نظر منتشر شده
۳۳۷
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 245130
چه سوالی از رئیس جمهور دارید؟
بخش داخلی الف، 21 مهر 93
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۴۰
رییس جمهوری اسلامی ایران شامگاه عید سعید غدیر خم و در یک برنامه تلویزیونی به طور زنده با مردم سخن خواهد گفت.

آنگونه که معاون اطلاع رساني رياست جمهوري عنوان کرده است، حجت‌الاسلام والمسلمین روحانی امشب (۲۱ مهر ماه) و در پنجمین گفت‌وگوی زنده تلویزیونی ضمن ارایه گزارشی تازه از عملکرد دولت در حوزه‌های گوناگون، به طور مستقیم با مردم شریف کشورمان گفت‌وگو خواهد کرد.

شما چه سوالی از رئيس جمهور دارید تا در اين گفت و گوي تلويزيوني به آن پاسخ دهد؟
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۰:۵۳:۳۶
چرا منتقدین را بی سواد نامیدید و یک بار هم در گرمای تابستان گفتید بروید جهنم تا گرم شوید.

خوب چه اشکالی دارد که عده ای مخالف مذاکرات باشند و یا دلنگران باشند.
این که برای شما بهتر است و در مذاکرات می توانید از آن استفاده کنید. (2423589) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۴:۳۲:۳۵
روحانی متچکریم که با قاطعیت به کاسبان تحریم جواب می دهید (2424062) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۷:۲۵:۰۴
صادرات نفت در دو سال آخر دکتر احمدی نژاد به ۹۰۰ هزار بشکه در روز رسیده بود، و بیشتر پولهاشم بلوکه شده بود. تو این یک سال و نیم، صادرات نفت بر طبق گزارشات اوپک به ۲۷۵۰۰۰۰ بشکه در روز رسیده، که سه برابر صادرات در روز، دو سال آخر دکتر احمدی نژاد هستش. پولهای بلوکه شده دولت قبل و پس انداز صد میلیارد دلار صندوق ارزی دولت قبل به دولت یازدهم رسیده. تمام پروژه های دولت قبل معلق یا تعطیل شده! هزینه خدمات کشوری، چند برابر شده، عوارض های من در آوردی مثل عوارض خروج کشور به اجراء در آمده که هر کس باید ۷۵۰۰۰ تومان هر دفعه عوارض خروج کشور بده. هزینه قطار و غیره، قیمت خودروها همه چند برابر شده. یارانه ها ۴۵۵۰۰ تومان باقی موندن. دولتی که هیچ کاری انجام نداده، با اینهمه پول چکار کرده؟!!! اگر نمیخواد کاری بکنه، چرا صادرات نفت رو سه برابر کرده؟ (2424437) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۸:۳۸:۴۶
شما همان فرد رفته نیستید اینقدر با آمارهای قطعی!!! صحبت می کنید؟ (2424582) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۹:۱۴:۴۳
متخصصین کشور در دولت نهم و دهم توانستند تحریم بنزین را با تولید بنزین پتروشیمی دور بزنند و دشمن را ناامید سازند این دولت اگر قصد خدمت دارد به جای سیاه‌نمایی علیه این تلاش مقدس متخصصان داخلی، کیفیت بنزین تولیدی را ارتقا دهد و قدمی به سوی خودکفایی بردارد. علاوه بر این، سیاه‌نمایی تلاش مدیران قبلی، برای مردم آب و نان نمی‌شود. (2424655) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۹:۱۵:۰۸
وزیر امور خارجه کشورمان گفته ما برای بازگشایی سفارت انگلیس عجله‌ای نداریم، به عنوان یک هم‌وطن از درج اخبار و مطالب و گزارش در مورد خباثت انگلیس تشکر می‌کنم. (2424658) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۹:۱۵:۳۱
بسیاری از جوانان و تحصیل کرده‌های ما به خاطر کوچک‌ترین خطا در تحقیقات محلی از استخدام در ادارات دولتی رد صلاحیت می‌شوند. چگونه است که آقای روحانی می‌گوید کسانی که خطاهای کوچکی دارند سیاستمداران باید از آنها چشم‌پوشی کنند؟ (2424659) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۹:۱۶:۳۳
گرانی کمرشکن و تورم نباید در گیر و دار اخبار سیاسی پنهان شود و انعکاس نیابد. (2424664) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۹:۱۹:۳۵
حضرت امام‌خمینی(ره) فرموده‌اند مجلس در راس امور است. صحبت‌های آقای رئیس‌جمهور نباید تضعیف جایگاه مجلس را به دنبال داشته باشد. این حق نمایندگان است که مانع زمینه‌سازی برای حاکمیت عناصر فتنه‌گر بر محیط‌های علمی کشور شوند. (2424679) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۹:۱۹:۵۰
آقای رئيس‌جمهور هم از مجلس تمجید و تعریف می‌کنند و هم استیضاح وزیر علوم توسط نمایندگان مجلس را زیر سوال می‌برند و محکوم می‌نمایند. لطفا ایشان یک بار نوار سخنرانی خود در دانشگاه تهران را گوش بکنند. (2424680) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۹:۲۰:۰۶
آقای رئیس‌جمهور در سخنرانی خویش گلایه کرده که چرا روستائیان به شهرها مهاجرت می‌کنند از ایشان می‌خواهیم یک زمستان را در روستای کوهسرخ از توابع شهرستان کاشمر که نفت سیاه هم پیدا نمی‌شود به سر کند و با لمس این مشکلات زبان به گلایه از مردم بگشاید. (2424681) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۹:۲۰:۱۹
از آقای روحانی ریاست‌محترم جمهوری به عنوان متخصص امنیت ملی و کسی که سالها در شورای امنیت ملی مسئولیت داشته و دارند بعید است که نداند سرویس‌های جاسوسی غرب از طریق مراودات علمی استاد و دانشجو اقدام به نفوذ در مراکز حساس کشور می‌کنند. (2424682) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۹:۲۲:۳۸
رئیس دیپلماسی کشور سال گذشته در سخنرانی خود در یکی از دانشگاهها قدرت حمله هوایی آمریکا را به رخ ایرانیان کشید. امسال هم در جمع اعضای شورای روابط خارجی آمریکا منافع حزبی و گروهی و پیروز شدن در انتخابات مجلس آینده را بر منافع ملی ترجیح داده است. آیا قرار است این آقایان هر سال یک کار نابجا انجام بدهند و به کشور و نظام هزینه تحمیل کنند؟ (2424692) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۹:۳۳:۲۳
طبق آمار موجود دولت دکتر احمدی نژاد در طی هشت سال دوران ریاست جمهوری بیشترین درآمد نفت رو داشتن. دیگه حرفایی که می زنید فرافکنی محسوب می شه. (2424717) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۲ ۰۱:۳۱:۰۷
و البته بیشترین حیف ومیل در درآمد نفت ! (2425310) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۲۲:۴۷:۱۴
طرحهای عمرانی تخصیصشان سه برابر شده و جلوی تورم تا حدودی گرفته شده (2425081) (alef-3)
 
هدایت حق جو
۱۳۹۳-۰۷-۲۳ ۱۵:۳۹:۱۴
دوست عزیز چرا شما و امثال شما فقط آمار های را که دوست دارید می دانید چرا نمی گویید که درآمد دولت احمدی نژاد از فروش نفت بیش از مجموع درآمد تمام دولت های قبل از خود بوده یعنی چیزی در حدود 700میلیارد دلار! انوقت در طول این 8 سال جز پسرفت چه حاصل شده است (2428570) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۴:۳۵:۰۰
روحانی متچکریم که به کسانی که منافع شخصی و جناحی را به منافع کشور ترجیح می دهند با قاطعیت جواب دادید (2424068) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۹:۱۶:۵۸
شعار همیشگی مسئولان خدمت به مناطق محروم است، متاسفانه علت رها کردن ساخت کارخانه نیفلنسیت سراب و چهار بانده کردن محور سراب- بستان‌آباد که به محور قتلگاه معروف است را باید از مسئولان وزارت راه و ترابری جویا شد که 36 سال است مردم محروم این خطه از آذربایجان شرقی را در انتظار نگه داشته‌اند و امروز و فردا می‌کنند. (2424666) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۹:۱۸:۴۶
وقتی طبق قانون مجلس منتخب مردم وزیری را استیضاح می‌کند و او را فاقد صلاحیت تداوم کار با دولت تشخیص می‌دهد، اینکه رئیس‌جمهور هرازگاه به دفاع از او صدا بلند کند و به تعریف و تمجید از او بپردازد چه مفهومی خواهد داشت، فرد معزول دقیقا برخلاف آنچه شما فرمودید دانشگاه که محل باشگاه سیاسی احزاب نیست آن را به باشگاه سیاسی تبدیل کرده بود. (2424675) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۹:۲۰:۳۸
دولت به جای پرداختن به مسائل حاشیه‌ای و فرعی تلاش خود را معطوف به حل مشکلات اقتصادی و معیشتی نماید. و در این کار اولویت را به اشتغالزایی و مهار تورم بدهد. از همه مهم‌تر حل مسائل اقتصادی را به تحریم‌ها گره نزند که این راه نتیجه نخواهد داد. (2424684) (alef-13)
 
احمد
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۲۱:۳۱:۲۸
آقای روحانی متشکریم از صداقت و عقلانیت و تدبیر موثر شما.

ولی هنوز ما منتظر و نیز امیدوار به عملی شدن بیشتر وعده های شما در مورد آزادی های بیشتر سیاسی و اجتماعی هستیم.

در پناه خدا و ملت هستید و باشید! (2424963) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۶:۵۵:۲۰
آقای روحانی! شما ، در مورد انتقاد و فضای باز سیاسی تا به حال، دو رویکرد داشته اید:
1- ادعا و حرف: ما از انتقاد استقبال می کنیم و این دولت انتقادپذیرترین است و ...
2- عمل : در برابر برخی منتقدین الفاظ بسیار تندی را به کار برده اید که در هیچ دولتی چنین الفاظی به کار نرفته و بعدا در توجیه حرفتان گفته اید :"منظورم تخریب گران است نه منتقدان" و حتی در یکی از ضحبت هایتان تهدید کردید : اگر کسی لباس نقد به تن کند و تخریبگر باشد او را رسوا و به مردم معرفی می کنیم !

سوال من این است که فرق انتقاد و تخریب چیست ؟! یعنی شما باید تشخیص بدهید چه چیزی انتقاد است و چه چیزی تخریب ؟!
البته چنین کارهایی هم در دولت شما شده است ، مثلا در مورد کرسنت بخشنامه کردید که کسی حق ندارد حرف بزند ! آخرش هم محکوم شدیم !!! حداقل یه توضیحی بدهید که چرا کسی که قرارداد کرسنت در زمان او امضا شده و خودتان آن موقع به رییس جمهور وقت گفتید فساد در این قرارداد محرز است ، حالا شده وزیر شما و چرا وزیر شما پیگیری کنندگان کرسنت در وزارت نفت را برکنار کرد(و همین دو موضوع ، از جمله دلایل محکومیت ما بوده). آیا این تخریب است ؟! (2424341) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۹:۱۹:۱۷
وقتی وزیری بر خلاف تعهدات داده شده دانشگاه را مأمن، باشگاه و پایگاه احزاب حاصل فتنه می‌کند و به تذکرات نمایندگان و مهلت گرفته شده برای اصلاح اشتباهات هم بی‌توجه است نتیجه‌اش رای عدم صلاحیت می‌شود. این نباید باعث رنجش گردد و طرح مکرر این موضوع دامن زدن به منازعات سیاسی در محیط‌های علمی است. باید به فکر وزیری بود که دانشگاه را باشگاه سیاسی و پاتوق افراد منحرف نکند، به دغدغه علمی دانشجویان و نخبگان توجه داشته باشد و پیشرفت علمی را در اولویت اول قرار دهد. هستند افراد مناسب و به دور از جناح‌های خاص که می‌توان از آنها بهره جست. (2424678) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۷:۰۳:۳۰
عزیز من منتقد معنا داره، اون اشخاصی که مدنظر رییس جمهور بود، معاندین بود (2424374) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۷:۳۷:۰۶
عجب! دستت درد نکنه بطور کاملا شفاف جواب سوالو فهمیدم! (2424470) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۷:۳۴:۰۰
منتقدی که نمی دونه ان پی تی یا ام پی تی، پرفسوره؟ (2424459) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۰:۵۴:۲۵
اگه مذاکرات شکست بخوره دور دومم کاندید میشی؟؟؟ (2423591) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۷:۵۶:۰۶
آقای روحانی فکر نمیکنید اگر به جای چشم امید داشتن به آمریکا ، کمی هم به خدا امید و توکل میداشتید و اینقدر منتظر این غربی ها نمیموندید وضع کشور این نبود
نمونه ش هم وزارت بهداشت خودتون که منتظر رفع تحریم نموند و واقعا فکر گذاشت و کار کرد
ضمنا خداوند در یک حدیث قدسی به خودش قسم خورده که امید کسی را که به غیر از خدا امید ببنده رو نا امید میکنه... (2424515) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۸:۴۰:۵۹
ظاهرا شما خیلی اهل خدا هستید و از یک روحانی بیشتر به خدا توکل می کنید که به دیگران درس خداشناسی هم می دهید. چقدر خوش خیال هستید. (2424585) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۹:۴۷:۵۱
به کوری چشم دشمنان اسلام ان شا اله کاندید میشوند (2424748) (alef-13)
 
مهدی
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۰:۵۶:۲۱
راستی اون 100 روزتون به چند روز تبدیل شد و هنوز هم مشکلات حل نشد...شما که میدونستید احمدی نژاد کشور و به فنا داده پس اون چرا قول الکی دادید.؟؟؟راستی اون کلیدتون که میخواست با رابطه با آمریکا تموم قفلها رو باز کنه کاری به جایی نبرد ..حالا چاره کار چی میتونه باشه...کلید و یک جایی گمش کنید تا بیشتر از این افتضاحش در نیاد (2423594) (alef-13)
 
دره چایی
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۲۲:۳۲:۰۲
روحانی مچکریم که منتقدان شما همچین آدمهایی هستند!!!!!
ما افتخار میکنیم که شما رئیس جمهور ما هستید.
داش مهدی شما هم زیاد جوش نخور برا اعصابت خوب نیست. بعدشم با رئیس جمهور مودبانه تر حرف بزن. کنایه لازم نیست اصل سوالتو بپبرس. آقای روحانی هیچ وقت ادعا نکرد با کلیدش رابطه با آمریکا رو ایجاد میکنه و تموم مشکلات رو حل میکنه!!!!! (2425058) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۰:۵۹:۳۲
چرا توضیح نمیدهید که در دولت قبل چه بودجه هایی بر باد فنا رفت و فرصتی از دست رفت که دیگر تکرار نخواهد شد ؟
چرا نمی گویید که مشکل فعلی کشور بیکاری و فساد ناشی از آن است نه امر به معروف گردشگر خارجی که طرح آن در مجلس تصویب شد .
چرا نمی گویید که افراد نخیه ای که به علت اوضاع نامناسب اشتغال طی سالهای گذشته به خارج از کشور رفته و می روند در اصل خزانه های ژنی هستند که جای آن تا مدتها پر نخواهد شد و ما سخاوتمندانه آنها را به خارجی ها بخشیدیم .
در هشت سال گذشته چه اتفاقی افتاد که به حای امید در دل جوانان یاس از اینده و کار و اشتغال و مسکن و ازدواج در دل آنان وجود دارد ( انوقت مشکل مجلس شده امر به معروف 4 تا پیر زن خارجی که گاهی می آیند به ایران ؟
چرا .................................... (2423599) (alef-13)
 
یاسی
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۲۱:۰۱:۳۱
آره
مشکل نبود رابطه با آمریکا بود که سال قبل برقرار شد و از اون موقع به بعد مملکت گل و بلبل شد.
همه شاغل شدن، همه چی ارزون شد، همه مسکن دار شدن.

