توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 493009
همزمان در دهه کرامت
برگزیدگان جشنواره رسانه های رضوی هفته آینده معرفی و تقدیر می شوند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۶


برگزیدگان جشنواره رسانه های رضوی پنج شنبه آینده همزمان با ایام پربرکت دهه کرامت معرفی و در مراسم اختتامیه این جشنواره در رشت مورد تقدیر قرار می گیرند.

رضا مقدسی دبیر تخصصی جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در رسانه های کشور با اعلام این خبر گفت : امسال بیش از 1400 اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد که پس از پالایش اولیه تعداد  ٣٩٧اثر در رشته «تیتر»، ٦٦ «سرمقاله و یادداشت»، ١٠٧ «خبر»، ٧٩ «گزارش»، ٦٥ «مصاحبه»، ، ١١٤ «عکس و گزارش تصویری» و 14 اثر رادیو و تلویزیونی توسط هیات داوران نهایی جشنواره مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت و نفرات اول تا سوم هر بخش مشخص شدند.

وی همچنین یادآور شد : بیش از١٥٠ اثر امسال در بخش «مقاله» شرکت کرده بود که نسبت به سال قبل افزایشی 4 برابری را نشان می دهد.

مقدسی افزود : تعدادی از مقالات نیز به«بخش ویژه» مربوط است که  امسال به موضوع " کرامت انسانی با الهام از آموزه های رضوی ، اهل بیت و قرآن کریم" اختصاص داشت .

دبیر تخصصی جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی با ابراز رضایت از ارتقای سطح کمی و کیفی آثار تولیدی و ارسالی به جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی ، نقش رسانه ها در نشر آموزه های اهل بیت علیهم السلام و فرهنگ سازی جامعه حائز اهمیت دانست و گفت : چنانچه رسانه ها و اصحاب قلم میان این آموزه ها و مسائل روز و مبتلابه جامعه نسبت  برقرار کنند ، قطعا شاهد آثار و پیامدهای عمیق تر فرهنگی در میان مردم و افکار عمومی خواهیم بود.

رضا مقدسی از خبرنگاران ، گزارشگران وعکاسان خواست در ایام دهه کرامت که جشنی به وسعت ایران اسلامی در کشور برگزار می شود و همچنین سایر مناسبت های رضوی،اهالی رسانه حضور و نقشی فعال در ثبت و انعکاس ارادت بی بدیل ایرانیان به ساحت امام رئوف حضرت علی بن موسی الرضا علیه آلاف التحیه والثنا ، حضرت فاطمه معصومه و حضرت احمدبن موسی علیهماالسلام و دیگر امام زادگان عظیم الشان رضوی ایفا نمایند.
 
کلمات کلیدی : جشنواره رسانه های رضوی+جلوه‌های رضوی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته