هستند که در زمستان کنار بخاری و جای گرم و نرم میشینن و چند برابر ما حقوق در یافت می کنند ولی ماها باید تو راه روستاها پاهامون یخ بزنه . یه مامور به تحصیلم به آدم نمیدن آدم راحت درسشو بخونه . من که همیشه تو راهم و اون چندر غازی هم که بهم میدن میدم کرایه ماشین . اگه سه چهار میلیون هم حقوقمون باشه زخم هایی رو که از بی پولی خوردیم تا چند سال دیگه به سختی ترمیم می کنه . یکی به دادما برسه بابا.............................اه (2576933) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۰-۲۰ ۱۹:۴۵:۵۴
دو ماه پیش علوم پزشکی حداقل 150هزار افزایش داد کی فهمید ؟؟؟ دوم مدیر معاون ابتدایی در مدارس اضافه اند ؟ یا حمال ؟؟ (2598465) (alef-13)
 
دلسوز
۱۳۹۳-۱۰-۲۱ ۰۹:۱۰:۳۲
آقای وزیر ، شما باید به جای این که بگویی :هر معلمی که کار کرد حقوق بیشتری می گیرد باید بگویی : " به معلمان هم مثل بانکی ها حقوق و مزایا و وام و.......... بدهید ، اگر معلم کم کاری کرد آن وقت به چهار میخ بکشیدش ". سال ها است وارونه عمل می کنید .چــــــــــــــــــــــــــــــرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بدانید پیچ دانش آموزان مملکت دست معلمان است.باورود "شیشه" به دبیرستان ها ،جهت چرخش پیچ کاملا مشخص است. شما معلمان را نابود کردید و معلمان هم به تلافی دانش آموزان را یعنی آینده ی کشور را . حالا به قول معروف :"هی خود را به کوچه ی علی چپ بزنید". و بعد بگویید "کی بود کی بود ،من نبودم". حواله ی اعمالتان به خدا. (2599286) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۳-۱۰-۲۲ ۱۰:۵۴:۴۴
به نظر شما لیسانس برق با دکتری مشاوره و تاریخ و ا...... غیره قابل مقایسه است؟ (2603330) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۶ ۱۵:۰۱:۰۸
چه بی ربط (2727484) (alef-13)
 
معام فلک زده ج ا
۱۳۹۳-۱۰-۲۲ ۲۳:۴۲:۱۷
با سلام به تمامی همکاران گرامی
همکاران گرامی شما را به خدا بیایید یه فکری به حال خودمان بکنیم بیایید متحد شویم وبه این وضع اسف بار خودمان که در مقابل زن وبچه هایمان همیشه شرم سار و خجلیم پایان دهیم زن چیزی میخواد میگیم پول ندارم بچه چیزی میخواد میگیم پول ندارم میگن پس تو چگونه اسمت گذاشتی مرد واقعا حق با اوناست چون میبینند زن و بچه همسایه مان که متصدی خدمات بانک کشاورزی است چگونه در ناز و نعمتند چه ساختمانی دارند چه ماشینی سوار میشند من خودم وقتی بادو چرخه میرم سنگک بگیرم او را بامشین انچنانی میبینم خجالت مکشم تا کی ما باید حسرت بخوریم وتحقیر بشیم با این وضع حالا خدا نکند یک اتفاقی یا یک بیماری به سراغ ما بیاید که هزینه سر سام اوری داره و فلج کننده و کمر شکن است ویا اگر دختر دم بخت داری یا پسر به سن ازدواج داری یا دانشجو داری با این وضع حقوق چه خاکی باید به سر ریخت (2606184) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۰-۲۳ ۱۸:۴۷:۴۵
همگی سر کارید (2608930) (alef-13)
 
ولی
۱۳۹۳-۱۰-۲۴ ۰۰:۴۱:۰۶
با ارایه چند مقاله بهره وری ایجاد نخواهد شد بی شک در این مورد هم هفت خان رستم قرار خواهید داد تا کمتر هزینه کنید تا به فکر ایجاد منابع برای حقوق معلم باشید نتیجه ای حاصل نخواهد شد
حقوق معلم را باید چنان زیاد کنید که حرکت در قشر فرهنگی ایجاد شود و دانش آموزان نخبه اولویت اولشان در ادامه ی تحصیل شغل معلمی باشد شاید طی چندین سال بشود نتیجه گرفت وگرنه این هم آب در هاون کوبیدن است مگر برای افزایش حقوق کارمندان قوه قضاییه شرط و شروط گذاشتن تا به معلم میرسید باید بریم یک کامیون کاغذ تحویل بدیم از شما امید خیری نیست .... (2609713) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۰-۲۴ ۱۲:۲۵:۲۴
شکایتنامه شش هزار معلم ایرانی: معلمان زیر خط فقر به‌ سر می‌برند


معلمان در حال امضای طوماری که ۱۳ متر شده است

حدود شش هزار معلم در سراسر ایران با امضای طوماری خطاب به علی لاریجانی، رییس مجلس، از آنچه برخوردهای سیاسی با مشکلات معیشتی‌شان نامیدند،‌ اعلام نارضایتی کردند.

به گزارش خبرگزاری کار ایران، ایلنا، امضاءکنندگان این طومار خواستار رفع تبعیض و برقراری عدالت بین معلمان و سایر کارکنان دولت شدند.

شش هزار امضا کننده این طومار به رییس مجلس نوشته‌اند که «بیشتر معلمان در ایران در تامین نیازهای اولیه زندگی‌ خود درمانده‌اند، زیر خط فقر به سر می‌برند، به منزلت‌شان آسیب رسیده است و انگیزه‌های شغلی خود را از دست داده‌اند».

در بخشی از این طومار نوشته شده که معلمان آینده روشنی در پیش روی خود نمی‌بینند و به همین دلیل خواستار عمل از سوی مجلس و دولت هستند.

این شش هزار معلم همچنین از نمایندگان مجلس و دولت خواستند «به دور از هر گونه شعار سیاسی، حقوقی به معلمان پرداخت کنند که پاسخگوی نیازهای یک زندگی شرافتمندانه باشد».

اسماعیل عبدی، دبیر کل کانون صنفی معلمان،‌ به رادیو فردا می‌گوید: «معلمان از سراسر کشور در امضای این طومار شرکت کردند. ما از ارائه این طومار دو هدف داشتیم. نخست آنکه نسبت به شرایط موجود اعتراض خود را نشان دهیم زیرا آموزش و پرورش ایران از تبعیض در رنج است و هدف دوم ما این بود که با مجلس اتمام حجت کرده باشیم که اگر فرهنگیان بعد از این، راهکار دیگری را اتخاذ کردند، مجلس در جریان آن باشد. به خاطر آن‌که الان در بدنه آموزش و پرورش التهاب زیاد است و حجم و سطح مطالبات فرهنگیان بسیار بالا رفته است».

به نوشته ایلنا،‌ امضاء کنندگان طومار تاکید کرده‌اند که هرگونه برنامه‌ریزی برای پیشرفت و تعالی کشور در گرو برنامه‌ریزی اصولی در آموزش و پرورش و نگاه صحیح به مقوله تعلیم و تربیت است و این امر در سایه توجه خاص به متولیان امر تعلیم و تربیت، یعنی معلمان، رقم خواهد خورد.

سایت حقوق معلم و کارگر نیز اشاره کرد که این طومار ۱۳ متری توسط نمایندگان کانون‌های صنفی معلمان استان‌های همدان، کردستان و تهران تحویل مجلس شده است.

پیشتر نیز بیش از ۱۰۰ تن از معلمان و بیش از ۱۵۰ تن از فعالان صنفی و مدنی و همچنین اتحادیه صنفی معلمان کردستان ایران با امضای طوماری از سیاست دولت حسن روحانی در قبال نظام آموزشی انتقاد کرده بودند.

به نوشته سایت حقوق معلم و کارگر، امضاءکنندگان طومار گفته بودند که دولت جدید نه تنها بر مشکلات پیشین فائق نیامده است، بلکه مشکلات جدیدی را نیز بر حجم مشکلات آموزش عمومی، مشکلات معلمان، دانش آموزان و خانواده‌ها افزوده است.

آنها همچنین از سیاست علی اصغر فانی، وزیر آموزش و پرورش،‌ انتقاد کرده چرا که به گفته آنها، آقای فانی اقدامی برای حل مشکلات معیشتی و رفاهی معلمان از جمله پایین بودن دستمزد و برخورداری‌شان از حمایت‌های اجتماعی و فرهنگی مانند بیمه تکمیلی و بیمه درمانی نکرده است.

امضاءکنندگان این طومار در نهایت تاکید کرده‌اند که نابسامانی اقتصادی، امنیت شغلی معلمان را در سطوح مختلف دچار مشکل کرده است. (2610596) (alef-13)
 
معلم
۱۳۹۳-۱۰-۲۴ ۱۷:۴۷:۴۹
ما میگیم به معیشت ما رسیدگی کنید ما رو از زیر خط فقر به بالا ببرید آقایون میفرمایند مقاله علمی پژوهشی بنویس تا ما دوزار بزاریم تو کاست!!! (2611288) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۳-۱۰-۲۶ ۱۳:۱۵:۰۹
من افرادی را سراغ دارم که الان سابقه 23 سال دارند ولی فقط یک خونه ساده و یک پراید قسطی دارد دیگر هیچ / خدا فقط سلامتی بدهد و بس (2613461) (alef-10)
 
رضا
۱۳۹۳-۱۰-۲۸ ۰۹:۲۳:۲۴
مرسی (2616341) (alef-13)
 
جمالزهی
۱۳۹۳-۱۰-۲۹ ۲۰:۲۰:۳۰
با سلام به همه کسانیکه قراره برای معلمها کاری بکنند من فقط یک سوال دارم فرق ما معلمها با مدرسین دانشگاه چیه که اونا ده برابر ما حقوق میگیرن درصورتی که زحمت و استرسی که ما سر کلاس با 30 بچه تحمل میکنیم ده برابر اوناست بخدا یک معلم تا میخواد یک نکته رو به دانش اموز کلاس اول بفهمونه تمام بند بند بدنش باز میشه تازه آخر خدمت هم که بازنشست میشیم فقط یک اعصاب داغون هنجره داغون وفشار خون داغون برامون میمونه (2620022) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۴ ۰۹:۲۹:۱۳
فرق شما با اونا اينکه اونا بيشتر زحمت کشيدند درس خوندن (2817238) (alef-13)
 
من
۱۳۹۳-۱۱-۰۱ ۰۱:۱۹:۴۹
سلام آقای وزیر تعجب می کنم از شما که فرهنگی هستید و هیچ از حال معلمان خبر نذارید ینی هیج شغلی به اندازه شغلی که ما داریم اسفناک نیس بنده ارشد زبان انگلیسیم از بهترین دانشگاه کشور باید برم تو مقطع ابتدایی مربی پرورشی بشم با همه سواد و انگیزه ای که واسه کار کردن دارم??? انوقت کسی که لیسانس فرانسه یا آلمانی داره بیاد تو مدارس متوسطه انگلیسی تدریس کنه و به ما نیروهای جوان بگن مازادید??? اونوقت واقعا برای من انگیزه ای می مونه دیگه واسه دکترا اقدام کنم به نظرتون?? منم با بقیه دوستان موافقم این طرح خیلی کلیه اصلن توجهی به جزییات نداشته و عملی نخواهد بود پس لطفا الکی رسانه ای نکنید (2622043) (alef-13)
 
صبا
۱۳۹۳-۱۱-۰۲ ۰۹:۵۴:۲۹
1-نمیخواد برامادل بسوزانید ازهمین الان طرحتون سراسر اشکاله
2-مارابه حال خودمون بذاریدتگذارید برا چندرغاز حقوق درس واموزش ورها کنیم بریم سراغ فروشندگان مقالات....مانند خود حضرات
3-لزومی ندارد یک معلم پژوهشگرباشد همیشه یک پژوهشگر خوب معلم خوبی نیست ومعلم خوب هم لزومه پژوهشگر خوبی نیست
4-کارپژوهش رو بسپارید به پپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپژوهشسراها وبرای معلمانتون خرج نتراشید میشه امتیاز براش گذاشت اما نمیشه اونو به عنوان یک رکن از موارد افزایش حقوق گذاشت
5-اگه معلمارو مث نظامیا بدونید که از مرزا دفاع میکنن تادشمن نیاد معلم بدبخت از قلبا واز مرزا دفاع میکنه دیگه توضیح نمیدم
6-..............ای دل غافل بالا نشستن وهمه رو به جون هم انداختن کاش روزی سک ساعت نماینده ها رو وادار میکردن به فیلم کاندیداشدنشون نگاه کنن که چطور برا یک رای برا مردم وبخصوص معلم جماعت خم وراست میسدن کاش مجبور میشدن چهره هزاررنگ خودشونو ببینن جقد برا یک رای لبخند میزدن ودست حتی یک مجنون رو میبوسیدن............ای دل غافل ای............... (2624391) (alef-13)
 
نظری معلم درمانده
۱۳۹۳-۱۱-۰۳ ۲۰:۲۵:۵۲
من فقط میگم اگه کسی کاری را بلد نیست از مردم عذر خواهی کنه و کار را به اهلش بسبارد مخصوصا حاکمان قدرت ..... (2627595) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۱-۰۴ ۲۰:۵۶:۲۵
معلمهای عزیز هیچ نیازی نیست خودتون رو زیادی سر کلاس اذیت کنید و خدای نکرده بخواید چیزی رو به بچه های مردم یاد بدید چون حتما ازتون شاکی می شن که چرا تو کاری که بلد نیستید دخالت می کنید در عوض برید وقتتون رو برای یک کار دلالی بزارید هم وضع مالیتون خوب می شه هم حرمتتون تو جامعه بالا می ره (2630062) (alef-13)
 
جعفر
۱۳۹۳-۱۱-۰۵ ۲۱:۲۹:۴۹
یکبار هم شده این طرح را خدا وکیلی اجرا کنید بزارین مردم به شما نمایندگان خوش بین باشن تورو بخدا انجام دهید معلمان منتظر این طرح هستن ...... (2632847) (alef-13)
 
بی نوا
۱۳۹۳-۱۱-۰۶ ۱۹:۱۱:۱۵
۲۶سال خدمت صادقانه با مدرک ارشد، هزاران بار قول هایی داده شد که خیلی هاش در حد حرف بود والسلام الان هم خواهشا رسانه ایش نکنید! دیگه بسه…!! (2635041) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۱-۰۸ ۰۱:۳۴:۲۳
خداوند به معلمان صبری جزیل عنایت فرماید (2637528) (alef-13)
 
زهرا
۱۳۹۳-۱۱-۱۱ ۲۲:۳۳:۳۲
من یک دبیر علوم تجربی ام ازصبح تا ظهردرازمایشگاه وموادشیمیایی حقوقم بامعلم قران که کارش خیلی راحته یکسان تازه پنج دقیقه استراحت هم نداریم . (2653358) (alef-10)
 
تقدیم به همه ی همکاران
۱۳۹۳-۱۱-۱۳ ۰۰:۴۳:۰۲
درسته که ما از نظر مالی زیر خط فقر جامعه هستیم و سرافکنده ایم از این نظر
ولی بیایید حرمت شغلمونو نگه داریم شغل معلمی خیلی ارزشمنده
سرمونو تو جامعه به خاطر شغلمون بالا بگیریم بیایین طرف قراردادمان خدا باشه نه خلق او (2656284) (alef-13)
 
معلم
۱۳۹۳-۱۲-۲۰ ۱۴:۰۱:۴۸
منظورت همون پز عالی جیب خالیه (2736745) (alef-13)
 
فرهنگی
۱۳۹۳-۱۱-۱۶ ۰۸:۳۲:۰۳
زهرا خانم منم خودم دبیر علوم تجربی هستم باید بهت بگم خودتو با همکارت مقایسه نکن فک میکنی اگه هم خیلی تو حکم کارگزینی ت فرق بذارن ده هزار بیشتر ميذارن. ?مدرکتو با بقیه ارگانها مقایسه کن (2664212) (alef-13)
 
همن
۱۳۹۳-۱۱-۱۶ ۱۲:۴۹:۰۹
فرهنگ و علم مهم نيست كه !!!!! فوتبال مهمه !!!!!!
بار مالي مال معلما !!!!! حال مالي رو نگه دارن براي اختلاس گرا!!! براي معاونين اول!!!!!!
آخرش هم همه دلال ميشن يك نفر هم اعتقادي به ساختن جامعه ندارن همه به فكر خودشون
آخرشم به مرام علي و به مرام حسين يه س اضافه ميكنن ميشه مراسم علي و مراسم حسين
وزارت آموزش و پرورش در حد كميته هم خروجي نداره دانش آموز بي انگيزه معلم بي انگيزه اما گزارش هاي دروغ !!!!!!!! (2664775) (alef-6)
 
علی
۱۳۹۳-۱۱-۱۸ ۰۲:۳۵:۴۹
سلام به همه همکاران وخسته نباشید -معلم درجامعه امروزی فقط برای ضضمانت کردن وام دیگران و همسایه خوب بودن برای دیگران بدردمی خوردولاغیر (2667513) (alef-13)
 
فرودازچهارمحال وبختیاری
۱۳۹۳-۱۱-۱۸ ۰۲:۵۳:۰۱
سلام شان معلمی آنقدر افت کرده که حتی به خانواده ها هم سرایت کرده بنده بیش از25سال سابقه دارم وبرادری دارم که سابقه ی کمتری داردودربانک ملی مشغول است پدرم ارزش واعتباری که برای ایشان قایل است نصف آن رابرای بنده درنظرنمی گیردودوم آنکه پسرم که سال گذشته کنکوردادهرچه اصرارکردم که دانشگاه فرهنگیان ثبت نام کند فایده ای نداشت ازدلایلش این بود که نمی شودباحقوق معلمی زندگی کرد.وقتی درخانواده به شغل معلمی چنین دیدی دارندکه حتماًبرگرفته شده ازجامعه است دیگرچه انتظاری ازدیگران بایدداشته باشیم وقتی بنده معاونت مالی اداره ام رامی بینم که برای کارهای اداری وبانکی اداره جلوی میزرییس بانک ملی مانندشمع ایستاده درحالی که یالیسانس ویافوق لیسانس است وریاست محترم بانک الف رادرصحرادیده وب رابه درخت وحتی تعارف هم نمیکند که بنشیند...بایدچکارکرد؟ازتوسریکدیگرزدن دست برداریم وبه کارهای مهمتربپردازیم........ (2667523) (alef-13)
 
فعله گری
۱۳۹۳-۱۱-۱۸ ۰۹:۲۱:۰۶
با سلام- به نظر شما طبق این طرح فرق من که لیسانس وفوق لیسانسم را از دانشگاه تهران گرفتم با کسی که آخر هفته رفته پاره وقت ونیمه حضوری مدرک گرفته و متاسفانه مبانی اولیه ی تعلیم وتربیت را بلد نیست و فقط به لطف اینکه چند وقت در نهضت آموزگار بوده وبه بازهم به لطف اشتباهات آقایان جذب آموزش وپرورش شده اند چیست؟اگر خوب این طرح را مطالعه کنیم متوجه میشویم آنچه که تعیین کننده است سابقه کار است یعنی کمیت نه کیفیت(مدرک تحصیلی معتبر و بار علمی)... (2667710) (alef-13)
 
علی رضا یاراحمدی قرایی
۱۳۹۳-۱۱-۱۸ ۱۴:۱۷:۲۰
مرحمت فرموده مارامس کنید چیزهایی که حق مسلم ماست نظیر اضافه کارعوامل اجرایی دبیرستانهاهنرستانها امتحانات کارآموزی بیمه مکملوغیره رانمیدهندرتبه بندی راکی اجراخواهندکرد (2668191) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۱۱-۱۹ ۱۱:۰۰:۳۵
حقوق معلمی جوابگوی هزینه زندگینیست (2669529) (alef-3)
 
دلسوز
۱۳۹۳-۱۱-۱۹ ۱۱:۱۲:۲۸
بیست سال پیش به راحتی می شد بری تو بانک .اما امان از انگ تنبل و خرفت و کودن بودن.درس خواندیم و شدیم معلم . صد رحمت به انگ های قبلی خیلی بهتر از واقعیت معلم مفلوک و نزار است .اگر معلمان پیچ دانش آموزان را به سمت خلاف بگردانند به تلافی سال ها تحقیر، مملکت و کشور نابود است.کما این که گردانده اند .ورود شیشه به دبیرستان ها گویای قضیه است . امان از خواب خرگوشی مسئولین و وزارت آموزش و پرورش.اسم این وزارت خانه را به وزارت "آلودش و نابودش" تغییر دهید که برازنده ترین است. (2669556) (alef-13)
 
مسلم
۱۳۹۳-۱۱-۲۰ ۲۱:۱۰:۱۱
باسلام میخوام از مسولین سوال کنم مگه سپاه بهداشت بانک و و جاهای دیگه برای افزایش حقوق عادی رتبه بندی دارن همیشه وضع بر این منوال بوده با توجه به مدرک تحصیلی و سابقه حقوق افزایش پیدا میکرده من نمیدونم معلم ها چه گناهی مرتکب شدن که برای افزایش حقوق عادی که بتونه زندگی معمولیش رو بچرخونه باید نمیدونم صد تا مدرک وتحقیق و حتی شماره سایز کفشت چه قدر متاسفم برای خودم ومسولیین جامعه ام که انقلاب مه به گفته خودشون انقلاب فرهنگی بوده اما توی این دولت ها چیزی که بها بهش داده نمیشه فرهنگ وحوزه ی فرهنگی است شرکت نفتی و کارمندها ی قوه قضاییه وبانک ها چه فرقی با بقیه دارن جامعه ی ما گرفتار باند وجناح وحزب است واصلا به فکر ما نیستن من با 24 سال سابقه و همسال ها تو روستا خدمت کردم با مدرک کارشناسی جمع پردات هام 1430000 که کسورات کم کنی به خدای احد واحد دریافتی یک ملیون میشه با یک تومن چکار میشه کرد ارزوی همه چی به دلمون مونده به خدا بچه هام رو نمیتونم تا این قم ببرم زیارت . بابا بعضی ها شاید کار دیگه بلد باشن یا برن مسافرکشی به جای مطالعه ولی اونی که کلا عمرش رو توی روستاهای دور دست تلف کرده حتی از تحصیل باز موندیم کی میخواد جواب گوی این مسایل باشه دم از عدالت میزنن اما خبری از عدالت نیست من که امیدی ندارم به این دولت تدبیر وامید و از ما که گذشت به فکر بقیه باشید . از وزیر که دیگه چیزی نمیگم 35 ساله داخل وزارت خونه است اما . . . (2673178) (alef-13)
 
مسلم
۱۳۹۳-۱۱-۲۰ ۲۱:۲۲:۴۱
سلام رتبه بندی یعنی چه ؟ اول شما بیا حق عادی ما رو بدید بعدش برا پیشرفت وتعالی فرهنگ این طرح اعمال کنید من نمیدونم چرا برا افزایش حقوق ما صدتا مدرک ازمون میخوان به خدا خجالت اوره برا چیزی که حق قانونیت هست ازت هزار ویک مدرک میخوان تا صد تومن بهت اضافه بشه (2673200) (alef-13)
 
ماهان
۱۳۹۳-۱۱-۲۲ ۰۰:۱۲:۴۴
سلام چرا نظری که دادم رو نذاشتید تو سایت معلومه شما هم طرف معلم نیستید (2675183) (alef-13)
 
