نظر منتشر شده
۷۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 145591
زمان واریز یارانه نقدی اسفند مشخص شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۰۹:۵۶
یک مقام آگاه در سازمان هدفمندی یارانه‌ها گفت: یارانه نقدی اسفند ماه ظرف ۲ تا ۳ روز آینده واریز می‌شود.

به گزارش فارس، این مقام آگاه در سازمان هدفمندی یارانه‌ها گفت: احتمالاً یارانه نقدی اسفند ماه مانند گذشته به ازای هر نفر ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان خواهد بود که ظرف ۲ تا ۳ روز آینده پرداخت می‌شود.

وی در مورد اینکه آیا یارانه افزایش پیدا نمی‌کند؟ گفت: فعلاً امکان افزایش یارانه نقدی وجود ندارد مگر اینکه از ۱۰ میلیون نفری که برای انصراف داوطلبانه از دریافت یارانه مکاتبه شده است دست کم ۵ میلیون نفر انصراف دهند تا بودجه برای افزایش یارانه بقیه وجود داشته باشد.

این مقام آگاه گفت: در حال حاضر رئیس سازمان هدفمندی یارانه‌ها مرتب از سازمان‌های درگیر مانند خزانه کل کشور و معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی پیگیری می‌کند که یارانه‌ها به موقع به حساب مردم واریز شود.

وی افزود: هنوز یارانه برخی از دستگاه‌ها مانند آب و فاضلاب پرداخت نشده است.

به گزارش فارس، احتمال افزایش یارانه نقدی اسفندماه برای اجرای فاز دوم هدفمندی وجود دارد ولی در صورت افزایش مبلغ واریزی، همان ۴۵۵۰۰ تومان قابل برداشت است و مازاد بر آن تا قبل از افزایش قیمتها در سال آینده قابل برداشت نخواهد بود.
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۱۰:۰۲:۲۲
دلار و یورو همچنان می تازد تا اقایان 45000 تومن که چول یک شلوار بچه هم نمی شود بدهند ترا به خدا این بازی را متوقف کنید به مردم بیش از این دروغ نگوئید و دنیا را دشمن ما نکنید عمر ما بر باد رفت دنبل نخود لوبیا بس است دیگر (687189) (moderator22)
 
جانباز
United States
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۱۰:۳۳:۵۰
با سپاس فراوان و تقدیر از زحمات شما بزرگواران سایت - رسالت شما جلوگیری از اشاعه خبر نادرست است هر چند گو ینده به عمد آن را بیان نماید . مگر یارانه بهمن ماه پرداخت شده که خبر پرداخت اسفند ماه پخش می شود . چرا به این سادگی می پذیر یم. آیا قدرت محاسبه و نتیجه گیری از آنچه تاکنون پرداخت شده و خیلی عادی یک ماه زمان را در نحوه دو پرداخت قبل حذف کردند از شما گرفته شده و نمی بینید . باید چند ماه بگذرد و آنموقع پی به یک اختلاس بزرگ ببر ید . چرا الآن در این مورد پیگیر و مانع این سو استفاده نمی شو ید. (687252) (moderator9)
 
آدم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۱۴:۵۳:۴۹
من کاملاً با نظر این دوستمون موافق هستم . هنوز یارانه بهمن ماه پرداخت نشده و 14 روز تاخیر داشته که با پرداخت اون یارانه اسفند ماه باقی می مونه .
البته دولت محترم کارش را خوب بلده که چکار کنه صدای مردم در نیاد . برای 3.000 میلیارد تومن صدای کسی درنیامد این که یارانه معمولیه . (687702) (moderator22)
 
جانباز
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۱۵:۱۹:۳۷
کیا درد منو تورو میدونند کیا قدر این مردم رو میدونند اگر منو تو یک میلیون وام از بنیاد بخوایم میگه بودجه نداریم بعدا یکی مثل خاوری میاد سه هزار میلیلرد میخوره (687741) (moderator22)
 
