توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 430332
عرضه ربات‌های هوش مصنوعی جدید در نمایشگاه 2017
بخش دانش و فناوری الف،12 دی95
ال جی قصد دارد در جریان برگزاری نمایشگاه سی ای اس 2017 مجموعه ای از ربات های جدید خود که از فناوری پیشرفته هوش مصنوعی برخوردارند را به نمایش بگذارد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۴
 فارس به نقل از آندرویدهدلاینز، البته ال جی هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد امکانات و ویژگی های این ربات ها یا قیمت عرضه آنها را منتشر نکرده است.

انچه که مشخص است اینکه ربات های یاد شده در سه مدل مختلف عرضه می شوند و هر یک قادر به انجام امور ویژه ای هستند. دو مورد از این ربات ها برای انجام وظایف خانگی طراحی شده اند و یکی از آنها برای تعامل با افراد در محیط های عمومی به کار گرفته خواهد شد.

یکی از این دو ربات خانگی با نام Hub Robot می تواند امور کلی خانه را برای ساکنان انجام دهد و دومی بیشتر برای انجام امور بیرون از منزل مانند سرکشی و باغبانی قابل استفاده است. سومین ربات هم با برنامه ریزی های متنوع در هتل ها، فرودگاه ها وغیره برای هدایت مردم و اطلاع رسانی قابل استفاده خواهد بود.

پیش بینی می شود علاوه بر ال جی طیف گسترده ای شرکت های فناوری در نمایشگاه سی ای اس 2017 تازه ترین محصولات خود را در حوزه هوش مصنوعی به نمایش بگذارند.
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+ربات‌های هوش مصنوعی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.