عباس
۱۳۹۳-۱۱-۲۲ ۰۲:۰۸:۳۴
واقعا نمایندگان ملت در مجلس نتوانند فرق پالایش فکر و پالایش نفت یا دریافت مالیات را از هم تمیز دهند و استخراج نفت و دریافت مالیات از فهم فرزندان این مملکت مهمتر باشد خب تصمیم گیری آنها هم معلوم است به کدام سو می رود با آنکه ضجه زدن را دوست ندارم ولی باور کنید مسافر کشی بعد از مدرسه را بیشتر از مدرسه دوست دارم من معلمی که بیست و پنج سال پیش وقتی وارد آموزش و پرورش شدم ننگ ترین کار برایم مسافر کشی بود نمایندگان عزیز فقط کافیست یک سری به میزان تورم اعلامی خود دولت و درصد افزایش حقوق اعمال شده در بیست سال گذشته بیندازند میزان افزایش قیمت طلا و دلار را ببینند تا بیشتر بفهمند چرا بعد بیست و پنج سال مجبور به انجام کار دوم شدم حداقل با تفاوت تورم سالیانه و افزایش حقوق اعمال شده ودیگر موارد. معلمین این مملکت سه برابر در بیست سال گذشته فقیرتر شدند
چه می خواستین و چی شد؟!!!؛ (2675274) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۱-۲۲ ۱۲:۵۳:۴۵
اقای وزیر بسته
اموزش رابده (2675573) (alef-13)
 
فىزىک
۱۳۹۳-۱۱-۲۲ ۱۳:۰۱:۲۵
متاسفانه
دراموزش وپرورش مدارک ضمن خدمت
از ارشدارزش بىشترى دارند اگررتبه بندى
شدمدارک معتبرراملاک قراردهندنه ضمن خدمتهاى.... (2675590) (alef-13)
 
هنر اموز
۱۳۹۳-۱۱-۲۶ ۰۵:۵۸:۴۴
رتبه بندی فقط یه وسیله برای عدم افزایش حقوق در سال 94 هستش وسلام. (2681302) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۱۱-۲۶ ۱۷:۴۴:۰۴
ای کاش به جای معلمی یک تاکسی شهری در شهرم داشتم و الان 40میلیون قیمت داشت - درس هم نمی خواندم - 20 سال حمالی دولت رو هم نمی کردم - آقای خودم بودم - طرف بهش از بیکاری تاکسی دادن الان 40 تومن میخرن - من باید بازنشسته بشم بعد در چند مرحله پول ناچیزی بدن (2682838) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۱-۲۶ ۱۷:۴۵:۵۸
جامعه نتایج بی توجهی به معلمان را در آینده خواهد دید --- ببینید تربیت نسل فردا را با بی ارزش کردن معلم . (2682841) (alef-3)
 
علی
۱۳۹۳-۱۱-۲۷ ۰۸:۴۹:۰۴
بزک نمیر بیار میاد ازاین وزیر بخاری بلند نمیشه (2684298) (alef-3)
 
دلسوز
۱۳۹۳-۱۲-۲۰ ۱۰:۱۱:۳۲
تا به حقوق معلم می رسند ،می گویند : " بارمالی دارد". معلوم نیست چرا حقوق کارمندان بانک و بیمه و برق و شرکت نفت و... بار مالی ندارد.نصف کارمندان دولت فرهنگیان هستند و نصف دیگر مابقی کارمندان . معلوم نیست این کلاه به این گشادی چرا سر معلمان رفت؟وچرا قابل اصلاح نیست؟برای این که معلمان باید به فکر خاوری ها و مختلصین عزیز باشند..... (2736042) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۱-۲۷ ۱۹:۲۱:۴۱
کسی ازآسمان بی ابر انتظار باران ندارد واز شما انتظار عدالت . (2685902) (alef-3)
 
ج از شادگان
۱۳۹۳-۱۱-۲۷ ۲۰:۱۶:۲۸
ازخدا می خوام که فقط حرف نباشه و عمل توش باشه (2685994) (alef-13)
 
معصومه
۱۳۹۳-۱۱-۲۷ ۲۱:۰۸:۴۶
باسلام، رتبه بندي وافزايش بهره وري معلمان فقط در كلاس درس معلم قابل تشخيص است، رفتن به كلاس ضمن خدمت يا نوشتن مقاله و... هيچ وقت ملاك ارزشيابي يا رتبه بندي نميتواند باشد. براي اينكه ببينيد معلمي بهره وري دارد يا نه شاگردانش و مهارتهاي شاگردانش را ببينيد، نه مدارك و كاغذاهايي را كه جمع آوري كرده! (2686119) (alef-3)
 
حمزه
۱۳۹۳-۱۲-۰۱ ۱۳:۴۱:۱۹
چیزی جز حق کشی نیست یک ریال اضافه بشه به تعداد معدودی از فزهنگیان دادوفریاد ان گوش فلک کرمیکند ولی برای ارگان های دیگه این جوری نیست عمررفت بعد29سال خدمت پیش خانواده خودمان شرمنده شدیم یک سال دیگه مانده هیچ غلطی بهحقوق اظافه نخواهد شد (2692952) (alef-3)
 
ناشناش
۱۳۹۳-۱۲-۰۲ ۲۳:۰۱:۵۸
آقاي فاني ومعاونين محترم .مسوليني كه در وزارت خانه ودر پستهاي ستادي براي بنده وامثال بنده تصميم م گيريد.2 سوال از محظر مباركتان دارم
1- چقدر تجربه تدريس در كلاس و توان كلاس داري داريد ؟ (با در نظر تمام فاكتورهاي تربيتي ،اخلاقي، اجتماعي و اقتصادي وبي نگيزه گي نسل فعلي)
تجربه 20 سال قبل قابل قبول نيست!!!!!
2- خودتان در كدام گروه رتبه بندي قرار مي گيريد؟
(يه سوزن به خودت بزن بعد يه جوالدوز به بغل دستي ات)!!!!!


آيا قبول داريد در حال حاضر معلم براي 8 ساعت در روز مبصر است!!!!!!!!!
واقعا جايگاه يك معلم در اين جامعه كجاست؟
آيا ما پاسخگوي جواب فرزندانمان در مقايسه خود با فرزندان ديگر پرسنل سازمان ها ،نهادها،ارگان ها و دستگاه هاي ديگر هستيم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (2696556) (alef-13)
 
معلم
۱۳۹۳-۱۲-۰۳ ۱۴:۲۷:۳۲
ااگر رتبه بندی به یک سری مدارک به دردنخوره که هیچ اثری درتدریس کلاسی نداره چون یک عده بجای تدریس وتربیت دانش آموز دنبال جمع کردن مدارک بوده واز کلاس درس متاسفانه غافلند که این عین بیعدالتی میباشد (2698154) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۰۳ ۱۵:۵۱:۵۲
نظر من به عنوان یک معلم با سابقه 29 سال حدمت. به طور خلاصه این است که معلم باید در رفاه واسایش باشد وهیچ دغدغه مالی نداشته باشد تا بتواند بافکری آزاد به مسایل درسی وتربیتی دانش اموزان برسد. از میان همه شغلها بارزشتر است ولی متاسفانه درامد ان از هم کمتر دقیقا برعکس کشورهای پیشرفته که بالاترین حقوق متعلق به معلمان ان کشور است. (2698494) (alef-13)
 
مدیر
۱۳۹۳-۱۲-۰۴ ۰۱:۰۶:۳۸
من یک مدیر هنرستان هستم وارشد مدیریت دارم. فقط چند معزل را بصورت تیتر درد ل می کنم قضاوت با شما همکاران عزیز--
ز ابتدای این سال سرانه بسیار ناجیزی برای 400دانش آموز ریخته اند-
کارگاهها کاملاخالی از امکانات ویا بسیار فرسوده است- !!!
سقف کارگاهها چکه می کند !!!
اداره هیچ کمکی نمی تواند بکند!!!
مهندسین در کارگاهها فقط تیوری درس میدهند(سمبل می کنند)!!!!!!!!!
-8000000تومان قبوض معوقه-!!!!!!
بنا به دستور وزیر قبل به عدم پرداخت
بخشنامه الزام به پرداخت اداره کل از کمکهای مردم ویا قطع کلیه انشعابات-!!!مشکلات درگیری هنرجویان بدلیل بیکاری در کارگاهها-
دانش آموزان کاملا بی انگیزه!!!!!!
همکاران بی انگیزه تر!!!!!!!!
بخشنامه های چند صفحه ای الزام آور وتهدید امیز پرورشی وآموزشی!!
طرحهای آبکی وقت گیر و فرم های صوری!!!!
آسیب های اجتماعی روز افزون خانواده ها ودانش آموزان!!!!!!
..
..
..
اضافه کنید دریافت حقوق یک چهارم دوستم در قوه قضاییه با همین مدرک!!!!!
حتی برابر با سرپرست وانباردار !!!!
وضعیت نامناسب اقتصادی اولیا!!!!
و.......
چه در انتظار نسل آینده ماست نمدیدانم خداوند عاقبت همه ما وبچه های مارا با این تفکر مسولین آ.پ به خیر کند.!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (2699928) (alef-13)
 
خنده
۱۳۹۳-۱۲-۰۴ ۱۰:۳۶:۰۱
چقدر سنگ سر راهه!!
واقعا برای بقیه کارمندا هم همینجوریه؟؟؟!!

مقاله،کتاب،آزمون و ..........!!

بابا نخواستیم اینم باشه صدقه ما به شماااااااا (2700454) (alef-13)
 
عزیزالله
۱۳۹۳-۱۲-۰۴ ۲۲:۵۶:۱۵
با سلام
از همه ی مسولین بابت پایین نگه داشتن حقوق معلمان نهایت تشکر وقدر دانی را دارم . (2702294) (alef-3)
 
معلم دست فروش بازار فیلتر ماشین
۱۳۹۳-۱۲-۰۶ ۰۰:۲۱:۰۰
به قران محمدی در پنج شنبه بازار بجنورد حدود انگشت شماری از معلمان دست فروشند مسافر کشند ای کسانی که به حمد خدا بر کرسیان بالا تکیه دادهاید خود روزی شاگرد همین قشر بد بخت بودید حتی قوه مجریه در کلاس بیشتر درس دادن به فکر مسافرم زندگی سنگ کوب کرده چقدر توهین باز نزدیک انتخابات معلم سر صندوق و اگر نشد گریه که عیال وارم به دولت تدبیر خود و خانواده رای دادم تا قدم بر معیشتم بردارد میشه بیاد سه سال دیگه (2704655) (alef-13)
 
hm
۱۳۹۳-۱۲-۰۶ ۱۰:۳۸:۱۳
یک میلیون حقوق را زیاد کنید (2705174) (alef-13)
 
عباس
۱۳۹۳-۱۲-۰۷ ۰۸:۴۲:۰۲
نتيجه ي تمام اين حرف هاي توخالي چيزي نيست جز اين كه توفلان مدرسه و فلان مدرسه هاي ديگر دانش آموز صاف بذاره تو گوش معلم .آفاي وزير تورا به خدا يه تكوني به خودت بده .نترس فوقش از وزارت برت ميدارن جهنم مكه چقدر مي خواي عمركني كمي هم به فكر اون دنيات باش (2707363) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۰۷ ۱۲:۰۲:۱۲
تا زمانیکه دزدی ارزش دارد حقوق معلم پایین است (2707774) (alef-13)
 
مريم
۱۳۹۳-۱۲-۰۸ ۱۳:۴۵:۴۵
به نظریان من بهتر وزارت آموزش وپرورش تعطیل بشه هم ما معلمان بریم یه گوشه بمیریم هم مسیولیت مجبور نشن هر سال دروغ بگن (2709344) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۰ ۱۹:۳۳:۲۱
دادن حق امروزه چه قدر هیاهودارد (2714553) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۱ ۰۶:۱۲:۱۰
اگر رتبه بندی براساس ضمن خدمت باشد معلمانی که در شهرها وادارات مشغول بودند ویا دوستانی در ادارات داشتند و ... ................... نونشان تو روغن وای به حال معلمان معلمان مناطق دور افتاده و محروم (2715317) (alef-13)
 
زینب
۱۳۹۳-۱۲-۱۱ ۱۱:۵۲:۱۶
سلام آقای وزیر تورا خدا تکلیف ما مربیان پیش دبستانی بیچاره رو هم معلوم کنید مردیم از سردرگمی (2715932) (alef-13)
 
توکل
۱۳۹۳-۱۲-۱۱ ۱۴:۵۰:۳۷
همکار عزیز کاش یکی مشکلمون رو حل میکرد بی عدالتی بیداد میکند مثلا در بعضی شرکتها مثل خودروسازی با کار سخت و حقوق پایین,ففط دل بخدا بندید (2716600) (alef-13)
 
امیر
۱۳۹۳-۱۲-۱۱ ۲۰:۱۴:۱۱
با سلام من معلم علوم متوسطه اول هستم امسال ریاضی درس میدم روانی شدم آقا.ادبیات!زندگی با تکنولوژی میچرخه،ادبیات تموم شد.والله ما میبینیم چ کسایی میرن ادبیات چ کسایی میرن ریاضی و تجربی. حالا ی بیت شعر بگید شاید حقوق معلما اضافه شد آقایون ادبیاتی! (2717587) (alef-13)
 
معلم
۱۳۹۳-۱۲-۲۲ ۱۴:۴۵:۱۰
چقدر فکر باید سخیف باشه!!!! (2741423) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۱ ۲۰:۱۷:۰۴
جمع کن عزیزالله (2717597) (alef-3)
 
سعید
۱۳۹۳-۱۲-۱۲ ۱۴:۵۷:۰۴
امید وارم ابه ین وعده ها جامعه عمل پوشانده شود وگرنه مسیولین عزیز فاتحه اموزش و پرورش را بخوانید چرا نمی خواهید باور کنید که از صبح تا حد اقل ظهر مغز و بدن فرزند شما. نوه شما و زندگی شما. در دست ما معلم ها است به خدا باور ندارید که اگر به ما نرسید و مشکلات ما را حل نکنید .نتیجه ان مستقیم بر گردن خود شماست. با تشکر (2719891) (alef-13)
 
بازم خدا رو شکر
۱۳۹۳-۱۲-۱۲ ۲۰:۰۳:۱۴
باید خدمت همکارای محترم بگم بازم یادتون رفت در کنار صحبتاتون خدا رو شکر کنید . خیلی همین چیزایی رو که شما دارید رو هم ندارن . در ضمن بچه های مردم چه گناهی کردن انگار یادتون رفته خودتونم یه روزی دانش آموز بودید. (2720480) (alef-3)
 
علی
۱۳۹۳-۱۲-۱۴ ۱۱:۵۲:۳۴
در جواب دوست بازم خدا را شکر :ما معلمان به فکر دانش آموزان هم هستیم . میزهای آهنی فرسوده و کلاسهای کثیف و سیستمهای سرمایشی و گرمایشی ناکارآمد فقط و فقط با پول حل میشه.
چرا دیوارهای ادارات و بانکها پارکت و زیبا و میزهای ام دی اف و نو باشه و در زمستان دارای شوفاژهای عالی و در تابستان دارای اسپیلت و کولر گازی ولی آموزش و پرورش هیچ و پوچ.... (2723743) (alef-13)
 
مصطفی
۱۳۹۳-۱۲-۱۲ ۲۰:۱۷:۱۳
سلام،معلم انسان میسازد وانسان جامعه وجهان را...این دانش آموزان معلمان هستند که پزشک، مهندس، دانشمند،استاددانشگاه،کارخانه دار،رییس جمهور و...میشوند، آ یا به بهترنيست برای استخدام هرشخص درهرجا،آموزش و پرورش ازآن اداره یاشرکت حق فروش نیروی کار تحصیل کرده بگیرد؟یکایک درصد درآمدهای وزارتخانه ها، شرکت ها،ادارات به آموزش وپرورش اختصاص یابد؟ (2720505) (alef-13)
 
اکبر
۱۳۹۳-۱۲-۱۲ ۲۱:۱۵:۱۶
وزیر بی لیاقت (2720676) (alef-3)
 
فرهنگی
۱۳۹۳-۱۲-۱۲ ۲۲:۰۳:۲۷
مگه بانکها بارتبه بندی حقوق کارمنداشوباامضای جناب نوبخت 400 تا 700000زیادکرده .که برای معلمان بجای افزایش حقوق همگانی نظام رتبه بندی میارن که بعدباصدتا تبصره وکلک باز یک عده خط بخوره ویک عده محدودوشامل بشه اونم اگه بشه. (2720801) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۲ ۲۲:۰۸:۴۴
رتبه بندی یعنی آقا نمیخوایم حقوق معلمهارومثل بانکیها وارگانهای دیگه زیادکنیم زورمون میرسه نمیخوایم .والسلام (2720816) (alef-3)
 
فرزند فرهنگی
۱۳۹۳-۱۲-۱۳ ۱۴:۰۷:۳۵
خیانتی که در وزارت دولت قبلی به آموزش وفرهنگیان شد در تاریخ ایران بی سابقه بود مثلا با اون طرح های پرهزینه وبخور بخور افطاری فرهنگیان که یه غذای 3تومنی میدادن دست فرهنگیان برا هر نفرشون10 تومن فاکتور رد می کردن !!همه ایران هم می گفتن فرهنگیان مفت خور!!!راننده اتوبوس رو معلم کردن !!!!.متاسفانه تو دولت جدید هم از وزارت آموزش پروررشش چیزی ندیدیم (2721797) (alef-13)
 
احمدی
۱۳۹۳-۱۲-۱۳ ۱۴:۳۲:۱۳
رتبه بندی یعنی شیره مالیدن سر معلمان (2721896) (alef-3)
 
موسوی
۱۳۹۳-۱۲-۱۳ ۱۶:۲۵:۵۰
هر چی وزیر بی کفایت هست میشه وزیر آموزش وپرورش، باید اسم وزارتخونه رو بزارن وزارت تکدی گری چون هیچ موقع پول نداره (2722178) (alef-13)
 
حسن
۱۳۹۳-۱۲-۱۳ ۱۶:۳۳:۰۸
کاش انهایی هم که استد سر کار گذاشتن هستند رتبه بندی می شدند (2722196) (alef-13)
 
امیر
۱۳۹۳-۱۲-۱۳ ۱۶:۳۳:۴۳
رتبه بندی معلمان شعار است برای خوشحالی معلمان (2722198) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۳-۱۲-۱۳ ۱۸:۱۴:۱۸
باسلام وتشکر

من ازتمام نظرات شما انتقادمی کنم تمام صحبت های شمانادرست می باشد
مابهترین حقوق بهترین مزایا وبهترین سفرهای توریستی داریم چرااینقدناشکرهستیدکمی هم قانع باشیدوشکرخدارابه جاآوریدنکنیداین کارا عاقبت خوشی نداره (2722388) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۳ ۱۹:۵۳:۰۲
کسی که اسمش فانی است وزارت راهم فنا خواهد کرد از وزیر فانی چه سود (2722546) (alef-13)
 
حقم هست
۱۳۹۳-۱۲-۱۳ ۲۰:۰۰:۵۴
چند ر غاز حقوق میدن دایم هم باید بریم کلاس ضمن خدمت که چی بشه بعد از مدرسه خرد وخسته میایم باید بریم کلاس که با منت بعد از چند سال شاید ی قانون واسه اضاف حقوق بیاد ،واقعا شان و منزلت معلم این نیست... (2722556) (alef-13)
 
پیمان
۱۳۹۳-۱۲-۱۳ ۲۰:۰۵:۳۶
می خوان معلم ها را به جون هم بندازن (2722562) (alef-3)
 
اموزگار
۱۳۹۳-۱۲-۱۳ ۲۰:۵۲:۱۵
به همين خيال باشيد تااين وزير برا معلمان كاري كند (2722638) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۳ ۲۱:۱۵:۳۷
با سلام اقایان محترم ضمن خسته نباشید پس این بازنشسته های فقیرچه کارکنند ایا کسی نیست به داد این قشر ضعیف هم برسد (2722683) (alef-13)
 
مأیوس
۱۳۹۳-۱۲-۱۴ ۰۰:۰۷:۰۸
کاش تصمیم گیران حقوق معلم اهل تفکر وفرهنگ بودندنه اهل .....!وای بر جامعه ای مه معلمش زیرخط فقر قراردارد (2723011) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۴ ۰۰:۱۸:۱۹
فدای رتبه بندی انجام نگرفته اتان بشم زهی خیال باطل ما که زیر کوله باری از مشکلات بعد از بازنشستگی به نفس های آخر افتادیم به امید نمردن شما (2723021) (alef-13)
 
یزدان
۱۳۹۳-۱۲-۱۴ ۰۰:۴۱:۱۴
پول تو جیبی بعضی دانش آموزان در بعضی شهر ها خدا میدونه از حقوق معلما بیشتر! ! (2723051) (alef-13)
 
فرزین
۱۳۹۳-۱۲-۱۴ ۰۱:۰۴:۰۹
با سلام به همه فرهنگیان دلسوز و خود سوز ... تا دید جامعه نسبت به معلم ودبیر درست نشه افزایش عادلانه دستمزد این قشر زحمتکش به درستی انجام نمیگیره. (2723069) (alef-13)
 
امین
۱۳۹۳-۱۲-۱۴ ۰۱:۲۹:۳۵
دانش آموزان دیروز مون دارند ما رو تنبیه می کنند ، دستشون درد نکنه. (2723088) (alef-13)
 
احمدی
۱۳۹۳-۱۲-۱۴ ۰۱:۴۰:۳۵
طرح رتبه بندی معلمان برای اختلاف میان معلمان است و نادیده گرفتن زحمات معلمی که سال ها زحمت کشیده تازه برود که تحقیق کند پس این همه سابقه تدریس ارزش ندارد ما مثل اوردن پایه ششم که بدون کارشناسی بود دیگر گول این طرح ها را نمی خوریم ما معیشت نداریم خواسته ما رفع تبعیض است معامی که 27 سال است که تحقیق می کند تدریس می کند تازه می شود هم ردیف کسی که اول خدمتش است (2723093) (alef-13)
 
زهرا
۱۳۹۳-۱۲-۱۴ ۰۶:۲۰:۴۱
به نظر من رتبه بندی یک معلم بایدبر اساس تواناییش درکلاس سنجیده شود نه بسیاری از مدرکهای ابکی وحتی ضمن خدمتها که خیلیهابدون حضورمدرکش راگرفته اند (2723149) (alef-13)
 
ستار
۱۳۹۳-۱۲-۱۴ ۰۹:۲۳:۵۷
حکایت حال ما معلم ها حکایت این شعر هست که میگه :

یاد دارم در غروبی سرد سرد
میگذشت از کوچه ما دوره گرد
داد میزد :کهنه قالی میخرم
کاسه و ظرف سفالی میخرم
دست دوم جنس عالی میخرم
گر نداری کوزه خالی میخرم
اشک در چشمان بابا حلقه بست
عاقبت آهی کشید بغضش شکست
اول ماه است و نان در سفره نیست
ای خدا شکرت ولی این زندگیست ؟
بوی نان تازه هوشش برده بود
اتفاقا مادرم هم روزه بود
خواهرم بی روسری بیرون دوید
گفت :اقا ، سفره خالی میخرید ؟!!!! (2723359) (alef-13)
 
شاه رضایی
۱۳۹۳-۱۲-۱۴ ۱۱:۲۹:۱۶
یک معلم با 25 سال سابقه هستم همکار محترم که اینهمه خودت را تحویل می گیری از اینکه حقوق معلم کافی نیست در آن شکی وجود ندارد ولی خواهشا جواب بده در سر کلاس درس جنابعالی چقدر فکر بچه های این مرز بوم هستی . چند بار به ساعت نگاه می کنی فرزند تو چقدر در مسائل درسی اش با تو مشاوره می کند و موفق هست . همکار عزیز که 1 نمره به دانش آموز ارفاق نمودی تا در دانشگاه پیام نور یا آزاد قبول بشود اگر فرزند تو سال 68 برگرده آیا تو همان دانشگاه که نام بردی قبول می شود یا نه سر از خدمات شهرداری در می آورد. این را بدان که تو به مسند سقراط تکیه زدی .
به تو حاصلی ندارد غم روزگار گفتن که شبی نخفته باشی به درازنای سالی ! (2723674) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۳-۱۲-۱۴ ۱۱:۴۷:۰۰
بر فرض محال اگه اجرا بشه باید شرایط احراز درجه بالاتر چیزهایی مثل ضمن خدمت و سوابق مناطق محروم و ... نباشه چون امکانات منطقه محروم و ضمن خدمتهای پولی برای همه همکاران فراهم نیست. (2723725) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۴ ۱۷:۴۲:۲۸
معلمها شدن وسیله ای برای بدست آوردن قدرت و مقام واسه مسوولین و سیاسیون (2724518) (alef-13)
 