حقانی مقدم بیزه ای
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۱۵:۵۲:۱۸
شما یا خیلی زبلی یا خیلی خ...از اول که یارانه ها را به حساب ریختند یارانه دو ماه آینده بود بعد دوماه آینده تبدیل شد به یک ماه آیند و حالا وسط ماه می ریزند یعنی حقوق هر ماه را وسط همان ماه می ریزند تازه دولت تا آخر ماه هم که نریزد باز طلبکار نمیشیم مگر اینکه به ماه بعدش بیفتد.این را پیرمردهای بی سواد دهات ما هم می دانند./مهمتر از همه اگر یارانه ها به تاخیر می افتاد میلیونها یارانه بگیر از شما زرنگ تر تا به حال اعتراض کرده بودند.نمی دونم متوجه شدی آخر یا نه .فکر کنم باید پای تخته برای شما توضیح بدم . (687786) (moderator22)
 
Latvia
۱۳۹۰-۱۲-۱۵ ۲۲:۳۶:۵۵
آقای رییس گفتند که یارانه آخرسالی دو وعده یعنی بهمن و اسفند را باهم پرداخت خواهند کردمنتظر باشید لطفا..... (690345) (moderator7)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۱۱:۱۲:۵۸
خدایا این صدقه ها را هر چه زودتر به ما بدن (687314) (moderator22)
 
ناشناس
United States
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۱۱:۲۴:۰۵
مردم ایران با عشق به رهبری ودوست داشتن وطن خویش ازاول انقلاب تاکنون در کنار حکومت ودولت وولایت فقیه بوده وخواهند بود هرچه خواست انان بوده چه در سطح ملی وچه در سطح بین المللی انجام داده اند وهر مبلغی را ازمردم انتظار پرداخت دارند من جمله مالیات وعوارض وغیره را می پردازند ولی دولت محترم ازپرداحت فقط یک یارانه در وقت مقرر عاجز می ماند وکارش را به درستی انجام نمی دهد که جای بسی تامل وتاسف است امید وارم ازمردم یاد بگیرند (687336) (moderator9)
 
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۲۳:۵۳:۰۷
این نشون میده شما رو عشق کور کرده که هنوز نگرفتی که این افراد تنها قصدی که ندارند خدمت است
وطن و کشور ما یک ثابت هست و این افراد و ... متغیر هستند
این افراد موظف به خدمت هستند نه پر کردن جیبشونو خیانت به مردم اگر به وظیفشون عمل نکنن باید عوض بشوند حالا در هرمقامی می خواهند باشند (688327) (moderator22)
 
علی
United States
۱۳۹۰-۱۲-۱۵ ۰۸:۳۶:۰۶
فقر که از یک در وارد خانه شود دین از در دیگر بیرون می رود...همه چیو دارن به گند می کشن. (688557) (moderator22)
 
سمیه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۱۱:۴۳:۳۶
یعنی واقعا یارانه واریزی کفاف افزایش قیمت هارو میده ؟برای نمونه من خودم قبلا پول برقمون زیر 3هزارتومن میومد ولی الان با اونکه خیلی بیشتر صرفه جوئی میکنم کمتر از 18هزار تومن نمیاد . (687367) (moderator9)
 
United States
۱۳۹۰-۱۲-۱۵ ۰۷:۵۸:۱۳
از اینکه یارانه ها را می پردازند و از اون طرف جیگر مردم را در می اورند بسیار تا بسیار متشکریم از مسئول محترم! (688514) (moderator22)
 
نورالهی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۱۱:۴۴:۴۵
باسلام, خواهشمند است به دبیر ستاد هدفمندی یارانه ها اعلام کنید وقتی یارانه ها را هدفمند میکنید و همینطور بسرعت قبوض آب و برق و گاز برای مردم میدهید چرا هرماه زمان واریز یارانه ها را به عقب می اندازید و زندگی مردم را با مشکل مواجه میکنید؟ واقعا" کسی از شما نیست یک سوال از اینها بکند که چرا اینقدر مردم را دم عید اذیت میکنید؟ اگر پول ندارید پس این طرح را لغو کنید. (687368) (moderator9)
 