همه چی آرومه من چقدر خوشحالم (2424914) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۲ ۰۰:۳۹:۰۵
ازمجلس سوال کنید چرا جلوی استخدامیها ی زمان احمدی نژاد راگرفت ونیروها راتعدیل کردند (2425255) (alef-10)
 
مصطفی
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۰:۵۹:۳۸
چرا دولت برای افزایش حقوق کارمندان همانند وزیر نیرو و نفت کهقیمت های خودشان را با بازار جهانی مقایسه می کنند آنها زا مقایسه نمی کنند وقتی که افژایش قیمت می خواهند بدهند استناد می کنند به قیمتهای جهانی ولی موقع افزایش حقوق اینطور نیست .
کی گزانیهای کاهش می یابد و من کازمند کی می تونم صاحب خونه بشم با میزان حقوق نهصد هزاز تومان و کسر بیمه و هژار چیز دیگز برام سیصد هژاز تومان می مونه توی تهران می شود با این مبلغ زندگی کزد (2423600) (alef-3)
 
مهندس نفت
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۲:۰۵:۵۶
چه کسی گفته حقوق نفتی ها بالاست؟ فقط مهندسان مناطق عملیاتی جنوب که به صورت اقماری روی سکو یا تو جزیره کار می کنند دو سه تا فوق العاده شرایط کار می گیرند. من با هشت سال سابقه کار و فوق لیسانس فنی و رسمی به صورت اقماری تو یکی از جزایر جنوب تو دمای 50 و شرجی 100 درصد با سقف اضافه کار که نمیدن دریافتیم 4.5 هست هیچ کسورات و وام خاصی هم از حقوقم کم نمیشه. با کمال میل حاضرم برم شهر خودم با ماهی 1.5 ولی نمیزارن. اما اگه شما میخوای تو تهران زیر باد کولر پشت میز بشینی ماهی 4.5 بگیری بحث دیگه است. (2423730) (alef-3)
 
والا
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۲:۳۳:۵۲
حقوق خودتون را با یک دبیر آموزش و پرورش که همانند حضرتعالی لیسانس یا فوق لیسانس یا حتی دکتری دارد مقایسه کنید آنوقت می فهمید که حقوق نفتی ها جند برابر آنهاست. حتما برای مزید اطلاعاتتان هم باشد این مقایسه را انجام دهید . لطفا . (2423785) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۶:۰۳:۴۰
بابا شما معلمين محترم كه كلا صد و پنجاه روز اون هم نصف روز كار ميكنيد. (2424246) (alef-13)
 
احمد
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۹:۲۱:۱۸
اولاً انسان باید مؤدب باشد و با معلم خودش ان طور صحبت نکند ! دوماً جنابعالی از زیر دست همین معلم به جایی رسیدی . ! سوماً اگه راستش می گی یه نصف روز بیا برو کلاس ببین بجه ها چکارت میکنند . ! (2424686) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۲ ۰۲:۰۲:۲۶
اولا هيچ بي ادبي در كامنت بنده ديده نميشه. ثانيا من هم شاگرد بودم و هم معلم و اينو تجربه كردم كه بچه ها هر چقدر توي منزل سالارند ازمعلم حساب ميبرند. شما احتمالا بي ادبي نظرات بعد از من رو بحساب بنده گذاشتيد.
با همه اين حرفا دست معلمين زحمتكشم رو ميبوسم.با تشكر از الف براي نشر مطلب (2425325) (alef-10)
 
والا
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۲۱:۱۸:۴۴
با سلام. ما کار نمی کنیم . ما مغز فرزند شما که در منزل با انواع و اقسام فیلم های ماهواره ایی و ... پر شده تغییر می دهیم . حضرتعالی برای جراحی قسمت کو چکی از جسم فرزندتان کلی هزینه می کنید ولی ما معلمین روح و مغز فرزندتان را جراحی می کنیم و جای جراحی را نیز خالی نمی گذاریم بلکه بجایش چیزهای خوب و بدردبخور می کاریم . پس کار ما تعلیم و تربیت است که کلی بی انصافی است اسم آن را " کار " بگذارید. لطفا در طرز فکرتان باز نگری بفرمایید. شما بهترین سرمایه تان را به معلمین می سپارید. (2424940) (alef-13)
 
جم
۱۳۹۳-۰۷-۲۲ ۰۱:۳۸:۲۲
یک جور میگویید ما مغز فرزندتان را جراحی میکنیم که آدم خیال میکند یک مشت آشغال می آیند مدرسه بعد شما آن ها را آدم میکنید!
والا من که از خدامه فرزندم هیچ وقت مدرسه نره . هر بچه ای پاشو تو مدرسه میذاره هر چی ادب یادش دادن از سرش میپره (2425315) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۲ ۰۲:۴۱:۴۲
اينكه تعليم و تربيت حساس و پر زحمته شكي نيست. اما خود شما هم مستحضريد كه سيستم آموزشي غلط ما باعث شده كه بچه ها نسل به نسل كم سوادتر،كم معلومات تر وحتي بدخط تر و آموزگاران هم بي انگيزه تر شده اند. نسل فعلي بعد از بيست سال درس خواندن از پس ساختن يك جمله انگليسي بر نمياد.
راست گفتن كه ديپلم قديم به دكتراي الان مي ارزيد. (2425345) (alef-10)
 
استاد
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۲۱:۴۱:۵۹
متاسفم یه سری به کشورهای توسعه یافته بزنید و تعطیلات معلمها و اساتیدشون و حقوقاشونون مقایسه کنید.کشوری که باورش نشه آموزش و پرورش مهمه به پیشرفت نمی رسه. (2424973) (alef-13)
 
عبدالله
۱۳۹۳-۰۷-۲۲ ۰۸:۵۰:۰۲
این که معلمان عزیز چند روز کار می کنند طبق ضوابط آموزش و پرورش است که آن هم با استاندارد های جهانی مطابقت ندارد و باید تعداد ساعات درسی در هفته کمتر باشد. در ثانی فراموش نکنیم که من علمنی حرفا فقد صیرنی عبدا
همه ما آنچه داریم از همین قشر زحمتکش است. خداوند به مسئولان توانایی کمک بیشتر به آنان رو به ما ادب و خضوع بیشتر برای حرمت گذاری به ایشان را عطا فرماید. (2425547) (alef-10)
 
یوسف
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۹:۰۰:۳۵
این فرهنگی های به اصطلاح معلم که اکثرا راننده آزانسن و معامله گر بازار کی تدریس میکنن که بابتش پول بگیرن ؟ اون وقت همه ناراضین که حقوق ما کم است. طرف معلم هنرستانه 3 روز سرکار 24 ساعت تدریس با حقوق 1200.000 تومان. اونم یه شیفت از نصف روز هم کمتر... بابا روتونو برم معلما. تازه بگذریم که بعضی هاشون سواد درستی ندارن و نمی تونن درست تدریس کنن .... (2424623) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۲ ۱۴:۴۱:۳۹
معدرت می خوام با سواد!!! الحق آموزش وپرورشی که بی ادبی مثل جنابعالی را تحویل جامعه داده باید در خودش تجدید نظرکنه ! (2426441) (alef-3)
 
یوسف
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۹:۱۳:۳۰
با سلام .آقای روحانی چرا با خانواده های فقیر و نیازمند جامعه دیدار نمی کنید؟ لااقل هم دیداری ماهانه با این خانواده ها داشته باشین؟ مگر چه می شود؟ یا کسر شأن شما و پولدارها میشود که نمی توانید از نزدیک با این خانواده ها دیدار داشته باشید؟؟؟ ... رییس جمهور رییس جمهور که می گفتن این بود؟
ترسم نرسی به کعبه ای اعرابی این ره که تو میروی به ترکستان است (2424652) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۳ ۰۶:۳۶:۴۸
حق شان هست مهندسین وفنی ها هستند که صنعت نفت رشد میدهند شما همین 1.5 از افتخارات انهاست که سخت در جزایر مشغول کارند خدا حفظ شانکند (2427508) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۲:۴۹:۳۲
چرا دروغ می گویی ! اثر ات دوری از خانواده است!؟ بگو چند روز کارمی کنی چند هفته در مرخصی هستی!؟؟؟؟؟ (2423805) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۲:۵۳:۳۷
شما متعهد هستید از قانون اساسی و اجرای قانون صیانت کنید از چه می ترسید که در این خصوص سکوت کرده اید؟؟؟ (2423819) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۳:۰۷:۴۷
تا کی باید خودروهای بدرد نخور ایرانی را به ده برابر قیمت واقعی بخریم؟ (2423856) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۳:۱۱:۱۹
اقای رییس جمهور ما مردم باید تا چه زمانی شاهد باشیم که دولت به بعضی ها ویژه خواری و رانت خواری چراغ سبز نشان میدهد؟
اقای رییس جمهور چرا وضعیت حقوق بازنشستگان نیروهای لشگری اینقدر پایین است
اقای رییس چمهور لطفا از شعار بیایید بیرون یک فکر اساسی برای اشتغال جوانان کنید (2423865) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۳:۲۳:۴۸
من آموزگار زن روستای سردرود از توابع همدان هستم
ساعت حرکت سرویس بنده قبل از اذان صبح است
وزیر جدید هم کاری کرده که بعد از تاریکی هوا به خونه میرسیم
محل کارم دو ساعت و نیم با همدان فاصله دارد
روزی 5 ساعت تو راهیم یک سال هم هست حقوق ندادن
پدر ما رو درآورن یک ریال هم هزینه ایاب و ذهاب هم نمی دن
برده داری هم حدی داره بخدا
خدا ازتون نگذره
کجای قانون نوشتن یک زن متاهل دارای فرزند کوچک باید در منطقه ای به اجبار خدمت کند که 5 ساعت باید در مینی بوس باشد اعتراض میکنیم میگویند برید بشید خانه
اداره سردرود جدیدا گفته هرکسی از دانش آموزها نرفت نماز توی دفترتون تیک بزنید تا هفت روز بشمارید بعد از هفت روز جاسوسی کنید که کی دوره پریودش تموم شده و نماز نمیاد
خاک بر سرتون با این مملکت داری
من با مدرک فوق لیسانس علوم قرانی شدم شمارنده عادت ماهانه بچه ها
ببینم جواب میتونی بدی
بخدا نمی تونی نه تو این دنیا نه تو آخرت (2423895) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۸:۳۷:۳۵
منم ابتدای کا رمعلمی هر روز 2ساعت می رفتم 2ساعت برمی گشتم سرپرست خانواده هم بودم یک پسر ویک دختر 10و 12 ساله 3بار مینی بوسمون تصادف کرد که شانس آوردیم زنده موندیم .ظاهرا این همه سال هیچ تغییری در وضعیت نقل وانتقالات معلما به وجود نیومده !! (2424581) (alef-10)
 
حسین
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۳:۴۰:۳۳
فقط مزایای جنبی نفتی ها بالای حقوق بقیه کارمندان است. بن کارت با شارژ ماهانه 500 هزار تومان؛ استفاده از رستوران وباشگاه با قیمت نازل؛ خدمات بیمارستانی کاملا رایگان؛ خانه سازمانی؛ استفاده ازهتل با قیمت بسیار نازل و.....
حقوق نفتی ها فقط پس انداز و پول تو جیبی هست. (2423942) (alef-13)
 
امین
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۳:۴۱:۱۴
دوست عزیز به نظر میاد سوال کننده محترم به این اشاره دارند که اگر قرار است قیمت کالا و خدمات در بازار آزاد و مطابق با قیمت های جهانی باشه، چرا دستمزدها و خصوصا حداقل دستمزد بر اساس استانداردهای جهانی تعیین نمی شود? (2423943) (alef-13)
 
امین
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۳:۵۲:۰۱
آقای رییس جمهور،
1. چه برنامه ای برای بهره برداری از جامعه نخبگانی دارید؟
2. آیا باور دارید که امروز هزینه فعالیت های تشکیلاتی و حزبی در کشور بالاست و آیا به نظر شما چنین فعالیت هایی برای کشور مفید است و در صورت قبول این موضوع آیا برنامه ای برای بهبود وضعیت دارید؟ (2423975) (alef-13)
 
احمد غفاری
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۵:۰۱:۵۹
دولت فقط به فکر پمپاژ پول به پزشکان است. یک پزشک متخصص جوان در ماه بیش از 50000000 تومان از بخش دولتی در امد دارد. (2424148) (alef-3)
 
حميد
۱۳۹۳-۰۷-۲۳ ۰۷:۴۵:۰۸
جناب آقاي مهندس کي با شما بود؟ميگه "قيمتها" يعني نرخهاي آب و برق و بنزين که مرتب با اروپا و آمريکا مقايسه ميشه!!!
ببين چه بلبشوري راه انداختي؟تا يه حرفي از حقوق بزني معلمها پيداشون ميشه!!! (2427551) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۲:۵۶:۴۹
در زمينه ليست بدهكاران بانكي و تخلفات بانكها بپرسيد. (2423835) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۳:۱۲:۴۶
تا کی باید خودروهای بی کیفیت تولید داخل رو به چند برابر قیمت بخریم؟ (2423874) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۳:۲۷:۴۳
سوال از رییس جمهور محترم !!!!