علی.ر
۱۳۹۳-۱۲-۱۴ ۱۸:۱۰:۱۹
سلام لطفا در این طرح سوابق خدمت معلمان در روستاها زجرهای بیتوته کردنهای هفتگی وحتی ماهانه وچندپایه بودن معلمان وتشویقیها لحاظ شوند چون با درنظرگرفتن این سوابق معلم باید مدرک وگواهی تحویل بده وحق به حق دار میرسه وپارتی بازی هم نمیشه.چون با ارزیابی این موارد انگیزه معلمان برای خدمت در روستاها بیشترشده وازطرفی نتیجه چندین سال خدمت صادقانه یک معلم ازبین نمیرود. باتشکر (2724575) (alef-13)
 
ugd.v
۱۳۹۳-۱۲-۱۴ ۱۸:۱۱:۲۵
سلام لطفا در این طرح سوابق خدمت معلمان در روستاها زجرهای بیتوته کردنهای هفتگی وحتی ماهانه وچندپایه بودن معلمان وتشویقیها لحاظ شوند چون با درنظرگرفتن این سوابق معلم باید مدرک وگواهی تحویل بده وحق به حق دار میرسه وپارتی بازی هم نمیشه.چون با ارزیابی این موارد انگیزه معلمان برای خدمت در روستاها بیشترشده وازطرفی نتیجه چندین سال خدمت صادقانه یک معلم ازبین نمیرود. باتشکر (2724578) (alef-13)
 
معلم
۱۳۹۳-۱۲-۱۴ ۲۰:۱۷:۴۵
رتبه بندی فقط باعث میشه که معلمان یه مدرسه به جون هم دیگه بیافتن هر کی بیشتر دور مدیر مدرسه باشه وو بیشتر اعتراض کنه کارش بیشتر پیش مثل حکایت لوح تقدیر دادن (2724783) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۲:۲۲:۰۷
صد در صد موافقم (2735329) (alef-13)
 
مجيدرضايي
۱۳۹۳-۱۲-۱۴ ۲۱:۴۷:۴۱
خرماازكره گي دم نداشت... (2724915) (alef-3)
 
پورحسيني
۱۳۹۳-۱۲-۱۴ ۲۱:۴۹:۵۰
نكنيد بابانكنيد ظلم نكنيد... (2724917) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۴ ۲۲:۱۹:۵۴
معلم = خواری و سختی (2724986) (alef-13)
 
مصاحبی
۱۳۹۳-۱۲-۱۴ ۲۲:۵۸:۱۴
همکاران گرامی سلام به جای حرفهایی که دانش آموزانمان نباید بشنوند مثل دعوای ادبیات وریاضی به شبهه ی ساعات کار معلمان جواب می دهم:
همه ی کارمندان سالی دو ماه مرخصی دارند مانداریم
تا نیمه ی تیر برای نتایج نوبت 2 واعتراضات وبقیه ی آن رابرای تعیین محل خدمت سال بعد درگیریم
ازاول شهریور برای عزیزان افتاده ونتایج واعتراضات وبرنامه سال آینده دستمان بند است
هردبیربه طورمتوسط هشت کلاس درهرسال دارد که حداقل دوباردرسال باید سوال طرح کند تصحیح کند ولیست بنویسد نوشتن هر نمونه سوال وتایپ آن 24ساعت تصحیح هردسته برگه 6ساعت ونوشتن هرلیست 2ساعت وقت می برد32 8 میشود 256 ساعت
هرکلاس یک برنامه سالانه تقسیم کتاب می خواهد که هربرنامه 3ساعت برای محاسبه جلسات وتعطیلات وآزمایشگاه وامتحان و.... می خواهد که می شود24 ساعت
هرهفته تدریس لااقل3 ساعت مطالعه و5 ساعت طرح درس روزانه برای هرساعت نیازدارد که 8ساعت برای هرهفته که برای 26 هفته می شود208ساعت
اینها فقط محاسبات بخشی ازکار سخت فرسایشی وفنی ماست از کلاس وگرفتاریها یش وبچه های امروز دیگر نمی گویم
ساعات کار یک معلم درسال برابر 25/27ماه باهفته ای 44ساعت کار می شود
اماکارمعلم کیلویی ومتری وساعتی نیست عشقی است.وباهیچ مبلغی نمی توان آن رابرابرارزشش مزدداد متاسفم که سریک ریال ودوریال اضافه کردن به حقوق معلمان اینقدر سروصدا می شود (2725066) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۲ ۱۵:۲۶:۴۳
شما دبی زندگی میکنی که نمیدونی مرخصی کارمندها چقدره؟در ضمن شما حداقل با احتساب تعطیلات رسمی وتابستون 6ماه ازسال تعطیلید.ضمن اینکه تو اون 6مه هم دوروز تو هفته میرید کلاس .یعنی اگه خوبتر محاسبه کنیم 8ماه تعطیلید..برف بیاد نمیرید بارون بیاد نمیرید.تاحالا کدوم معلم شیفت شب داده.؟دوروز تو هفته اون هم 4ماه تو سال میرید سرکار بنابراین عدالت حکم میکنه این حقوق خیلی هم زیاده (2741468) (alef-13)
 
اصغر
۱۳۹۳-۱۲-۲۸ ۰۹:۳۱:۰۵
دوست عزیز شما که کارت بایگانی و پر کردن چند تا فرم و ندادن جواب درست حسابی به ارباب رجوع چه طوری زحمات یه معلم رو که با این نسل جدید و پر توقع سرکار داره رو نادیده میگیری در حالی که با همه این ناملایماتم فداکاری می کنن تا امثال قدرنشناس مثل جنابعالی رو تحویل جامعه بده، چه طوری یه معلم انگیزه داشته باشه به فرزند امثال تو درس بده، اما یه معلم فرزندت رو مثل تو نمیدونه و این فرقش با جنابعالی.. (2757426) (alef-13)
 
مصاحبی
۱۳۹۳-۱۲-۱۴ ۲۳:۰۸:۲۵
اصلاحیه
مقدارکارمعلم می شود 13ماه (2725094) (alef-3)
 
رضا
۱۳۹۳-۱۲-۱۴ ۲۳:۵۹:۱۱
من برای خرید نان پول لازم دارم نه مقاله (2725198) (alef-13)
 
بهبودی از خرمشهر
۱۳۹۳-۱۲-۱۵ ۰۱:۳۵:۲۸
سلام
میکم من مجردم شش سال سابقه دارم لیسانس برق هستم
بعد 540 هزارتومن میگیرم البته کسورات حقوقیم280 هزارتومانه بابت لیزینگ فرهنگیانه به اضافه 200 هزارتومان هم کسورات معمول فیشهای کارمندان دولتی
حالا قصد ازدواج دارم
این اقایون دولت مرد و بزرگان مملکت مراجع و کلیه ریس ها و وزرا
حاظر هستن فرزندشون رو به همسری بنده در بیارن
چون من هرجا میرم میفهمن معلم هستن جوابشون منفی بوده
خلاصه منتظر جوابم
09163304128
خداوکیلی اگر این درخواست معنوی من جون رو رد کنید یعنی حرفای مادیتون باد هواست (2725299) (alef-13)
 
بهبودی از خرمشهر
۱۳۹۳-۱۲-۱۵ ۰۱:۴۴:۱۷
راستی فراموش کردم بگم
اخرین خواستگاری که رفتم
دختر خانوم همکار خودمون بون متاسفانه ایشون عنوان کرد مرد معلم بدرد زندگی مشترک نمیخوره
اقایون بزرگتر عقلا ریس جمهور محترم وزیر و همه افراد دخیل
درخواست منو جواب بدید لطفا
تا اثبات کنید ب مردم که من معلم درسته حقوقم که درسته خیلی امکانات دیگه ندارم اما شغل انبیا رو دارم و شما بخاطر این فرزندتو به همسری من دراودی (2725305) (alef-13)
 
مهدی
۱۳۹۳-۱۲-۱۵ ۱۱:۵۷:۳۷
من تعجب می کنم بدون هیچ ملاک ومعیار خاصی به حقوقکارمندان دیگر اضافه می شودولی متاسفانه برای افزایش حقوق فرهنگیان هزار بندوتبصره می گذارند. (2725669) (alef-13)
 
رشادی
۱۳۹۳-۱۲-۱۵ ۱۲:۳۶:۴۲
به عمل کار برآید نه سخن.... (2725723) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۵ ۱۵:۰۲:۳۸
بی سوادترین قشر جامعه فرهنگیان هستند از علم روز کاملا بی بهره هستند و فقط همون کتابی که تدریس میکنند را با هزار مشقت تدریس میکنند اگه یه روز کتاب باخودشون سر کلاس نبرند فاتحححححححححححححححه. به هر کس به اندازه ارزش افزوده ای که ایجاد میکند حقوق و مزایا تعلق میگیره به نظر من یک پنجم این حقوق هم برای خیلی از معلمان زیادیه (2725919) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۱۸ ۰۹:۲۱:۴۲
۱میشود بگویی همین سوادی را که باعث شده به این خوبی تحلیل و صحبت کنی را از کجا اوردی؟ بگو که در محضر استاد درس پس می دهی. (2798103) (alef-11)
 
عشق فانی
۱۳۹۳-۱۲-۱۵ ۱۷:۳۹:۳۵
سلام مدیر سایت مردانگی کن و حذف نکن
همکارای محترم و سلام وقتی یک عده ای تصمیم می گیرند که کاراخانه نولید فکر
فکر تولید نکنه وهمه تو ی معیشت بمونن ومعلم فکر نکنه تا فکر تولید کنه پس آقای تــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدبیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر و
امیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد
به راحتی ........................... می کنه به بانکی ها می رسند چون نزولات را جمع آوری می کنه به دارایی میرسند چون در صدی کار نکنند که می کنند به
به دادگاه می رسند که ر ......وه نگیر ند که خود دانید به مخابرات می رسند
جون میلیاردها پیامک یعنی سود خالص حالا درصدی هم اونا بخورن به کجا بر می خوره به قول مرحوم علامه جعفری (امـــــــــــــــــــــــــــــــا )به معلم برا جی
برسن مکه معلما چه کار می کنند فقط مصرف کنندهاند آخه اینجا ژاپن فرانسه ویا کره و زبانم لال آمر.... نیست اینجا ایــــــــــــــــــــــــــــــران فقط نوک دماغ و جلوشکم را باید دید کدام آینده کدام نسل بزارید معلما سر گرم
بنگاهداری مسافر کشی فروختن آدامس پفک لباس زیر باشند اصلا" چه دلیلی
داره برند مطالعه کنند پژوهش کنند تحقیق کنند مدرک بگیرند که چه
وشه

آقای همیشه لال اگه راست می گه 90 درصد دورقابچینای وزرات خونه را تعدیل کنه برن سر کلاس چرا هر استانی تو اداره کلش یا ادارهاش بین 100 تا 1000 نفر
الکی لول می خورند خدایش می شه هر استان را کلا" با 50 تا100 نفر بدون ادار
ت شهرستان اداره کرد وقتی 40 درصد نیرو های هر استان اداره نشینند و فقط
حقوق می گیرند معلومه به یک وزراتخانه به هزار جاش زور میآد اونم با سوپــــــر
وزیری مثل فــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــانی

به قول خودش با 44 سال سابقه مثل بچه کوچولو سر مجلسیان را کلاه کذاشتن به جای یه جوان 25 ساله قالبش کردن بنازم تدبیر امید راخوب حالا پیدا کنید
پرتقال فروش را بعدا" فکر کنید که چرا پسرا زیر ابرو برمی دارند دخترا لباس پسرانه می پوشند و...................................... دلم به حال جوانیم زن و بچه پدر و مادرم می سوزه من نفرین شدم که شدم معلم شما بچه هاتون را نفرین نکنید (2726062) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۳-۱۲-۱۵ ۱۸:۳۰:۵۷
سلام معلم باهرمدرک ومقطعی که تدریس میکنه معلمه اما این بارازطریق رتبه بندی بحسدوکینه رادربین معلمان گسترش می دهند براساس مدرک وسنوات حقوق اضافه بشه این همه همهمه و.....نمی خواد (2726124) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۳-۱۲-۱۵ ۲۱:۳۹:۴۷
ما از فقر نمی نالیم چون طبعمان بلند است بلکه از فرق می نالیم و بس (2726328) (alef-3)
 
بامداد
۱۳۹۳-۱۲-۱۵ ۲۱:۵۱:۰۵
دوستان و همکاران گرانقدر معلم معلم است و همه ی ما یکی هستیم و درد مشترک داریم .با اینکه عشق میورزیم به معلمی ولی این دلیل نمیشه که مسولین به فکر معیشت معلمها نباشند.نوشتن مقاله و همایش دلیل توانمندی معلمها نیس معیار دیگر لازم است وگرنه کسی می تواند با پارتی هر چند تا مقاله خواست در مجله ای چاپ کند یا مدرک جور کند....معلم کارش در کلاس و دانش آموزان تجلی پیدا می کند....رتبه بندی معلمان یعنی نداشتن معیار مشخص (2726349) (alef-3)
 
سهیلا
۱۳۹۳-۱۲-۱۵ ۲۲:۴۱:۰۶
واقعا که نمیدونی تو این مملکت چیکارکنی
فقط زورشون به ما ها میرسه کسری حقوق از ما
حالا هم که شدیم موش آزمایشگاهی
رتبه بندی میکنید که چی بشه
کجا باید حقو گرف خدایا
کی باید حرف مارو بشنوه
وزیر باهوش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (2726415) (alef-3)
 
محسن
۱۳۹۳-۱۲-۱۵ ۲۳:۱۳:۳۶
مشکل از ماست که دولتمردانی دلسوز پرورش ندادیم (2726469) (alef-3)
 
یه مرد از دیار قدیم
۱۳۹۴-۰۴-۰۹ ۲۳:۴۲:۰۱
احسنت .باید بریم یقه معلمای قدیمی بگیریم چون ادب وتربیت وعدالت یاد مردم ندادن
حالا بیا وببین که با معلمای الان که با هزار جور دغدغه دلواپسی میرن سرکلاس به جای اینکه فکر روح وروان و تعلیم دانش آموز باشن فکر نون شب و قسط وام ......هستن چه نسل فرهیخته ای تحویل جامعه بدن .
دلتون به حال معلما نسوزه دلتون به حال خودتون بسوزه که چه بچه ها یکی از جامعه تحویل میگیرید . بدا به حال ما... (3007705) (alef-11)
 
فرح
۱۳۹۳-۱۲-۱۵ ۲۳:۲۰:۱۱
باسلام خدمت همکاران
درد ما اونجاس که ما میگیم حقوق حقه خودمون رو می خایم
اینا میان حقوق رو بین معلما هماهنگ می کنن
ما میگیم نظام هماهنگ بین ما و کارمندان دیگه اجرا بشه (2726479) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۶ ۰۰:۱۳:۵۵
من تا یادمه وزیرای آموزش و پرورش رو ناکارآمد انتخاب کردن، وزیری که از حق مسلم معلمش، که میخواد تبعیض بین کارمندای هم مدرک با خودش نباشه، نتونه دفاع کنه به چه درد معلما میخوره.
تو کجای دنیا معلم می ره کوچه خیابون میگه دانش آموز من پول تو جیبی ماهیانه اش از حقوق من بیشتره. (2726538) (alef-13)
 
علیرضا
۱۳۹۳-۱۲-۱۶ ۰۰:۱۵:۵۴
به دانش اموزانمان یاد بدیم معلمی اولویت اخرشون باشه 23سال با مدرک ارشد تدریس کردم ازروز اول گفتن حقوقمون افزایش پیدا میکنه اما زهی خیال باطل یه پراید قسطی دارم واجاره نشینم وشرمنده خانواده.کاش میرفتم سپاه استخدام میشدم یه سرباز عوضی بودم 5ت حقوقم بود الان نمی افتادم به جون همکارام.سلامت باشید. (2726541) (alef-13)
 
بی نام
۱۳۹۳-۱۲-۱۶ ۰۰:۳۲:۰۸
مرد نبستین که عمل کنید به خدا اینقدر ظلم نکنید به معلمها مهدی ظهور کن خسته ایم ما (2726545) (alef-13)
 
یاهوووو
۱۳۹۳-۱۲-۱۶ ۰۰:۵۷:۱۱
سلام خط فقرسال 90-----2میلیون ت بود دولت احمدی نزاد خط فقر جدیدی احداث کرد که 4میلیون تومانه بنظر شما دولت مردان نمیدونن که همه فرهنگیان زیر خط فقرزندگی میکنن (2726556) (alef-13)
 
مریم
۱۳۹۳-۱۲-۱۶ ۰۸:۰۷:۵۷
به نظر من این رتبه بندی ازروی چهار مورد ذکرشده باعث خواهد شد که معلمان به دنبال یافتن مقالعه وتهیه آن به دوروش باشند1-از زمان تدریس خود زده به جای 2ساعت تدریس یک ربع تدریس بقیه کلاس رابااستفاده از امکانات کلاسی وبیت المال به خودش مقالعه تهیه می نماییدوعوامل اجرایی نیز در اتاق های خویش به جمع آوری توشه رتبه بندی میشوند و دانش آموزان به فراموشی سپرده میشود2-روش دوم ایجاد بازار سیاه یک عده به جای این معلمان مقاله تهیه وبه فروش میرسانند این روش های رتبه بندی روش های درست واصولی نیست بیشتر به ضرر دانش آموزان است (2726628) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۶ ۰۸:۱۴:۲۰
بعد از 30 خدمت دلمنون به پاداش پایان خدمت خوش بود چقدر انتظار (2726631) (alef-13)
 
ندا
۱۳۹۳-۱۲-۱۶ ۰۸:۲۴:۵۶
برای معامان مشغول اگر خدا بخواهد از روی رتبه بندی افزایش حقوق خواهید داشت پس برای بازنشسته ها جه فکری میکنید (2726636) (alef-3)
 
یک دبیر
۱۳۹۳-۱۲-۱۶ ۰۸:۳۱:۱۱
حقوق معلمان بستگی به رتبه بندی آنها شده مگر چقدر می خواهند اضافه کنند که این همه اصول در می آورند چرا دیگر کارمندان دولت این گونه نیستند (2726644) (alef-3)
 
زهرا
۱۳۹۳-۱۲-۱۶ ۰۸:۳۷:۳۷
چرا تنها راحل مشکل معلمان را ازطریق رتبه بندی که طرح رد شده ونظر دولت قبلی بود مطرح میکنید پس خودتان فکر جدید ندارید (2726650) (alef-13)
 
سالار
۱۳۹۳-۱۲-۱۶ ۰۸:۵۴:۴۴
سلام.همه چی آرومه من چقد خوشبختم...
دولتها باکفر باقی می مانند اما با ظلم خیر
اینقدر در حق معلمان ظلم نکنید که ریشه تان کنده میشود....
نگذارید فریادسکوت معلم وزن وبچه اش دامانتان را بگیرد ای مسئولین در خواب غفلت ومغرور....... (2726676) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۶ ۱۱:۰۳:۳۲
از کی تاحالا نوشتن مقاله عامل اصلی رتبه بندی معلم می باشد!پس کارمندان چی ؟ آفرین به این وزیر !؟ (2726919) (alef-13)
 
اخوان
۱۳۹۳-۱۲-۱۶ ۱۳:۲۴:۳۷
آخه من نفهمیدم ما مسلمان و شیعه هستیم یا نه !
نمی دونم کجای اسلام و دین گفته دو تا آدم با یک مدرک و یک سابقه که تو یک کشور و شهر هستند فقط به خاطر محل و مکان کارشون ، درامدشون با هم فرق داشته باشته ؟ به خدا هر چی گشتم هیچ جای تاریخ اسلام اینو پیدا نکردم !
بعد می گن فرهنگی سازی کنیم .نابرابری و بی عدالتی تا کی ؟
من به عنوان یک انسان آزاده ازشون نمی گذرم و حلالشون نمی کنم ! خدا هم ازشون نگذر. (2727237) (alef-13)
 
من
۱۳۹۳-۱۲-۱۶ ۱۷:۴۲:۱۹
پاداشتونو فقط از خدا بخواید وسلام (2727865) (alef-13)
 
راغب
۱۳۹۳-۱۲-۱۶ ۱۷:۴۶:۴۶
این حضرات معلم رابااین وضعیت میخواهندنه چیزدیگر همکارگرامی دلت رابااین وعده ووعیدهاخوش نکن (2727884) (alef-13)
 
خسرو امینی
۱۳۹۳-۱۲-۱۶ ۲۰:۵۳:۵۱
فقط به نفع مدیران مدارس تنظیم شده (2728206) (alef-3)
 
روناک
۱۳۹۳-۱۲-۱۶ ۲۱:۱۲:۳۴
سلام.
آقای وزیر
دربرنامه ی جدید حداقل فوقلیسانس ها را ازتدریس درمقطع ابتدایی بردارید.ظلم هم حدی دارد... (2728248) (alef-13)
 
معلم
۱۳۹۳-۱۲-۲۳ ۱۵:۲۴:۳۰
آقای وزیر من 5ساله نشدم هنوز 6ماه مونده تا 5ساله بشم حقوق من وزیاد نمیکنی ؟!!!!!!! (2743654) (alef-11)
 
ارشد
۱۳۹۴-۰۶-۲۲ ۰۹:۵۶:۵۳
موافقم باید از لیسانس در متوسطه اول و ابتذایی استفاده شود و همترازی اجرا شود (3183235) (alef-3)
 
ارشد
۱۳۹۴-۰۶-۲۲ ۰۹:۵۸:۳۶
100 در 100 باید فوق لیسانس ها در متوسطه دوم استفاده شود و لیسانس در ابتدایی (3183238) (alef-3)
 
علی
۱۳۹۳-۱۲-۱۶ ۲۳:۵۴:۳۳
واقعاً خنده داره ه ه، کشوری که دم از هسته و علم و پیشرفت می زنه ه ه، معلم هاش مجبورن برا امرار و معاش برن دس فروشی، مسافر کشی و کشاورزی و حتی کارگری ی ی... متأسفم برا این کشوررر عقب مانده... دانش آموزان با دیدن معلمان بدبخت و فلک زدشون از هر چی درس و مشق هستش زده می شن. اگر دنبال پیشرفت و استقلال هستین به آموزش کشور چه در سطح دانشگاهی و چه مدرسه اس کمک کنین و شعار آقا محمدخان را (برای حکومت بر مردم آنها را گرسنه و بی سواد نگر دار) بی خیال شین! (2728583) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۲:۱۸:۵۳
دادش این دانشمندان حاصل نظام قدیمند (2735321) (alef-13)
 
فرهنگی
۱۳۹۳-۱۲-۱۷ ۰۰:۲۰:۳۱
اقایون من پیش نویس رتبه بندی معلمان را مطالعه کردم آبی از این نظام برای معلمان به جوش نمیاد
مگه بقیه کارمندان هم نظام رتبه بندی دارند که اینقدر حقوق میگیرند (2728611) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۷ ۰۰:۴۸:۲۸
معلمی علاوه براینکه از نظرکارفیزیکی کارخالص با مقدارحضوردرمدرسه برابراست وفقط نصف کاردرمدرسه وبقیه درخانه انجام می شودمثل طرح سوال تصحیح برگه ها نوشتن لیستها طرح درسها کلاسها جلسات گروه شوراهای مدرسه دیداربااولیا در ساعات غیرکاری انجام می شود یک کار معنوی وفرامادی است که باروان ودرون فرزندان ایران سروکاردارد به قول صدراعظم آلمان دراین مملکت همه می خواهند از کسی که به آنها همه چیز آموخت حقوق بالاتری بگیرند حتی آقای وزیر!!!!!! (2728640) (alef-13)
 
sajad
۱۳۹۳-۱۲-۱۷ ۰۲:۰۶:۳۲
باز هم تبعیض...
برای افزایش جزئی حقوق ، معلمان باید هفت خان را رد کنند/
1. خان اول تمام کردن دوره تدبیر و امید
2. خان دوم دل خوش کردن به وعده های تکراری و دروغین کاندیدا های نمایندگان
3. خان سوم دل خوش کردن به وعده های .. کاندیداهای ریاست جمهوری
4. خان سوم تا خان پنجم انتظا برای اتمام دوره های جدید مجلس و دوالت جدید
...
6. خان شش خلاص شدن از دست جناب عزرائیل(اگه بتونه رتبه های قبلی رو طی کنه)
7 و اما خان هفتم .. رساندن خود به قیامت و حاظر شدن مقصران( در این مرحله تنها جایی هست که معلمان در ناز نعمت خواهند بود) (2728685) (alef-13)
 