حسین
United States
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۱۳:۵۹:۴۸
خدائیش خیلی سخت شده اوضاع
هم یارانه ها کمه و هم دیر پرداخت می کنن. (687603) (moderator22)
 
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۲۳:۰۸:۲۷
نه اینکه این یارانه ها واقعا کمک می کنه
قبلا من رو قبض برق می دیدم که 40000 یارانه پرداختی بود الان .... (688263) (moderator22)
 
عبداله
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۱۲:۰۰:۵۶
اين مقام آگاه در سازمان هدفمندي يارانه ها چيزي درباره تاخيرات روز افزون پرداخت يارانه ها مي داند؟ (687396) (moderator9)
 
موسوي مير
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۱۳:۱۱:۰۰
به اقاي عبدالله .شماهم قبض اب وبرق گازو....باتاخيربپردازيد انها معني تاخير رامي فهمند.البته اگربفهمند!!!!! (687513) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۱۲:۲۳:۳۹
همین چندر غاز رو هم تا چند وقت دیگه نمیدن (687437) (moderator22)
 
بوق
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۱۲:۳۳:۲۳
چرا بايد انرژي را به قيمت خليج فارس به مردم بفروشيد اونوقت ماشيناي بي كيفيت ايراني رابه چند برابر به مردم بفروشيد چرا با كشوراي همسايه اينقد اختلاف است .آيا اين عدالته (687452) (moderator22)
 
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۱۳:۰۶:۴۴
با سلام
مگر یارانه بهمن ماه پرداخت شده که دم از پرداخت یارانه اسفندماه می زنید؟ اصلاح کنید. (687508) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۱۳:۱۱:۵۴
همچین میگین یارانه هرکی ندونه فکر میکنه چقدره ،این پول نونمون هم نمیشه چون چیزی جز نون دیگه نمیتونیم بخوریم : نه شیر ، نه گوشت ، نه برنج ........ خدا بهمون رحم کنه دیروز رفتم نمایشگاه دیدم امسال هم نمی تونم آجیل برای بچه هام بخرم فقط نگاه کردم و اومدم خونه افسوس خوردم والسلام ثبت کنید تا مقامات بخونن تا بونن درد مردم چیه البته اگر براشون مهم باشه و بخونن (687517) (moderator22)
 
جعفر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۱۳:۱۷:۰۴
كمر كارگر شكسته شده اگر زحمتي كم نمكني باري بر نمي داري به مشكلات مردم اضافه نكيد
مردم غرق مشكلات شده اند به دادشان برسيد (687530) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۱۳:۳۹:۰۴
دستتون درد نکند با این طرح هدفمندی یارانه ها آیا این بود عدالتی که می خواستید اجرا کنید . شما به یک کارمند که حقوقش بلای یک میلیون تومان است ودر آخر سال عیدی و سبد غذایی ودهها چیز دیگر مبلغ چهل وپنج هزار تومان یارانه می دهید .وبه یک روستایی وکسی که کارمند نیست وهیچ در آمد دیگری ندارد وبا این وضعیت گرانی نمی تواند نان شب خانواده اش را تامین کنند همان مبلغ یارانه را می دهید .به خدا شما نخواهید توانست جواب ما را در روز قیامت بدهید و روز قیامت دامنشما را خواهیم گرفت . نویسنده : رضا (687563) (moderator22)
 
ffff
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۱۴:۱۸:۳۱
در رابطه با یارانه طرح جالبی بود برای مردم بی در آمد و کم در آمد بوده و باعث شده که چنیننمردمی در آمدی هم داشته باشند. (687632) (moderator22)
 
مر ضييه ذ بيحي اذر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۱۴:۲۴:۲۳
با سلام اينجانب بازنشسته اموزش و پرورش هستم 2ماه اول يارانه به ما كه 4نفريم واريز نكردن كد رهگيري هم دارم بنده بايد كجا مراجعه كنم لطفا راهنمايي بفرماييد (687644) (moderator22)
 
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۱۴:۴۰:۲۵
ای کاش نه این یارانه را داشتیم ونه بی ثباتی بارار را گرانی روزگار ما را سیاه کرده است . (687676) (moderator22)
 