ما زیاران چشم یاری داشتیم ...... (2423907) (alef-13)
 
بنده خدا
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۱:۰۱:۲۱
سؤال از رييس جمهور محترم:
بنده بشما راي دادم.چون در دولت قبلي به اندازه کافي ملت ايران موردبي احترامي قرار گرفته بودند. ماازشما يارانه ، سهام عدالت و... نميخواهيم چون قصد کاسبي نداريم. ازشما ميخواهيم در دولت شمابه حقوق شهروندي احترام گذاشته شود. اگر اقاي ميرحسين موسوي مجرم هستند محاکمه شوند اگر بيگناه هستند آزاد شود. اين رفتار زيبنده جمهوري اسلامي نيست. امروز عيد غدير ميباشد. ضمن تبريک اين عيد ، نظرتان را به سخنان امام خميني ره در رابطه بااين عيد جلب ميکنم:
عيد غدير عيد مظلومان است. !! (2423603) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۲۲:۵۴:۱۰
دولت کم به حقوق شهروندي شما احترام گذاشته؟ شما بی انصافید!
سبد کالا که به ان صورت بخش کرد
با تهدید هم به انصراف از یارانه مردم را ترقیب کرد
گاهی هم مخالفین را تهدید می کند ، (البته شما در هر صورت از دولت متچکرید بنابراین استثنا هستید )
......
بازم احترام تکریم نیاز دارید؟!!!!!
از دولت تشکر کن! احترام بگذار ! استاتید، از دولت تشکر کنند !
همه مردم ایران با هم روحانی متشکریم

الف، چاپ کن تا همه تشکر کنند (2425093) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۱:۰۱:۲۵
سوال من

چرا در موضوع هدفمندی (که بنابر نظر خود دولتمردان جدید، از اساس ایرادات فراوان دارد) به اجبار در اجرای مصوبه مجلس اشاره می کنند و لی در موضوع مبارزه با فساد اداری مالی (مخصوصا در سازمانهای اقتصادی) قانون مصوبه سال 1391 مجلس اجرا نمی شود؟ (2423604) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۴:۲۵:۴۰
سلام .چه کسانی اجازه نمیدهند که گشایشی در پرونده هسته ای رخ دهد ؟ به نظر من ایجاد گشایش در همه زمینه های دیگر و پاسخ اکثر سوالات دیگر که مطرح شده وابسته به حل شدن همین موضوع هست. (2424047) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۱:۰۲:۰۹
دولت چه طرحی برای کنترل خلق نقدینگی توسط بانک های تجاری خصوصی و دولتی در شرایط بحرانی اقتصاد و تزریق آن به بازارهای سفته بازی دارد؟ (2423606) (alef-3)
 
حامد نوروزی
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۱:۰۳:۲۹
چرا دولت محترم تدبیر و امید راهکاری برای جلوگیری از هدر رفت بی رویه منابع آب های زیزمینی نمی اندیشد؟ لطفاً جواب دهند پس کی می خواهیم به اصلاح وضعیت کشاورزی بپردازیم و با تقویت سازمان نظام مهندسی کشاورزی و همچنین بکارگیری فارغ التحصیلان این رشته به بهره برداری بهینه منابع آب برسیم...کی؟ (2423612) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۱:۰۳:۴۴
چرا دولت محترم از به کارگیری پذیرفته شدگان ازمون نفت و استادری که قانونی بوده و جزو طرح مهرافرین نبود جلوگیری کرد؟

با ارزوی موفقیت برای دکتر حسن روحانی عزیز (2423614) (alef-3)
 
محمد
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۱:۰۵:۱۳
فقط تشکر میکنم واینکه حتما توافق هسته ای بصورت بگیره (2423620) (alef-3)
 
صابری
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۳:۴۶:۲۹
بله اما نه با هر شرایطی...
هر توافقی که خوب نیست... خوب فکر کنید (2423960) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۴:۰۳:۴۲
خواهشمندیم که کسانی ۸۰۰ میلیارد درامد نفتی داشتند و کشور را به این روز با تورم بالا و رشد اقتصادی منفی انداختند معرفی کنند و تحویل مراجع قضایی بدهند (2424009) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۶:۵۹:۴۵
چرا خودتان را کاندید دریافت جایزه جهانی اقتصاد نمی کنید ؟!
(آخه نرخ رشد منفی 5.8 درصدی را در عرض یک سال به مثبت 4.6 درصد رساندید !!!) (2424357) (alef-13)
 
مجد
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۱:۰۶:۱۷
ما سوال داریم و امید جواب نداریم چون باید از سه فیلتر عبور کنه و امیدی به جوابش نیست اول شما بعد نهاد ریاست جمهوری و از همه مهمتر خود صدا و سیما!
پس ولش کن مزاحم نمیشیم (2423623) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۱:۰۶:۲۵
اقای روحانی واقعا فکر می کنید غربی ها قابل اعتماد هستند؟ (2423624) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۴:۰۸:۱۰
اگه قابل اعتماد هم نباشند، خواهش می کنیم به مذاکره تون ادامه بدهید . ما را قهر کردن را هشت سال امتحان کرده ایم (2424021) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۷:۰۳:۵۳
آقای روحانی نظرتان راجع به این جمله وزیر خارجه تان چیست :
" هر توافقی بهتر از عدم توافق است" (2424376) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۸:۴۷:۲۶
توافق یعنی موافقت دو طرف بر سر یک موضوع وقتی توافق باشد قطعا رضایت هم هست ورضایت ما در گرفتن حقمان می باشد حتی اگر کمترین حقمان را هم بگیریم بهتر از نگرفتن است !پس وقتی جناب ظریف این جمله را بیان می کنند یعنی گرفتن حق چه کم چه زیاد هردو غنیمت است ! یک م از خرس کندن غنیمته ! (2424598) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۸:۴۳:۱۶
ما چی ؟ ما برای غربی ها قابل اعتمادیم ؟! (2424590) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۱:۰۶:۳۲
آقای رییس جمهور
چرا با کسانی که از شرایط تحریم و موضوع ارز و شرایط مدیریت کشور در دو سال آخر دولت قبل استفاده کرده و سرمایه های مملکت را چپاول کردن برخورد نمیشود
آیا در صورت اثبات حاکمیت نمیتواند این سرمایه هارو بازگرداند؟ (2423625) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۴:۲۹:۱۴
بخصوص صرافها و طلافروشها (2424055) (alef-13)
 
ر.م
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۵:۰۲:۴۴
سوال مربوط به قوه مجريه نيست، خلط دستگاه نكنيد (2424153) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۱:۰۶:۳۹
آقای روحانی چرا جواب کامرون را ندادید؟ (2423626) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۴:۱۲:۰۰
اقای روحانی متچکریم که جواب کامرون را به صورت مستقیم و بصورت عوام فریبانه ندادید و هزینه ای برای کشور درست نکردید ما به شما رای دادیم که از ادبیات گذشته فاصله بگیریم (2424025) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۷:۰۴:۲۸
آقای روحانی دستاورد گفتگو با کامرون چه بود ؟! (2424378) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۸:۴۸:۴۹
این بود که کامرون چهره واقعی خود را نه به ایران به جهان نشان داد ! (2424603) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۷:۰۵:۵۷
گفته اید در سیاست خارجی موفق عمل کرده اید . دلایل و نشانه های آن را بگویید. مردم چیزی ندیده اند . فکر نمی کنم دیدار با جان کری و کامرون و ... فی نفسه موفقیت باشد. دستاوردش چه بود؟ (2424381) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۱:۰۷:۰۵
آقای روحانی چرا برخی وزیران و استاندارن پیرمرد و از کار افتاده هستند؟ (2423628) (alef-3)
 
علی
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۳:۴۴:۱۶
مانند مدیران خوزستان (2423950) (alef-13)
 
یا حسین
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۳:۴۵:۳۰
آقای رئیس جمهور بفرمایید فرزندانتن بیکارن یا سرکارن؟ (2423954) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۶:۲۲:۴۸
عزیز من اونها اقازاده هستند می دانی اقا زاده یعنی چی برون بخون یاد بگیر (2424278) (alef-13)
 
زینب از رامهرمز
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۳:۴۸:۴۶
چرا سازمان آب و برق خوزستان به زمین خوران باج میدهد؟چه برنامه ای برای عزل مدیران نالایق دارید؟ (2423963) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۴:۱۵:۳۴
اقای روحانی هشت سال گذشته نسل جدید هزینه های زیدی برای کشور گذشتند پس به راهتان ادمه بدهید و کا را به کاردان بدهید (2424029) (alef-13)
 
ر.م
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۵:۰۱:۴۰
چون زياد زحمت كشيده اند. شما هم زياد زحمت بكشيد زود پير مي شويد (2424147) (alef-3)
 
بانوگشسب
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۶:۱۴:۴۶
چون متوسط سن كابينه پيشين 52 سال و كابينه فعلي58 سال هست و شش سال توفيري نميكنه. اصل عملكرد اشخاصه. (2424268) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۸:۵۳:۰۹
چون دود از کنده بلند میشه و وضع مملکت این قدر وخیمه که دیگه فرصت تجربه وخطا برای کسب تجربه نیست فعلا جوانان کنار پیران چندسالی کارآموزی کنند تا وقتش برسد !!! (2424614) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۱:۰۷:۳۹
وزیران شانزده سال پیش را چرا دوباره آوردید
یعنی وزیر جوان نداریم؟ (2423630) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۴:۱۸:۴۸
استفاده از نیروها کارکشته که سالهای طولانی تجربه دارند را جایگزین افراد بی تجربه که بصورت اتوبوسی به کار گرفته شده اند کنید (2424032) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۶:۲۴:۱۹
اقای زنگنه و فانی و عزیزان راه و عمران شهرسازی کاملا نشان دادند چقدر کار کشته هستند
نمردیم و کارکشتگی دوباره دیدیم
از گذشته گفتن ازموده را ازمودن خطا است
ماشالله ما مردم فراموشکار و الزایمر مزمن داریم (2424284) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۸:۵۶:۵۰
اما این قدر آلزایمر نداریم که راه آهن اصفهان شیراز تغییرات خلق الساعه آموزش وپرورش وبر باد دادن دلارهای نفتی را فراموش کرده باشیم وسکوت دلواپسان درقبال آنها را ! (2424619) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۶:۲۷:۰۱
دولت عزیز بفرماید چرا امار الکی دم به دقیقه می دهد ما به ایشان رای دادیم که امارهای صد من یک قاز احمدی نژاد بداشته شود نه اینکه راه اون مرده که رفته است را دوباره تکرار کند (2424289) (alef-13)
 
ر.م
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۵:۰۰:۵۹
خير نداريم، وزير 20 سال پيش فارغ التحصيل ام آتي تي و امپريال كالج لندن بوده، جديدا فوق فوقش شريف، تهران ، اميركبير رفتن، فايده نداره كه (2424145) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۱:۰۸:۲۹
چرا امسال به آقای اوباما زنگ نزدید؟

آیا از کار پارسال پشیمان شدید؟ (2423633) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۲:۰۳:۱۳
ایشون زنگ بزند میفرمایید چرا زد
نزند میفرمایید چرا نزدی حتما پشیمونی
کلا شما عزیزان کم نمیاوردید مرحبا به این سیستم استدلالیتون
امریکا چرا حمله کردی به عراق ای متجاوز چرا دوباره میخای نیرو بیاری؟
امریکا چرا حمله نمیکنی ای کسی که ادعای حقوق بشر داری چرا نمیای عراق کمک کنی؟
سیستم استلالی که هیچ وقت کم نمیاورد (2423725) (alef-13)
 
ر.م
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۴:۵۹:۵۴
والا گرفت شماره رو ها، ولي خط اوباما ايرانسل بود واگذار شده بود، بعد اومد با وايبر زنگ بزنه ديد كه فيلتر شده (2424141) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۹:۰۲:۲۵
امسال نیازی به زنگ زدن نبود چون اوباما به اندازه کافی با ایشان تماس گرفته ودر مورد همکاری با ائتلاف التماس کرده بود ! (2424626) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۱:۰۸:۳۹
درباره زندگی و حل مشکلات سربازهای تحصیل کرده بالای 25 سال با این گرونی و تورم توضیح دهند؟ (2423634) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۱:۰۹:۰۶
چرا در شرایط تحریم لوازم لوکس و اسباب بازی و ماشین های لوکس وارد کشور می شود؟ (2423635) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۴:۲۰:۰۹
این سوال را باید از دولت پاک می کردید نه اقای روحانی (2424034) (alef-13)
 
سجاد
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۱:۰۹:۲۰
با گسترش بی حساب و کتاب آموزش عالی همه کارمندای دیپلم و زیر دیپلم الی ما شا الله تا دکترا دارند ادامه تحصیل میدهند در حالیکه همه میدونیم نه کارشون کاره و نه تحصیلشون تحصیل. از کارشون میزنن میرن دانشگاه و یه پایان نامه میخرن و بعد با مدرک فوق و دکترا بدون معلومات حقوق و مزایای بیشتر از بیت المال و پست مدیریتی میخوان. به جای این کار چرا از جوانان تحصیلکرده و نخبه استفاده نمی کنید. این بی عدالتی محضه. باید تعدیل مدرک کارکنان دولت منوط به آزمون استخدامی مجدد بشود. چرا جلوی ریخت و پاش های بی حساب و کتاب مدیران میانی بخش دولتی گرفته نمیشه؟ این همه سفرهای خارجی و همایش و ... به چه درد میخوره؟ (2423636) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۱:۰۹:۳۹
اگر با دلار ماشینهای میلیاردی وارد نکنیم چه اتفاقی در کشور می افتد؟ (2423638) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۴:۲۲:۵۲
اون دولت قبل بود که با دلار دولتی و به جای وارد کردن دارو ماشین های لوکس وارد می کرد (2424038) (alef-13)
 
ر.م
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۴:۵۸:۰۹
در كشور ماشين هاي ميلياردي كم مي شود و نمي شود چند سال بعد از آن ها موزه اي درست كرد و از اين راه به گردشگري كشور كمك نمود (2424137) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۱:۰۹:۵۸
چرا به حجاج دلار می دهید و مثلا ریال عربستان نمی دهید؟ (2423639) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۳:۱۸:۰۸
دوست عزیز زیال عربستان رو که نمینوتنه خوذش تولید کنه باید به عربستان دلار به ازش ریال بخره خوب این چه کاریه (2423883) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۱:۱۰:۳۱
چه جوابی برای تحمل بی احترامی و بعدا سخننرانی اهانت آمیز نخست وزیر انگلیس دارید؟ (2423640) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۹:۱۰:۴۵
چه چیز به کامرون گفتید وچه امتیازی به او ندادید که چنین جوش آورد ؟! (2424643) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۱:۱۰:۳۸
چرا به پولدارها و میلیاردرها یارانه می دهید؟ (2423641) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۹:۱۲:۱۹
چرا دولت مهرورز به پولدارها ومیلیاردرها یارانه داد که الان شما برای قطع آن به زحمت بیفتید و تازه زبان دلواپسان هم دراز باشد ؟! (2424647) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۱:۱۰:۵۷
چرا کسی که از دولت پنج میلیون حقوق می گیرد هنوز می تواند یارانه بگیرد؟ (2423642) (alef-3)
 
