توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 505618
حاشیه های نشست خبری فرهاد رهبر
تاریخ انتشار : شنبه ۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۷
نخستین نشست‌خبری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با حاشیه‌هایی همراه بود.

به گزارش تسنیم، نخستین نشست‌خبری فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با حاشیه‌های جالبی همراه بود.

** حضور پر تعداد خبرنگاران و عکاسان از نقاط قابل توجه این نشست بود.

** در ابتدای این نشست اعلام شد که بخش عمده‌ای از شکایت‌های دانشگاه آزاد از رسانه‌ها در دوره ریاست قبلی دانشگاه برطرف شده است.

** تعامل وزارت علوم با دانشگاه آزاد، رشته محل‌های دارای مجوز‌، شهریه و اقدامات فرهنگی از مهمترین سوالاتی بود که در این نشست چندین بار مطرح شد و به دفعات پاسخ فرهاد رهبر و مسئولان دانشگاه آزاد را به همراه داشت.

**پاسخ فرهاد رهبر به سوال خبرنگاری که ادعا می‌کرد تغییرات معاونت‌های دانشگاه آزاد با حضور وی به نفع جریان سیاسی خاص تغییر کرده نیز جالب بود.

رئیس دانشگاه آزاد از این خبرنگار خواست تغییرات وی در معاونت‌ها را نام ببرد. وقتی خبرنگار نتوانست اسامی معاونان را بیان کند، فرهاد رهبر به تغییر رئیس واحد بابل به عنوان یکی از تغییراتش در این دانشگاه اشاره کرد و گفت: اگر منظور شما تغییر این رئیس سیاسی است، باید گفت که رئیس سابق 21 سال در این واحد مدیریت داشته و اگر قرار بوده گلی به سر دانشگاه آزاد بزند طی 4 سال و 8 سال گذشته زده است.

فرهاد رهبر علت جابجایی معاون پزشکی این دانشگاه را انتقال تجربیات این فرد از ستاد مرکزی دانشگاه آزاد به واحد پزشکی این دانشگاه اعلام کرد.

این خبرنگار که نتوانست ادعای خود را ثابت کند، در پاسخ به سوال فرهاد رهبر درباره نام بردن اسامی معاونان تغییر یافته، تنها سکوت اختیار کرد.
۱۳۹۶/۰۶/۱۵ ۱۲:۲۹
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۳ ۱۱:۱۸
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۸ ۱۸:۵۰
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۶ ۱۳:۰۶
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۴ ۱۳:۰۳
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۳ ۱۸:۲۶
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۳ ۱۴:۴۱
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۳ ۱۳:۰۷
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۴ ۱۴:۴۹
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۰۱:۲۱
 
 
کلمات کلیدی : فرهاد رهبر+دانشگاه آزاد
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.