نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 338957
اولین جریمه رانندگی با نرخ جدید در کدام شهر اتفاق افتاد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۴۳
نخستین تخلف رانندگی با نرخ جدید تنها ۱۴ دقیقه پس از اجرای قانون، در کرمان به ثبت رسید.

به گزارش ایسنا، ۱۴ دقیقه پس از اجرایی شدن قانون جدید نرخ جرایم رانندگی یک دستگاه سواری در استان کرمان با سرعتی بیش از ۱۷۵ کیلومتر در ساعت مرتکب تخلف شد تا عنوان اولین متخلفی که با نرخ جدید جرایم رانندگی جریمه می‌شود، به نام راننده‌اش ثبت شود.

سردار مهری رییس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی با تایید این خبر به ایسنا گفت: راننده این خودرو برابر نرخ جدید قوانین راهنمایی و رانندگی ۲۰۰ هزار تومان جریمه شده است.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی سرعت غیرمجاز را از جمله تخلفات حادثه‌خیز عنوان کرد و گفت: رانندگان با سرعت و سبقت غیرمجاز نه تنها ایمنی خود و سرنشینانشان را به خطر می‌اندازند بلکه امنیت دیگر شهروندان در جاده‌ها و معابر را نیز به مخاطره خواهند انداخت از این رو پلیس در برخورد با آنها هیچ تعاری ندارد.

به گزارش ایسنا، از ساعت یک دقیقه بامداد امروز کلیه تخلفات رانندگی با نرخ جدید ثبت شده و براین اساس در حدود ۴۰ کد تخلف رانندگی بین ۲۰ تا ۱۰۰ درصد افزایش قیمت رخ داده است.
 
کلمات کلیدی : ناجا ، پليس راهور ، حوادث رانندگي ، رييس پليس راهور ناجا
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۲-۲۵ ۱۳:۱۰:۳۹
کی خود پلیس رو باید جریمه کنه؟ خلاف مسیر حرکت میکنن -سرعت غیر مجاز میرن (3605819) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.