هادی
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۱:۱۱:۰۳
اقای رییس خواهش میکنم ماننده دولت قبل به روستاها توجه کنیید مردم اکثر روستاهای ایرانی دارند به شهرها مهاجرت میکنند (2423644) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۴:۳۰:۳۷
دولت قبل كه خرابكارى كرد مثال با دولت قبل نزنيد (2424060) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۶:۲۲:۵۵
همون موقع هم روستاها خالي بود. (2424279) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۹:۱۷:۲۲
بله آن روز که دولت قبل آب این مملکت را با سیاستهای غلط وبرای خود شیرینی در اختیار کشاورزان گذاشت باید فکر روزی که آب بخشکد ومهاجرت به شهرها شدت پیدا کند می بود ! (2424667) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۱:۱۱:۲۵
ما از انصراف پشیمانیم.
چرا اجازه ثبت نام دوباره به ما نمی دهید؟ (2423646) (alef-13)
 
مهناز نیازی خواه
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۱:۱۴:۱۹
با سلام خدمت رییس جمهور محترم !شما بارها گفته بودید با مسببان وضع موجود برخورد و آنها را درمسیر محاکمه قرار میدهید! ولی متاسفانه علاوه بر اینکه این افراد دژپولادی محاکمه نمیشوند بعضا همفکران آنها در مدیریت میانی دولت و راس استانها قرار دارند ودر مقابل حامیان شما هروز در تنگناهای بیشتری قرار میگیرند. دلیل انفعال دولت در مقابل تروریست های اقتصادی چیست؟؟؟؟؟؟؟؟ (2423649) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۱:۱۸:۱۸
اگر خشکسالی ادامه پیدا کند چه باید کرد؟
رفع تحریم ها دشوار است و زمان بر، فروش و تولید نفت کاهش یافته، پرداخت یارانه ها ثابت است، به ا ین ترتیب دولت تا کی ازجیب خود یارانه خواهد داد؟
ایا برای پیشگیری از خطر نفوذ داعش برنامه خاصی طراحی شده است ( که حتما شده است). ایا در این برنامه نقشی برای آگاهی دهی به مردم درنظر گرفته شده است یا خیر؟ درست است که خطر بزرگی برای تمامیت ارضی نیست و نخواهد بود ولی خطر بزرگی برای امنیت ملی است. قصی القلب بودن و کافر بودن و جنایتکار بودن آن ها نیاز به تعریف ندارد بررسی چگونگی نفوذ آن ها بین مردم اهمیت دارد. (2423657) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۱:۲۱:۵۳
از رييس جمهور بسوئاليد كه چرا نرخ تعرفه خدمان پزشكي رو اينقدر افزايش دادند تا همه منابع ناشي از دور دوم هدفمندي يارانه ها رو ببلعد و به جيب پزشكان سرازير كند ؟آيا طرح هدفمندي يارانه ها براي ثروتمند تر كردن پزشكان بود؟ چرا وزير صنعت فقط به منافع قشر سرمايه دار مي انديشد و چرا تفكرات پوسيده اقتصاد دانان ليبرال
را همچنان سرلوحه كار خود كرده است در حاليكه پيشرفته ترين كشورهاي دنيا مثل سوئد نرو‍ژ اين طرز فكر را كنار گذاشته اند (2423661) (alef-13)
 
بیگی
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۱:۲۲:۱۵
بیش از ایجاد اشتغال برای مردان کار ؛ برای سمینار چی ها و شعار چی ها اشتغال درست شده.با حرف وشعار هیچ چیزی درست نخواهد شد کما اینکه نشده فقط سرمایه کشور به بیراهه میرود.وقت آن نیست که خط مشی را تغییر دهیم؟ (2423662) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۱:۲۴:۵۹
در مورد سربازاي بالي 30 سال 1 سوال بفرماييد (2423666) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۱:۲۸:۱۲
درسته که مساله ی سربازی و نظام وظیفه جز اختیارات رییس جمهور نیست اما ایشان به عنوان رییس قوه مجریه چه برنامه ای برای سربازی دانشجویان تحصیلات تکمیلی دارند. یک فارغ التحصیل دکترا در بهترین شرایط تحصیلی دارای ۲۸ سال سن است آیا واقعا فرستادن این نیروهایی که ۱۰ سال در دانشگاه ها مشغول تحصیل بودند به بیگاری در پادگانها صحیح است؟ و برنامه ی بهتری برای بهره بردن از این نیروی متخصص وجود ندارد؟ چرا این همه اتلاف منابع انسانی در بخش سربازی توجه نمیشود؟ (2423672) (alef-13)
 
حامد
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۵:۵۵:۰۷
من کارشناسی ارشد عمران دارم و در سن 27 سالگی هم اکنون سرباز هستم. نامزد هم دارم. نه حقوق دارم نه بیمه و در 400 کیلومتری شهرم خدمت میکنم...تمام وقتم در محل خدمت صرف کارهای مضحک و بیهوده میشود، و نیز به دلایلی واهی اضافه خدمت هم می خورم. تامین تمامی هزینه های شخصی حتی خریدن لباس سربازیم را نیز بر من تحمیل کرده اند. بخاطر این شاهکار که بعید می دانم در هیچ جای دنیا چنین بلایی بر سر جوانان خود آورند به همه تبریک عرض می کنم. (2424237) (alef-13)
 
جودی
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۱:۲۹:۵۴
با عرض سلام و تبریک این عید فرخنده . اول اینکه از شما و اقای ظریف به خاطر زحمتهایی که در این چند ماه اخیر متحمل شدین بی نهایت متشکریم .ولی سوالی که از آقای رییس جمهور داشتم اینکه به چه علت آزمون های استخدامی بی نتیجه میمونه؟ خب مگه جوونای این مملکت کم برای تحصیل هزینه میکنن که باید به این آزمونای الکی هم هزینه کنن؟مثلا همین ازمون بانک سپه که بیشتر از دو ماهه که برگزار شده ولی برای نتایج مسوولان امروز و فردا میکنن!!!!!! یا آزمون استانداری که تقریبا 50 هزار گرفتن ولی آزمون برگزار نشد!!!!!!!! و هزار تا مثال دیگر ..... مگر ما چه گناهی رو مرتکب شدیم که پارتی و سهمیه نداریم ؟ چرا فقط اونایی موفق میشن که زحمت نکشیدن؟ خواهشی که دارم اینکه درصد سهمیه ها رو پایین بیارین تا اگه به امید خدا آزمونی به درستی برگزار شد جایی هم واسه ما ضعیف بیچاره ها بمونه. برای همه علی الخصوص شما که بهترین انتخابمان هستید موفقیت و سلامتی را از خداوند متعال خواستارم. (2423674) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۱:۳۲:۳۱
در یک کلام./آیا به نظر شما، در حال حاضر اوضاع کشور خوش میگذرد؟ نمیشود خوش تر بگذرد؟ آیا نمیشود کاری کرد؟؟اگر میشود شما را قسم بکنید..وقتش الآن است..خسته ایم...خستگی ما نه از سر تورم است، نه از آمار طلاق، نه از اختلاس،و نه حتی از آمریکاخستگی ما از جنس دیگری است...
مربوط میشود به افراط و تفریط ها، بی مسوولیتی بسیاری از مسوولین، دروغ ها،وعده ها،شرایط فرهنگی_اجتماعی، مربوط میشود به منطق بی دینی و دینداری غیر منطقی_ مربوط است به جهل./ (2423679) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۹:۲۱:۳۲
پس شما امسال سال نهمه که افسردگی گرفتی !!!! (2424687) (alef-13)
 
امینی
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۱:۳۴:۴۶
ضمن تشکر از زحمات دکتر روحانی ٰ خواستم سوال کنم در تمامی جهان بهداشت وآموزش عمومی در کنار هم هستند چرا دولت محترم به بهداشت بودجه می دهد ولی به اموزش وپرور ش و آموزش مردم هزینه نمی کند ؟ (2423682) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۱:۳۵:۲۶
اقای روحانی چرا فقط مونولوگ دارید؟ (2423683) (alef-13)
 
ر.م
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۴:۵۴:۳۰
چون اگر بنا به ديالوگ بود، بازيگر سينما مي شدند (2424126) (alef-3)
 
مهدی غفاری
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۱:۳۹:۵۲
سلام و خسته نباشید.
ضمن تبریک عید ولایت
تقاضای بسیار جدی مردمی از شما این است که امشب تکلیف خود و دولت را با جناب آقای سید محمد خاتمی و بنیاد باران کاملا روشن و واضح نمایید در غیر اینصورت منتظر استیضاح کلیت دولت خواهید بود
ما با کسی شوخی نداریم
نسل افتخار آفرین (2423689) (alef-13)
 
سحر
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۶:۵۰:۰۱
آقاي رييس جمهور چرا با اين تك صداها كه اينطور از موضع قدرت حرف ميزنند با قاطعيت برخورد نميكنيد؟ (2424322) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۱:۴۰:۴۸
دولت نشان داده است که از پاسخ در نمی ماند و لذا کوششض دارد در هماهنمگی شعارها یش نمایشهای اطلاعاتی و اماری هموزن ارائه دهد.

ضمنا به حکم سابقه اظهارات مقام محترم ریاست جمهوری , معاوناول و سخنگوی دولتاین حاصل گشته است که از پاسخ غیر متضمن با صحت امر نیز دریغی ندارند .

لذا هر سئوالی می خواهید از ایشان بکنید این صادق است که پاسخهایشان چون با حقیقت همخوانی ندارد و فقط پاسخی است که بار مثبت بودن ان در کارنامه بدون ممیزی دولت باید ثبت شود و فعلا این را درست می دانند , صرفا بعبارت مصطلج پاسخهای سر کاری در یافت خواهید کرد (2423693) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۱:۴۲:۰۸
برنامشون برای دانشجویان ارشد و دکتری که بالای 25 سالن و هنوز سربازیم باید برن و بعدش تازه بگردن دنبال کار چیه؟ (2423697) (alef-13)
 
ر.م
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۴:۵۳:۴۶
اينه كه يه ماشين زمان ساخت داخل توليد كنيم
شما بايد براي زندگي خود برنامه ريزي كنيد! نه دولت براي زندگي شما (2424122) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۷:۴۴:۳۳
تو کشوری که مسئولان نظام وظیفش تو عرض چند ماه کل قوانین به نفع خودشون و سازمان متبوعشون تغییر می دند برنامه ریزی سالانه پیشکش برنامه ریزی دقیقه ای هم نمی شه کرد. (2424489) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۱:۴۳:۵۲
چرا بعضی از برنامه های دولت قبل را که زینبار بوده ادامه میدهید مثل سفرهای استانی آنهم به سبک و سیاق احمدی نژادی و مردم را دنبال خود دواندن (2423699) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۹:۲۶:۱۹
سفر استانی که باید رفت اما مردم 8سال تقریبا هر 3ماه یکبار عادت به دویدن پشت سر احمدی نژاد کرده بودن حالا تا بیان این عادت رو ترک کنن یه دوسالی طول میکشه صبر داشته باش درست میشه ! (2424698) (alef-13)
 
خسته
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۱:۴۳:۵۲
لطفا بفرماید کی مخالف توافق هسته ای ما دیگه نا نداریم ما به شما رای دادیم تا یه نفسی بکشیم لطفا صریح مخالفین داخلی توافقو معرفی کنید ایا اینها همون دلواپسینند ایا رانت خوارانند شما بعد خدا اخرین امید نسل جوانید وقت تنگ است ترا خدا دریابید (2423700) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۱:۴۴:۰۱
اقای روحانی میشه بگی کی چهار سال ریاست جمهوریت تموم میشه.... وای خدا کی مردیم از بی پولی (2423701) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۴:۲۷:۴۹
کاسبان تحریم یک سال است که درامد زیادی نداشته اند پس روحانی متشکریم (2424052) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۹:۲۸:۰۰
انشا الله چهار سال بعد این 4سال ریاستشون تموم میشه ! (2424701) (alef-13)
 
امیر
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۱:۴۷:۳۸
جوان های این کشور با وجود بحران عظیم بیکاری به چه سرنوشتی دچار خواهند شد.

تحصیلات: کارشناس ارشد

شغل:
راننده ، نگهبان ، پیک موتوری ، کارگر (2423706) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۱:۵۰:۱۰
بیش از یکسال از دولت ایشان می گزرد .

تورم را که مهار کرده اند .

بیکاری را که به شیب مثبت انداخته و می رود بکلی بر اساس امار حل کرده باشند

رکود را که درمان کرده اقتصاد کشور در مسیر شکوفائی قرار گرفته است


فساد را که در دولت بکلی ریشه کن کرده و مردم را از شر گارگزاران فاسد و رشوه گیر و رامت خوار رهائی داده اند

درمان و بهداشت را که بسیار کلید اصلاح زده اند و زیر میزی در پزشکی کشور را ریشه کن کرده اند

همه فرزندان مدرسه رورا به سر کلاسها اورده و رایگان مشغول علم اندوزی کرده اند و با نا بابان اموزش و پرورش برخورد قاطع کرده اند

ارزانی و وفور و راحتی خیال را به سفره های مردم اوردهخ و دست سودا گران مسکن را از خون به شیشه کرد ن مردم کوتاه کرده و با تدبیر فراوان امید مردم را به رونق و مسکن و کسب و کاتر روز امد کرده اند

...........و صدها نمونه دیگر

دیگر چه می خواهیم برادر . لطفا فقط در مصاحبه با ایشان هزاران هزار بار مجری محترم بگوید اقا ی رئیس حمهور مچکریم

مردم سئوالی ندارند همان کارهای خودتان برایمان بس است (2423707) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۲۲:۰۱:۲۷
دولت محمود جانتان با 800 میلیارد دلار اینکار ها را نتوانست بکند حالا روحانی با خزانه خالی و کلی بدهی میخوای معجزه بکنه؟! (2425008) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۲:۰۱:۰۲
آقای رئیس جمهور کی می خواهند دست از سر این مثلا خودرو سازان برمی دارد و واردات خودرو را آزاد می کنند تا مردم ایران هم یک ماشینهایی با استانداردهای خوب دنیا سوار شوند. (2423722) (alef-13)
 
موحدین
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۲:۰۱:۰۶
سرآغازگفتارنام خداست
تشکر ازجناب آقای رییس جمهور محترم اسلامی بخاطرتلاش بی دریغ واقدامات برجسته ، کنترل ومهار تورم / تلاش برای گریز ازرکود اقتصادی /توجه جدی وموثر درامرسلامت /و....... / گله از اقدامات ضعیف به بخش مظلوم کشاورزی /آب (باتوجه به محدویت های طبیعی )/ وضعیت کثیف ولجن وپست بانک های به اصطلاح اسلامی وعقود یعنی اسلامی که آبروی هرچه نزول خور دوره طاغوت راخریدند.(باعرض پوزش ) درپایان آرزوی توفیق الهی برای جنابعالی وهمکاران محترم (2423723) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۲:۰۴:۲۴
چرا با گشت ارشاد و تندرویها برخورد نمی کنید؟ (2423726) (alef-3)
 