مجيد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۱۴:۴۸:۴۱
با سلام
ظاهرا " پرداخت با تاخير يارانه ها به يك روال تبديل شده ا . اصلا" هم مهم نيست كه مردم روي اين پول برنامه ريزي كردند . هيچ كس هم نمي ياد معذرت خواهي كنه. (687692) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۱۴:۵۱:۳۶
سلام مگر یارانه بهمن را واریز کردین که برای اسفند یکماه است که هر روز یک نتیجه گیری میکنید اگر واقعا دولت نمی تواند یارانه مردم واریز کند پس الکی دل مردم را خوش نکند واقعا اکثر مردم بیچاره روستایی برای این یارانه دم عید برنامه ریزی کردن پش تا قبل از عید دل این بیچارها را خوش کنید (687697) (moderator22)
 
reza
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۱۵:۰۶:۲۱
واقعا برای این آقایون دولتمدار متاسفم!با یک حساب سرانگشتی مشخص میشه هزینه هر خانوار ایرانی نسبت به قبل از هدفمندی یارانه ها چند برابر شده آنوقت همین مبلغ گولزنک را هم هر ماه به بهانه های مختلف دیر و دیرتر میدن!آخه اگه مردم قبوض چند برابر شده آب و برق و گاز و .... اینها را هم با چند روز تاخیر بدهند شدنی است!؟تو را به قداست شهدا از دولت محترم بخواین قیمتها را برگردونه به زمان قبل هدفمندی بجاش این مبلغ 45000تومان را سبد معیشتی مردم حذف کنند و معادلش تک تک مردم حاضرن مبلغ45000تومان بدهندشاید کمکی به چالشهای ناشی از کمبود نقدینگی دولت محترم شه!این چه داستانی است که قیمتها به دلار میره بالا به تومن میخوان به مردم بیچاره پرداخت کنند اونم با این همه ادا و ادفار! (687726) (moderator22)
 
farshad
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۱۵:۱۰:۴۸
دولتمردان محترم این مبلغ یارانه ها ارث پدری کسی نیست که بخواهید مردم انصراف بدهند یا انصراف ندهند!کسیم که پول داره دارد افزایش سرسام آور قیمتها رو تحمل میکنه!شما که این کاره نبودین چرا مردم را به فلاکت رسوندین!هر کشور دیگری بود آقایون را دادگاهی میکردن بابت این ندانم کاری!خداوکیلی نفس مردم به شماره افتاده!خدا عاقبت همه را ختم به خیر کنه! (687731) (moderator22)
 
احمد
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۱۵:۱۳:۴۷
متاسفم قبل از انتخابات میگن یارانه اسفندماه بین 65 تا 85 تومانه الان میگن یارانه همون مقدار قبلی هست در صورتی اگر اضافه کنیم تا فاز دوم اضافشو نمیتونیم برداشت کنیم دولت محترم آقایون مسئولکدوم آدم عاقلی از نظر شما وضع مالی خوبی داشته باشه میاد انصراف بده هر کی زیاد داشته باشه هر چی بهشون بدی باز میگن نداریم شما که میدونید کیا وضع مالیه خوبی دارند خودتون باید یارانه این افراد را قطع کنید الان مگید اگر 5میلیون می آمدند انصراف میدادند ما یارانه را اضافه تر پرداخت می کردیم مردم خودشونو نشون دادند شما برای مردم چکار میکنید فقط وعده وحید کی عمل مکنید (687735) (moderator22)
 
کاوه
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۱۵:۴۱:۰۰
ببخشید منظورتون همون یارانه بهمن ماهه دیگه؟ یا اینکه ما توهم زدیم و یارانه بهمن ماس مالی شده!!! (687770) (moderator22)
 
محسن نعمتى
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۱۵:۵۴:۰۱
با تشکر از همه مسئولين ,
با توجه به اينکه هر 35 روز فيش اب برق گاز دم در خونه مياد,انتظار ميره که يارانه هم به موقع به حساب ها بشينه.شما خدمتگذار اين ملت هستيد.در انجام اموراتتون بيشتر دقت کنين.با تماميه فشارى که روى دوش ملت هستش بازم کنار تون هستن .وفادارى رو از اين ملت يادبگيرين. (687789) (moderator22)
 
