توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 371077
غول گیاهی همه فن حریف/
سرطان روده بزرگ را با این ماده از خود دور کنید
بخش‌دانش و فن‌آوری الف،21 تیر95
مطالعات جدید دانشمندان نشان می دهد روغن نارگیل خاصيت معجزه آسا و شفابخشي در درمان سرطان كلون دارد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۰
 انجمن سرطان آمریکا پیش بینی کرد که  امسال  95 هزار و 270 مورد جدید سرطان روده بزرگ تشخیص داده شده است که اغلب، بیماران مبتلا با پرتودرمانی، جراحی یا شیمی درماني درمان شده اما همه اين روش ها  عوارض جانبی به همراه دارند.

از سوی دیگر در یک مطالعه اخیر بیان شده است که درمان هاي طبیعی عوارض كمتري دارند.

اسید لوریک روغن نارگيل که در شیر مادر نيز یافت می شود، دارای خواص ضد سرطان قوی است، اين اسيد در واقع یک اسید چرب با زنجیره متوسط ​​است که موجب افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن مي شود.

اين روغن برای سلامت کلی بدن بسیار مفیدبوده و در درمان بسياري از بیماری های تاثيرگذار است، روغن نارگيل خاصیت ضد التهابی ،ضد قارچ، ضد باکتری، ضد سرطان، ضد ویروس و ضد میکروبی دارد.

 اين روغن خطر ابتلا به بیماری های قلبی و عروقی را كاهش داده، قند خون را تنظيم و موجب تثبیت سطح انسولين شده و به حفظ وزن متناسب كمك مي كند.

در مجله تحقیقات سرطان مطالعه اي منتشر شده  که نشان مي دهد اسید لوریک در روغن نارگیل که  50 درصد از آن را تشكيل مي دهد دارای خواص ضد سرطان قوی است.

محققان در دانشگاه آدلاید نشان دادند كه  بیش از 90 درصد سلول های سرطانی کولون كه به سلول هاي روده حمله كرده بودند با وجود اين ماده از بین می روند.

شركت هاي دارويي با مشاهده نتايج اين تحقيق ها اشتياق زيادي براي سرمايه گذاري در مطالعه هاي بيشتر و توسعه يافته براي دست يابي به داروي مبتني بر اين ماده ضد سرطان كلون نشان دادند.

انجمن تغذیه آمریکا گزارش داد: یافته های  مطالعه هاي بالینی نشان می دهد که روغن نارگیل (اسیدچرب با زنجیره متوسط ) در درمان و پیشگیری بیماری هایی مانند پوکی استخوان، بیماری های مربوط به ویروس (مونونوکلئوز، هپاتیت C، تبخال مفید و غیره)، بیماری های کیسه صفرا، سرطان کرون تاثير بسزايي دارد.

علاوه بر اين موارد اسیدهای چرب با زنجیره متوسط ​​برای درمان بیماری ام اس، دیابت، بیماری آلزایمر،  پارکینسون، هانتینگتون و صرع مقاوم در برابر دارو  موثر است.

مطالعات دیگري نيز قبلا انجام شده است که نشان مي دهد این روغن موجب کاهش عوارض جانبی شیمی درمانی و افزایش کیفیت زندگی  بيماران سرطاني می شود.

منبع: healthy food house
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+سرطان روده
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.