سؤال من
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۳:۳۳:۱۳
گشت ارشاد، الان، برخورد؟!
بگو چرا برای فرهنگ جامعه اینقدر بی برنامه اید؟! (2423923) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۲:۰۵:۴۳
شما بعنوان حافظ قانون اساسی ونفر دوم مملکت چرا مواردی که خارج از قانون است یا اجرا نشده تدکر نمیدهید (2423729) (alef-3)
 
علیرضا
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۲:۰۶:۳۶
سلام اقای رئیس جمهور.
چه برنامه ای برای حمایت از کارگاههای کوچک دارید ؟در جریان هستید که بخاطر شرایط بد اقتصادی خیلی از این مشاغل ورشکسته و یا در آستانه ورشکستگی قرار دارند. در جهت حمایت از این صنایع چه تمهیداتی اندیشیده شده است؟ (2423731) (alef-3)
 
فرهاد
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۲:۰۶:۵۶
از اینکه رای عارف را به روحانی دادم بسیار پشیمانم (2423733) (alef-3)
 
رضا
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۳:۱۸:۰۹
سلام
چرا در انتخاب وزرا بینهایت ضعیف عمل کردید تنها وزیری که نسبتا خوب عمل کرده وزیر بهداشت میباشد اگر نسبت به توانمندی کابینه اقدام نکنند دیگر به ایشان رای نمیدهم (2423884) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۳ ۱۱:۵۱:۵۴
ومن از اینکه دوباره اعتماد نکردم (رای ندادم)) بسیار خشنودم (2427999) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۲:۰۷:۲۴
رييس جمهور عزيز سوالات بنده
١- چرا در زمان ركود مالياتها را بيشتر ميگيرند
٢- چرا در پى افزايش ارزش پول كشور نيستيد
٣- چرا در اين اوضاع جلوى كالاهاى قاچاق را نميگيريد و يا نميگيرند
٤- چرا بايد براى ايجاد كار و يا ساختمان و يا توليد اينهمه معطل شد و با كارشكنى ها مواجه شد
٥- چرا با مفاسد اقتصادى بصورت شفاف برخورد نميشود
٦- چرا شكاف طبقاتى جامعه كاهش نمييابد كاهشى نه بر اساس امار بلكه بصورت محسوس
٧- چرا جلوى رژه و نمايش تفاخر و تجمل و تشريفات ، نوكيسه گان را نميگيريد
٨- چرا جلوى اينهمه پاساژ سازىو مغازه سازيها را كه بعدها دردسرهاى بزرگى براى كشور خواهد داشت نميگيريد .
٩- چرا جلوى تخريب محيط زيست را نميگيريد
١٠- چرا ايجاد اشتغال براى جوانان نميكنيد
١١- چرا ايجاد ارزانى و بركت براى جامعه ايجاد نميكنيد .
و بسيارى سوالات ديگر (2423734) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۲:۱۰:۵۱
آقای رئیس جمهور چرا به نمایندگان وافراد تندرو باج می دید . ملت در انتخابات به آنه نه گفته در مقابل آنها یک گام عقب نشانی کنید به مانند غربی ها آنها دو گام جلو می آیند.ملت به شما رای داده مسئله هسته ای را حل کنید.نترس ملت با شماست نه با آنها

آقای رئیس جمهور از مجلس بخواه ویا کسانی که شما را تحت فشار جهت حدف یارانه افراد ثروتمند قرار می دهند بخواه عوض اینکه یارانه ها افراد متمکن را قطع کنند کمک کنند تا با وضع قانون مالیاتی به سبک کشورهای چون فرانسه با کنترل اموال غیر منقول و دارائیهای نقدی ( از جمله حساب های بانکی و..)مالیات حقه که دهها مرتبه از یارانه بیشتر از آنها در یافت کنند. حذف یارانه راه اشتباهیی است. که نشان می دهند مواظب باش راه صحیح اخد مالیات درست و عادلانه از آنها است. (2423743) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۲:۱۱:۳۳
چرا انقدر عصبانی هستید؟ (2423745) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۲:۱۲:۵۰
چرا اموال که توسط دولت قبل گرفته شده پس نمیگیرید. مدیران نالایق گذشته کنار نمیداره (2423747) (alef-13)
 
ر.م
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۴:۵۲:۲۲
مگر فتواي رهبري بنابر حرام بودن اين گونه شائبات عليه خدومين نظام را نمي دانيد؟ زبان به دهن بگيريد (2424117) (alef-13)
 
110
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۲:۱۳:۵۲
اعتدال در حرف فقط نمی گنجد باید عمل هم کرد فاصله طبقاطقی درایران بیداد می کند .
پولدارها با پولشان نمیدانند چه کار کنند بی پولها با نداریشان آن وقت هی شعار بدین (2423750) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۲:۱۸:۵۱
چرا در سازمان ملل شعار مرگ بر آمریکا را سر ندادید؟ (2423756) (alef-13)
 
ر.م
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۴:۵۰:۵۸
چون ايرانيان با فرهنگ هستند و در خانه ميزبان به او ناسزا نمي گويند (2424115) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۲۱:۲۰:۴۱
کامنت اول را قبول ندارم ولی نظر شما را هم قبول ندارم!
حضور کشورها در سازمان ملل برای میهمانی رفتن نیست. حالا بنا به علتی مقر سازمان ملل در امریکا واقع شده. اگر کشوری از طرف این کشور مورد ستم واقع شده باشد نباید در سازمان ملل مطرح کند؟ (2424948) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۲ ۰۲:۲۶:۰۵
من كامنت اول و دوم رو قبول ندارم. ولي با بخشي از نظر شما موافقم ، ستم واقع شده رو بايد مطرح كرد. اما نه با مرگ بر اين و آن . (2425336) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۹:۳۲:۳۲
چون الان وقت شعار نیست وقت عمل است ! (2424712) (alef-13)
 
قشرفرودست
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۲:۲۰:۱۱
خداییش جلوی پولو گرفتید بانکها روقفل کردید (یعنی صورت مساله رو پاک کردید)تا رکود100برابربشه این شد کنترل تورم؟یا فلج کردن جامعه ومشاغل؟|یا پاک کردن ضورت سوال؟قدم بعدی هم دارید؟عمرا !!!
حتما دفاع خواهیدکرد!!!
لطفااین سوال رو چاپ کنید. (2423759) (alef-13)
 
یک ایرانی مسلمان!
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۲:۲۱:۴۲
دولت شما اعلام کرد که ده میلیون ثروتمند را شناسایی کرده و یارانه آنها قطع خواهد شد اما بعد از پایان مهلت ثبت نام مجدد دولت شما اعلام کرد که باید به همه ثبت نام کنندگان یارانه پرداخت شود چون مجری نظر مردم هستید! (باوجود آنکه قانون تکلیف کرده است که نباید به همه یارانه نقدی داد) و بعد از یکسال میگویید که شناسایی ثروتمندان ممکن نیست! (اگر ممکن نیست پس دروغ گفته بودید؟).

اما سئوال اصلی من از آقای رئیس جمهور اینست (اگر شما اعتقاد به عدالت در نظام پرداخت یارانه نقدی به افراد دارید) لطفا بطور شفاف توضیح دهید که عدالتمندی در نظام پرداخت یارانه "نقدی" را چطور به اجرا گذاشته اید؟ (2423760) (alef-13)
 
ر.م
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۴:۵۰:۲۵
لطفاً يك سال ديگر صبر كنيد، بعد از شكست مذاكرات قيمت دلار به 10000 تومان برسد، سپس يارانه نفري معادل 5 دلار و قيمت 4 نان مي شود و اصولاً محلي براي بحث نخواهد داشت (2424112) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۲:۲۵:۱۰
چرا شما بطور مکرر دولت قبلی را مقصر مشکلات دولت خود معرفی میکنید؟

آیا آن زمان که وعده های جذاب انتخاباتی میدادید نمی دانستید که مشکلات کشور چیست؟ (2423763) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۲:۲۶:۳۴
چرا آقای نعمت زاده با مساعدت شما به آقای مدلل 650 میلیون یورو سود تقدیم نمود؟ (2423766) (alef-13)
 
والا
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۲:۲۹:۴۲
سوالاتی که از آقای دکتر روحانی رئیس جمهور محترم داریم عبارتند از :

1- آیا حضرتعالی خواهید توانست اسامی آقایانی که چندین سال است از بانکها و بیت المال پول برداشت نموده اند ولی هیچ بازپرداختی نکرده اند اعلام نمایید؟

2- آیا نسبت به مسئله " حصر " همچنان بی تفاوت خواهید بود ؟

3- آیا قصد ندارید آموزش و پرورش و شاغلین آن را که با کمترین دریافتی در فلاکت زندگی می کنند دریابید و همانند سایر وزارتخانه ها حقوق آنها را نیز ارتقا دهید ؟

4-آیا برای احیای دریاچه ارومیه کابینه حضرتعالی همچنان در حال مطالعه و بررسی بوده و هیچ راهکار اجرایی نخواهد داشت ؟

....................................؟


.......................؟


............. ؟ (2423769) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۲:۳۰:۵۰
چرا از زمانی که شما رئیس جمهور شدید بسیاری از پروژه های عمرانی با توقف و کارشکنی مواجه شده است؟
منابع آزاد شده از مذاکرات ژنو و منابع افزوده شده از هدفمندی یارانه ها را صرف چه اموری کردید؟ (2423774) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۴:۴۲:۳۷
باید از دولت قبل بپرسی که هشتصد میلیارد دلار درامد داشت نه از این دولت که پنج میلیارد از توافقنامه گرفته (2424089) (alef-13)
 
ر.م
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۴:۴۷:۰۹
قبلش هم همين بود، فقط اين دولت در تبليغات و اين كه ما كرديم شما نميبينيد كوتاهي كرد
صرف پرداخت ماهينه 45500 به هر غيور ايراني (2424104) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۲:۳۳:۰۳
پیش بینی شما از مذاکرات هسته ای و وضعیت امنیت منطقه و ایران چیست؟ آیا خوش بین هستید؟ (!) (2423782) (alef-13)
 
ر.م
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۴:۴۵:۵۹
اگر اهداف دنيوي و اخروي را با يكديگر نياميزيد، پيروزي وعده خلاف ناپذير خداوند است. اگر امنيت هم نباشد در آخرت پاداش صبر دنيا را مي بينيد (2424101) (alef-13)
 
خوش خیال
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۲:۳۹:۱۴
با سلام - لطفا از آقای روحانی سوال کنید ما که خام وعده دولت در خصوص انصراف از دریافت شدیم و به صحبت های دولت تدبیر، امید بستیم الان که به وعده ها عمل نشد و یکسری علی غم عدم نیاز یارانه می گیرند چه کنیم؟ ما حقمان را از دست رفته می دانیم حالا چه کنیم که به حقمان برسیم؟ (2423791) (alef-13)
 
ستاره
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۲:۴۱:۵۸
اقای روحانی وظیفه سنگینی را قبول کردید .مردم توقع احترام دارند.موفق.باشید. (2423793) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۲:۴۳:۲۴
خوب حالا که مملکت را به "آرامش" رساندید-از بس زمان احمدی نژاد نا آرام بود!-گام بعدی شما چیست؟ (2423795) (alef-13)
 
ر.م
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۴:۴۴:۴۹
گام بعدي، برداشتن قدم بعدي است (2424096) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۲:۴۳:۲۵
آقای روحانی مادامی که به خواسته های مردم توجه کنی محبوب حواهی بود (2423796) (alef-13)
 
افشین
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۲:۴۵:۴۳
چرا مبارزه با فساد اقتصادی فقط شامل تاجر ها و رشوه دهندگان میشود و هیچ برخوردی با رشوه گیرندگان نمیشود ؟
با این رویه عملا فساد باالقوه ای در جامعه پنهان بوده و هر میتواند لحظه بروز کند (2423799) (alef-13)
 
سرباز اسلام
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۲:۴۹:۱۵
به نام خدا

با اینکه اثار منفی پارازیت ها بر همگان ثابت شده است چرا در روزهای اخیر به شدت ان افزوده شده است؟
ایا این کار به معنای حقانیت طرف مقابل و ضعف موضع ما نیست؟ (2423803) (alef-13)
 
ر.م
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۴:۴۴:۲۴
ما كه وسيله اي نداريم بفهميم تشديد شده است! شما هم كه فهميده اي خود را به پليس منطقه تحويل دهيد، البته طرح خوب جايگزيني رسيور با ست آپ باكس در بعضي مناطق هم شروع شده (2424094) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۲:۴۹:۳۶
رفع حصر و زندانیان سیاسی و آزادی روزنامه و .... چه شد؟؟؟؟ (2423806) (alef-13)
 
سنجری
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۲:۴۹:۵۲
آقای رئیس جمهور ، این روزها در مطبوعات ، در بیلبوردها و حتی در برگه‌های تبلیغاتی که در خیابانها بدرون اتومبیلها پرتاب یا بدست رهگذران داده می‌شود ، ورود به دانشگاهها بدون اخذ کنکور تبلیغ می‌شود این امر بمعنای گسترش آموزش عالی و فراهم شدن امکان تحصیلات عالی برای همه‌ی اقشار جامعه است که جای خوشحالی‌ست اما ، از آن طرف یک بررسی ساده آماری گویای این واقعیت است که در سالهای آتی با سیل عظیم تحصیلکرده‌های بیکاری مواجه خواهیم شد که متأسفانه نه تنها حرفه‌ای نمی‌دانند بلکه از دانش علمی چندانی هم بدلیل تحصیل در مراکز آموزشی فاقد کیفیت یا سطح پائین و دورافتاده کشور برخوردار نیستند جز آنکه آمار بیکاران تحصیکرده کشور را بالا برده و خوراک تبلیغاتی مناسبی برای سوء‌استفاده و تبلیغ رسانه‌های معاند فراهم کنند ، آیا بهتر نیست دولت بکمک رسانه‌ها و NGOها جوانان را بسمت فراگیری مهارتهای حرفه‌ای سوق دهند تا هم نیروی مناسبی در عرصه تولید بوجود آید و هم فرهنگ چشم هم چشمی و مدرک‌گرائی از خانواده‌های ایرانی رخت بربندد ؟ (2423810) (alef-13)
 
بی نشان
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۲:۵۰:۴۴
آقای روحانی جواب شما در پیشگاه ملت چیست زمانی که می بینید حصر غیر قانونی آقای موسوی و کروبی را ولی عکس العملی نشان نمی دهید. چرا از بین مسئولین فقط باید آقای علی مطهری پیگیر این قضیه باشند. بگویید کارهایی که در این زمینه کرده اید. یا بگویید مشکلاتی که در این زمینه وجود دارد .اگر نمی توانید حصر را بشکنید خیلی واضح به مردم بگویید تا مردم از جانب شما مطمئن شوند و منتظر نباشند. صبر هم حدی دارد. مطمئن باشید اگر تا پایان 4 سال دوره ریاست جمهوریتان فکری به حال زندانیان سیاسی و حصر های غیر قانونی نکنید، رای اکثر اصلاح طلبان را از دست خواهید داد. (2423812) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۲:۵۱:۲۴
چرا دریاچه اورمیه خشک شد؟ در عمل چه کاری انجام داده اید؟ کی دریاچه احیا می شود؟ (2423813) (alef-13)
 