مهرداد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۱۵:۵۷:۱۲
با سلام
دوست عزیز، یارانه بهمن در تاریخ 18 بهمن واریز شده. (687795) (moderator22)
 
United States
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۱۶:۵۰:۱۸
بابا گلی به جمالتون مگه بعد از عید چه خبره که قیمتها میخواد افزایش پیدا کنه؟!!! می گید افزایش نداشتیم اینه وضع واب به حال اینکه شما بگید افزایش خواهیم داشت.... کم کم باید مهاجرت به افغانستان و پاکستان و ... رو تو برنامه داشته باشیم با این وضع (687858) (moderator22)
 
سیدعلیرضا
United States
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۱۷:۵۹:۲۷
دراسلام ووقت سفارش موکدی شده که وقت شناس باشیم دولت کریمه اول هرماه یارانه هاراپرداختمیکردبعدشد12وحالانزدیک به 18چندماه است شده بایدوقت تنظیم و تاریخ معینی داشته باشیم چون مردم هم برای زندگی خودبرنامه ریزی میکنند خصوصا درپرداخت قبوض خودانشاله که اعمال شود. (687926) (moderator22)
 
مجتبی
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۱۸:۴۲:۴۱
سلام< یارانه نه عزیزان کلاه گشادی سر ملت ازاده چیزی نمانده به گفته عزیز جانباز اختلاس دیگری از 1ماه واریز نشدن یارانه ببینیم و نیز تورمی که بعد از هدفمندی یارانه هابر سر ما قشر پایین جامعه امده. (687959) (moderator22)
 
محمد
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۱۸:۵۳:۱۹
عجب،راي كه داديم پس يارانه ام كو!!! (687975) (moderator22)
 
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۱۹:۱۶:۰۳
ای کاش به این تاخیر ها جریمه شش درصد بانکی بابت اقساط معوقه که تجمعی نیز هست تعلق می گرفت (687999) (moderator22)
 
حاجی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۱۹:۳۴:۰۵
مردم ما چقدر بدبختند (688013) (moderator22)
 
United States
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۱۹:۵۵:۳۰
مجلس و دولت ، مردم را روز بروز فقیرتر میکنند به نظر شما دولت بمردم یارانه میدهد یا مردم به دولت یارانه میدهد (688021) (moderator22)
 
میثم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۲۰:۰۵:۳۰
لطفا یارانه هارا سر وقت واریز کنید اگر دیر دادید مبلغ سود کلیش رو اقای مقام اگاه 50 50 فیفتی فیفتی همه همه چیز رو میدوننند ولی به روی گل شما نمییارند تشکر (688031) (moderator22)
 
بهرام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۲۰:۲۰:۰۹
سميه خانم محترم : يارانه هرماه پرداخت ميشود ، ولي قبض برقتان هر دو ماه يكبار محاسبه ميشود كه با يارانه در يافتي وصرفه جويي تان برابري مي كند (688049) (moderator22)
 
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۲۰:۲۶:۰۶
چرا یارانه ها را دیر پرداخت میکنند چرا بگویید باید جواب بدهید (688059) (moderator22)
 
محسن
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۲۰:۳۸:۰۶
چرابا این مردم نجیب چنین میکنید مردمی که از هیچ چیزی کم نگذاشتند جوابشان اینست که هر چه بخواهید همان کنید این کشور دومین صادر کننده گاز در جهان وچهارمین صادر کننده نفت است بغیر از چیزهای دیگر، چرا زندگی را بر مردم حرام میکنید بترسید از خشم خداوند (688081) (moderator22)
 
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۲۰:۳۹:۵۸
اولا يارانه ماه بهمن پرداخت نشده كه شما گفته ايد ماه اسفند دوما چرا هر ماه چند روز دورتر اگر قبضي دو روز دورتر پرداخت شود ارگان مربوط چه كاري انجام مي دهد؟؟؟؟؟ (688086) (moderator22)
 