سولماز
۱۳۹۴-۰۱-۱۷ ۰۱:۴۱:۳۳
خيلي باحالي آقا سجاد. بخدا از خنده مردم داشتم واقعا نوشته هات رو به شکل جدي دنبال مي کردم. :-))))) (2794335) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۷ ۱۰:۰۸:۴۳
باز هم تبعیض (2728976) (alef-6)
 
کاظم قیصری
۱۳۹۳-۱۲-۱۷ ۱۲:۱۰:۳۶
سلام فرهنگیان عزیز
وزیر ناتوان در مسائل عمل میکنه .
و عقاید آقای روحانی از بین این همه معلم جوون و و ششدانگ گزینه خوبی انتخاب نکردید.مجلس در حق معلمان ظلم کردید خدا لعنتتون کنه . وگر نه گزینه های بهتری واسه وزارت بود. آقای فانی خودشون حقوقوزیری میگیرند نمیدونن معلم با پانصد هزار تومن باید کجا خرج کنن.خدا خیرتون بده (2729245) (alef-13)
 
احمد
۱۳۹۳-۱۲-۱۷ ۱۲:۱۵:۰۵
فرهنگیان عزیز این طرح هیچ گرهی از مشکلات ما باز نخواهد کرد . مقاله و ... برای چی مگه ادارات و ارگانای دیگه وقتی می خوان از 400 تا 860 هزارتومان اضافه کنن چندتا از این مقاله ها ارائه می دهند. که ما فرهنگیان برا 50 تا 90 هزارتومان بخواهیم ارائه بدیم. چرا این همه ظلم در حق فرهنگی. مگر شما نتماینده ها و وکلا و وزرا از کجا اومدین که ما نیامدیم همین شماها با زور نمره بهتون دادیم تا به اینجا رسیدین.
تو آلمان وکلا و پزشکان اعتصاب می کنن که چرا حقوق ما مثل معلما نیست. اونوقت صدراعظم میگه ، چطور می خواین حقوقتون اندازه استادتون که علم بهتون آموخته باشه/ اونوقت من دبیر باید از دهم ماه برای خرید حساب دفتری با سوپری و ... محل بازکنم که آخر ماه بهش برگردونم. (2729258) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۷ ۱۲:۲۱:۴۴
آیا ارگان های دیگر نیز برای افزایش انگیزه بین کارکنانشان آزمون و شرط تالیف و مقاله می گذارند ؟ یا فقط برای فرهنگیان این شرایط گذاشته می شود ؟ این طرح به این مفهموم است که کسی که دنبال مقاله و تالیف نرود از حقوق طبیعب خود بصورت سالانه و ارتقا شغلی محروم می شود ؟ (2729279) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۷ ۱۳:۲۳:۰۳
با سلام
همکار گرامی
هنوز حرف نظام رتبه بندی هسته اینطور همکار ها رو به جون هم انداخته
نظام رتبه بندی
جز ایجاد تفرقه و تفاوت بین همکارا نیسته
هر همکاری و دمقطعهمقطعه ای و با هرمدرکی کارش قابل احترام
پس بی خیال (2729390) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۲:۱۷:۴۱
کاملا موافقم .مسئولین چرا؟ (2735318) (alef-13)
 
گیلان
۱۳۹۳-۱۲-۱۷ ۱۶:۲۲:۵۹
باسلام خدمت اون همکارریاضی که میگن فرق باشه بین معلم های ریاضی بابقیه !بنده هنرآموز رشته گرافیکم من حاضرم ریاضی درس بدم وهرسال یه مشت فرمول روحفظ کنم وبه خورد دانش آموزبدم شما هم راضی هستید مهارتی که سالها باتمرین چه بصورت تئوری وچه عملی به دانش اموزتخصصی درس بدین اگه شما بیست دقیقه توی این کارگاه غیراستاندارد بوی رنگ رو تحمل بفرمایید تازه سختی کارما بایدبیشترازاینی باشه که میدن من می تونیم خارج اموزش وپرورش بایک طراحی آرم درعرض دودقیقه یک میلیون بگیرم مابه بچه کارومهارت یادمیدیم ازگرسنگی نمیرند. (2729832) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۸ ۱۱:۳۸:۰۰
درس ریاضی در طرح جدید اموزشی فقط شامل رشته ریاضی و فیزک میشه و به دلیل بی ارتباط بودن با سایر رشته ها حذف گردیده و دبیران محترم ریاضی برن یه فکری برا خودشون بکنند . کارشناس اموزش متوسطه (2757640) (alef-13)
 
معلم.ر.ن.ق
۱۳۹۳-۱۲-۱۷ ۲۲:۰۷:۴۶
همه ی مسئولین تبعبض را می پذیرند مگر اینها زندگی فرهنگیان را نمی بینند .مگر می شه با 800هزار تومان توی این وضعیت اقتصادی در کلان شهرها زندگی کرد؟مگر شما خدارا نمی شناسید که اینقدر ما را پبش خانواده هامون و اطرافیان مان و مجالس مان و...شرمنده می کنید .دیگه معلمان تو جامعه گوشه گیر شده اند ٔنه میتونند به خونه کسی بروند و نه کسی می آید.چون رفت وآمد یک نظام متقابل است که از دست ماها بیرون است؟... (2730374) (alef-3)
 
حمید
۱۳۹۳-۱۲-۱۸ ۱۲:۴۲:۱۴
سلام. نمیدونم به بقیه کارمندای دولت اضافه حقوق بین ۴۰۰ تا۸۵۰هزار میدن بدون آزمون و رتبه بندی اما تا نوبت معلما میشه بهانه ها شروع میشه. عجب عزتی داره معلم. من که نمیخوام بچه ی خودم معلم بشه تا اینجوری بزنن تو سرش. (2731403) (alef-11)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۸ ۱۱:۴۲:۴۰
این وعده سر خرمن است و فقط برای ساکت نمودن اعتراض معلماست و به نظر من عدم برگزاری امتحانات نوبت دوم توسط معلمان محترم و سر گردان نمودن دانش اموزان در پایان سال می تواند سازنده باشد (2757650) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۳-۱۲-۱۸ ۱۶:۵۷:۰۵
همکاران عزیز بزرگترین اشتباه همه ما درس خواندن بود اما بزرگتر از آن اشتباه معلم شدن مان بود

اگر فرزندان من ،خدای نا کرده بخواهند معلم شوند واقعا عاق والدین شان می کنم (2731680) (alef-11)
 
حسن
۱۳۹۳-۱۲-۱۸ ۱۸:۰۷:۵۷
تا این مسئولین گاو هستن حال معلمین در سایه این بی عدالتی ها بهتر از این نمی شود
مسئولین برن شکر کنن که وضع کیفیت آموزشی بدتر نشده (2731836) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۳-۱۲-۱۸ ۱۹:۲۹:۲۲
چشمم آب نمی خورد (2731999) (alef-13)
 
حالا
۱۳۹۳-۱۲-۱۸ ۲۰:۰۰:۰۰
هر جا میگن حقوقتون چقدره آدم شرمش میشه مبلغ رو بگه به خدا (2732070) (alef-13)
 
مریم
۱۳۹۳-۱۲-۱۸ ۲۰:۰۵:۲۳
خودتوووووو جم کن با این مسخره بازیا
من دبیر ریاضیم سر کلاس داغون میشم رتبه بندیم اینقد اعلام نکن
چرا حقوق کارمندای دیگرو اعلام نمیکنید این800تومنم ارزونی خودتون (2732087) (alef-13)
 
امان
۱۳۹۳-۱۲-۱۸ ۲۲:۲۵:۴۵
سلام.همیشه اینجور بوده معلم روزه گرفنه دیگران افطاریه گرفتند . از ماست که بر ماست (2732361) (alef-13)
 
معلم
۱۳۹۳-۱۲-۱۸ ۲۲:۳۲:۰۸
ما معلما چوب دوسر نجس شدیم از طرفی میخواهیم در جامعه بین مردم جای پایی داشته باشیم و سری در بیاوریم ولی به دلایل مختلف که همه می دانند نمیتوانیم از طرف دیگر وزارتخانه ی محترم نیز با تبلیغات و بوق و کرنای خود برایمان دردسرهایی درست کرده که فقط دود این تبلیغات چشم فرهنگیان را کور کرده است.آخه چرا زور تان فقط به معلمان می چربد؟ (2732375) (alef-13)
 
معلم سرگشته
۱۳۹۳-۱۲-۱۸ ۲۲:۴۰:۲۶
باورتون میشه که تحصن همکاران اینقدر زود جواب بده؟ آره تعجب نکنید تحصن سکوت شما نتیجه بخش شد و باعث افزایش 400000تومانی شد . البته به حقوق کارمندان عزیز بانک. (2732397) (alef-13)
 
حمید
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۰۱:۴۷:۰۳
من خیلی پشیمونم....
مطمئن باش،این عقده های که وجودمو پر کرده،نمیذاره،من راحت درس بدم
دبیر ریاضی (2732704) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۱:۱۷:۰۵
تو را به خدا نظرم را منتشر کن الف
خسته شدم بس که نظر گذاشتمو تایید نشد

از دیروز که شنیدم با اجرای طرح رتبه بندی معلمان که مدتهاست اعلام می کنند با اجرایش مشکل معیشتی معلمان کاملا حل خواهد شد، فقط و فقط 70 درصد فوق العاده شغل معلمان افزایش می یابد یعنی چیزی حدود 60 تا 70 هزار تومان از همه چیز نا امید شده ام. (2733180) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۳:۱۴:۵۴
باسلام
همکاران عزیز من 15سال سابقه کار دارم الان 2ساله یه شغل دوم برای خودم دستو پا کردم وضعیتم دگر گون شده کم کم دارم میرم تو فکر بازخرید پیشنهاد میکنم شما هم همینکارو بکنید این طرحها مثل همون طرههای ارتقا شغلی و نظام هماهنگند در مرحله اجرا استحاله میشن دلتونو به این چیزا خوش نکنید اون زمانی نفت 150دلار بود هیچی به ما ندادن الان با نفت 40دلاری خیلی باید خوش بین باشید که حقوقمونو افزایش قابل توجه بدن شم اقتصادیتونو قوی کنید با یک دهم زحمتی که سر کلاس میکشید میتونید دو سه برابر درامد داشته باشید کار کردن در آموزش و پرورش فقط یک اجر معنوی داره که خدا میده دیگه نه اولیا نه دانش اموزا و نه دولت هیچکدوم هیچ تشکری از ادم نمیکنند اگر به اون درجه از معنویت رسیدن که چشمداشتی از کسی ندارید خوش به سعادتتون اگر مث من معنویتی ندارن استینا رو بالا بزنید استعداد خودتونو کشف کنید همه ما یه استعدادی غیر از معلمی داریم
چشمها را باید شست جور دیگر باید دید (2733603) (alef-3)
 
ناشناس222222222
۱۳۹۳-۱۲-۲۴ ۰۴:۴۱:۳۴
بنده بعنوان شغل دوم ،کار مداحی در مجالس ختم را انتخاب کرده ام و با آشنایی به دستگاههای آوازی ، به ازائ هر ساعت مداحی حول و حوش 150000 تومات میگیرم و در ازای حدود 7 ساعت!! به اندازه حقوق یک ماه معلمی ، درآمد دارم. برای کدام معلم به ازای یک ساعت اضافه کاری 150000 تومان دستمزد میدهند؟ آنوقت همکاران عزیز برای در یافت فوق لیسانس حدود15000000 تومان و 2 سال زمان صرف میکنند تا مثلا حقوقشان 65000 تومان در ماه اضافه شود! فاجعه بار نیست؟!!
نتیجه: برو فکر نان باش که خربزه آبه!!! (2745288) (alef-13)
 
م الف
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۴:۵۳:۱۵
انا لله و انا الیه راجعون
بدین وسیله درگذشت تعیلیم وتربیت ,فرهنگ و فرهنگی را خدمت همه همکاران صبور فرهنگی تسلیت عرض می نمایم. امید است در بهشت برین از خدمات رفاهی عالی و مزایای مناسب بهره مند گردند.
جمعی از فرهنگیان داغدیده (2733933) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۵:۰۳:۲۸
بنده با مدرک ارشد با 5عائله 1 میلیون نمی گیرم دوستم با مدرک دیپلم با دو عائله 4ونیم میلیون حقوق می گیرد . (2733976) (alef-13)
 
خوش بخت
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۰:۲۴:۲۲
برو ادامه تحصیل بده عزیزم وبزار در کوزه ابشو بخوری (2735075) (alef-3)
 
فراهنگی
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۰:۳۱:۵۱
تازمانی که عین بچه کوچولوها قاشقودادیم دست دیگران ومیگیم به ما غذا بدید وضع همینه باید قاشقو خود به دست بگیریم وشروع کنیم به خوردن (2735100) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۲:۱۵:۱۳
اون وقت دوست خوشبختت کجا مشغوله؟ (2735313) (alef-13)
 
احسان
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۶:۵۴:۳۲
دیروز دانش آمزان را به یک اردوی یک روزه بردبم. توی مسیر هر مغازه ای که می دیدن خرید میکردن و ما فقط نگاه دهنشون میکردیم پول نداشتیم چیزی بخریم آخرش انگار فهمیدن ما داغون هستیم برای ما هم خوراکی میخریدن. برگشتنی توی ماشین از شدت غم نزدیک بود سکته کنم. شان مان به باد رفته. به قران باید خودکشی دسته جمعی کنیم شاید معلمان آینده از طرف جامعه بین الملل حمایت بشن وگرنه امیدی به داخل نیست (2734374) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۸:۰۲:۱۲
سلام از همه اینها که بگذریم به فکر امار معاش و گذراندن زندگی و شرمندگی در برابر همسر و فرزندانمان باشیم بقیه پیش. کش (2734568) (alef-13)
 
مریم
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۱:۰۳:۵۰
من کاملاً با نظر علی آقا موافقم . (2735178) (alef-13)
 
ححسین
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۲۲:۱۲:۱۵
سلام
مقاله بخوره توسرتان ما کارمان آموزشی است نه پژوهشی
همان سنوات و مدرک و مناظق محروم کافیست .چرا کاغذ بازی؟ به درختان رحم کنید (2735309) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۰ ۱۴:۱۹:۳۸
هیچ جامعه ای فراتر از معلمان آن نخواهد بود به داد معلمان برسید (2736798) (alef-3)
 
س-ق
۱۳۹۳-۱۲-۲۰ ۲۱:۵۱:۳۶
به نظر من هدف فقط اینه که مدتی هم فرهنگیان مظلوم با این طرح جدید سرکار باشن بعد هم خدا بزرگه (2738179) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۳-۱۲-۲۰ ۲۲:۴۳:۱۰
ارزش یه معلم با مدرک فوق لیسانس از کارگر شرکت نفت ویا گاز یا کارمند بانک با مدرک دیپلم خیلی پایینتره این باعث تاسفه برای حکومت عدالت خواه ؟ (2738308) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۲ ۲۲:۰۳:۱۰
معلم‌اضافه‌ترین‌شهروندایرانی‌است‌وبه‌این‌اصل‌هم‌همگی‌رسیده‌ایم‌‌ (2741955) (alef-3)
 
معلم سرگشته
۱۳۹۳-۱۲-۲۰ ۲۲:۵۸:۰۵
به نظر شما اگر شغل دومی مثل گاوداری را بخوام شروع کنم با چند تا گاو و چقدر سرمایه یا وام میشه شروع کرد ؟ اصلا جایی هست که بشه چند میلیونی قرض یا وام گرفت؟ آخه ما که چیزی پس انداز نکرده ایم؟ لطفا یکی جواب بده؟ ممنونم (2738361) (alef-13)
 
یک معلم
۱۳۹۳-۱۲-۲۱ ۰۶:۵۱:۰۳
همون جوری درس میدیم که حقوق میگیریم (2738713) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۳-۱۲-۲۱ ۰۹:۴۱:۰۵
خداوکیلی خیلی برای شما ها و وضعیت ریالی شماها ناراحتم ,. کاش دست من بود شق القمر میکردم واستون , اینهام کم آوردن مطمءن باشید یکه کوچولو هماهنگ بشین به خواسته هاتون رسیدین من دانشجوی ارشد الکترونیکم اما مدرک اعمال حقوقم فوق دیپلمه هنوز ؛ خدا میدانه حقوقم چهار برابر حقوق خانومم هست ایشان معلم لیسانسیه با نوزده سال سنوات دبیری ؛ یک میلیون و سیصد هزاره حکمشه ؛ دریافتی بر فناست ؛ من از همینجا دست تمامی معلمان مهجور هم وطن را میبوسم به امید فیش حقوقی بالای پنج میلیون شما (2738936) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۳-۱۲-۲۱ ۱۷:۳۰:۲۱
تمام تلاشم را به عنوان یک معلم انجام میدهم تا نسلی را بسازم که وقتی برای امثال من تصمیم گیری وبرنامه ریزی می کنند بفهمند معلم کیست ؟و حقش چیست ؟ (2739854) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۱ ۱۸:۵۸:۱۴
شایداین نظام رتبه بندی برای سایرکنان ادارات مثل بانکها هم باشه،مجلسیان عزیز ما هم مثل شما و سایر کارکنان که انسان دارای حق محسوب میشوند،ماهم آدم و ذیحقوق محسوب شویم،آیابقیه ادارات هم رتبه بندی شدند،معیاراونها چه بوده،اگه مسلمان نیستید آزاده باشید، (2740045) (alef-13)
 
جواد عسکری زاده
۱۳۹۳-۱۲-۲۲ ۱۳:۵۷:۲۸
بذارید به جای آموزش و پرورش به نیروی انتطامی و زندانها و مبارزه با بیکاری برسند چون وقتی تربیت یتیم می شود باید پلیسی مهار کننده وجود داشته باشد وچون فرهنگیان چند شغله اند بیکاری بیداد می کند (2741361) (alef-13)
 
خاوری
۱۳۹۳-۱۲-۲۲ ۱۵:۰۴:۵۷
بس کنید این مظلوم نمایی هارو معلمهای عزیز.شما که مقایسه میکنید خودتونو با سایر کارمندها آیا سایر کارمندها هم مثل معلمها تقریبا 6ماه از سال رو تعطیلن؟تازه تو اون 6ماه هم که سر کارید چند روز تو هفته میرید سر کلاس؟اکثرا دو یا سه روز پس منطق و عدالت حکم میکنه که این دریافتی که دارید خیلی زیاد هم هست.در ضمن چند روز شیفت شب دارید؟چند روز تعطیل تا حالا رفتید سرکار؟برف میاد تعطیلید باران میاد تعطیلید .بسه دیگه بابا خجالت بکشید اینقد نظم کشورو به هم ریختید (2741443) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۳ ۱۴:۰۳:۳۱
آقای خاوری دلم به حالت میسوزه که اینقدر کوتاه فکر میکنی همین فردا اگه به فرزند شما درمدرسه اهمیت ندن ودرسش ضعیف بشه اولین نفری هستی که دادت درمیاد (2743373) (alef-3)
 
یک فرهنگی
۱۳۹۳-۱۲-۲۳ ۲۳:۳۷:۱۶
با سلام آقای خاوری
در ابتدا باید عرض کنم که چند مدتی که مدارس تعطیل است مربوط به معلمین نیست . در تمام کشورهای دنیا این تعطیلات فصلی وجود دارد و این ربطی به معلمین ندارد بلکه به دلیل این است که دانش اموزان از لحاظ فکری نیاز به یک استراحت چند ماهه دارند خود شما اگر قرار باشد فرزندتان در تمام طول سال به مدرسه بروند ایا خودتان اعتراض نمیکردید که فرزند ما کشش این همه تدریس را ندارد
در ضمن شیوه برنامه ریزی در اموزش و پرورش با معلمین نیست و یک نظام سراسری است که توسط دولت تعیین شده است
در مورد طرز فکر شما متاسفم چون شما که فرزندتان را به مدرسه می فرستید انتظار دارید در آنجا از بهترین امکانات و تدریس فعال بهرمند شود
و این امکان ندارد مگر با رسیدگی اساسی به وضع فرهنگیان
در ضمن اگر شما توانستید هر روز مسافت 100 تا 150 کیلومتری را طی کنید تا در یک روستای دور افتاده به محل کارتان برسید بدون هیچ حق ایاب و ذهاب و یا حق ماموریت انگاه به خودتان اجازه اظهار نظر در مورد میزان حقوق معلمین بدهید (2745059) (alef-13)
 
حسین سیفیاری
۱۳۹۳-۱۲-۲۴ ۰۴:۲۴:۱۳
آقای خاوری عزیز! شغل معلمی را با کارمندان مقایسه نکنید! درست مانند پزشکی که برای کار یک روزش چندین میلیون کاسب است آنوقت ما بگوییم چرا این همه در آمد در ازای کار کم دارد؟؟؟ لطفا جواب بده (2745285) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۷ ۲۰:۰۷:۳۲
جناب خاوري
براي تجربه هم كه شده به مدت يك ساعت سعي كن فرزندان خودت و ده بيست نفر نوجوان ديگر را در يك اتاق در بسته ساكت نگه داري. تدريس پيشكش. اون وقت شايد بهتر قضاوت كني. مشكل معلمان اين است كه مجبورند كالايي را بفروشند كه اكنون هيچ خريداري ندارد، يعني علم. (2756475) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۸ ۱۱:۵۴:۳۷
جناب خاوری یه ادم مرفه و بی درد است و بطور مشخص معلم نیست و در ضمن معلما براشون کار کردن در تابستون هم ممکنه و هیچ مخالفتی با کار کردن در شرایط سرد و گرم ندارند و در ضمن چشم حسودا کور. (2757668) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۰۱:۲۷:۰۸
اقای خاوری ایا می دانید معلم کارمند نیست . ویک نیروی اموزشی محسوب می شود ولی حق وحقوقش را مانند کارمندان پرداخت می کنند. امیدوارم فهمیده باشید (2758847) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۱-۱۲ ۲۱:۲۲:۲۹
این پیام رو یک هموطن فهیم با شغل آزاد برام فرستاده بود و خواهش کرده بود در گروهها نشر بدید.
کدام قشر بیشتر تعطیلند و کم کار
و حقوق زیادی میگیرند؟ ؟؟؟
..
کارمندان دولت هر سال یک ماه مرخصی دارند
در پایان هر ماه به کارمندان حداقل 80 ساعت اضافه کار میدهند یعنی در ماه حداقل ده روز پول کاری که اصلا انجام نشده است دریافت می کنند
در طول سال میشود حداقل 120 روز
یعنی 4 ماه
پس تمامی کارکنان دولت در سال حداقل 5 ماه بیکارند.
و حقوقشان هم حداقل دو برابر معلمان
..
ضمناً کارمندان هر سال 2 ماه حقوق کامل را پاداش میگیرند
غیر از عیدی و دیگر مزایا
این شد که 7 ماه حقوق دریافتی بدون کار برای کارمندان محترم
غیر فرهنگیان ارجمند