ر.م
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۴:۴۲:۳۵
چون آب نيست و روي كشاورزي و دامداري (آن هم از نوع گاو) پافشاري مي كنيم. البته روند خشك شدن درياچه ها در اروسيا و آسياي غربي سال هاست شروع شده از درياچه هاي خرد و ريز تا آرال و اروميه (2424087) (alef-13)
 
وطن دوست
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۶:۳۱:۵۳
چه عجب يه سوال محيط زيستي!! آقاي روحاني براي حفظ محيط زيست و جلو گيري از زمينخواري و برداشت بي رويه از معادن كه منجر به نابودي محيط زيست شده و نيز حفظ ميراث فرهنگي چه برنامه اي داريد؟ متاسفانه اغلب مردم كه به اين دو مقوله بها نميدن.
با تشكر از الف براي انتشار مطلب (2424301) (alef-13)
 
عزت
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۲:۵۳:۳۳
تاکی باید تورم کمرشکن روی این ملت فشاربیاورد وتاکی باید خودروسازان داخلی درحق این ملت بی پنا ه اجحاف کنند به نظر رییس جمهور محترم 35سال دیگر بس نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (2423818) (alef-13)
 
میابی/مدیر وبلاگ خبرمرند
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۲:۵۳:۵۸
آیا آقای رئیس جمهورجناب آقای دکتر روحانی به این فکر افتاده اندکه آقای اردوغان با ساز مخالفت با اسرائیل خدمت بزرگی به صهیونیزم می نماید؟آیا این روند حمایت از داعش نیست؟آیا درفکر دولت جدید درمنطقه بنام دولت اسلامی نیستند؟که دست نشانده صهیونیزم باشد؟ (2423820) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۸:۰۵:۵۶
همشهری گفته سوال بپرسی نه اینکه بیانیه بدی. (2424526) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۲:۵۳:۵۹
چه موقع از نظر آزادی بیان ( حزب و روزنامه و تلوزیون و ماهواره و .... آزاد) سطح رفاه اقتصادی ( 5 روز کار 2 روز تفریح) و مسایل امنیت روانی ( نداشتن دغدغه خرج بیمارستان و زیر میزی پزشکو .... ) به حداقل استانداردها میرسیم؟ (2423821) (alef-13)
 
ملت
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۲:۵۵:۱۱
قیمت خودرو در ایران غیر قابل قبول است چرا باید یه ماشین بدون هیچ امکانات و ایمنی رو با قیمت بالا بخریم مگه گناه کردیم! (2423827) (alef-13)
 
فرزاد
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۲:۵۵:۲۶
بنابه گفته مجلسی ها دولت و مجلس بر 40 درصد از بودجه کشور نظارتی ندارند که متعلق به شرکتهای بزرگ و هولدینگهاست که عموما از پرداخت مالیات و حقوق گمرک نیز معافند.
بدون در نظر گرفتن چنین حجم بزرگی از اقتصاد کشور هر گونه برنامه ریزی کلان اقتصادی آب در هاون کوبیدن است.
دولت چه فکری برای قانونمند شدن شرکتهای مورد نظر دارند؟ (2423829) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۲:۵۶:۳۲
يعني كل مشكلات اين كشور با استخدام نكردن ما چند جوان كه از بين 130 هزار نفر قبول شديم حل ميشود جناب روحاني؟
جمعي از معترضين آزمون شركت نفت (2423832) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۲:۵۶:۳۵
آیا فکر می کنید عملکرد شما با این روال منجر به انتخاب مجدد شما یا همفکران شما میشود؟ یعنی آیا فکر میکنید چند درصد مردم از شما و قولهایی که دادید راضی هستن اینکه تمام توانتان را میگذارید درست اما مردم میخواهند به تمام قولهایتان خصوصا انهایی که باعث رای آوری شد عمل کنید یا اینکه کنار بکشید (2423833) (alef-13)
 
رامین
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۳:۰۱:۳۶
دولت در برابر گروه تروریستی و خونخوار داعش چه برنامه ای دارد؟ (2423844) (alef-13)
 
استانداری خوزستان
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۳:۰۶:۰۵
چرا آزمون های استخدامی استانداریها را که قانونی برگزار شده بود را معلق کرده اند؟ ظرفیت استان خوزستان 3000 نفر بوده آیا برای استانی که 8 سال درگیر جنگ بود این موضوع خیلی بزرگی است؟!!!!!!!!! (2423850) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۳:۰۸:۰۷
سلام - اگر من با مستندات ثابت کنم که در شرکت ما رانت و پارتی بازی و فامیل سالاری و درآمد غیرمعمول زیادتر شده است و متاسفانه همه را از دولت ناامید کرده، ایشان عکس المل مثبتی خواهند داشت؟؟البته این شرکتی که میگم مونتاژ خودرو است و میگویند مدیرعاملش از آشنایان وزیر ثروتمندی است که در زمان سازندگی صدها شرکت برای خود و خانواده خود ساختند. (2423857) (alef-13)
 
رضوان
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۳:۱۰:۱۳
چندین سال است که طبق قوانین فرزندان شهید باید در ابتدای استخدام بصورت قطعی رسمی شوند ولی این قانون به هیچ عنوان عمل نمی شود و داد فرزندان شهید به گوش هیچکس نمی رسد میگویند دولت اجازه نمی دهد پس چرا در مجلس تصویب میکنید چرا فقط شعار می دهید پس کی عمل میکنید تا کی باید بخاطر تمام چیزهای که تصویب شدنش در مجلس رسانه ای میشود ولی در واقعیت چیز دیگری است تحقیر شویم. (2423861) (alef-13)
 
حامد
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۳:۱۰:۵۹
جناب روحانی
آیا با حقوق1/300/000 تومان و مستاجر بودن و داشتن دانشجو و تورم موجود فکر می کنید چکونه می توان زندگی را اداره کرد ؟
من یک کارمند لیسانس هستم که علیرغم داشتن 11 سال سابقه کار با بخشنامه دولت قبل تبدیل وضعیت به قراردادی شدم و همسرم هم خانه دار است تا ساعت 4 هم در اداره ام مشغول هستم و شغل دوم نمی توانم داشته باشم یک فرزند هم بیشتر ندارم
2- هر روز اخباری شنیده می شود که در فلان سازمان -اداره و ... اختلاس یا تخلفی صورت گرفته است -با اختلاس مدیران ، پرسنل زیر مجموعه چگونه می توانند سالم باشند ؟
3- آیا وزیر دادگستری در حد وظایف خود در خصوص قضات و دادگستری ها بررسی می کند و گزارش بدست شما می رسد ؟ (2423864) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۹:۲۲:۲۰
شما میگید یک فرزند دارید و همسرتان خانه دار است و 11 سال بیشتر سابقه کار هم ندارید
مشخص است با این اوصاف شما فرزند یا همسر دانشجو ندارید که در ابتدای بحث به ان اشاره کردید
در عدم توانایی اداره زندگی با 1300 برای یک نفر هم (در تهران) شکی نیست ولی اغراق نکنید که فکر نکنند همه مردم دارند اغراق میکنند و اوضاع گل و بلبل است بنده به شخصه در یکی از مناطق متوسط تهران 1300 فقط اجاره میدهم با 40 میلیون پول پیش در یک خانه 27 سال ساخت و همین میزان هم خرج خودم میشود و انتهای ماه صفر هستم (2424690) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۳:۱۱:۱۹
چرا آمارهای شما با جیب مردم و وضعیت زندگانی انها همخوانی ندارد؟ (2423866) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۳:۱۲:۳۷
هرروز بر خودم لعنت میفرستم که به آقای روحانی بخاطر رای دادم و حتی حدس نزده بودم که یک درصد هم امکانش هست رانت خواران کهنه کار کابینه و شرکتهای دولتی را دوباره را تسخیر بکنند!! (2423873) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۲۲:۰۶:۳۷
تو به روحانی رای ندادی الکی سیاه بازی نکن! (2425010) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۳:۱۹:۱۰
1-کشور ما خشک .کم اب است .دولت برای جبران کم ابی چه سیاستی دارد؟مثلا اب خواهد خرید یا از خزر یا عمان اب برداشت می کند یا در شیوه ابیاری تغییر خواهد داد 2- برای مساله رشوه چه سیاستی دارد؟ 3- کی قوانین دست وپاگیر مجوز ایجاد کار وصادرات حل می شود؟ 4- ایا ارزش پول ملی تقویت می شود تا حقوق بگیران توان خریدشان بالا رود؟5-خرید اشیاء لوکس وابزار گران قیمت که نمونه های ان موجود است کی ممنوع می شود مانند میکروسکوب الکترونیک؟6-کی بودجه های تحقیقاتی هدفمند وتحقیقات مولد ثروت خواهد شدو00000 (2423886) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۳:۲۲:۵۸
سلام جناب آقای رییس جمهور. چرا طرحی ارایه نمیکنید که شهرداران توسط مردم انتخاب گردند. چون در اینصورت دست شوراها از باندبازی و پارتی بازی قطع میگردد. امسال در شهر تبریز شهرداران تمامی مناقصه ها رو (بخصوص آسفالت)به شرکتهایی واگذار کردند که یا سفارش شده اعضا شورا بودند یا دوست ورفیق شهرداران مناطق بودند. آیا این هست عدالت نظام جمهوری اسلامی. که یک عده از شرکتها قراردادهای میلیاردی داشته باشند و عده ای نیز از سر بیکاری گرفتار و درگیر چکهای برگشتی. الله اکبر. (2423892) (alef-13)
 
ایثار
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۳:۲۴:۴۱
با وجود این همه جوان جویای کار چرا این همه بازنشسته حقوق بگیر مجدد دارند از بیت المال حقوق اضافه می گیرند.
سازماح بازرسی شورهی حل اختلاف و ادارات دولتی مملو از بازنشستگانی هستند که توانشان از جوانان تحصیل کرده بیشتر نیست (2423898) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۳:۲۷:۲۴
مشکلات این مملکت ساختاری و متاثر از تصمیمات و منافع بعضی از گروه ها می باشد که در حیطه اختیارات شما نیست . در ثانی چیدمان نفرات در سطوح های متوسط و پایینی مدیران غالبا حزبی بوده و این افراد نه سواد کاری و نه وجدان کاری و نه عرق ملی دارند بلکه فقط دنبال ظاهر سازی می باشند .آقای ریس جمهور خواهش من اینست که برای حل مشکلات میهن عزیزمان تا دیر نشده و اعتماد مردم خدشعه دار نشده با شفاف سازی عمل کنبد تا مردم مزه رای خود را آنچنان که می خواهد بچشند.و اکثریت فدای زیادی خواهی اقلیت نگردند (2423906) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۳:۳۰:۰۶
چه برنامه هایی برای افزایش امنیت فکری مردم دارید افزایش حقوق نه بلکه رفاه اجتماعی بدون افزایش حقوق آنگونه که من ایرانی از آِینده نگران نباشم. (2423915) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۳:۳۰:۱۲
آقای رئیس جمهور کی میتونیم یه ایران انسانی داشته باشیم؟ نمیدونم باورتون میشه یا نه اما برای راه افتادن حداقل کارهامون که البته همگی قانونی و به حق هستند باید مبالغ زیاده رشوه بدیم. خواهش میکنم فرهنگ انسانیت رو در مردم ما زنده کنید. هرروز که میگذره یه درجه از انسانیت دور میشیم. (2423916) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۳:۳۲:۰۲
تکلیف خودتون و مردم را با خودرو سازها چرا معلوم نمی کنید؟!!
تا کی باید پول هنگفت برای خرید فرغون داد؟! (2423919) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۳:۳۳:۲۱
به پایگاه خبری الف در باره خبر/ چه سوالی از رئیس جمهور دارید؟/ دوشنبه21/07/1393
---
جناب آقای رئیس جمهور محترم ج.ا.ا لطفا فقط به این چند سئوال حیاتی راست و حسینی و صریح و بدون حاشیه جواب دهید که چرا دولتهای دهم و یازدهم تصمیم سه برابر کردن قیمتهای همه ی کالاها و خدمات مورد نیاز مردم را یکشبه عملی کردند وتا کنون این رویه ی خطرناک را که امنیت جانی و مالی و حتی ناموسی اکثریت مردم را نشانه رفته است ادامه می دهند ودر مقابل بی پناهی و شکنندگی خطرناک وضعیت کلی مردم با این فزونی جنون آمیز قیمتها چه تدابیر بازدارنده ای را برای کمک به این مردم و تسکین دردهای بی درمان آنان پیش بینی و عملی کرده اند که فردا در محضر خداوند بتوانند با کمال اطمینان از بازخواست و مجازات او در امان باشند؟؟؟!!!
حرف حق تلخ است و شاید ناخواسته دشمن شاد کن نیز باشد ولی از گفتن صریح آن گریزی نیست و این تنها پاسخ صریح و بی لفافه و تسکین دهنده و اقدامهای خداپسندانه ی جدی شما رئیس جمهور محترم است که با یاری خداوند توانا می توانند شادی دشمن را به غصه ای همیشگی و مرگ بار تبدیل کنند و مردم خدا شناس شریف و وطن دوست ایران را شاد سازند. (2423924) (alef-13)
 
سعید
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۳:۳۳:۴۳
چرا دولت آمار دروغ می دهد؟ ( نمونه :آمار اشتغال زایی امسال -400000 شغل) مردم راست و دروغ را تشخیص می دهند. (2423925) (alef-13)
 
سعید
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۳:۳۶:۲۵
چرا حرف های شما در جهت صحبت های رهبری نیست؟ اعتماد مردم را از بین می برید. (2423929) (alef-13)
 
جمعي از معترضين آزمون شركت نفت
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۳:۳۷:۱۹
يعني كل مشكلات اين كشور با استخدام نكردن ما چند جوان كه از بين 130 هزار نفر قبول شديم حل ميشود جناب آقای روحاني رئیس جمهور عزیز؟ (2423934) (alef-13)
 
علی امیری از رامهرمز
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۳:۴۱:۵۸
آقای ریس جمهور : دولت چه برنامه ای برای کاهش جرم دارد؟برنامه شما برای کاهش اعتیاد چیست؟ (2423944) (alef-13)
 