پارسا76
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۲۱:۰۸:۴۸
چرا حضرات برای پرداخت یارانه ها این قدر مجبورند به خزانه ودیگر جاها سر بزنند بولی را که از محل افزایش قیمهتا به دست می آید کافیست که مجددا به حساب مردم بریزند وقال قضیه رابکنند واین قدر تاخیر نداشته باشند (688118) (moderator22)
 
حسن
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۲۱:۳۰:۰۸
عجب اطلاع رسانی وعجب مقام اگاهی ندزدندتان (688133) (moderator22)
 
هموطن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۲۱:۳۱:۴۵
باسلام بنده نیز با دوست ناشناس هم عقیده هستم چرا درموردبه تاخیرافتادن زمان برداخت یارانها که به بهانه تداخل برداخت حقوق بازنشستها دربانکها ازدهام ایجاد میشود کسی نیست جواب بدهد. (688134) (moderator22)
 
امیر
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۲۱:۴۵:۴۶
باسلام
اونم قطع میکنن البته کمکم نگران نباشید دوستان (688161) (moderator22)
 
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۲۲:۲۷:۱۷
اگر از طبقات ضعيف جامعه خواسته شود از دريافت يارانه نقدي صرف نظر كنند تا به اغنيا يارانه بيشتري پرداخت شود بخدا همه موافقت مي كنند . واقعا براي ثروتمندان ايراني متاسفم و آنها را فقير تر از همه مي شمارم . اينها فقط عنوان ايراني و مسلمان را يدك مي كشند (688214) (moderator22)
 
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۲۲:۵۶:۴۱
پس یارانه بهمن ماه چی شد؟ جهشی پرداخت می کنین؟
دزد هم دزدای قدیم شرف داشتن وجدان داشتن از هرکسی نمی دزدیدن هرچیزی را نمی دزدیدن ولی الان چی صدقه, ذکات, خمس, یارانه و.. معلوم نیست کجا میره چی میشه!!!


الف واقعا بی انصافی اگر منتشر نکنی چون واقیت اینه که این پولها چی میشه کجا خرج می شه (688250) (moderator22)
 
محمود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۲۲:۵۶:۵۷
هدفمند کردن یارانه ها به تورم بیشتر دامن زده به بهانه افزایش حامل های انرژی اجناس نیز گران می شود در ظمن با همین تاخیر ها تا کنون دولت 45 روز بدهکار است یعنی یکماه و نیم یارانه ها را نداده است بودجه ان در کجا صرف شده (688251) (moderator22)
 
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۲۲:۵۷:۱۴
یارانه بهمن چی شده پس؟ (688252) (moderator22)
 
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۲۳:۰۵:۳۲
این خبر 14 ماه منتشر شده و 2-3 روز آینده میشه حدودا 16 -17 یارانه ها قرار بود اول ماه پرداخت بشه بعد به علت شلوغی بانکها 12 ماه شد الان هم که شده اواخر ماه!!
این کشور درو پیکر نداره هرکی هر جور دلش می خواهد قانون را اجرا می کنه فقط مجازات برای مردم عادیه ؟
این دولت و مسئولین این مدت این همه خلاف کردند به چه دلیل مجلس لال شده و حرف نمی زنه ولی اگه یکی از مردم شاکی بشه به همین مسئولین که از بیت المال خرج می کنن اعتراض بکنه توهین بکنه اشد مجازات برایش در نظر می گیرن؟ (688261) (moderator22)
 
-
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۵ ۰۸:۴۷:۱۵
دمش گرم حرف راست جوابي نداره (688572) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۲۳:۲۲:۵۵
خوبه اقلا یارانه اسفند و فروردین را یک جا پرداخت می کردند یا لا اقل یارانه اسفند را بیشتر می کردند چون قیمتها به شکل نجومی رفته بالا (688287) (moderator22)
 
