نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 384226
رؤیای عربستان در سوریه نابود شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۳
معاون شورای اجرایی حزب الله تأکید کرد "رؤیای" عربستان برای سرنگونی اسد "برای همیشه نابود شد".

به گزارش العالم، نبیل قاووق گفت: «رؤیای عربستان برای سرنگون کردن بشار اسد از راه سیاسی یا نظامی برای همیشه نابود شده است. معادلۀ جدید عرصۀ سوریه ثابت کرده است که عربستان هر چقدر سلاح به این کشور بفرستد و از قدرت دیپلماسی خود بهره بگیرد، باز هم نمی تواند نظام قانونی این کشور را سرنگون کند. ۵ سال ایستادگی مردم و دولت سوریه معادلات جدیدی پدید آورده و این کشور را به دژ نفوذ ناپذیری در برابر هرگونه تجاوز سعودی – تکفیری تبدیل کرده است».

خبرگزاری رسمی لبنان به نقل از قاووق نوشت: «ما به جنگ علیه تکفیری ها در سوریه پایبندیم؛ زیرا نتایج این جنگ آیندۀ لبنان را مشخص می کند. داعش و النصره خطری استراتژیک برای لبنان و مردم آن هستند. مردم نمی تواند در کنار مقرهای تروریست ها در داخل یا مجاروت مرزهای خود زندگی کند».

قاووق افزود: «بنابراین، وظیفۀ ملی ما ایجاب می کند که جنگ مرگ و زندگی علیه تکفیر را در لبنان و خارج از آن برای حمایت از وطن و مردم خود ادامه دهیم. ما از مسئولیت خود در برابر مردم دست نمی کشیم. تروریسم تکفیری هیچ کس را در امان نگاه نخواهد داشت».
 
کلمات کلیدی : عربستان ، سوریه
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۰۲ ۱۱:۱۲:۰۴
بنظرم از یک مجنون باید موقعی ترسی که تمام رویاهاش نقش بر آب میشه. (3898754) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.