حامد
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۳:۴۷:۳۹
سلام جناب رئیس جمهور
آیا از شرایط جوانان و بیکاری و مشکلات ازدواج خبر دارید... آیا اطلاع دارید که هر لحظه که می گذرد عرصه بر جوانان تنگتر می گردد، قوانین سربازی سال به سال سختگیرانه تر می شود و الله شاهد هست که جز تلف کردن وقت و سرمایه و سلامتی جوانان این مملکت سودی ندارد. آیا اطلاع دارید امروزه رمز موفقیت پول و پارتی شده و نه عاملی دیگر و انان که از این عوامل بی بهره اند امیدشان به که باشد...و ... امیدوارم شما برای انجام این اصلاحات قدم بردارید تا ما به نیز به آینده امیدوار شویم. (2423962) (alef-13)
 
داود
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۳:۴۹:۵۸
سلام اقای رئیس جمهور.
افرادی که از ثبت نام دریافت یارانه مرحله دوم جا مانده اند را ایا درفرصتی دیگر ثبت نام میکنید؟ واگر جواب مثبت است زمان آن چه وقت است؟
باتشکر. (2423967) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۳:۵۱:۵۰
چرا حقوق معلمان از کارکنان دیگه تا این حد پایین است؟ (2423974) (alef-13)
 
سجاد
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۴:۲۳:۰۰
چه کسی گفته حقوق معلمان از بقیه کمتره؟ مگه بقیه چقدر میگیرن؟خوبه که همیشه خدا هم تعطیلید (2424039) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۵:۱۱:۱۹
باسلام ، اکثر خانواده ها از پس دوبچه بر نمی ایند . برادر عزیز هرکسی مدعی هست معلمان تعطیلات زیادی دارند فقط یک روز فقط یک روز اگر توانستید یک ساعت بچه ها راکنترل کنی شاهکارکردید . تدریس نه ، انتقال اطلاعات نه ، یادگیری دانش اموز نه فقط یک ساعت چهل دانش اموز را کنترل کن ، سخت ترین مشاغل قطعا شغل معلمی است ، متاسفانه برخی از هموطنان فیلم زیاد می بینند فکر می کنند معلمی شغل راحتی است . فردی که بتواند یک کلاس را اداره نماید می تواند یک شهر را کنترل کند ، تمام معلمان حاضر هستند با شغل این دوست عزیز جابجایی صورت گیر د اولین نفر خودم دانشجوی دکترای روانشناسی تربیتی (2424163) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۲۱:۵۰:۴۷
چون معلمان شش ماه تعطیلند تازه باید حقوق شش ماه را را بگیرند یک دبیر هفته ای سه روز به مدرسه میره بقیه در تفریحه (2424991) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۳ ۱۱:۴۳:۵۸
چرا یه معلم ابتدایی فقطچهار روزاز هفته توی مدرسه است ,چرا ما والدین ,باید پول معلم خصوصی بدیم ,چرا وجدان کاری توی اموزش وپرورش این قدر پایین اومده (2427977) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۳:۵۲:۳۵
چرا میر حسین و کروبی و خانم رهنورد هنوز تو حصر هستند؟ (2423977) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۳:۵۴:۰۷
چرا وزیر نفت در اقدامی غیر قانونی حد نصاب آزمون استخدامی نفت را از 40 به 65 درصد افزایش داد که تعداد زیادی از نخبگان عمدا مردود شوند .و زمینه را برای خروج این نخبگان و مهاجرت آنها به قطر فراهم کرده .جوانان که قصد خدمت در وطن خود را دارن نه خدمت به کشور قطر که میادین و سرمایه مشترک با ما دارد.لطفا جناب آقای روحانی به زنگنه دستور دهید نتایج واقعی و قانونی را اعلام نماید. (2423983) (alef-13)
 
mehran goodarzi
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۳:۵۵:۵۵
سوال مهم من و خیلی های دیگراست...! البته اگر الف دست به سانسور نزند.
.............................
مهندس میرحسین موسوی و حجت السلام مهدی کروبی و بانوی گران قدر خانم زهرا رهنورد کی قرار است از حصر غیر قانونی خارج شوند. (2423987) (alef-13)
 
انتظاري
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۳:۵۹:۴۶
سلام ١- ساختمانهاي مسكوني را از ترهين بانكها ممنوع كنيد تا شركتهاي بانها از اين مورد استفاده نكنند و حباب قيمت مطمئن باشيد ميريزد٢-كاخانجات به شرط توليد وبرأي مدت سه سال در ترهين قرار گيرد با اين حركت توليد و اشتغال تكان خواهد خورد٣-ماشين هاي بالاي ٢٠٠٠ ccأزاد و بقيه ممنوع تا توليد داخلي واقعا دچار تحول شود وهر سه سال به شرط رشد كيفي و كمي خود رو ساز ان خودروهاي ديك با تعرفه منطقي مجددا توجه شود با اين عمل پولها بجاي مقابله با انچه كه خود ميتوانيم توليد كنيم به حمايت خودروهاي با كيفيت داخلي تا ٢٠٠٠cc ميايد و زمينه تحريك براي توليد چيزي شبيه پورشه و بنز در داخل ايجاد ميگردد متاسفانه و با پوزش خيلي از مسؤولين فهم اين مطالب را ندارند و از خلاقيت و تحريك واقعي بازار بيخبرند داستان واقعي پورشه بنز و توليد با كيفيت را مطالعه كنند تا حالا حرف خود شؤون را عمل كردند نتيجه خود رو ساز ان بعد از پنجاه سال چي شد؟ گوش شنوا در اين مملكت نيست نيست نيست!!!!!!! (2423998) (alef-13)
 
کوروش
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۴:۰۰:۱۷
اقای روحانی به فکر گردشگری و زیر ساخت های کشور باشید و تا چه حد برنامه در این زمینه دارید
به نظر شما کشوری ب این تاریخ و تمدن ایا لازم نیست وزارت میراث فرهنگی و گردشگری داشته باشه (2424001) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۴:۰۰:۴۴
درد نامه جوانان ایلامی خطاب به وزیر نفت و نمایندگان استان/ احقاق حق کنیدخبرشنبه, 19 مهر 1393 ساعت 04:41

ارسالی کاربران / روی سخنم با شما نمایندگان محترم استان ایلام می باشد که در دفاع از حق پایمال شده جوانان تحصیل کرده بومی ایلام که در آزمون استخدامی شرکت نفت که حتی سهمیه 50 درصدی جذب بومی ایلام مصوب شده توسط وزارت نفت اقدامی انجام نداده اید.و بی تفاوت نسبت به حال روز جوانانی نخبه ایی که بخاطر چند نمره روانشناسی از استخدام باز مانده اند و نیروی غیر بومی را جایگزین کرده اند

با سلام
ما از دیار ایلامیم ، از دیار مردمانی که خود عصاره های دردند و اسوه های پایداری و مقاومت روزهای رنج ایران ، مردمانی که در طول هشت سال جنگ تحمیلی خود را بر هیچ استانی تحمیل نکردند تا چرخ توسعه استان های برخوردار به چرخش در بیاید ، اکنون وظیفه دولتمردان ایران اسلامی است که برای پیشرفت و تعالی جوانان این دیار محروم شده گامی بردارند و اگر چنین کاری بکنند به خدا قسم برای همیشه در یاد و خاطر این مردم شریف خواهد ماند.
روی سخنم با شما وزیر محترم نفت جناب آقای  زنگنه می باشدکه خود از دیار استانهای محروم غرب کشور و کرد زبان هستید.
روی سخنم با شما نمایندگان محترم استان ایلام می باشد که در دفاع از حق پایمال شده جوانان تحصیل کرده بومی ایلام که در آزمون استخدامی شرکت نفت که حتی سهمیه 50 درصدی جذب بومی ایلام مصوب شده توسط وزارت نفت اقدامی انجام نداده اید.و بی تفاوت نسبت به حال روز جوانانی نخبه ایی که بخاطر چند نمره روانشناسی از استخدام باز مانده اند و نیروی غیر بومی را جایگزین کرده اند.در این شرایط سخت که نیاز به حمایت شما نمایندگان جهت احقاق حق جوانان بومی ایلام داریم همانگونه که در زمان انتخابات که بصورت رو در رو از مردم و این جوانان و نخبه گان علمی استان تقاضای کمک داشتید. حال این گوی و این میدان جهت احقاق حق  جوانان نخبه بومی ایلام که در آزمون استخدامی نفت بخاطر جابجایی غیر قانونی حد نصاب جذب نشده اند.
لطفا" از شما نمایندگان استان ایلام در مجلس شورای اسلامی ( آقایان شوهانی - احمدی - علیمحمدی ) تقاضا داریم در اقدام و نامه ایی هماهنگ به وزیر نفت این مشکل را برطرف سازید.
خداوند خدمتگزاران دلسوز را توفیق عنایت فرماید.
جمعی از جوانان بومی شرکت کننده در آزمون استخدامی  شرکت نفت (2424003) (alef-13)
 
علي
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۴:۰۴:۱۴
اقاي رئيس جمهور خداقوت خسته نباشيد
دولت قبلي زحمت زياد كشيد اما پروژه گاز رساني زاهدان به سرانجام نرسيد
روستاهاي كشور گاز رساني شده گاز شهر زاهدان به كجارسيد چرا؟ (2424010) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۸:۰۸:۱۲
با تشکر. دولت قبلی برای ملت ایران سراپا زحمت بودند و بس. (2424529) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۴:۰۶:۲۵
چرا همیشه وزیر بهداشت باید از میان پزشکان انتخاب شود انهم با
وجود اینکه تعداد انها نسبت به کل تیم درمان در حداقل ممکن است ایا فکر می کنید پزشکان قادر به درک مسایل سایر گروههای پزشکی هستند انهم با وجود درامدهای چندین صد ملیونی، از طرف دیگر این گروه به دلیل فعالیت در خارج سیستم درمانی ومطبهای خود با بسیاری از مسایل دست اول کادرهای پزشکی اشنا نیستند.
چرا برای امتحان هم که شده چرا وزیر غیر پزشک انتخاب نمی شود ایامنع قانونی در کار است یا دستهای پنهانی در کار است
خواهشمند است به طور صریح جواب عنایت فرمایند

جمعی از کارکنان وزارت بهداشت (2424014) (alef-13)
 
ابراهیم
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۴:۱۱:۰۸
اگر کسی راه حل هایی در مورد یک یا چند مشکل یا معضل اجتماعی اقتصادی محیط زیستی یا .... داشته باشد چگونه میتواند با شما یا وزرا یا معاونان شما رو در رو مطرح کند؟ (2424024) (alef-13)
 
فرهاد
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۴:۱۸:۵۲
اقای روحانی چرا با مهاجرین غیر قانونی که در ایران بصورت سیا کار میکنند و درآمد حاصله را به خارج میفرستند . در حالی که جوانان ایرانی بیکار و جامانده اززندگی وآینده هستند لطفا دستور بدهید مانع از ورود انان وخروج پول وهمینطور بیکاری جوانان باشند . ضمنا به دولت خسته نباشید میگم (2424033) (alef-13)
 
مجید
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۴:۲۵:۰۶
اقای ریس جمهور اموزش وپرورش دکتر فانی با این همه خدمت به فرهنگیان مخصوصا ترمیم حقوق این قشر مصیبت زده باند بازی خاله بازی روسای اموزش وپرورش واقعا تیر خلاص رو شلیک کرده تا دیر نشده فکری کنید با این روند کاری دکتر فانی بخوان فاتحه الصلوات دکتر نجفی ارزوست (2424043) (alef-13)
 
مجید
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۴:۲۵:۲۵
سلام من یک لیسانسه بیکاربی پول که هستم که هرچی دنبال کارگشتم به دربسته خوردم .
الان می خواهم وام ازدواج بگیرم واسه عروسی شرمنده ان دختری هستم که همه امید ش به منه ولی شرایط وام ازدواج خیلی سخته ....
میگن ضامن کارمند بانک تجارت بیاراخه واسه 3 میلیون ازکجا ضامن بیارم؟ (2424045) (alef-13)
 
ر.م
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۵:۱۸:۳۲
آدم بيكار و ازدواج؟ معلومه كا بايد شرايطش برا هميچين ادم سخت باشه! يا قناعت كنيد يا كار پيدا كنيد (2424172) (alef-13)
 
حمید
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۴:۲۶:۱۱
چرا دولت تدبیر وامید بنا بر قولهایی که داده بود نسبت به حقوق و دستمزد کارگران عملا هیچ کاری انجام نداد آقای رییس جمهور قرار شد نرخ تورم را با حقوق کارگران یکسان کند اما کجاست ؟ ما الان داریم در ماه 620000 تومان می گیریم در حالی که به خدا از این مبلغ 7/. مالیات هم کسر می شود با اجاره خانه و یک اولاد با ششصت تومان چطوری میشه زندگی کرد ؟ همه می دانند که کارفرما هم هیچ گونه مزایای دیگه را مثل ادارات دولتی حاضر نیست بده و فقط هشتاد هزار بن کارگری داربم که در ماه یک کیسه برنج هندی باهاش میشه خرید؟ لطفا سوال را به سمت جواب هدایت کنید که درخواست اکثر قشر کارگران است. (2424048) (alef-13)
 
محسن
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۴:۳۴:۴۹
جناب اقای ریس جمهور سلام خسته نباشید می دانم که کشوری را بدتراز 8سال جنگ تحویل گرفته اید .و عدهای که منافعشان به ختر افتاده دل واپس می شوند و من لازم میدانم که برای مردم توضح دهید که کشور چه وضعیتی داشته .به گوید که هیج یک از افراد اروپای حاضر نبودن به ایران بیاین ولی حالا از نخست وزیر فرانسه گرفته تا تمام مسئولان اروپای روز شماری می کنند که به ایران بیایند انشالله که در ادامه خدمتتان موفق باشید (2424066) (alef-13)
 
ر.م
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۵:۲۹:۵۵
البته مهماني آمدن دشمن مايه افتخار نيست (2424196) (alef-3)
 
دانش اموز
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۴:۳۷:۳۳
سلام اقاي رييس جمهور محترم من ميخواستم بپرسم که کي ميخواهيد يک تحول در تاليف کتاب ها و در کل نظام اموزش و پروش تحول ايجاد کنيد و چه تدبير ي در اين باره داريد ? (2424071) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۴:۳۸:۳۰
خدا روشکر میکنم که به شما رای ندادم
چرا شما امارهای قبلی ر انکار میکردید و انتظار دارید امارها عجیب شمارا باور کنیم؟؟
ضمنا خزانه خالی است یا پره؟ (2424076) (alef-13)
 
احمد
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۴:۴۲:۲۵
چرا از وزير قانون گريز علومت اينقدر دفاع كردي؟ چرا اين آقايي كه يكشبه دانشگاه آزاد رو پر از دانشجوي ارشد و دكتري كرد ( كاملا غير قانوني) را جلوي مردم رسوا نكردي؟ شما هم مثل اون قبلي حزبي و سياسي عمل كردي و مملكت و دانشگاه رو به نابودي كامل كشاندي! خدا از سوداگران مدرك نگذرد. (2424086) (alef-13)
 