۱۳۹۰-۱۲-۱۵ ۰۷:۰۲:۴۸
تو دیگه چقدر ساده ای بهمن پرداخت نشده حرف از اسفنده تو از فرودین حرف میزنی (688485) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۲۳:۴۸:۴۷
یارانه فروردین را 31 فروردین دادن
یارانه اردیبهشت 31 اردیبهشت و الی اخر .تا یارانه دی را 15 بهمن دادند و یارانه بهمن را هنوز ندادند و میگن می خواهیم یارانه اسفند را واریز کنیم پس یارانه بهمن چی شد رفت جیب هنیه یا نصراله یا اسد یا رحیمی یا مشایی ماشااله چیزی که زیاده دزد ه (688320) (moderator22)
 
هاشمی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۵ ۰۰:۱۵:۱۴
باسلام وتشکر ازسایت الف که تمام اخبارو به روز اطلاع رسانی میکند واقعا کسی نیست در مورد به تاخیر انداختن یارانها از این دولت خدمت گذار سوال کنه .مجلس کجاست.نمایندهای مردم کجا هستند .تعطیلات (688347) (moderator22)
 
آقاجون
۱۳۹۰-۱۲-۱۵ ۰۰:۴۵:۵۰
زیاد به این یارانه ها دل نبندید اینم خیلی زیاد 1 سال دیگه .
قرار بود بنزیل 5 ساله بشه 700 یک ساله شد سال دیگه هم اینجوری که بوش میاد میخاد بشه 1000 تا 1200 . (688376) (moderator22)
 
۱۳۹۰-۱۲-۱۵ ۰۱:۵۹:۰۳
کجای کارید، این دولت سال دیگه میگه باید یه پولی هم بدید.. (688432) (moderator22)
 
۱۳۹۰-۱۲-۱۵ ۰۷:۰۱:۲۹
مثل اینکه شما هم شدید شریک قافله چرا حرف از واریز اسفند میکنید بهمن چی شد چه وقت بوده که دولت جلو جلو یارانه ها رو پرداخت کرده این دفعه دوم باشه (688483) (moderator22)
 
کسی که نظرش را هرگز درج نکردید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۵ ۰۷:۳۰:۲۶
سلام
اون مقام اگر آگاه بود نمیگفت « احتمالا ... ظرف 2-3 روز آینده پرداخت می شود » . و زمان دقیق پرداخت را اعلام میکرد . فرق ایشون با من که اگاه نیستم در چیه ؟ چون منم میتونم بگم احتمالا در آینده ی نزدیک فلان اتفاق خواهد افتاد . که اگر هم نیفتاد حرف من اشتباه نشه .چون من که نگفتم قطعا این اتفاق می افته ! به ایشان بفرمایید مردم مضحکه دست آقایان نیستند آقا ! (688496) (moderator22)
 
جمشید
۱۳۹۰-۱۲-۱۵ ۰۸:۱۳:۰۴
یارانه پرداختی فقط پول آب و برق و بنزین می شود .
اما (688532) (moderator22)
 
مزگان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۵ ۰۸:۲۳:۵۸
اين يارانه نقدي همه زندگي منه هرر روز كه از موقع پرداختش بگذره كلي ضرر ميكنم بخدا. كي تاوان اين همه ضرر وزيانو ميده احمدي نژاد يا اونايي كه راحت تكيه دادن به صندلي مجلس.؟؟ (688543) (moderator22)
 
آیا فریاد رسی نیست؟
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۵ ۰۸:۴۵:۴۴
تو را به قبله ای که بهش اقتدا میکنید به گوش آقای احمدی نژاد برسونید که پرداخت نقدی یارانه ها نه تنها فاصله ما بدبخت بیچاره ها را با قشر ثروتمند کمتر نکرد بلکه آرزوی کم شدنشو هم ازمون گرفت...چرا هیچ کس هیچی نمیگه ؟تا کی بایدزیرفشارگرانی و تورم له بشیم و کسی نبینه /شاید هم ببینند و خودشون را به ندیدن بزنند؟تو رو خدا ازشون بپرسید بریم از کدوم محله خرید کنیم که گرون نباشه؟کمک...کمک...کمک...کمک...یکی نیست به داد فقرا برسه؟چرا جواب اعتماد مردم بیچاره رو اینجوری میدن؟ (688568) (moderator22)
 