در مقابل سه ماه تعطیلی فرزندان کارمندان

شما قضاوت کنید چه کسانی در سال بیشتر کار می کنند فرهنگیان یا دیگر کارمندان دولت؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟
من معلم نیستم ولی هیچ وقت زحمات معلمانم را فراموش نمی کنم و این پیام کمترین چیزی بود که برای دفاع از حق واقعی این قشر زحمتکش میتوانستم بنویسم. (2778290) (alef-11)
 
معلم
۱۳۹۴-۰۱-۲۳ ۲۳:۵۸:۴۹
سلام الان سالهاس که کسی به فکر معلم نیست این رتبه بندی ها همه چرت پرته که به کسی تعلق نگیره وچیزی به معلم ها ندند شما اگه می خواید کاری برا معلمها بکنید پرداختی
بن تسهیلات وسایر خدمات رابرید از مجتمع فولاد مبارکه اصفهان یاد بگیرید (2816816) (alef-13)
 
یک دانش اموز
۱۳۹۴-۰۱-۳۰ ۱۴:۲۵:۰۹
مظلوم نمایی؟خجالت بکش اقا.ازکی تابحال تابستون و13روزعیدشده 6ماه؟ .یک ساعت درس در مدرسه باتوجه به سختی که داره به اندازه یک روز ه.اونم بابچه های شیطون که بایدازیک طرف ارومشون کنی وازطرف دیگه درسوبهشون بفهمونی.یکی از اشناهای فرهنگی ماازبس که بش سخت گذشته میخواد خودشوبا25سال بازنشسته کنه.شماکه ازاوضاع خبرنداری نظرنده. (2833172) (alef-13)
 
حامی
۱۳۹۳-۱۲-۲۲ ۱۷:۰۰:۵۲
طرح رتبه بندی عادلانه نیست, مشکل معلمان هاهنگی پرداخت بارسایر کارکنان دولت است,نه طرح رتبه بندی! (2741576) (alef-13)
 
ف ش
۱۳۹۳-۱۲-۲۲ ۱۹:۱۱:۱۵
سلام همه کسانی که به شغل های مهم دست پیدا کردندوتوانستند به کشور خودشان خدمت کنند وافتخار آفرینی کنند .به خاطر تلاش معلم ها هست همون معلمی که حروف الفبا رو باعشق به دانش آموزانش یاد داد آموزش و پرورش هم درآمد زا هست اما توی دراز مدت کاش کسانی که آموزش و پرورش رو درآمد زا نمیدانند.یه کم فکر میکردند وموظف میکردند تمام سازمان ها و....که درآمد زا هستند درصدی از درآمد خودشونو اختصاص به آموزش و پرورش بدهند تا معلمان عزیز بی دغدغه به تعلیم وتربیت دانش آموزان که باید آینده مملکت رو بسازند بپردازند.نباید نسل آینده رو فدای کنیم (2741726) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۳-۱۲-۲۲ ۱۹:۱۹:۵۷
اتحاد بین همکاران فرهنگی وجود ندارد. وحتی کارگران از برخی از معلمان در حال حاضر بیشتر می گیرند. از معلمان در هنگام انتخابات به عنوان عوامل اجرایی با کمترین دستمزد(50هزار تومان) استفاده می کنند ما قدر خودمان را نمی دانیم اگه برای حقوق کم با اتحاد عمل کنیم قضیه چیز دیگری است. همه از حقوق ناراضی هستند ولی عده بسیار کمی بصورت عملی اقدام می کنند. (2741737) (alef-3)
 
محمد
۱۳۹۳-۱۲-۲۲ ۲۰:۱۶:۱۷
من نظر تمام دوستان را خواندم دیدم :
برخی به هم توهین می کنیم .
برخی ارزوی شغل دیگران را داریم .
برخی حقوق خودرا به رخ ما می کشند.
دوستی از اتحاد می گوید.
برخی بر ادامه تحصن تاکید دارد.
من مربی پرورشی هستم و به عینه مشاهده می کنم که این بی توجهی به خواست شما دوستان عزیز چه اسیبی به دین و انقلاب وارد می کند متاسفانه کسانی که سمتی دارند از دولت های قبل تا کنون دلشان به حال خون شهدا نسوخته وگرنه به فکر معلمان عزیز و ارجمند بودند و حرمت معلمی را حفظ می کردندشاید ما خودمان انها را بد تربیت کرده ایم نمی دانم اما اگر آنها این مطلب را می خوانند بدانند که نا خواسته ضربه بر خون شهدا و درخت انقلاب می زنند هرچند ما معلمان نخواهیم گذاشت خون شهیدان عزیز پایمال شود.
معلمان عزیز قدر رهبری را بدانیم واز او بخواهیم که کاری برای معلمان انجام دهدو اگر رهبر عزیزمان که یک معلم انقلابی است خود در صف معلمان قرار بگیرد تحقق خواسته مان دور از دسترس نیست که همامن اجرای نظام هماهنگ پرداخت است. رتبه بندی و طبقه بندی سابق مارابه جایی نخواهد رساند.
متشکرم (2741797) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۲ ۲۱:۱۷:۲۶
حالا گيريم اين رتبه بندي وضع معلم را خوب كنه پس تكليف اين همه سال كه به آنان ظلم شده چيه؟؟ (2741884) (alef-13)
 
خوشبین
۱۳۹۳-۱۲-۲۳ ۰۲:۲۱:۴۳
بابا تو دیگه چقدر دلت خوشه (2742221) (alef-3)
 
همکار
۱۳۹۳-۱۲-۲۲ ۲۳:۴۴:۳۷
راه نجات تحصن است .
والسلام (2742107) (alef-3)
 
ستاره
۱۳۹۳-۱۲-۲۲ ۲۳:۵۶:۴۸
قراره از 5 سال سابقه به بعد جز رتبه بندی بشون پس تکلیف من که هنوز به 5سال سابقه نرسیدم چی میشه؟ واقعا خسته نباشه ان کسی که شب خوابید خواب این رتبه بندی دید (2742124) (alef-13)
 
بی خیال وعده
۱۳۹۳-۱۲-۲۳ ۰۲:۲۰:۳۳
این کار اجرا نمیشه وانگهی از همین حالا این طرح شکست خورده است در این طرح جایی برای معلم زحمت کش تعریف نشده در این طرح فقط روی مدارک پایه گذاری شده یعنی هر کس مدرک داره بهتر درس میده بعدشم اگه این همه محقق ومتتخصص تو یه کشور باشه آیا لازمه قطعات پژو را وارد کنه میخوان مدتی ما را با این اراجیف سرگرم کنن بعد بگن عملی نیست کشوری که هنوز نمتونه فقراشو برا یارانه مشخص کنه چطور میتونه این همه تحقیق ومقاله علمی را برسسی کنه (2742219) (alef-3)
 
داوود نعمت پور
۱۳۹۳-۱۲-۲۳ ۰۸:۳۰:۱۲
به نظر من اینهمه ستم وجهالت در مورد معلمان ازخودشان است چون هرکه نان از عمل خویش خورد .باتوجه به نگرش مسولین نسبت به اموزش وپرورش میشود فهمید معلمان در اموزش وپرورش مسولین مملکت که دارای درک وفهم درستی از تصمیم گیری وتصمیم سازی باشندراه بخطا رفته اند که نتیجه ان اعلان مصرفی بودن اموزش وپرورش ازسوی دانش اموزان دیروز همین معلمان است.خودکرده را تدبیر نیست. (2742398) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۳-۱۲-۲۳ ۱۹:۵۹:۰۸
ارگان ها و وزارت خانه های دیگر با سنوات مشابه و مدرک یکسان ان هم بدون مشکلات ایاب و ذهاب چند برابر معام حقوق و مزایا می گیرند بدون اینکه رسانه ای شود ان وقت نوبت معلم که می رسد توی بوق و کرنا می کنند که مطالبات فرهنگیان را دادیم ذهن احاد جامعه را متوجه معلم نموده در صورتی که سایر جاها حقوق چند ملیونی میگیرند این است درد معلم که یک عامی بیسواد با لحنی مسخره کننده در یک جمعی بگوید تمام حقوق و مزایا مال شما معلم هاست و... (2744504) (alef-13)
 
حسین سیفیاری
۱۳۹۳-۱۲-۲۴ ۰۴:۱۷:۲۷
از این به بعد باید یجای تدریس در کلاس درس ، مشغول فکر کردن به مقاله و تالیف کتاب و شرکت در دوره های ضمن خدمت در روزهای پنجشنبه و جمعه و تابستان باشیم و تعدادی موسسات قانونی و غیر قانونی برای نوشتن مقاله و تحقیق بوجود خواهند آمد و در آمد واقعی نصیب آنها خواهد شد. در صورتیکه کارمندان بانک که کارشان کاملا غیر علمی است بدون شرایط و مصائب ذکر شده در اسفند ماه 400 الی 860 هزار تومان ه حقوقشان اضافه شد
در کل "نخود سیاه". (2745283) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۴ ۱۱:۲۸:۲۴
بخدا در این طرح زحمات یک معلم باسلبقه پرتلاش که فقط به فکر تدریس در مناطق دور دست بوده وامکانت برای تحصیل نداشته بربادخواهد رفت (2746187) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۴ ۲۳:۵۴:۲۹
حقوق کارکنان قوه قضاییه درسال جاری 50 درصد افزایش یافت !؟ معلم چند درصد؟ (2748947) (alef-11)
 
عباس
۱۳۹۳-۱۲-۲۵ ۱۱:۱۶:۵۵
با سلام امیدوارم که عملی شود ومیدانید که خدا دروغ گویان را دوست ندارد (2749908) (alef-13)
 
خدارحم
۱۳۹۳-۱۲-۲۵ ۱۷:۴۴:۴۱
تمام کارمندان وکارگران زیر دست معلمان به جایی رسیده اند ومدیرکل ووزیرودیگرپست ها رسیده اند .درتمام کشورها ارزش معلم وحقوق معلم حرف اول می زند ولی درکشورما متاسفانه معلم دررتبه آخرایستاده است ، یعنی اهمیتی به ما نمی دهند .حقول کارمندان برق ، گاز وحتی کمیته امداد نگاه کنید .فیش های میلیونی می بینیم و دلمان درد می آید .به داد این قشرزخمت کش برسید که انقلاب روی دوش این عزیزان استواراست چون معلم فرهنگ ساز وانسان ساز می باشد. آقای وزیریه نگاهی هم به وزیر بهداشت کن که چقدرتلاش می کند ولی شما چه کردید ؟ (2751310) (alef-13)
 
مهدی
۱۳۹۳-۱۲-۲۵ ۲۳:۴۴:۲۱
صد در صد واقعی!
محض اطلاع وزیر وکارشناسان خبره اش:
معلمی هستم با سابقه 25 سال کار تدریس و هرماهه بخشی از حقوقم را به خرید کتابهای مرتبط با رشته ام میکنم برای کارم ایثار کردم صبر کردم به امید روزهای بهتر همسر و بچه هایم را دلداری دادم وعده های سر خرمن مسولین خدوم و دانا را یکی پس از دیگری تجربه کردم و جز هیچ نصیب ما نشد! تا اینکه
زمستان امسال سر رسید جیبم خالی خالی بود برای خرید نان آنروزم خدا شاهده در مضیقه بودم چشمم تقریبا پراز اشک پنهان بود بغض گلویم را فشار میداد ته دلم از خدا آرزوی مرگ داشتم از اینکه درکسوت معلمی فریب خورده بازنده ای بیش نبودم و بدتر اینکه راه برگشتی هم نداریم خلاصه با دیدن یک سه چرخه موتوری
که روش نوشته بود کتابهای کهنه شما را خریدارم روحیه گرفتم هیچ کتاب کهنه ای نداشتم اما اما تصمیم رو گرفتم سرمایه ام فقط کتاب بود آنهم کتابهای ارزشمند علمی که پر از مقاله ها و مطالب ارزشمند دانشگاهی دوره فوق لیسانسم بود دو کارتن از آنها رو که برام خاطره انگیز هم بودند برداشتم بچه هام وهمسرم مات و مبهوت منو نگاه میکردن اما میدونستن دیگه چاره ای ندارم سعی کردم خریدارمنو نشناسه از بخت بد من یکی از شاگردای قدیمی ام بود قانعش کردم کسی نفهمه سرم را پایین انداخته بودم کلی کتاب دست نخورده مانند نهج البلاغه وتفاسیر قرآنی وکتابهای آموزشی ومهمتراز همه کتابهای پرورشی ته گاری ریخته بود و گفت:غمی نیست آخر درس و علم و دانشگاه همینه ودو تاید دستی
آره فقط دوعدد تاید دستی آورد وبا احترام تمام دست بچه هام داد آقای وزیر آن روز ارزش واقعی علم ودانش رو با تمام وجود حس کردم حالا هی شما و کارشناسات با یه هویج میخواین من مقاله بنویسم کار پژوهشی بکنم شعار خوبیه
اما من میگم شرم آوره تا کی چشم و گوش خودتان را روی حقیقت ها ی معیشتی فرهنگیا می بندید.تحقیر قشر فرهنگی چه کمکی به پیشرفت ملت فهیم ایران میکند؟یادمان باشد خیل عظیمی از معلمین فعلی همرزمان شهیدانی هستن که مسولین برای تکیه زدن بر مسند ریاست ها علمدار پاسداری از خون آن شهیدان هستندیادمان باشد فرهنگیان ایثارگرانه درتمام صحنه ها ی سرنوشت ساز انقلاب حاضراند پس نگذاریم این سربازان و سرمایه های روزهای سخت اینگونه برای امرار معاش خانواده هایشان تحقیر شوند وبه آنها ستم شود که خداوند ستمکاران را دوست ندارد. والسلام. (2751964) (alef-13)
 
معلم
۱۳۹۳-۱۲-۲۶ ۰۹:۵۸:۰۹
ما میگیم تفاوت مارا با بقیه از بین ببرید شما میخواهید بین ما فرق بگذارید .سیاست تفرقه بنداز و ........... (2752588) (alef-13)
 
هیوا
۱۳۹۳-۱۲-۲۶ ۱۱:۳۷:۲۴
خانواده ها بایک فرزندخودنمیتوانندکناربیایندحالا معلم یا عوامل اجرایی مدارس بینوا رافکرکنیدبا دویست ،سیصدتا دانش آموزباسلیقه های مختلف وبافرهنگهای متفاوت چه فشارعصبی راتحمل میکنند ایا سختی کارما ویا حقوق ومزایای ماباکارمندان بعضی ادارات قابل مقایسه هست آقایان اون بالاها نشستند مشکلات معلم رانمی بینند ونمی خواهندببینند ولی دوروز دیگربرای انتخاباتها وراهپیماییها جامعه معلمین رابزرگ میدانند ولی برای افزایش حقوق مارا زیادی می دانند . (2752840) (alef-13)
 
ابراهيم
۱۳۹۳-۱۲-۲۶ ۱۲:۱۴:۰۷
منزلت ما را برگردانيد والا منتظر فاجعه هاي بعدي باشيد:اين يك هشدار جديه....... (2752976) (alef-13)
 
اشكوري
۱۳۹۳-۱۲-۲۶ ۱۹:۵۲:۲۴
باسلام ماهرساله شاهد افزايش قابل توجه حقوق ومزاياي ديگر نهادها وادارات هستيم اصلاهيچ سروصدايي هم نداردنه بايد مقاله بنويسند نه بايد فرم پر كنند ونه....سوال اين جاست چرابراي قشر آسيب پذيرجامعه مثل فرهنگيان اين گونه تصميم گيري عجولانه وغيراستاندارددرواقع چرت وپرت سر هم ميكنند تافرهنگيان راسر گرم تكميل فرم وچيز هاي ديگه كنند آقايان مسولين (لشكري-كشوري-ستادي رِِئيس جمهور-نماينده مجلس و.....)شما چقدر حقوق مي گيريد خجالت نكشيد بفرمائيد 5ميليون 10ميليون يانجومي يدتان باشد شما شاگرد همين معلمان بوديد از اين كه ميتونيد اسمتان رابنويسيد مديون چه كسي هستيد.؟آياوقت آن نرسيده به خودتان بيائيد.واقعابايك ميليون حقوق كه هزينه تفريحات هفتگي بچه هاتونه ميشه يك خانواده 4نفره رواداره كرد ؟واحسرتا وامصيبتا ازشعارهاي چرت وتوخالي (2754079) (alef-13)
 
حسن
۱۳۹۳-۱۲-۲۶ ۱۹:۵۲:۳۵
باسلام جناب اقای وزیر اینطوری که بویش میاد این طرح برای ما نیروهای خدماتی که با مدرک دیپلم هستم فایده ای به حال ما ندارد ما نیروه های خدماتی که اینقدر درمدارس زحمت میکشیم باید حقوق پایین بگیریم. اقای وزیر یه طرحی بده که شامل همه بشه. (2754080) (alef-3)
 
mtb
۱۳۹۳-۱۲-۲۷ ۱۱:۵۰:۵۲
باسلام ااگر بخواد یک مملکتی درتمام زمینه پیشرفت کنه باید معلمان آن کشور بهترین شرایط را نسبت بقیه مردم آن کشور داشته باشند.امیدوارم مسولین این را بفهمندویک فکری برای معلمن بکنند. (2755349) (alef-13)
 
اسماعیل
۱۳۹۳-۱۲-۲۷ ۱۵:۵۷:۵۷
برای افزایش حقوق دیگران بهانه ی خوبی است زودتر اجرا کنید حتما زیر این کاسه کاسه ی دیگری هست واقعا در طول سی سال پیش خانواده ام سر کوفت خوردم .با حقارت زندگی کردم اما پیش خودم افتخار کردم که روزی حلال به خانه می برم . (2755990) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۳-۱۲-۲۷ ۱۸:۳۱:۳۸
بعضیاتون همچین نوشتین (آقای وزیر)انگار وزیر میاد این مطالب رو میخونه
با حلوا حلوا کردن دهن کسی شیرین نمیشه
باید با یه اعتصاب سراسری حرف ها رو به مسیولین زد.که اونم به لطف براردران لنگ به دست و ... تحقق پیدا نمیکنه
از اول این حکومت معلمی یه شغل بخور نمیر بوده و خواهد بود و ما هم خودمون انتخابش کردیم
پس واقع بین باشید لطفا (2756306) (alef-13)
 
جواد
۱۳۹۳-۱۲-۲۷ ۱۹:۱۷:۲۷
دولت به قاضیابیشترین حقوق رو میده تا قضاوت درستی نسبت به خلافکاران و مجرمان داشته باشند و به دکترا بیشترین حقوق رو مده تا مریضا رو درست درمان کنند دولت باید مثل بقیه کشور ها معیشت و رفاه معلم را بیشتر کند تا معلم هیچ گونه دغدغه فکری در کلاس تعلیم وتربیت نداشته باشد اگر تعلیم و تربیت درست صورت بگیرد دیگر نه مریضی وجود خواهد داشت نه مجرمی نه خلاف کاری پس باید فرهنگ سازی شود اونهم از مدرسه
مسولین گرامی خواهش مند است ایند نگر باشید (2756381) (alef-13)
 
جواد
۱۳۹۳-۱۲-۲۷ ۱۹:۲۴:۱۱
مسولین گرامی اگه به فکر اینده ی فرزندان دلبندتان هستید معلمان را نادیده نگیرید (2756393) (alef-13)
 
فصيح
۱۳۹۳-۱۲-۲۷ ۲۰:۰۱:۱۱
همراه شو عزیز همراه شو عزیز
تنها نمان به درد
کاین درد مشترک هرگز جدا جدا درمان نمی شود
دشوار زندگی هرگز برای ما بی رزم مشترک آسان نمی شود ....
تا هنگامي كه فرهنگيان تشكل صنفي يكدست و هماهنگي و تعيين كننده اي نداشته باشند اوضاع اين چنين خواهد بود. اكنون براي نظام ، نگهداري و كنترل دانش آموزان مهم تر از آموزش و پرورش آنهاست. هنگامي وضعيت معلمان بهبود خواهد يافت كه آموزش فزرندان كشور در اولويت نظام قرار گيرد. فعلا كه نيروي مورد نياز نظام از مراكز ديگري مانند دانشگاه امام صادق و امام حسين و جاهاي ديگر تامين مي شود. بهترين محصولات آموزش و پرورش و رتبه هاي تك رقمي كنكور اغلب در دانشگاهها و كشورهاي پيشرفته جهان مشغول به كار و تحصيل هستند. فعلا احساس نياز به آموزش و پرورش در مسئولين كشور وجود ندارد و نخواهد داشت. (2756464) (alef-13)
 
شاهد
۱۳۹۳-۱۲-۲۷ ۲۰:۲۰:۲۹
آقاي خاوري لطفا مقداري حرف وكلام رومزمزه كن بعد ولش كن تو ميتوني با يك ميليون درماه زندگي كني ؟توحاضرهستي فرزندت رو 12ماه بفرستي كلاس؟قطعا راضي نيستي تعطيلات در تمام دنيا مرسوم است اگر اسمت روبلدي بنويسي مديون همين معلمان هستي پس خفه!!!!(كارمنددارايي) (2756490) (alef-13)
 
مهری
۱۳۹۳-۱۲-۲۷ ۲۲:۲۴:۵۸
معلم عزیز امیدی به دولت ومجلس واین مردم قدر نشناس نداشته باش ودلت برای این داش آموزان نسوزد چون این جامعه دلش برای تو نمی سوزد پس برو دنبال کار بیرون از آموزش وپرورش تا بتوانی جلوی زن وبچه شرمنده نباشی . (2756771) (alef-3)
 
من نميدانم
۱۳۹۳-۱۲-۲۷ ۲۲:۲۸:۵۴
وقتي فقر از يك در وارد ميشود كفر از در ديگر داخل ميشود
نظام رتبه بندي هم تصويب شد حالا بشينيم و ببينيم بازي مرگ به كجا ميرسه (2756785) (alef-3)
 
حسن
۱۳۹۳-۱۲-۲۷ ۲۲:۴۴:۳۳
مسو لین محترم بزارید لا قل معلمان پا برهنه و بد بختترین افراد جا معه که

مسئو لیت ختیر ی بر دوش دارند با سوزن گور خود شان را بکنند معلمی از محروم ترین نقطه کشور (2756824) (alef-3)
 
فکور
۱۳۹۳-۱۲-۲۷ ۲۳:۲۷:۳۳
کارمندهای سایر ارگانها از اول 93 فوقالعاده شان را زیاد کردن آموز ش و پرورش حد اقل از اول سال 94 زیاد بشه چرا از اول مهر (2756909) (alef-11)
 
فریدون
۱۳۹۳-۱۲-۲۸ ۰۰:۰۵:۰۳
به هر اندازه ای پول بدید بهمان اندازه به فرزندانتان ادب و درس یاد میدم اگر حق تخصص ندید و مثل یک معلم پرورشی بیکار با بنده رفتار بشه به همان اندازه برای تربیت فرزندت اقدام میکنم چون یه وانتبار خریدم داره گاو گوسفند جابجا میکنه نیازی به ارتقا شغل ندارم آره آقایان این روش درستشه اینو لایک کنید (2756998) (alef-13)
 
مهدی
۱۳۹۳-۱۲-۲۸ ۰۱:۰۶:۱۲
طرح رتبه بندی توهین به همه معلمان است. اول حقوق بر مبنای حداقل خط فقر طبق آمار بانک مرکزی 2500000تومان بعد طرح رتبه بندی. (2757112) (alef-13)
 
ایلار
۱۳۹۳-۱۲-۲۸ ۰۸:۴۴:۱۰
معلم را دریاببید . تبعیض تا کی (2757329) (alef-13)
 
