نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 459971
حمل عجیب مواد مخدر در دربند تهران
تاریخ انتشار : جمعه ۱۸ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۰
مردی که به شیوه‌ای غیرمتعارف و عجیب در حال جابه‌جایی چندین کیلوگرم مواد مخدر در دربند تهران بود، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ عبدالوهاب حسنوند در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به دستگیری فردی که چندین کیلوگرم مواد مخدر را در یک گونی گذاشته و در حال حمل آن بود در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در تحقیقات انجام شده از سوی مأموران کلانتری 122 دربند مشخص شد که فردی در محله دربند مدتی است که اقدام به نگهداری و توزیع مواد مخدر می‌کند.

سرکلانتر یکم پلیس پایتخت افزود: بر این اساس، شناسایی و دستگیری متهم در دستور کار مأموران کلانتری قرار گرفت که طی آن، مشخص شد؛ مظنون به تازگی اقدام به نگهداری و توزیع مواد مخدر در منزل خود می‌کند و تعدادی افراد نیز در منزل او تردد دارند.

وی ادامه داد: ظهر دیروز مأموران کلانتری، برای انجام تحقیقات دقیق و کامل به محل سکونت مظنون مراجعه کرده و مشاهده کردند، فرد مذکور، در حالی که یک کیسه از جنس گونی در دست دارد و به طرف منزل خود در حال حرکت است.

این مقام انتظامی افزود: فرد مظنون با دیدن مأموران پلیس از محل متواری شد. ولی مأموران توانستند، وی را پس از تعقیب و گریز و انجام عملیات پلیسی دستگیر کنند. در بازرسی بدنی و وسایل همراه او مقدار 3 کیلو و 250 گرم مواد مخدر کشف شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: متهم به همراه مواد مخدر کشف شده جهت بررسی بیشتر و سیر مراحل قضایی به کلانتری انتقال داده شد.
 
کلمات کلیدی : کشت مواد مخدر + دستگیری
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۸ ۱۳:۲۴:۲۲
باید وارد کننده ها و ریسان باشند را دستگیر و به دار آویخت. دستگیری این خرده فروشان هیچ سودی ندارد. باید از ریشه خشکاند. (4236886) (alef-11)
 
م
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۱-۱۸ ۱۶:۴۹:۲۳
اینم نتیجه حذف اعدام در مواد مخدر.. (4237311) (alef-11)
 
محمد
۱۳۹۶-۰۱-۱۹ ۰۰:۰۴:۵۰
اعدام نه باید آتش بزنن فروشنده مواد مخدو رو حتی برای 1 گرم...
جوانان این مملکت دارن مثل شمع می سوزن
دلیلش هم فراوانی مواد مخدر است... (4238063) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.