۱۳۹۰-۱۲-۱۵ ۱۱:۵۷:۴۵
شما فکر می کنی که این آقا خبر نداره چه خبره؟ این آدم از اعتقادات مردم داره سوء استفاده می کنه و هر کار می خواهد می کنه هر حرفی می خواهد میزنه بعد هم منکرش میشه
این آدم نه مسلمونه نه خدمتگذار (688987) (moderator22)
 
یامهدی (عج)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۵ ۱۰:۵۲:۴۳
آی مردم وآی هم نوعان :آدم وقتی این درددل ها رومی خواند ازته دل ناراحت می شودولی این رافراموش نکنیم که مادراین کشور نعمتی داریم که هیچ کس وهیچ جایی دراین کره خاکی ندارردویاکمتر داردوآن نعمت اسلام است .ومطمئن باشید برادران وخواهران عزیزخداوندمتعال مزد این صبر مارا خواهد داد.ماصبرمیکنیم تامهدی (عج)بیاید واین صبر چه شیرین هست.وبرای اینکه درچشم دشمنان انقلاب باعزت بمانیم صبر خواهیم کردوما بایدهمیشه به ان چیز هایی هم که داریم نگاه کنیم ونیمه خالی لیوان رانبینیم وما خدایی مهربان داریم.یاعلی(ع).برای ضهور حضرت حجت (عج)صلوات (688816) (moderator22)
 
هیهات من ذله شعار امام حسین(ع)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۵ ۱۴:۲۵:۱۷
با سلام
درسته برادر عزیز ما در ایران بهترین نعمتی داریم ولی یه خورده به فکر اونیایی هم باشیم که شب بدون شام سر روی بالش خود میگذارن و تا صبح با شکم خالی میخوابن یکمی هم باید به این ادما هم فکر کردخواهشن من از این مسئولین محترم میخواهم که حتی یه ذره که شده به فکر ما باشند.بخدا دیگه خیلی داریم خسته میشیم.و من الله توفیق (689352) (moderator9)
 
۱۳۹۰-۱۲-۱۵ ۲۲:۳۴:۱۲
ناصر حجازي به سايت خودش گفته بود: به من مي‌گويند عصباني نشوم، مگر بي‌غيرتم وقتي درد و مشكلات مردم را به چشم مي‌بينم، با بي‌تفاوتي از كنار آن بگذرم. آمده‌اند و يارانه‌ها را قالب كرده‌اند. زندگي مردم بهتر نشده كه بد‌تر هم شده است. دولت مي‌گويد چهل هزار تومان در ماه به مردم كمك مي‌كنيم، مگر مردم گدا هستند؟ مردم ايران روي گنج خوابيده‌اند. دولت حق ندارد به مردم كمك كند، دولت بايد كار كند، خدمت كند و زحمت و دسترنج مردم را دودستي تقديم آنها نمايد. (690337) (moderator7)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۶ ۱۹:۲۰:۵۹
چند روز بابام صبر کنید . بذارید سود بانکیشو بعضیا بخورن . ملت ما که همشون میلیلردرن صدقه نمی خوان (692153) (moderator22)
 
بابک
۱۳۹۱-۱۲-۱۲ ۰۶:۴۸:۳۱
عمرم همه بر باد شد و سودی کو؟ (1165073) (alef-6)
 
فلان
۱۳۹۱-۱۲-۱۵ ۱۱:۴۹:۰۵
نظرخاصی نیست.اخه نظرما چه تاثیزی در دادن صدقه دارد.
ولی مسولان لطف کنند.صدقة ماهیانة روبه موقع وارىژ کنند (1172014) (alef-13)
 
بینام
۱۳۹۳-۱۱-۱۹ ۲۳:۲۸:۰۰
لطفا تاریخ قیق یارانه بهمن ماه رو اعلاو کنید (2671058) (alef-11)
 
ابراهیم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۱ ۱۴:۳۶:۴۴
به نظرتون جواب میده 45000ت خدا رو هم ببینید (4197560) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.