امیر
۱۳۹۳-۱۲-۲۸ ۰۸:۵۳:۴۷
من یک معلم هستم و با23 سال خدمت در شهرستان هنوز مسکن مناسبی ندارم. و باید شرمنده خانواده ام باشم .در حالی که کارمند بانک با دو سه سال خدمت صاحب خانه و ماشین می شود.چرا؟ (2757350) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۳-۱۲-۲۸ ۰۸:۵۸:۳۸
با این حساب درصد افزایش بسیار ناچیز است….من دانشجوی دوره دکتری ام و کتاب و مقاله هم دارم اما ظاهرا باید همه بروند از پله ی اول شروع کنند……….. نه ! نشد برادر ! طرح خوبی است اما خوب کارشناسی نشده مثل سایر طرحها ی شتابناک و از سر خود واکردنهای دیگر…..پیشنهاد من این است که حداقل به فوق لیسانس ها و کسانی که مدرک دکتری دارند مثل اعضای هیات علمی وزارت علوم حقوق پرداخته شود به لیسانسها نیز مثل کارمندان وزارت علوم ……و راه کار دیگر این است که دو وزارت خانه آموزش و پرورش و وزارت علوم با همدیگر ادغام شوند ….زیرا در سالهای اخیر تعداد کسانی که در آموزش و پرورش دکترا گرفته اند ( آنهم در دانشگاههای معتبر ) روند رو به افزایشی دارد…..چرا باید کسی با مدرک دکتری در آموزش و پرورش شاغل اند ۲۴ ساعت تدریس کند و هم مدرک او در دانشگاه ۸ ساعت و در دریافت دستمزد و حقوق فاصله شش برابری باشد…اگر با دید انصاف نگریسته شود این ظلم است . تازه شعار می دهیم که آموزش و پرورش زیر بنا است ( زیرا عدل در علم کلام یعنی نهادن هرچیزی در جای خودش و در غیر این صورت ظلم محسوب می شود ) و رنگ و بوی تدبیر و امید در آن نیست . تازه شعار هم می دهیم که آموزش و پرورش زیر بنا است بخدا سوگند اگر من به جای وزیر آموزش و پرورش بودم از همین حالا به بعد در مقطع ابتدایی از معلمان دارای مدارک دکتری در گرایش های علوم تربیتی و تخصص آموزش ابتدایی استفاده می کردم تا به تدریج در سالهای آینده جا بیفتد و اگر صبور باشیم و دلسوز در یک برنامه ۱۲ ساله همه چیز متحول خواهد شد(حد اقل فایده آن . شهروندانی خوب با معیار های اخلاق اسلامی - ایرانی و به معنی اخص کلمه با سواد تربیت خواهند شد ) (2757361) (alef-13)
 
احسان
۱۳۹۳-۱۲-۲۸ ۰۹:۰۲:۲۱
این طرح شبیه همان طرح ناموفق قبلی به نام ارتقای شغلی است.که حقوق یک عده افزایش یافت.و باعث دلسرذی بقیه شد.مگر معلمان جنس و کالا هستند که مرغوب و نا مرغوب جداشوند.همه در حد توان خود زحمت میکشند (2757369) (alef-13)
 
هومن
۱۳۹۳-۱۲-۲۸ ۰۹:۱۳:۱۸
لطفا مسولین بفرمایند با یک میلیون و دویست هزارتومن حقوق معلمی چطور میشه 1.خورد و خوراک و پوشاک خانواده را تامین کرد. 2. صاحب خانه شد. 3.ماشین خرید.4.اجاره خانه داد و دهها هزینه دیگه (2757393) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۳-۱۲-۲۸ ۱۱:۴۷:۳۷
به نظر بنده این طرح کزایی نیز اگر صحت داشته باشد جز ایجاد تبعیض وکاهش انگیزه درمعلمان چیز دیگری ندارد فقط به نفع تعدادی مفت خور وبیکاره ی آموزش وپرورش است که دور از مدرسه وکلاس هستند. (2757655) (alef-13)
 
سیدمحسن
۱۳۹۳-۱۲-۲۸ ۱۲:۰۸:۰۶
طرح فقط می خواهد بین معلمان تفرقه ایجادکندوبس طرح نظام هماهنگ رواجراکنید
وقتی اعتراض میکنی که چراحقوق نظامیها البته یه سری شون انقدربامافاصله داره درصورتی که کاری هم ندارن میگن اینها ذخیره مواقع جنگند به تاریخ دفاع مقدس نگاه کنید ببینیدچقدرشهیدورزمنده و..معلم بوده اند درموقع جنگ که هرباغیرتی ازکشورش دفاع میکنه فقط توجیهات مسخره ادارات دیگه هم ازبودجه بیت المال استفاده می کنند یعنی چه که مراکزرفاهی خواص داشته باشند همه مراکز رفاهی دولتی باید مال همه کارمندان دولت باشد این عدالته (2757688) (alef-13)
 
هادی
۱۳۹۳-۱۲-۲۸ ۱۴:۴۶:۵۶
واقعآ زندگی به سختی میگذرد.........................................................................................................................................................................................................................................کاش کسی به فکرمابود. (2757956) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۳-۱۲-۲۸ ۱۵:۵۷:۳۴
اینها همه الکیه (2758045) (alef-13)
 
مریم
۱۳۹۳-۱۲-۲۸ ۱۵:۵۷:۵۱
وزیر نالایق از این بهتر نمیشه ..... (2758047) (alef-13)
 
معلم
۱۳۹۳-۱۲-۲۸ ۱۶:۰۵:۵۲
با رتبه بندی معلمان کاملا موافقم نیروهای بی مصرف و سربار توی مدارس زیاد هست برمبنای تخصص دانشگاه محل تحصیل مدرک سابقه تحصیل و فعالیتهای پژوهشی باید رتبه بندی انجام شود نتا مشکل زیاد بودن این گروه کارمند دولت حل شود (2758061) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۸ ۱۶:۱۱:۰۵
سلام علت اینکه حقوق کارمندان ارگانهای دیگرخیلی بیشتراز اموزش وپرورش است چیست عدالت رعایت شود. (2758073) (alef-13)
 
تداعی ذهنی کلمه معلم:
۱۳۹۳-۱۲-۲۸ ۱۶:۵۴:۵۸
تقریبا 15 میلیون دانش آموز در کشور است ، و مابخواهیم به حدود 1 میلیون معلم نصف حقشان داده شود . آیا؟
نظام هماهنگ ؟

دلم برای آینده کشورم
آینده جوانها
آینده بچه هامون

( نمی دانم در ذهن شما ،معلم را با چی تداعی می کنید ) (2758129) (alef-13)
 
حسین
۱۳۹۳-۱۲-۲۸ ۱۸:۲۸:۵۴
همکاران ارجمند نکند که طرح به ثمر ننشسته و مبهم ، باعث اختلاف میانمان گردد، فراموش نکنیم که افزایش حداقل دو برابری حقوق حق همه ی معلمان و لازمه ی امرار معاش ماهانه است و توجه به شایستگی های ویژه بسیار ضروری بوده آما باید پس از این مرحله قرار گیرد، حق مسلم معلمها ست که در جریان جزئیات طرح باشند و نظرات کارشناسی خود را اعلام کنند.
به هر حال نکند توجه به این موضوع باعث شود که فراموش کنیم حقوق اسفند را روز 27 اسفند مرحمت !!!!!! نمودند، و مفهوم آن اینست خرید های خود را در این زمان انجام دهید ، رخت و لباس که هیچ !!! در زمان دریافت حقوق (27 اسفند) به جای مرغ باید به خرید بال و کتف و پوست آن اکتفا کرد، به جای تخمه و پسته باید پوست آنها را خرید، و ..... امیدوارم دریافتی مسوولین ارجمند آموزش و پرورش و نیز کارشناسان حوزه ی ستادی همانند سایر معلمان باشد و گرنه پناه بر خدا (2758263) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۸ ۱۸:۴۶:۱۲
با سلام فروردین آقای رئیس جمهور از مهر ماه بهتره وعده سر خرمن نده ... در ضمن اگه واقعا به فکر مایی حداقل حقوق 3 میلیون حداکثر 5 میلیون . تا انشا ا... یواش یواش برسیم به بقیه کارمندا و جامعه هم اصلاح بشه . با تشکر (2758280) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۳-۱۲-۲۸ ۱۹:۰۹:۳۰
بسیار عالی به این ترتیب خیلی راحت میشه برای چند سالی معلم ها را به خودشون مشغول کرد.... انگلیس
باید بیاد اینجا سیاست یاد بگیره (2758312) (alef-13)
 
معلم
۱۳۹۳-۱۲-۲۸ ۲۰:۳۳:۰۹
این آقایان مجلس نشین وعالی جنابان وزرا اگه واقعا مردن بیان با ماهی یک ملیون زندگی کنن همش شعار که افزایش حقوق معلمان بار مالی داره بار مالی داره چرا خودشون از حقوقهای آنچنانی نمیگذرن فقط شعار میدن سی و سه سالمه هنوز مجرد با این یه ذره حقوق خرج خودمو هم نمیدم به چه شوقی برم کلاس آینده مملکت رو آموزش بدم خداوکیلی دنبال یه وامم که اگه بشه یه ماشین بخرم و باش مسافر کشی کنم شاید اونجوری بشه تا سر برج دوام آورد اینم واسه درد دل با شما عزیزان همکار نوشتم وگرنه فایده ای نداره تنها راه رسیدن به حقوق بحقمان اتحاد وبس باید تا آخرش مردانه وایسیم بالاتر از سیاهی که رنگی نیست به امید رسیدن همه مظلومان و مستضعفان جهان خصوصا فرهنگیان این مملکت بزرگ و با فرهنگی که فرهنگیانش مظلوم و بیصدا همیشه ته صف کارمندان دولت کریمه ایستادن (2758468) (alef-13)
 
سالار
۱۳۹۳-۱۲-۲۸ ۲۲:۳۱:۳۳
سلام طرح رتبه بندی ازفروردین 94 اجراشود. (2758651) (alef-3)
 
ع
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۰۰:۵۵:۰۳
آقای وزیر،مگه نگفته بودید تمام معوقات فرهنگیان تاپایان سال93 پرداخت میشه پس کو !!!!!!!28 اسفند شد ولی ازحق التدریس ها خبری نشد.پس لطفا اگه به قولتان عمل نمی کنید لااقل رسانه ای نکنید.که دیگران نیز از معلمان انتظار بزرگتر از کوه نداشته باشند. (2758820) (alef-13)
 
معلمممممممممم
۱۳۹۴-۰۱-۲۱ ۱۱:۲۵:۱۰
اینابه دروغ گفتن عادت دارن داداش (منظورم وزیران آموزش وپرورشه)تاحالادیدی تومجلس سررای اعتمادوزیرآموزش وپرورش بین نمایندگان دعوابشه ؟نه چون به چه دردی میخوره اصلابودونبودش؟ولی سروزیرنفت ازسروکول هم بالامیرن وشکم همدیگه راپاره میکنن همین نمایندگانی که بارای معلم وزن وبچه معلم نشستن رواون صندلی سبزونرم (2808201) (alef-13)
 
معلمممممممممممم
۱۳۹۴-۰۱-۲۱ ۱۱:۳۱:۳۳
اصلانخواستیم آقااین چندرغازم بفرستین اونورآب واسه آقای خاوری تاراحت باشن بالاخره زندگی توغربت میگن سخته آخه (2808216) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۰۱:۲۲:۱۷
ایا مسئولین مملکت می دانند چند درصد از فرهنگیان در زمان جنگ درخط مقدم حضورداشتند. وچون کشورشان را دوست دارند سکوت کردند. ولی اکنون جبهه نرفته ها برایشان تصمیم می گیرند. طرح رتبه بندی ارائه می دهند.... حق و حقوقشان را پایمال می کنند . نارضایتی معلم مساوی نارضایتی قشر عظیم کشور (2758844) (alef-13)
 
معلم
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۰۱:۳۶:۳۹
اونای که حرف ازسختی تدریس ریاضی میزنندیامعلم نیستندیابیسوادندوتوانایی تدریس ندارند .حالاافزایش حقوق کوشایدماهی چهل پنجاه تومن اضاف کنندباشه براهمونای که ریاضی تدریس میکنند مانخواستیم و اما واعتصموابحبل الله جمیعاولاتفرقوا خود دانید (2758856) (alef-3)
 
محمد
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۰۹:۳۳:۲۸
حقا این معلمان پرورشی چه می کنند که بیشتر ازبقیه هم حقوق دریافت می کنند حتی بعضی ازانهاباید پرورش دهنده ای از نظر دینی برای خودشان استخدام کرد (2758975) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۳:۱۴:۵۴
سلام اينقد اعتصاب و اعتراض كه دست اخر طرح رتبه بندي ؟؟ حالا ديگه من معلم با دو تا فرزند كوچك از صبح برم مدرسه با دانش اموزا كلنجار برم درس بدم سيصد چهار صد تا برگه تصحيح كنم سوال طرح كنم امدم خونه غذا اماده كنم بچه هام ترو خشك كنم خونه جمع كنم مهمون داري كنم همسر داري كنم بچه داري كنم شب تا دير وقت برا فردا غذا درست كنم فردا يك ساعت تو راه تا برسم مدرسه دغدغه بچه و همسر و خونه و وام و قسط داشته باشم به نظرتون كي مقاله بنويسم ؟؟؟ كي پزوهش كنم ؟؟؟ كي به كلاس هاي ضمن خدمت برسم كي؟؟؟؟ اصلا حقوق اضاف نكنيد سنگين تريد كارمنداي ديگه درسته در طول سال ميرن ولي ديگه مثل ما براشون شرط و شروط نمي زارن اهاااااااااااااي فرهنگيان كجاييد؟؟؟ اعتراضي سري؟؟؟؟؟ صدايييييييييييييييي؟؟؟ (2759317) (alef-13)
 
علیرضا
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۳:۲۱:۴۱
به نام حق

اگر معلم می توانست مقاله پژوهشی بنویسد می رفت و نتیجه پژوهشش را به ثمر می رساند نه اینکه التماس از مرفهین بی درد می کرد. (2759324) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۷:۳۹:۰۳
راه نجات تحصن است (2759821) (alef-3)
 
آموزگار
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۹:۰۴:۲۱
سلام. چند سالي هست كه به خاطر انتقال از يك ناحيه به ناحيه ي ديگه وارد مقطع ابتدايي شدم. تمام تلاشم رو ميكنم كه كارم رو درست انجام بدم. واقعاً كار در ابتدايي سخت و طاقت فرساست و عشق به بچه ها و صبر زياد ميتونه يك معلم رو سرپا نگه ميداره. متاسفانه چيزي كه در اين مفطع ميبينم اين هست كه هر روز يك بخشنامه و يك دستورالعمل در رابطه با يك پروژه و يك طرح جديد دست معلم ميدن و ميگن حتماً اجرا بشه و با توجه به عوض شدن كنابها و حجيم شدن اونها چطور يكرمعلم ميتونه هم اين كتابها رو درس بده و هم به اون طرحها برسه . طوري كه هيچ آسيبي به آموزش بچه ها نخوره!!! من ديدم كساني كه سرشون گرم اجرا و انجام طرح ها شده كلاس رو فراموش ميكنند و با دقت به وظيفه ي اصليشون نمي پودازند. با اين وضعيت اين فرد در طرح رتبه بندي موفقيت به دست مياره! در صورتي كه حقش نيست! البته هنوز اين طرح اجرا نشده ولي به حق نيست، (2760000) (alef-3)
 
حسین
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۲۰:۲۰:۰۶
سلام بر همکاران ارجمند ، مراقب باشیم موضوعات مبهم رتبه بندی ، افزایش ضریب فوق العاده شغل و ... فراموش نکنیم که حقوق اسفند را 93/12/27 مرحمت کردند ف درست در زمانی که به جای مرغ باید پوست آن و بال را خریداری کرد ، به جای آجیل ته مانده آنها را با هزار شرمساری خرید، ( امیدوارم با مسوولین وزارت خانه به صورت خاص و سایر مسوولین به صورت عام ) رفتاری مانند معلمین مدارس صورت گیرد . خلاصه اینکه شرمسار شدنمان را فراموش نکنید . در پایان "" در وریر ارجمند "" (2760140) (alef-3)
 
ضامن
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۹:۵۶:۰۱
چرانامم ضامن است خودتان می دانید حتمامی دانیدچون ارزش من فقط درضمانت کردن وام مردم است بعداز اون دوباره فراموش میشم واقعا به دیده ترحم به مانگاه میکننداگه بناست صدوپنجاه الی دویست تومان به حقوق من اضافه بشه من بازم همون شاخه نباتی که بودم خواهم ماند اینقدربه دیده ترحم بهمن نگاه کنندتاجانم درااااااااااییییید (2760084) (alef-3)
 
ضامن
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۲۰:۱۱:۱۳
البته که درست می فرمایید درودبرشما هیچ وقت ازاموزش وتربیت کم نگذاشتم ولی وقت تحقیق ودرست نوشتن دفترشاخصهاوتحقیق وکارای جورواجوری که خیلی ها باهاش تشویقی میگیرندرانداشتم چه جاهای محرومی که هم معلم بودم هم دکتر بودم خلاصه همه کاره اون روستابودم به والله دانش اموزای من پول توجیبیشون ازحقوق ماهانه من معلم بیشتر بود خدایا سپاسگزارم که توانستم تاحالا به بندگانت خدمت کنم (2760114) (alef-3)
 
فانی
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۲۲:۵۱:۳۶
همینی که هست میخواهید بخواهید وگرنه نیروی داوطلب غیر متخصص زیاد داریم جاتون رو بگیره (مگه نظام 6-3-3 را با دفتر دارهای مدارس اجرا نکردیم؟ آب از آب تکون خورد؟؟) هیس معلمها فریاد نمیزنند... (2760378) (alef-13)
 
همفکر
۱۳۹۴-۰۱-۰۱ ۱۶:۲۴:۲۶
واقعا احسنت خیلی خوشم آمد (2761463) (alef-13)
 
حسین
۱۳۹۴-۰۱-۰۱ ۰۱:۲۹:۰۱
سلام بر همکاران ارجمند ، مراقب باشیم توجه به موضوعات مبهم: رتبه بندی ، افزایش ضریب فوق العاده شغل و ...باعث بی توجهیبه این نشود که حقوق اسفند را 93/12/27 مرحمت کردند!!!! درست در زمانی که به جای مرغ باید پوست آن را خریداری کردوبه جای آجیل ته مانده آنها را، البته با هزار شرمساری، ( امیدوارم وزیر ارجمند و مسوولین ارشد وزارت خانه از شرایطی مشابه با سایر معلمین برخوردار باشند) خلاصه اینکه شرمسار شدنمان را فراموش نکنید . (2760557) (alef-11)
 
ضامن
۱۳۹۴-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۳:۴۹
مربیان تربیت بدنی علی الخصوص مربیان بهداشت چکارمیکنند البته مابخیل نیستیم چون اوناهم اگه کمترکارمیکنندبازم حقوقی دریافت نمیکنند (2760674) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۴-۰۱-۰۱ ۰۹:۴۶:۰۵
ای معلمان بیچاره فکر نان باشید که خربزه ابه (2760883) (alef-3)
 
یک معلم
۱۳۹۴-۰۱-۰۱ ۱۵:۳۹:۴۰
به ما که می رسه همش بحث کسری بودجه است چرا کسر بودجه برای سایر ارگانها دولتی نیست
مگر وزارت بهداشتی ها تعدادشان از ما کمتر
فقط وزیرش با عرضه. است (2761404) (alef-13)
 
معلم
۱۳۹۴-۰۱-۰۲ ۰۲:۳۵:۳۵
با سلام
فکر می کنم حرف های با حساب وکتاب را در نظرها نمی گذارید نه به کسی به احترامی کردیم و...... متاسفم معلم من هم مجبور می شویم سراغ سایت هایی برویم که به عدالت نزدیک ترند (2762104) (alef-13)
 
پری
۱۳۹۴-۰۱-۰۲ ۲۳:۱۴:۲۷
با سلام. این طور که معلومه و داره پیش میره انگار همه کار می کنن فقط معلمها بیکارن و کارشون فوق سبک هست، و هر کسی به خودش جرات میده به معلم توهین کنه و بگه معلمها که همش بیکارن. البته از عوارض پول کم و جزء طبقه پایین اقتصادی این توهین ها رو هم داره. (2763218) (alef-11)
 
معلم
۱۳۹۴-۰۱-۰۳ ۰۰:۲۵:۴۰
خدا وکیلی هر چه به این وزیر نگاه میکنم خیری در او نمی بینم تلاش بی فایده است (2763307) (alef-13)
 
معلم
۱۳۹۴-۰۱-۰۳ ۱۱:۴۰:۴۵
اینقدر حرص نخورید مدیریت کلاس داشته باشید فقط مواظب باشید بچه ای بچه ی دیگر را نکشد به اندازه حقوقتان کار کنیدچرا فکر می کنید حتما باید قضیه اثباط کنید؟با بچه ها بگید بخندید شما از اونها انرزی بگیرید نه برعکس.اینقدرم بچه ها ومدیر دوستتون دارند که نگو.توصیه های یک دبیر ادبیات (2763655) (alef-13)
 
معلم بدبخت
۱۳۹۴-۰۱-۰۳ ۱۳:۱۳:۲۸
بیچاره این معلما هی برن سر کلاس گچ بخورن اخرشم میگن کلاس های هوشمند براشون گذاشتیم خاک بر سرتون اگه راس میگین حقوق این بدبخت ها رو افزایش بدین اینا هم انقد شاکی نباشن طرف وکیله میره میلیارد میلیارد پول میگیره از دولت اون موقع بودجه پره وقتی این معلما بگن کمی افزایش حقوق میخواییم میگن ارزشیابی توصیفی و نمیدونم کلاس اضافی واستون گذاشتیم اخه با این کارا حقوق زیاد میشه بی لیاقتا قصد دارن همش مخ معلملی بدبخت رو بخورن اینم از نظام اموزشیتون وزیر هم که فقط بلده وعده بده خاک بر سرشون (2763776) (alef-13)
 
معلم فانی
۱۳۹۴-۰۱-۰۳ ۲۰:۵۳:۴۴
وقتی اقای فانی وزیر شد از نامش معلوم بود که. اموزش پرورش دولتی رابه فنا و نیستی میکشد الکی مثلا وزیر می خواهد کا ری کند کارستان هفت وزیر قبلی انگشت حیرت به دهان بگیرند (2764237) (alef-13)
 
ناشناس
۱۳۹۴-۰۱-۰۴ ۰۸:۳۳:۵۶
سلام اگه اینطوریه ماکه انموقع بجای مستخدم .معاونت وپرورشی همه روز سال را بنام مدیریت (نوکری) تمام وقت همدر تابستان وکل سال وهم بجای معلم رزو کارمیکردیم واز همه چی محروم بودیم الان هم تعطیلی بیشتر و هم رتبه بندی و افزایش خقوق با هربهانه و تقسیم کار ایا عدالته بااینهمه تورم برای ما هیچی برای شاغلین همه چی چون زنده ان وما مرده واز ردیف خارج و انتظار فاتحه رهگذر ..... ؟ (2764630) (alef-13)
 
س.م
۱۳۹۴-۰۱-۰۴ ۱۲:۰۴:۱۱
سلام .بخدا هیچ قشری در ایران کمتر از این معلمان بیچاره نمیگیره از بانکی گرفته تا یه کارگر....
من که نه حرفی میزنم نه توهینی نه خواهشی فقط میگم واگذارتون به خدا...
اگه شما حقمونو ندید خدا میده حالا برید با فعلان اختلاس حال کنیدو ماشین های 900میلیونی بندازین زیر پای بچه هاتون وتو بهترین خونه و ویلا و باغ ها خوشگذرانی کنید
بعد معلم بیچاره از صبح تا ظهر گاهی دو شیفت کار کنه و بچه های شما رو آموزش بده که بتونه کرایه خونشو بده ایشاله همون خدایی که اونجوری بهتون میده حق مام ازتون بگیره ..
من با بچه و خرج زندگی و کرایه خونه 700 تومن میگیرم پول تو جیبیه فرزندان شما نیست... (2764782) (alef-13)
 
وفاجو
۱۳۹۴-۰۱-۰۵ ۰۲:۰۰:۳۸
الله مع الصابرین (2765690) (alef-11)
 
متکدی
۱۳۹۴-۰۱-۰۴ ۱۶:۳۴:۲۳
خوب شد معلم شدم دیگه از فشارقبر ترسی ندارم (2765168) (alef-11)
 
محمد
۱۳۹۴-۰۱-۰۶ ۰۱:۲۵:۴۴
آیا بااین حقوق آقای معلم ،مگر می تواند نیاز های اولیه یک خانواده 4 نفری را

تامین کند . من که دو فیشه ام ،مانده ام .خدا به حال بقیه رحم کند.

