توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 418093
ترامپ در مذاکرات مستقیم با روسیه شرکت خواهد کرد
تاریخ انتشار : شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۱۸
رهبر حزب استقلال بریتانیا بر این باور است که رئیس جمهور منتخب آمریکا سیاست کمتر خصمانه‌ای علیه روسیه نسبت به دولت کنونی آمریکا اتخاذ خواهد کرد و به طور مستقیم با رئیس جمهور روسیه مذاکره می‌کند.

به گزارش تسنیم، نایجل فاراژ رهبر موقت حزب استقلال بریتانیا در گفتگو با شبکه راشاتودی، تاکید کرد: به نظر من دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب آمریکا سیاست کمتر خصمانه‌ای نسبت به دولت کنونی آمریکا در قبال روسیه اتخاذ می کند و ترامپ شخصا وارد مذاکره مستقیم با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه خواهد شد.

وی در ادامه تصریح کرد: دیدگاه اتحادیه اروپا و به خصوص دولت اوباما این است که سعی نمایند در هر فرصت ممکنی ولادیمیر پوتین را تحریک کنند. چیزی که ترامپ انجام خواهد داد این است که یک هواپیما خواهد گرفت و به مسکو خواهد رفت تا با پوتین گفتگو کند.

وی همچنین مدعی شد که ترامپ به دنبال مداخله نظامی نیست و عامل اصلی بحران کنونی در خاورمیانه، سیاست لیبرال و مداخله در لیبی است که شکاف بزرگی را برای ظهور و پیدایش گروه تروریستی داعش به وجود آورده است.

یک روز پس از اعلام پیروزی ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، فاراژ در مصاحبه ای اعلام کرد که از پیروزی ترامپ کاملا خوشحال است و از رئیس جمهور منتخب آمریکا خواست تا در سیاست باراک اوباما تجدیدنظر کرده و بریتانیا را در اولویت سیاست خارجی خود قرار  دهد.
 
کلمات کلیدی : ترامپ+روسیه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته