توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 360826
روایت نماینده آمل از درگیری با معاون وزیر کشاورزی در صحن
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۷
نماینده مردم آمل درباره تقاضا از معاون وزیر جهاد کشاورزی برای احداث فرودگاه گفت: بحث زمین فرودگاه مطرح بوده است اما ایشان تنها یک رابط هستند و اسناد دستور وزیر موجود است و ایشاد نمی تواند با این طرح مخالفت یا موافقت کند.

به گزارش نامه نیوز، عزت الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل در برنامه تلویزیونی حالا خورشید درباره درگیری با معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: این موضوع اتفاق قابل قبولی نیست ولی باید توجه شود مشکل کشور ما این است که مسائل زود سیاسی می‌شود و اگر در قضاوت سیاست وارد شود عدالت از بین می رود.

وی ادامه داد: این اتفاق در حضور ۳۳۰ نفر رخ داد و در کوچه و خیابان اتفاق رخ داده نداده است، همه چیز برای همه مشخص است.

یوسفیان ملا تاکید کرد: شما به فیلم ها و تصاویر نگاه کنید متوجه می شوید که آقا معاون وزیر خودشان پیراهنشان را پاره کردند و من اصلا در فیلم نیستم.

وی با طرح این سوال که آیا روش ایشان صحیح است، گفت: خود ایشان پیراهنشان را پاره کردند و این موضوع مشخص است و من در صحنه درگیری حضور ندارم.

یوسفیان ملا تاکید کرد: تقاضای بنده از معاون وزیر جهاد کشاورزی نامعقول و شخصی نبوده است و ۵۰ نماینده این تقاضا را داشته اند. بنده در ۳ دوره ای که در مجلس بوده ام تا کنون درخواست دریافت وام شخصی و یا رانت نداشته ام.

نماینده مردم آمل درباره تقاضا از معاون وزیرجهاد کشاورزی برای احداث فرودگاه گفت: بحث زمین فرودگاه مطرح بوده است اما ایشان تنها یک رابط هستند، اسناد دستور وزیر موجود است و ایشاد نمی تواند با این طرح مخالفت یا موافقت کند.

یوسفیان ملا همچنین درباره این موضوع که درگیری به دلیل درخواست برای برکناری یک مقام استانی صورت گرفته است گفت: به رسول الله قسم چنین چیزی نیست.
 
کلمات کلیدی : مجلس دهم، یوسفیان ملا+ وزارت جهاد کشاورزی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.