نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 485125
حوالی غروب ، تجریش
میدان تجریش، میدانی نه چندان بزرگ در انتهای مسیری طولانی از جنوب به شمال تهران و خیابان پر درخت ولیعصر ، در کنار امام زاده صالح و بازار قدیمی، یکی از شلوغ‌ترین مناطق پایتخت است، که علی رغم قرار گرفتن در منطقه مدرن تهران هنوز بافت سنتی خود را به خوبی حفظ کرده است، و همین حال و هوای سنتی و ایرانی ، مردم تهران را از مناطق دیگر به بهانه خرید و زیارت و حتی وقت گذرانی و خیابان گردی به این محله می کشاند. تجریش به واسطه وجود خطوط اتوبوس‌رانی و ایستگاه مترو، دسترسی آسانی دارد و به همین دلیل، در همه روزهای هفته، این منطقه قدیمی پایتخت و بازار سنتی‌اش شاهد رفت و آمد بسیاری از مردم تهران است. گذرهای بازار تجریش ، مراکز خرید، دستفروش‌ها ، کبابی ها و فست فودها در کنار گنبد فیروزه‌ای امام زاده صالح تجریش را به یکی از مقاصد محبوب تهرانی ها تبدیل کرده است ، که همیشه چهره ای سرزنده و رنگارنگ دارد از حضور آدمها .
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۵
 
کلمات کلیدی : تجریش + شلوغ‌ترین مناطق پایتخت + بازار تجریش + ماه رمضان 96
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۳۱ ۱۲:۵۲:۵۷
متاسفانه تجریش زیبای سالهای نه چندان دور تبدیل شده به یک میدان شلوغ و بی نظم و زشت که حتی چند رستوران با چیدن میز و صندلی در وسط حریم پیاده روهای آن آرامش را از عابران پیاده هم گرفته اند. جای تاسف دارد. (4436171) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.