ما فقط می خواهیم بگوییم که کاری کنید معلیمین عزیز با عزت در کنار سایر اقشار ملت زندگی خوبی داشته باشد. (2766643) (alef-13)
 
یکی
۱۳۹۴-۰۱-۰۶ ۱۴:۳۹:۰۱
سلام
همکاران عزیز احساسی و هیجانی صحبت نکنید نتیجه عکس می دهد لطفا تا اجرایی شدن طرح صبر کنید اگر واقعا دیدید که دولت به فکر منافع شما نیست با عمل اعتراض کنید. ما معلمها میز داریم و ماباید زیر میزی بگیریم نگید تو یک روستای محروم درس می دهید و نمی توانید اولا محروم تر ازمعلم خود معلمه ثانیا اگر خلاق باشید و متفکرانه می شود طرح هایی ارائه داد تا معلمان روستا زیر میزی به شکل قانونی بگیرند یادتون هست بیمه تکمیلی پول زیر میزی رو پرداخت می کرد لطفا کمی فکر کنید و قاطعانه عمل کنید تا وقتی نشستید دولت کاری بکند به جایی نمی رسید (2767288) (alef-13)
 
ابراهیم
۱۳۹۴-۰۱-۰۶ ۲۳:۱۴:۳۶
هیچ راهی برای نجات مملکت جز توجه به آموزش و پرورش وجود ندارد. (2768195) (alef-13)
 
م- ق
۱۳۹۴-۰۱-۰۷ ۰۱:۰۴:۳۶
سلام :
طرح رتبه بندی معلمان هم باید برای پیشکسوتان (بازنشسته ها)مثل شاغلین اجرا شود نگوئید بازنشسته های آموزش وپرورش جزء وزارت تعاون هستند اگر اینچنین بود پس چرا در طول 30سال شاغلی از حقوق و امکانات وزارت تعاون محروم بودند و درایام شاغلی زیر مجموعه آموزش وپرورش فقیر بودیم (2768444) (alef-13)
 
reza
۱۳۹۴-۰۱-۰۷ ۲۳:۳۵:۵۲
معلمان در سال 115 روز سر کار می روند و 250 روز سال تعطیل هستند. دیگر کارکنان دولت برعکس ، یعنی حداقل 260 روز سال رو از 7 صبح تا 1400 سر کار می روند و 100 روز سال تعطیل هستند (شامل 30 روز مرخصی سالیانه + جمعه ها + مناسبت ها ). وجدان و انصاف خوب چیزیه!!! این که گفتم در خصوص 80 درصد کاکنان دولت و 80 درصد معلمین صدق می کند. با استثنائات ( اون 20 درصد) کاری ندارم. بروید تحقیق کنید.میانگین حقوق 80 درصد کارکنان دولت 1500000 تومان می باشد و میانگین حقوق 80 درصد فرهنگیان 1300000 تومان. وجدانا نباید بین کسی که 115 روز سال سر کار میرود با کسی که سالی 260 روز سر کار میرود 200 تومان تفاوت حقوقی باشد؟!!! لازمه چند نکته رو اینجا توضیح بدم تا سوء تفاهم پیش نیاد: اولا جامعه مورد اشاره در این صحبت 80 درصد کارکنان دولت می باشد و مشاغلی مانند وزارت نفت و دادگستری و استانداری و .. که حقوق چند برابری می گیرند مد نظر نیست. ثانیا: نگارنده 3 سال در شغل شریف معلمی حضور داشته است و با تمام مشکلات و سختی و راحتی کار معلمی آشنایی دارد. ثالثا: نگارنده اعتقاد دارد حقوق این 80 درصد هر دو گروه بالا نسبت به تورم جاری بسیار ناچیز است و بایستی افزایش معقولی رخ دهد و نباید تنها فرهنگیان از حقوق خود گله داشته باشند و کارکنان دیگر دولت رو هم مد نظر داشته باشند. ولی با توجه به کسری بودجه دولت ها این افزایش حقوق به نظر عملی نخواهد شد . رابعا: اگر انصاف و وجدان رو مدنظر داشته باشیم و بودجه جاری کشور رو هم در نظر بگیریم حقوق فرهنگیان انصافا معقول می باش. خامسا: شاید این سوال پیش بیاید که نگارنده در هیات دولت مشغول به کار هستم که سنگ دولت رو به سینه می زنم ولی باید بگویم بنده ناجایی هستم و با 15 سال سابقه و مدرک لیسانس 1600000 تومان حقوق میگیرم (ناخالص) و در سازمانی کار میکنم که اگر شمای فرهنگی یک ماه خدمت کنید آنوقت روزی 1000 مرتبه خدا را به خاطر شغل معلمی شکر خواهید نمود. (2769618) (alef-13)
 
معلم روشنفکر
۱۳۹۴-۰۱-۰۸ ۲۱:۱۲:۰۳
واقعا خوشم اومد حرفتون به جا و منطقی بود.
من هم خودم معلمم ولی از حرف منطقی خوشم مییاد. (2770957) (alef-11)
 
آبي
۱۳۹۴-۰۱-۰۸ ۰۹:۳۸:۳۶
من نميدونم چراتا بحث از حقوق ومزاياي معلمان بيچاره ميشه عده اي بي جنبه فورا ميپرن وسط واز ارجحيت رشته خودشون ميحرفن.چه ربطي داره آخه؟خب از كار زياروتدريس سخت رياضي ناراحتي درس نده عمو.كسي كه شمارو مجبور نكرده.هفته اي سه روز دم در خونتون درس ميدي واونوقت بنده مجبورم روزي 120كيلومتر تردد كنم تا در يه روستاي دورافتاده كلاس 5پايه تدريس كنم .پس چرا من مثل شما طلبكار نيستم؟ (2770087) (alef-13)
 
قاسمی
۱۳۹۴-۰۱-۰۸ ۱۳:۳۸:۳۵
اگر به فکر این مملکت و آبادانی وپیشرفت آن هستید معلمان را دریابید که فردا خیلی دیر است (2770404) (alef-13)
 
ی معلم
۱۳۹۴-۰۱-۰۸ ۱۴:۱۶:۱۶
آقای فانی چرا استعفا نمیدهید؟فکر کنم اعتصابات 93 به اندازه کافی ثابت کرد شما نباید در پست وزارت باشید.ما اکثر معلمان از عملکرد شما راضی نیستیم وشما را بعنوان وزیر قبول نداریم (2770457) (alef-13)
 
من
۱۳۹۴-۰۱-۰۸ ۲۱:۰۹:۴۰
شما فقط از کسی راضی هستید که حقوقا رو افزایش بده
یه کمم ه فکر بچه های مردم باشید (2770954) (alef-11)
 
فرهنگی
۱۳۹۴-۰۱-۱۲ ۲۰:۵۰:۱۲
تا حالا نفهمیدی که یکی از دغدغه های معلمان دانش آموزان هستند! (2778249) (alef-11)
 
معلم
۱۳۹۴-۰۱-۱۷ ۲۰:۵۴:۰۱
lمعلم
حرف دل همه ما را زدید. وزیری به این بی کفایتی تابحال ندیده ایم. (2797178) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۸ ۱۴:۲۰:۱۶
نیازی به اعتراض واعتصاب معلمان نیست همه میدانند کشور برای توسعه وپیشرفت باید نیروی انسانی تربیت شده داشته باشد واین مسئله بستگی به آموزش وپرورش داره وتامین این هدف نیازمند معلمانی با آسایش وارامش داره که فقط دغدغه شون کلاس باشه نه نان شب وقسط بانک ونداری وبدبختی.به آموزش وپرورش رسیدی نمیشه در عوض به دادگستری میدن تا مجرم هارو سریع وارد وخارج کنند چون به موقعش در آموزش وپرورش سرمایه گذاری نشده وتربیت نشدن (2770465) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۰۰:۱۳:۴۹
رييس جمهوران نظام چشمتون روشن علماي عزيز چشمتون روشن
چرا
معلمي ديدم در نظام كه بيل برداشته و در ميدان كارگران نقده منتظر رفتن به كار
معلمي ديدم شاگرد بنگاه -ماست پخش كن -راننده تاكسي-بناي ساختمان-روضه خوان در ......-
كارمند بانك ديدم مسافر سا لانه تركيه و اروپا
كارمند مخابرات ديپلم معلمش را در مجلس ختم مسخره ميكرد لباس معلمش را
و ....................... ديگر نمگويم چشمتان روشن (2771160) (alef-13)
 
حسین
۱۳۹۴-۰۱-۱۶ ۰۹:۵۲:۳۰
کو گوش شنوا .معلمی را میشناسم که کلیه اش را بخاطر تهیه فرزندش فروخت .
معلمی که تمام زندگیش را بخاطر بیماری همسرش فروخت زیرا بیمه هیچ هزینه ای را قبول نکرد .و ..........هزاران مورد دیگر (2790979) (alef-13)
 
صادقیان
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۳:۵۱:۵۱
آموزش و پرورش رکن اصلی تعلیم و تربیت است . همه موفقیتها در گرو این نهاد است و معلمان با معیشت بهتر و رفاه خوب حتما به این امر کمک خواهند کرد . بحران محران هم بهانه است چرا وقتی به معلمان میرسه میگین بحرانه اما در دیگر سازمانها بخور بهوره و حقوقها میلیون میلیون افزایش میابه . انشالله نگاههای کورکورانه و خصمانه و کوتاه فکرانه عوض بشن محو بشن و این نهاد جون تازه بگیره و معلمان با افزایش حقوق عادلانه مثل بقیه از دست تبعیض و تفاوت خلاص بشن . بهتره بیشتر و بیشتر به این نهاد و معلمان رسیدگی بشه که آینده خوبی برای کشورمان بشه . با آرزوی حقرق خوب و عالی و جایگاه ارزشمند برای همه همکاران و معلمان عزیز . (2772033) (alef-13)
 
بازنشسته فرهنگی
۱۳۹۴-۰۱-۰۹ ۱۹:۴۰:۰۳
یکی از همکارهای فرهنگی نیامد و در مورد بازنشستگان فرهنگی حرفی نزده است بالاخص در مورد فرهنگیان بازنشسته سال هشتاو هفت و قبل از آن آیا انصاف است بازنشسته سال هشتاد و هفت با سی سال سنوات خدمت و با مدرک فوق لیسانس و با داشتن سمت های آموزگار دبیر معاون و مدیریت مقاطع و همسر مریض و نوه ها چیزی حدود یک میلیون دریافتی من است اینها را گفتم که بدانید ما هم یک روزی معلم بودیم ولی کسی این روز ها حرف بازنشسته ها را نمی زنند نه همکاران شاغلمان و نه دولت واقعا بی انصافی است چرا بازنشستگان را همه فراموش کرده اند؟؟؟؟؟!!!!! (2772624) (alef-13)
 
رویا
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۰۰:۲۹:۱۳
اینهاهمه سرکاری است معلمی که مقاله بنویسه دیگه تو کلاس موفق نیست شما حقوق ارگانهای دیگه رو زیاد میکنید ازشون مقاله میخوان ؟ چقدر به معلمان توهین میکنید وشرط میذارین . (2773129) (alef-11)
 
سید
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۰۲:۳۲:۴۶
رتبه بندی یک طرح تشویقی است شما اول پایه حقوق معلم رو با سایر کارمندان وزارتخانه ها هماهنگ و همسان بکنید ،بعد از رتبه بندی حرف بزنید، در غیر اینصورت یک طرح انحرافی و مشغول کردن فرهنگیان ، و انزوا برای فرهنگ کشور، که به اغتقاد بنده یک طرح انگلیسی است و نابودی کشور را به دنبال خواهد داشت،پس مسئ.لین مواظب افرادی که این طرح را پیشنهاد دادند باشند. (2773309) (alef-11)
 
فرهنگی
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۰۶:۰۱:۰۹
بنام یزدان پاک
چرا معلمان گرسنه اند!؟
با درود خدمت تمام خوانندگان عزیز سعی دارم در این چند خط علل بیتوجهی به آموزش و پرورش را مورد کنکاش قرار داده و از جوانب مختلف بررسی نمایم.
ابتدا میخواهم نقل قولی را یاداوری کنم که همه با آن آشنایی دارند و از این رو فقط به نقل آن بسنده کرده و از توضیحات اضافی اجتناب میکنم:
اگر میخواهی بی دردسر حکومت کنی پس بگذار مردمت گرسنه و بیسواد بمانند!
میخواهم دو جامعه را در نظر بگیرید یکی به آموزش و پرورش نگاه مثبت دارد و دیگری منفی!
در جوامع پیشرفته یعنی آنان که به آموزش و پرورش نگاه مثبت دارند قشر فرهنگی از مرفه ترین اقشار جامعه هستند و دارای شان و منزلت بسیار بالا بوده و همواره مورد حمایت و احترام هستند اما چرا!؟
پاسخ بسیار ساده است زیرا آنان متوجه شدند اگر برای آموزش و پرورش امتیازات عالی در نظر بگیرند بقای مملکت خویش را تضمین نموده و نگرانی برای آینده ی فرزندان خود نخواهند داشت.
برعکس، جامعه ی دوم میداند که اگر افراد جامعه اش باسواد و اندیشمند باشند هرگز در برابر ظلم سکوت نکرده و بی عدالتی و جور در چنین جامعه ای جایگاهی ندارد. آنان غم دیگران را ندارند و فقط به خود می اندیشند و اینکه چگونه چند صباحی بیشتر حکومت کنند و تحمل اینکه همه مانند هم از مزایای یک زندگی خوب و با کیفیت برخوردار باشند را ندارند از این رو آموزش و پرورش را در تنگنا نگهداشته و بقای خویش را به بقای جامعه ترجیه میدهند.
تمام جوامع پیشرفته دارای نگاهی مثبت و محترم به معلمان و فرهنگیان هستند.
آنان خیلی زود دریافتند که اگر قشر فرهنگی در رفاه کامل و در امنیت و آرامش باشند بهترین بازده را در پرورش نسل متخصص خواهند داشت و از طریق تربیت متخصصین باسواد و دانشمندان کارامد در کمترین زمان ممکن هزاران برابر هزینه ای را که نموده اند بدست خواهند آورد و علاوه بر آن این باروری و پیشرفت در علم و پژوهش علاوه بر دستاوردهای اقتصادی دستاورد های دیگری نیز به همراه خواهد داشت که ثروت ناشی از آن قابل قیاس با هیچ فعالیت اقتصادی نخواهد بود.
طبیعی است که یک جامعه ی باسواد و متخصص که شهروندانش همه در رشته ای تخصص داشته باشند دارای فهم و شعوری بمراتب بالاتر نسبت به یک جامعه ی بیسواد هستند که این خود میتواند از جوانب مختلف همچون کاهش جرایم و خسارتهای مختلف و مورد توجه قرار گرفتن در جوامع بین المللی و جذب توریست و روابط پایدار اقتصادی و فرهنگی با ملل مختلف و ...مفید واقع شده و سیر پیشرفت روبه جلو در تمام دوران را برای کشور مذکور به ارمغان بیاورد.
از طرفی دیگر وقتی جایگاهی ارزشمند برای قشر فرهنگی در نظر گرفته شود این مورد باعث میشود که نخبگان یک مملکت به سمت آموزش و پرورش جاری شده و بیشترین رقابت را برای گرفتن شغلی باارزش و دارای مزایای عالی اقتصادی و جایگاه والای فرهنگی و اجتماعی داشته باشند و از این رو بهترینهای یک جامعه مشغول آموزش و تربیت نسل آینده میشوند و این نوید آینده ای باشکوه و آرمانی را برای آن جامعه خواهد داد.
حال در جوامع عقب افتاده که سران و مسوولین فقط بفکر خویش هستند و بقای خویش:
آنان نیز خیلی زود دریافتند که برای رسیدن به مقصود خویش باید آموزش و پرورش را منزوی نموده و در دید افکار عمومی آنان را تخریب نموده و یک مصرف کننده ی بی ارزش قلمداد نموده و از این رو جایگاه خویش را مستحکم نمایند.
طبیعی است که در چنین جامعه ای که معلم هیچ ابزار قدرتی در اختیار نداشته و همواره سرکوب میشود و همواره گرسنه است و دست نیازش همواره دراز است دیگر انگیزه ای برای تلاش نداشته و از توان و انرژی کافی برای تدریس و تربیت برخوردار نخواهد بود.
از طرفی دیگر چون کتب و مطالب درسی طوری برنامه ریزی شده اند که هیچ مطلب منسجم و مفیدی در دل آنان نیست حتی اگر معلم بخواهد مقابله نموده و در هدف و آرمان خود بکوشد نمیتواند با سیاست بیسواد نگهداشتن جامعه مقابله کند زیرا یک جامعه ی بیسواد که هیچ دید مثبت و نگرش درستی نسبت به معلم ندارد هیچ چیز را نیز از او نپذیرفته و در جهل خویش خواهد ماند.
از طرفی دیگر این معلم گرسنه که برای تامین نیازهای اولیه خود و خانواده اش مجبور است دست نیاز خویش را بسوی دانش آموز و ولی دانش آموز و دانشجو و .... دراز کند دیگر توان جنگیدن نداشته و فردای امتحان نیز نمیتواند نمره ی منفی به دانش آموز داده و از رفتن وی به پایه ی بالاتر جلوگیری نماید و بنابراین باز به جمعیت افراد بیسواد دارای مدرک افزوده میشود و این باز بیسوادی جامعه را بدنبال خواهد داشت.
از طرفی دیگر دانشجویی که به مدد گرسنگی معلم و سیاست بیسوادی فارغ التحصیل میشود فقط به لحاظ اسمی و در روی کاغذ باسواد است و در باطن و واقعیت بیسواد مطلق است و چنین شخصی هزگز از اعتماد بنفس کافی برای گرفتن حق خویش برخوردار نبوده و سر در لاک خویش فرو برده و یک برده ی رام و فرمانبردار خواهد شد که باز به صفوف دشمنان علم و اندیشه اضافه شده و قشر باسواد جامعه کم کم در انزوا رفته و فراموش میشود.
وباز از طرفی دیگر وقتی شرایط معلم و فرهنگی اینچنین باشد دیگر هیچکدام از نخبگان و اندیشمندان و معدود دانش آموزان باسواد انگیزه ای برای پیوستن به این شغل را نخواهند داشت بنابراین بیسوادان و نفرات آخر سد کنکور همانان که خود را اضافی میپندارند و همانانکه رام و سربزیر و بیسوادند به سمت این شغل گسیل داده میشوند و این ضربه ی آخر به پیکر بی جان علم و فرهنگ یک جامعه است زیرا که معلم بیسواد قطعا دانش آموز و دانشجوی بیسواد تحویل خواهد داد.
حال دیگر میدانیم که چرا معلم گرسنه است!
معلم گرسنه است تا عده ای معدود سیر باشند.
معلم گرسنه است تا جامعه گرسنه باشد.
معلم گرسنه است تا .... (2773391) (alef-13)
 
مریم
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۱۱:۲۸:۴۹
درسته که شاید حقوق ما با بیشتر کارمندا تقریبا یکی باشه ولی چرا نمی گید اونها مزایایی دارند که ما نداریم ازبن و پاداش گرفته تا آجیل شب عید و مزایای دیگر.حتی بیمه آنهاهم با بیمه ما قابل مقایسه نیست.در ضمن ، کم بگید که ساعت کاری شما کمه، مگه میشه بیشتر از چهار پنج ساعت سی چهل تا بچه رو تحمل کرد معلمی با اعصاب و روان آدم سرو کار داره، سختی کار بعضی از کارها جسمیه ولی مال ما روحیه.یکی از نزدیکان من بانکیه که فرزندش متاسفانه به سرطان مبتلا شد ولی چون تونست از بیمه بانک استفاده کنه از خدمات یکی از بهترین بیمارستان های تهران استفاده کرد و خدا رو شکر حالش خوب شد در صورتی که اگر این بیمه را نداشت، اوضاع اینطوری پیش نمی رفت. (2773798) (alef-13)
 
مهدی
۱۳۹۴-۰۱-۱۲ ۱۴:۵۱:۱۴
سلام همکاران عزیز
سال نو بر شما و خانواده محترمتان مبارک حرف اصلی فراموش نشود ما خواهان افزایش حقوق خود به اندازه افزایش سه برابری دولار هستیم یعنی ۱۰۰۰۰۰۰ ۳.۵۰۰=۳۵۰۰۰۰۰
حال حق مسکن کارانه اضافه کار بن حق لباس کارت سفر هدیه عیاد نیز باید مورد برسی قرار بگیرد در ضمن وام ۱۵۰۰۰۰۰۰۰ با سود ۴% نیز قابل تامل است عزیزان تازه با این شرایط مساوی بعضی از کارمندان می شویم
من در خانواده ای زندگی میکنم که بانکی و سپاهی وپستی و شرکت نفتی وجهاد کشاورزی و بیمارستانی و کارگر اداره بندر داریم حقوق ما فرهنگیان از همه انها کمتراست و انها به چشم ترحم به من و خانواده ام نگاه می کنند
من خجالت می کشتم جلوی زن و فرزندم با مدرک لیسانس برقم که فرهنگی هستم
من فکر میکنم ضعیف نگه داشتن فرهنگیان یک سیاست کلی است و انها ما را رها کرده اند
حضرت علی می فرماید حق گرفتی است نه دادنی
کسی در این مملکت به فکرفرزند منو تو نیست
کس نخارد پشت من جز ناخن انگشت من
رتبه بندی معلمان یک طرح انجام نشده بوده و هیچ ربطی به افزایش حقوق ما مانند دیگر ادارات ندارد در حقیقت انها دارند زمان می خرند (2777827) (alef-11)
 
محمود
۱۳۹۴-۰۱-۱۵ ۲۲:۴۸:۳۱
با سلام ، همت كنيد دست تو دست هم بگذاريد قول مي دهم همه مشكلات حل بشه . (2790198) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۱۶ ۱۹:۲۱:۱۲
شما دیگه خیلی روزتون زیاده (2793323) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۱۴ ۱۲:۲۶:۲۴
با سلام فکر کنم با این اوضاع واحوال ما باید یه چیزی دستی هم بهیم که معلم بمونیم؟ (2783697) (alef-13)
 
احمد
۱۳۹۴-۰۱-۱۵ ۲۲:۱۴:۳۷
سلام.من نمیدونم چهارصدتانهصدهزارتومان ب بانکیهااضافه شدکسی خبردارشد.صداوسیماخودش روجرداد.کارمندای بانک مقاله درحدبین المللی نوشتند.پژوهش انجام دادن.کتاب نوشتن و......وزیرماباعث تمسخرماست.دولت محترم اگه ی فکری ب حال معلمهات نکنی بایدی فکری ب حال خودت بکنی.تمام معلمین ناراضی هستند.می فهمید. (2790095) (alef-13)
 
محمود
۱۳۹۴-۰۱-۱۵ ۲۲:۴۳:۴۵
با سلام ، آيا تا به حال كسي به اين فكر افتاده كه چرا ادارات ديگر كه حقوقشان اضافه مي شود بعد از ماه ها مي فهميم و هر وقت تصميم بگيرند حقوق معلمان را يك سال ديگر شندرغاز اضافه كنند تمام رسانه ها پخش مي كنند و آخرش هم مي فهمي كه هيچ خبري نبوده مگر در دي و بهمن ماه پارسال چند دفعه معاون رئيس جمهور اعلام كرد كه مطالبات فرهنگيان پرداخت مي شود آيا تا كنون ريالي داده اند قديما مي گفتند آقا وعده ي سر خرمن ميده . خرمناي زيادي برداشت شد و خبري نشد كه نشد فكر مي كنم فقط يك نفر هست كه اگر بياد همه چيز درست ميشه ؟؟؟؟ (2790172) (alef-13)
 
