توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 416608
حکم مرتضوی هنوز به تأمین اجتماعی ابلاغ نشده
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۹
 روز از اعلام صدور حکم سعید مرتضوی در پرونده تأمین اجتماعی می‌گذرد اما وکیل این سازمان می‌گوید حکم دادگاه نه به او و نه به سازمان تأمین اجتماعی ابلاغ نشده است.

 12 آبان امسال بود که مصطفی ترک‌همدانی وکیل جمعی از شکات در پرونده تأمین اجتماعی اعلام کرد دادگاه حکم پرونده مرتضوی را صادر و او را در ارتباط با بخش تأمین اجتماعی به اتهام تصرف غیرقانونی و اهمال در انجام وظیفه به تحمل 70 و 65 ضربه شلاق محکوم شده است.

حالا دقیقاً 20 روز از صدور این حکم می‌گذرد و هنوز حکمی به سازمان تأمین اجتماعی ابلاغ نشده است.

مجتبی نظری وکیل مدافع سازمان تأمین اجتماعی در همین ارتباط به خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم گفت: به رغم مراجعه مکرر به دفتر شعبه دادگاه، از ابلاغ حضوری حکم امتناع کرده و گفته‌اند که رأی دادگاه از طریق پست قضایی ابلاغ شده است.

او افزود: با وجود اینکه دفتر شعبه دادگاه از همان روز اول اعلام کرده، حکم از طریق پست ارسال شده اما هنوز حکمی به من یا سازمان تأمین اجتماعی ابلاغ نشده است. نظری به مزاح می‌گوید: شاید هم مأمور ابلاغ مُرده یا تصادف کرده یا شاید هم دست عوامل مافیایی در جریان است.

جالب اینکه، سعید مرتضوی نیز آخرین بار در جوابیه‌ای که برای رسانه‌ها فرستاده بود، گفته بود هنوز حکم را دریافت نکرده است.

همه اینها در حالی است که ترک‌همدانی که مدعی شده از طریق سامانه ابلاغ الکترونیکی آرای قضایی، حکم دادگاه را دریافت کرده است.
 
کلمات کلیدی : سعید مرتضوی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.