صادق
۱۳۹۴-۰۱-۱۶ ۰۱:۲۳:۵۱
آقا مهدی ممنون به خاطر بیان حقیقت (2790508) (alef-13)
 
reza
۱۳۹۴-۰۱-۱۶ ۰۹:۵۳:۴۵
همکاران عزیز ، این همه ضعف چرا؟؟ من حساب کردم در 6 ماه اول سال کلا 28 روزسر کار میروم. به نظرم حقوق من نسبت به خواهر پرستار و برادر پلیسم خوب و عادلانه است. من که راضی ام هرچند کسی از پول بیشتر بدش نمیاد. (2790982) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۱۷ ۱۸:۳۰:۳۲
شما معلم اول ابتدایی شدید کاش یک روز به کلاس اول بروید
اونوقت می گویید 10 روز هم بیشتره اگر در یک مدرسه بودیم تو این حرف ها در دفتر مدرسه می گفتید اونوقت من میدونستم تو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (2796913) (alef-11)
 
reza
۱۳۹۴-۰۱-۱۸ ۱۸:۱۳:۰۳
تو مدیریت کلاس و روش تدریس نمی دونی وگرنه من عاشق تدریس پایه اول هستم. مشخصه دیمی معلم شدی .ضمنا چون آدم قانعی هستم و میخوام حقوق حلال ببرم واسه خانوادم میگم حقوق من معلم خوبه .تو در سال چند روز سر کار میری؟ 115 روز بیشتر؟!! اگه تو بنالی اون کارمند دولت که در سال 270 روز ماشینشو استارت میزنه و تا ساعت 2 بعدازظهر سر کار هست چی باید بگه؟؟؟؟؟!!! بجای نالیدن برو روشهای نوین تدریس رو یاد بگیر. آبروی معلم ها رو شما بردید. هر جا میریم میگن این معلم ها مثل ..... همیشه در حال نالیدن هستن. زشته به خدا (2799907) (alef-13)
 
ایلیا
۱۳۹۴-۰۱-۱۷ ۱۹:۲۸:۳۹
خلایق هرچه لایق . حتما مجردی (2797025) (alef-11)
 
یکی
۱۳۹۴-۰۱-۲۰ ۱۹:۳۰:۴۱
معلمی که درست کار می کند و به اندازه زحماتش دریافت نمی کند معترض و ناراضی است .لابد شما سرکلاس تفریح می نمایید و از حقوقتان راضی هستید (2807217) (alef-13)
 
مهندس فرهنگی
۱۳۹۴-۰۱-۱۶ ۱۶:۰۴:۳۱
خدایا من نمیدانم چرا باید با مدرک وق لیسانس فنی از دانشگاه دولتی تهران به خاطر اعتقادم به تدریس معلم شوم، بعد به خاطر مشکلات مالی مسافرکشی کنم و شاگردم مسافرم شود و فردای آن روز انگشت نما شوم؟ آخه این چه عدالتیه؟ این همه درس بخون، تو تدریس خورد بشم، برگه تصحیح کنم، وقت خانوادم به مدرسه و دانش آموز بدم و سر ماه یه حقوق کمتر از گداها به ما بدن بدون هیچ مزایایی؟ مگه رئیس روسا خودشون بچه ندارن؟ دانش آموز نبودن؟؟؟؟؟؟؟ تا کی این قشر مظلوم باید بدبختی بکشد؟ چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (2792529) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۴-۰۱-۱۶ ۲۰:۳۶:۵۷
آیا طرح رتبه بندی معلمان شامل بازنشستگان می شود؟ (2793544) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۱۶ ۲۲:۰۹:۴۷
حتما بأيد شامل شود وگرنه اين بار بازنشستگان ازغصه مي ميرند و مسؤول مرگشان وزير آموزش و پرورش است (2793765) (alef-11)
 
ف
۱۳۹۴-۰۱-۱۶ ۲۲:۱۱:۴۷
شمارا به خدا قسم به فكر بازنشستگان فرهنگي نيز باشيد (2793770) (alef-11)
 
احمد
۱۳۹۴-۰۱-۱۷ ۰۸:۵۶:۲۷
اینقدر حرفهای الکی و پوچ تحویل ما ندید تا کی میخواهید ادامه بدید رتبه بندی کیلو چنده ؟ یه عمر با فقر ساختیم و دم نزدیم حالا هم که مجبور هستید یه نگاهی به ما بکنید هزارتا شرط میذارید؟ نخواستیم بابا اینم بذار بره هرجاکه قبل از این میرفته (2794767) (alef-13)
 
احمد
۱۳۹۴-۰۱-۱۷ ۰۹:۰۰:۵۷
سلام با تشکر از کلیه همکاران فرهنگی خلایق هرچه لایق اون بالایی ها هم مارا باتوجه به دیگاه مان ارزشیابی می کنند (2794785) (alef-13)
 
علیرضا
۱۳۹۴-۰۱-۱۷ ۱۰:۳۴:۱۴
گره کار تنها در دست رهبری است . رهبر عزیز به داد ما معلمان برس- دبیر ریاضی (یک مساوی با یک نیست) (2795165) (alef-11)
 
خدابنده لو
۱۳۹۴-۰۱-۱۷ ۱۳:۵۱:۴۲
چرا قبل از هر گونه افزایش حقوق معلمان این همه شانتاژ تبلیغاتی میشود چرا افزایش 70 درصدی حقوق دادگستری صداوسیما وسایر ارگانها رسانه ای نشد با این کار شنیع دل معلمین را شکستید ای وزیر بی لیاقت هیچ کاری برای ما نکردی فقط دل ما را خون کردی (2796034) (alef-13)
 
مسعود
۱۳۹۴-۰۱-۱۷ ۱۴:۲۵:۵۲
افزایش حقوق معلمان پیشکش خود آقای وزیرونماینده های ضد مردم.اگه واقعا دلتون برای آموزش وپرورش میسوزه فقط کاری کنین از دانش آمزان پول ورقه امتحانی گرفته نشه .هروقت تونستید سرانه مدارس رو به موقع و کافی واریز کنید اونوقت من معلم هم امیدوار میشم که ممکنه وضعیت حقوقیم بهتر بشه .فقط میخواستم بدونید معلما آگاه تر از این حرفان که گول شما رو بخورن . (2796205) (alef-13)
 
کازرونی
۱۳۹۴-۰۱-۱۷ ۱۴:۴۶:۵۷
همکارانی که از 1394/07/01 بازنشسته میشوند آیا میتوانند از مزایای رتبه بندی استفاده کنند
مطلعین به بخشنامه یا دستورالعمل بذل محبت کرده پاسخ صحیح اراِئه دهند
ممنون وسپاسگزارم (2796284) (alef-13)
 
ناشناس
۱۳۹۴-۰۱-۱۷ ۲۳:۳۱:۵۰
واقعا مزخرفه چندرغاز میخوان اضاف کنن صدتا شرط و شروط میزارن به این میگن عدالت ؟چرا ایقد معلم را خوار و خفیف میکنید (2797556) (alef-13)
 
دبیر
۱۳۹۴-۰۱-۱۸ ۰۰:۴۵:۲۴
به نظر من اجرای نظام رتبه بندی خیر، اجرای نظام هماهنگ آری. تمام (2797701) (alef-3)
 
س
۱۳۹۴-۰۱-۱۸ ۰۹:۵۳:۳۰
واقعاجای تاسف است که در کشور ما معلم هیچ جایگاهی ندارد از دانش آموز می پرسی دوست داری در اینده معلم بشی میگی نه حقوقش کمه مسئولین خجالت بکشین (2798186) (alef-11)
 
ناشناس
۱۳۹۴-۰۱-۱۸ ۱۰:۰۰:۲۷
متاسفانه تو ایران پایین ترین شغل معلمی است تا وقتی هم این مشکل اصلاح نشود ایران با کشورهای پیشرفته رقابت نخواهد کرد. بنایی که پایه و اساسش خراب باشه دیوارش همیشه کجه (2798202) (alef-11)
 
فرهنگی
۱۳۹۴-۰۱-۱۸ ۱۰:۰۶:۲۳
چرا فقط حقوق معلما همیشه رسانه ای میشه مگه کارمندتن ادارات دیگه حقوقشان اضاف نمیشه آیا کسی خبردار میشه که چقدر به حقوقشان اضاف شده ولی از معلما رو تو بوق و سورنا میزارن چرا مسئولین چشماشونو بستن (2798218) (alef-11)
 
مجتبی ششجوانی
۱۳۹۴-۰۱-۱۸ ۱۱:۱۷:۵۰
من فکر میکنم نظام رتبه بندی برای معلمان ابتدایی وخصوصا انهایی که کلاس چندپایه دارند وسابقه ای طولانی در خدمت دارندباتوجه به حجم مطالب وتغییر سریع کتابها ومقایسه انها با دبیران سایر مقاطع به فرض انجام این نظام بسیار دور از عدالت میباشد وباید فکر اساسیتری برای این مورد به خصوص در ابتدایی بشود. (2798382) (alef-3)
 
احمد
۱۳۹۴-۰۱-۱۸ ۱۱:۲۰:۴۴
باسلام خدمت وزير محترم آموزش وپرورش
جناب دكتر فاني در شهرستان ما به خاطر كمبود معلم ابتدايي از بازنشستگان ونوبت دوم كه هيچ كارايي ندارند استفاده مي كنند ولي بنده كه داراي ليسانس اموزش ابتدايي مي باشم وكلاس هاي بدو خدمت آموزشي ودوره ضمن خدمت ششم ابتدايي را گذرانده ام به خاطر اينكه مي گويند پست شما با نام است با كلاس رفتن من موافقت نمي كنند جناب دكتر تا كي با يد با اين بخشنامه هاي دست وپا گير در آموزش وپرورش مواجه باشيم به نظر شما پست با نام يك نوع برده داري نوين نيست آيا كسي كه داراي مدرك دانشگاهي مي باشد نبايد پيشرفت كند يا لااقل حق وحقوق آنان نبايد پرداخت شود مگر من داراي مدرك ليسانس هستم با ديگر همكاران كه بعضي از آنان داراي مدرك ديپلم وفوق ديپلم هستند وپست كارشناسي دارند چه فرقي داريم مگر ساعات كاري آنان از من بيشتر است ويا خون آنان رنگين تر است حال با توجه به اجراي نظام رتبه بندي ( كه جاي تقدير وتشكر دارد ) بيشترين ضرر وزيان شامل من وامثال من خواهد شد لذا خواهشمند است يا با رفتن من به مدرسه موافقت نمايد ويا پست هاي بايگان ودبيرخانه را كارشناسي نماييد .(در ضمن از بازنشتگان عزيز تقدير وتشكر مي شود وخدايي نكرده قصد جسارت به آنان را نداشته ام) (2798386) (alef-13)
 
مدرس دانشگاه
۱۳۹۴-۰۱-۱۸ ۱۲:۳۹:۵۴
معلمی مه باد نیست مقاله تو کشور ثبت ملی یا بین المللی کنه کجا میتونه بچه های مردم برا اینده اماده کنه بنظرم هر معلمی باید ده مقاله داشته باشه (2798606) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۱۹ ۰۹:۳۳:۴۷
فقط حرف حرف حرف (2801690) (alef-11)
 
ا ا
۱۳۹۴-۰۱-۱۹ ۱۰:۳۸:۳۵
خداتقاص بگیرد از ظلم کنندگان به قشر فرهنگی ماهم خدایی داریم. (2801958) (alef-13)
 
حبیب نوری
۱۳۹۴-۰۱-۱۹ ۱۱:۴۱:۲۵
به نام خدا
من هر چی تلاش کردم نتونستم مطلبم در سایت مجلس آپلود کنم چون سایتشون اشکال داشت
انشالا درجش در این محل به جایی برسه
رئیس محترم کمیسیون آموزش و تحقیقات
جناب آقای دکتر زاهدی
اگر یک مدیر مدرسه بخواهد بدون غرض معلم های مدرسه خودش رتبه بندی کنه با توجه به نظم معلم، نتیجه کار او و مدیریت کلاس این کار به نحو احسن انجام خواهد داد، لطفاً در رتبه بندی آفتابه لگن هفت دست نباشد!
مقاله که هیأت علمی ها می نویسند چه گلی به سر این مملکت زده که حالا تو رتبه بندی معلم ها.....
لطفا رتبه بندی خلاصه و شفاف و اثر بخش انجام بدید که باعث نشه معلم ها دنبال کارهای بیهوده برای اخذ امتیاز برن. (2802321) (alef-13)
 
ابراهیم
۱۳۹۴-۰۱-۱۹ ۱۵:۰۱:۱۰
از این که معلم هستم واقعا پشیمونم تا کی شرمنده زن و بچه هام باشم (2803166) (alef-3)
 
حسن
۱۳۹۴-۰۱-۱۹ ۱۵:۲۶:۳۰
معلمین زیاد هستندولی زیادی نستند مسئولین دریابند (2803278) (alef-3)
 
معلمی بدبخت
۱۳۹۴-۰۱-۲۱ ۰۰:۵۵:۵۰
دوستان خودتان را ناراحت نکنید این زبان چربی که اقای نبخت دارد هیچی به کسی نمی دهد چونکه خودش زمانی دانش اموز نبوده و اضافه نیست که به معلم بدهند مال خودشانه ارث پدریشانه خدای ما هم بزرگه (2807728) (alef-13)
 
معلمی یا راننده کرایه ی
۱۳۹۴-۰۱-۲۱ ۰۱:۰۳:۰۵
تا ظهر تدریس بعدازظهر کرایه کش که مسافرینم دانش اموزان خودم هستند نماینده ها کاری بکنند (2807743) (alef-13)
 
الفاتحه
۱۳۹۴-۰۱-۲۱ ۰۵:۱۶:۵۸
بابا تو را به خدا دست از سر اين معلمين دلسوز برداريد اين حقوقي كه شما مي دهيد فقط حق پاسباني از دانش اموزان بي انگيزه و پيش فعال اين دوره و زمانه نيست دانش اموزاني كه به اجبار خانواده در كلاس درس حاضرند و هر لحظه در فكر اسيب به روح و روان معلم هستند
به نظر بنده بعد از سالها تدريس در مدارس مختلف ديگه فاتحه اموزش و پرورش در ايران را بخونيد (2807874) (alef-13)
 
کریم
۱۳۹۴-۰۱-۲۱ ۱۰:۰۸:۱۸
رسانه ای کردن نداره این رتبه بندی هم برا سر کار گذاشتن معلماست اگه راست میگین بیاین حقوق ما رو و مزایا و وامهایی که به بانکیها و دستگاههای دیگه میدین به ماهم بدین همه ما معلما سر کاریم. (2808063) (alef-13)
 
زهرا
۱۳۹۴-۰۱-۲۱ ۱۱:۱۴:۳۴
من دبیرزبانم چون زبان انگلیسیم خوبه امارشته تحصیلیم مورد نیاز نیست ده سال در محروم ترین نقطه ایران بین اشرار و بعضا در روستاهایی تک وتنها بدون هیچ معلم دیگری تدریس کردم معده و چشم و اعصابم رو ازدست دادم اونم وقتی هیجده سالم بود برای همکارام همه کار کردم الان هم همه کارهای کامپیوتری و تحقیق رو برای هرکسی انجام می دم دوتا کتاب چاپ کرد می کنم زبان فرانسه هم متوسطم نقاشی هم می کنم خودسرپرستم با دوتادختر اما با ۲۲ژسال سنوات و مدرک ارشد ورتبه عالی یک میلیون پس انداز ندارم با تبعیض هی اعمال شده چون فقط بدنبال خدمت بودم گروه و بسیج و تشویقی و. ندارم حالا چی می خوا د سر من وامثال من بیاد که حتی خونه ندارم انقدر خسته ام که امسال می خواستم بازنسشت شوم اما دوتا بچه مو چکار کنم (2808177) (alef-11)
 
ناشناس
۱۳۹۴-۰۱-۲۱ ۲۰:۲۷:۰۳
باسلام و احترام و تبریک سال نو . به نظر من 1.ابتدا باید نظام هماهنگ حقوق برای آموزش و پرورش با سایر ارگانها یکسان اجر شود.2.حکم دیوان عدالت در مورد فوق العاده شغلها در حکم 94 اجرا شود و حکمها اصلاح شوند.3.رتبه بندی معلمان با حذف بعضی شرایط آن حتما اجرا شود تا حق افرادی که سالها عمر خود و خانواده شون را صرف درس خواندن کردن کرده اند ضایع نشود.بی انصافی است که در دوره دکتری که حداقل 5سال حتی بیشتر از ارشد درس میخوانید تفاوتی در حقوق نباشد چه برسد به اینکه از سرایدار مدرسه کمتر است بخدا از وقتی که دکتری گرفتیم 70 تومان اضافه شد ولی کادوها و هدیه هایی که میدیم میگن چون دکتری چندبرابر شده.
جناب آقای دکتر فانی وزیر محترم :1- به نظر من کسیکه دکتری میگیره در هر ارگانی باشه باید از لحاظ معیشتی طوری باشد که دیگران او را برای خود و بچه هاشون الگو قرار دهند نه اینکه وقتی دیگران حکمشو ببین حتی با مدارک خیلی پایینتر مسخره ش کنن.2-هزینه شرکت در کنفرانس -چاپ مقاله و... در آموزش و پرورش در دوره دکتری همه برعهده خود ما بوده است در حالیکه به همکلاس من که عضو هیئت علمی بوده بخاطر چاپ مقاله و شرکت در کنفرانس مبلغ زیادی هم پول به دانشجو پرداخت کرده اند.3- شما بزرگوار که شرط چندین مقاله و کتاب برای رتبه هاتون گذاشتین آیا مثل دانشگاه هزینه شرکت در کنفرانس و چاپ آنها رو میدین؟.4- آیا خبر دارید که اساتید دانشگاه علاوه بر داشتن اتاق مجزا برای هر استاد همراه با اینترنت پرسرعت در هفته حداکثربین 10 تا 16 ساعت تدریس دارند؟5-آیا خبر دارید با این همه امتیازاتی که دارند 80 درصد چاپ مقاله و کتابهایشون را دانشجویانشون انجام میدن؟6-آیا میدانید به غیر از تعدادی اکثر همکاران حتی ساختار مقاله نوشتن را آموزش ندیدند حالا بخاطر مبلغ ناچیزی که میخواد بهشون اضافه بشه زندگی خودشون را کنار بگذارندو برند سراغ مقاله نویسی.7-آیا میدانید اکثر همکاران شاید حتی ماهی یکبارم به اینترنت دسترسی نداشته باشند؟8- آیا غیر از اساتید دانشگاه که اونم با کمک دانشجویان مقالاتشون را مینویسن سایر ارگانها که میلیونی حقوقشان زیاد میشود مقاله و کتاب مینویسند؟پس به نظر من دیگر به کارشناساتون زحمت کارشناسی ندهید بهترین معیار برای افزایش حقوق مدرک تحصیلی و سنوات خدمت می باشد والسلام (2809566) (alef-13)
 
معلم
۱۳۹۴-۰۱-۲۲ ۱۸:۴۱:۰۴
من یک دبیر با مدرک دکتری تخصصی زبان و ادبیات فارسی از دانشگاه دولتی گیلان هستم. همکلاسی من که دوست من بود و هر دو می دانستیم که سواد و اطلاعات و روزمۀ علمی من خیلی بالاتر از او بود در دانشگاه دولتی استخدام شده و بیش از 4 میلیون تومان حقوق می گیرد که با احتساب اضافه کار و درآمدهای دیگر به مرز 8 میلون می رسد من چه گناهی کرده ام که درامدم در آموزش و پرورش به زحمت به دو میلیون می رسد؟! این معادله دو مجهولی را کی و که می خواهد حل کند؟ (2813076) (alef-13)
 
ضامن
۱۳۹۴-۰۱-۲۲ ۲۳:۱۵:۵۲
شعارکشورهای پیشرفته ازجمله ژاپن........همه جاصرفه جویی به خاطرآموزش وپروش اما درکشورما درآموزش وپرورش صرفه جویی به خاطر همه جا به این نظام رتبه بندی هم نمیشه دل بست به امیدروزی که این شعار عوض شود تا اوضاع زندگی ما هم تغییرکند (2813844) (alef-13)
 
فرهنگی
۱۳۹۴-۰۱-۲۳ ۲۱:۰۴:۴۶
برای روز زن به همه کارمندان دیگه به این مناسبت مبالغی پرداخت شده نوش جانشان اما مگه ما فرهنگیان همه مرد هستیم و مجرد که از طرف دولت هیچگونه کمکی نشد در مناطق محروم از 14درصد 5درصد را کم کردن بنام مناطق برخوردار در حالی که برای رفتن نزد یک پزشک متخصص حداقل 120کیلومتر راه رو بری اونوقت میگن فرهنگیان مطالباتن رو گرفتن در حالی که همون 14در صد رو هم بهشون نمیدن (2816433) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۳ ۲۲:۲۸:۴۱
سلام به نظر من داشتن مقالات علمی برا هیات علمی دانشگاهاست نه برا معلم (2816617) (alef-13)
 
بینوا
۱۳۹۴-۰۱-۲۳ ۲۲:۴۰:۴۴
چرا حقوق دادگستری سال 93 هفتاد درصد و سال 94 سی و یک درصد باید اضافه بشه و گوش از گوش خبر دار نشه اونوقت برای ما معلما برای هیچ بوق و کرنا گرفتن دستشون آخه تبعیض تا کی (2816650) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۴-۰۱-۲۴ ۱۲:۱۷:۲۸
ا مافرهنگیان هرکدام 10هزار تومان ازحقوق خودراداوطلبانه به وزیر اهدامی کنیم که استعفای خودراتقدیم نماید .چون واقعا لیاقت وزارت رانداردبه امیداستیضاح این وزیر بی لیا قت (2817734) (alef-13)
 
معلم
۱۳۹۴-۰۱-۲۴ ۱۵:۲۱:۲۴
اگر وضعيت معيشتي معلمان به همين شكل فعلي نابسامان باشد هيچ معلمي نه در كلاس درس و نه در خارج از كلاس درس هيچگونه تمركز كاري نخواهد داشت . از طرفي نيز معلميني هستند كه با توجه به شرايط بد معيشتي فعلي خود با تمام وجود و توان خود و با عشق و علاقه ي وافر دارند به كار خود ادامه مي دهند و در مقابل متأسفانه همكاراني هم هستند كه بلعكس عمل مي كنند . بنابراين با اجراي اين طرح موافقم. (2818645) (alef-13)
 
جوانمرد
۱۳۹۴-۰۱-۲۴ ۱۵:۳۷:۲۵
درد معلم كه يكي دوتا نيست وضعيت بد معيشتي از يك طرف ـ بي احترامي به معلمين از طرف ديگران و بخصوص سازمان ها و ادارات از طرف ديگر باعث كم شدن انگيزه معلمان در كارشان خواهد بود . و جالب اينجاست كساني كه بي احترامي مي كنند يادشان رفته كه اگر معلم نبود اين ها سوادي هم نداشتند كه در اين پست باشند و بايستي مي رفتند كارگر ساده مي شدند. (2818714) (alef-13)
 
سفیر شادی
۱۳۹۴-۰۱-۲۴ ۱۶:۲۵:۰۵
با این همه تشکیلات سخت که برای چندر غاز چیده اید بفرمایید نه !!!! چرا دیگر بوق ودهل میزنید که قرار حقوق اضافه کنید که بازار قیمتها به اقشار دیگر جامعه اسیب بزند و یا دیگر وزارتخانه ها به فکر افزایش بیشتر حقوق کارمندانشان بیفتند !!انهم بدون سروصدا جناب وزیر به عمل کار براید به سخنرانی نیست برای رفتن عزم خود را جزم کن شاید نفر بعد فکر بهتری داشته باشد (2818880) (alef-13)