عباس
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۴:۴۲:۳۸
سلام چرا در ایران سازمان نظارت وبازرسی اینقدر ضعیف عمل می کند ایا در دوره قبل که این همه امار از چپاول بیت المال وجوددارد این سازمان چه می کرده؟ (2424090) (alef-13)
 
دنا
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۴:۴۶:۱۵
چرا شما در جهت آکاهی بخشی به جامعه قدم بر نمیدارید؟جامعه باید قدرتمند بشه.حکومت و دولت باید کوچیک باشه.نه مثل الان که همه چیز دولتیه.چه اقداماتی در جهت افزایش خودآگاهی مردم میخواهید بردارید؟ (2424102) (alef-13)
 
ر.م
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۵:۴۰:۵۸
اگر دولت قدم بردارد كه ديگر خود آگاهي نيست، دولت آگاهي است. دولت ها هم اين قدر به مردم ديكه كرده اند كه ديگر اين روش ها جواب نمي دهد (2424217) (alef-13)
 
دنا
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۲۳:۵۳:۲۵
منظور از خودآگاهی جامعه این است که به مردم یاد بدهیم میدانند و میدانند که میدانند (2425182) (alef-10)
 
عبدالرضا
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۴:۴۶:۵۸
سلام جناب رييس جمهوري
بنده از دريافت يارانه با اطمينان و افتخار انصراف داده ام اما اكنون پس از ماهها كه هنوز مستحقان واقعي يارانه مشخص نشده اند مايه دلخوري و سلب اعتماد عمومي است.
اين پول را بايست سريعا محاسبه و به چرخه توليد و حمايت از صنعت منتقل كرد (2424103) (alef-13)
 
كريم
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۴:۴۷:۴۸
شما بايد جواب اين سوال رو بدهيد كه چگونه آقاي فرجي دانا مجوز ٣٢ رشته محل مهندسي برق قدرت(بايد به ازاي هر رشته محل دو دانشيار برق معرفي ميكردند!!!!) رو به آزاد داد؟ شما بگوييد در اين كشور ميرزاده و غريبي وزير علومند يا فرجي دانا؟ شما بايد جواب دانشگاهيان را بدهيد كه شما رييس جمهوري يا اكبر هاشمي؟ شما بايد بگي كه : من هم همون احمدي هستم با اين تفاوت كه حقوقدانم!!!! (2424105) (alef-13)
 
hamed
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۴:۵۲:۵۰
اقای روحانی چرا یه فکری به حال سربازهای متاهل نمیکنید ؟! من متاهل چه جوری باید برم 2 سال سربازی و با حقوق ماهیانه 75 هزار تومن خرج زن و زندگی رو بدم ؟! درامد گداهای سر چهار راهها ماهیانه 1 میلیون به بالاست چه جوری باید بریم 2 سال عمرومون رو تو پادگان و بدبختی بگذرونیم با ماهی 75 هزار تومن ؟! اصلا چرا کسی که متاهل هست باید سربازی بره ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (2424119) (alef-13)
 
جمعی از معلمان شهر تهران
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۴:۵۴:۵۴
باسلام خدمت رییس جمهور ، ایشان بفرمایند ما معلمان با تحصیلات دکترا چه گناهی کردیم که به اندازه پایین ترین مشاغل سایر وزارتخانه حقوق دریافت نمی کنیم ، دولت شفاف اعلام نماید اموزش وپرورش برای ما ومعلمان مجانی کارکنند یا اینکه معلمان با شیوه دیگری در اموزش وپرورش درامد داشته باشند متاسفانه دولت معلمان را به سمت خاصی هل می دهد امیدوارم با منظور وهدف نباشد ، دولت محترم معلمان با تحصیلات دکترا وفوق لیسانس و....نمی توانند حداقل شرایط زندگی را برای خانواده خود مهیا کنند . واین انصاف نیست (2424127) (alef-13)
 
م-ق
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۴:۵۷:۲۵
سلام چرا هیچ کنترلی روی ارزاق عمومی مردم نیست به طور مثال در دو هفته گذشته بر روی شیر پاک 200 تومان در دو مر حله اضافه شده ما اکنون سنگک را باکمی خشخاش 1000تومان میخریم و... مگر حقوق باز نشسته ها چقدر اضافه شده که جبران گرانی ها شود (2424132) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۴:۵۷:۵۴
برای جلوگیری از رانت خواری واختلاص که در ادارات وجود دارد بویژه کسانیکه منتسب شما هستندچه اقدامی کردید وخواهید کرد (2424134) (alef-13)
 
مهدی
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۵:۰۸:۳۵
عزیزم همه مردم آگاهند نیاز به آگاهی ندارد این همه حقوق که به ما نیروهای شرکتی میدن نمیدانیم پولهامون را در کدوم بانک بزاریم اصلا"خود دولت باید بگه پول هایتان را در کدوم بانک بزارید .
آخه کی میتونه به حقوق چندر قاض با اینهمه تورم زندگی کنه .نمیدانیم این مرکز آمار تورم چه جوری حساب میکنه مگه در کشور تو را خدا خودتان بگید چی ارزون شده؟ (2424160) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۵:۱۰:۲۸
در دوره آقاي هاشمي با اين استدلال كه جمعيت دانش آموزي زياد است به گسترش مدارس غيرانتفاعي پرداخته شد . مدارسي كه اكنون با هزينه هاي گزاف ، مردم را گرفتار ناعدالتي در عرصه آموزش كرده است . با توجه به تغيير سياست جمعيتي در كشور و كاهش شديد جمعيت دانش آموزان ، چرا شما همچنان بر سياست خصوصي سازي مدارس تاكيد مي كنيد ؟؟؟آيا مي دانيد دغدغه آموزش يكي از اصلي ترين مشكلات طبقه اي در جامعه براي توجيه عدم فرزند داشتن است ؟؟؟ چرا بر طبل خصوصي سازي مدارس مي كوبيد ؟؟؟ (2424161) (alef-13)
 
هموطن مالباخته
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۵:۱۹:۲۵
در پرونده فساد مالی نگین غرب بعد از ۱۴ سال هنوز به حقمان نرسیده ایم و شعبه ۳۶ تجدید نظر دادگاه انقلاب پرونده را به کندی هدایت میکند.
چه کسی باید از مالباختگان دفاع کند؟
آیا بعد از ۱۴ سال؛ وظیفه دولت دخالت در این پرونده ملی نیست؟ (2424176) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۵:۱۹:۴۷
آيا هاشمي به نماز جمعه برمي گردد؟ (2424177) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۵:۲۱:۴۳
با این توافق نامه ژنو و کلاه گشاد روی سرمان چه می خواهید بکنید؟
با قرارداد کرسنت و مقصر شناخته شدن ما در جامعه بین المللی چه می خواهید بکنید؟
آیا مافیای نفت و بنزین را که تابلواند و به وزارت راه دارند را مجازات می کنید؟
عزت و غرور ملی با ارزش تر است یا رابطه با آمریکا و انگلیس که این هر دو هیچ گاه با هم جمع نخواهند شد.؟ (2424181) (alef-13)
 
ناشناس
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۵:۲۲:۴۷
با سلام 1. برای اشتغال جوانان چه برنامه های در دستور کار واجرای ان داریدو برای این مشکل طرحی جامع با کمک متخصصین وبا کمک دانشجویان نخبه طرح ریزی وان را به شکل لایحه داورید وباکمک مجلس ونمایندگان ان را اجرا نمایید2. برای مشکل مسکن وازدواج جوانان چه برنامه های در دستور کار است وبرای برطرف ان چه باید کرد 3. برای مسایل محیط زیست و برای مشکلات جنگل هاو مراتع چه برنامه های دارید 4. برای احیای گردشگری وزیر ساخت های ان چه برنامه های دارید و طرحی جامع به مجلس بدهید تا با کمک انان جلب گردشگر داخلی وعلی الخصوص خارجی که با ان بتوان به خزانه مملکت پر گردد5. با به تاخیر انداختن برنامه های سد سازی واحیای کامل رودخانه ها ودریاچه بتوان دوباره سر زندگی را در مراتع وبادیدن حیوانات حیات وحش ان را باز سازی واز این طریق دولت بتواند کسری بودجه خود را تذامین کند 6. با تاخیر انداختن برنامه سدها به همیاری سپاه ونیروی انتظامی وارتش بتوان جلوی قاچاقچیان مواد مخدر واسلحه وغیرو پرداخت وبا کمک مجلس بودجه خاصی را دراین زمینه با طرحی ویژه بتوان جلوی اشرار وقاچاقچیان و منافقان ایستاد 7.علی الخصوص برنامه توافق جامع هسته ای که به نفع این مملکت باشد هر چه سریع تر بتوان ان را انجام داد اما باید بامشورت شخص اول مملکت اقای اما خامنه ای ولی امر مسلمین جهان باشد 8. مشکلات دارو های خاص وگران را اگر میشود با کمک مجلس طراحی کنید وان را تصویب نمایید ودر اولین رصت اجرایی کنیذ یعنی اولین جلسه دولت تایید وان را به مردم از طریق تلویزیون اعلام کنید ومشکلات دارو رابرطرف کنید 9.برای جوانان مسکن را یادتان باشد که در این زمانه اطلی ترین بعد از شغل می باشد 10. با کمک مجلس بیمه هارا مکلف به اجرا قوانین کنید 11. برای کمبود بیمارستان ها طرحی جامع بریزید وباکمک مجلس ان بودجه راتصویب واجرا کنید 12.بعد از توافق جامع هسته به یاد قول های که در روزهای قبل وبعد از انتخابات ریاست جمهوری است باشید وما با صبر وحوصله به یاری شما می اییم 13. مسایل فرهنگی جامع رابرطرف کنید با کمک مجلس وتصویب لایحه 14. در تقویت نیروهای مسلح وغیرو باشید 150یکیاز مشکلات فعلی جهان و منطقه گروه تروریستی داعش است که با گرفتن پرچم اسلام دارد درتمام منطقه وجهان خونریزی می کند پس سریعتر با کمک نیروهای مسلح وبا تاییدیه امام خامنه ی وارد عمل شوید وانان را محو کنید 16. با کشور های جهان رابطه بر قرار کنید واین ایران هراسی واسلام هراسی را با شکستن این اینه ما را در منطقه وجهان در صدر قرار دهید 17 . با سران کشورهای جهان ارتباط برقرار کنید وازاین طریق بتوانیم رشد جامعه باشید در تمامی مسایل 18. اولین ریسس جمهوری باشید که با تمامی انان ارتباط برقرار کنید واین نظام را به شکل واقعی به انان نشان دهید با تشکر یک اریایی (2424184) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۹:۱۶:۲۶
این سواله؟ (2424663) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۵:۲۹:۵۶
سلام چرا دولت میخواهد حقوق بازنشستگان را کم کند این قشر از ضعیفترین قشر جامعه محصوب میشوند و همیشه برای نان وسط برج به بعدشان مانده اند به نظر من باید این قشر آسیب پذیر را تحت حمایت بیشتری قرارداد تا اینکه حقوقشان را کم کنیم .!!!!!!؟؟؟؟ (2424197) (alef-3)
 
Ali
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۵:۳۱:۱۴
چرا در خصوص یارانه شفاف سازی نمی کنید برنامه دولت در خصوص یارانه چه است؟؟؟؟؟؟/ (2424200) (alef-13)
 
سید رضا
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۵:۳۵:۴۵
آقای رئیس جمهور کسانی هستند که بعلت مشکلات شبکه اینترنت و در ساعات پایانی مهلت ثبت نام برای یارانه و بسته بودن بانک ها موفق به ثبت نام برای یارانه خود نشدند وگرنه خواهان یارانه و نسبت به خیلی از دریافت کنندگان فعلی مقدم ترند ولی در سایت مربوطه جائی برای آنان در نظر گرفته نشده . آقای رئیس جمهور اینگونه افراد چگونه میتوانند برای دریافت اقدام کنند؟. (2424209) (alef-13)
 
سوسن دارابی
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۵:۴۵:۰۴
سلام
اگر عرضه دارید به سخنان و قولهای داده شده در مورد مدیریت مدارس و معاونت های مدارس که موروثی نباشند و حداقل دو سالی یک بار عوض شوند تا توانایی های دیگران هم سنجیده شوند و به انتخاب معلمان باشد نه طایفه ای و نه براساس رابطه دوستی (2424221) (alef-13)
 
حسین
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۵:۵۴:۴۶
مگه قراره رییس جمهور به سوالات مردم پاسخ بده فکر نمی کنم چرا که ایشان صحبتی میخاد بکنه خودشه آماده کرده که چه سخنانی مطرح کنه مثل چهار جلسه قبل یک سری امار ارقام ومتهم کردن دولتهای قبل از نظر من ملت عزیز ایران دلشون خوش نکنن که رییس جمهور به سوالشون جواب میده من یک تولید کننده ورشکسته هستم از موقع شروع به کار دولت یازدهم همیشه وعده وعید بوده در عمل چیزی ندیدیم به ان روز که به وعدهاشان عمل کنند زنده ایم به امید ان روز بدرود خدا یارتان (2424236) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۲۱:۵۴:۲۵
این آقا با کمک وارد کنندها داره تلاش میکنه شرکتهای ورشکسته اورپایی رو نجات بده کاش کاری به کار من شما نداشت از ما تولید کننده های داخلی مالیات میگیره یارانه واردات میکنه (2424996) (alef-13)
 
سیدمهدی
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۶:۰۴:۲۱
چرا سایت انتخاب از حامیان پروپاقرص شما به خاطر یه انتقاد از معاون اقای نوبخت فیلتر شد وهنوز هم رفع فیلتر نشده ازادی بیان فقط برای موقعی خوبه که انتخاباته؟ (2424247) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۶:۱۰:۲۴
با سلام - من براي چندمين بار اين سوال را مطرح ميكنم هر چند ميدونم بازم جوابي نمي گيرم ولي چون سوال خيلي هاست من هم مينويسم- بنده يك فرهنگي بازنشسته هستم كه با مدرك فوق ديپلم ماهيانه حدود مبلغ يك ميليون تومان حقوق بازنشستگي ميگيرم - 2 فرزند دانشجو دارم - بعلت عدم داشتن سرمايه اوليه و همچنين بيماريهاي قلبي و ريوي شديد توانايي كارگري را ند ارم ميخواستم بدونم جناب رئيس جمهور محترم و دولت محترمشون براي افزايش حقوق سال 94 فكري اساسي كرده اند يا بازهم همون 20 درصد سالهاي قبلي است كه در اينصورت بايستي ما هم حالا حالا ها شرمنده زن و فرزندانمان گرديم - ممنون (2424258) (alef-13)
 
ناشناس
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۶:۲۰:۲۹
اقای رییس جمهورایا میدانیدوزیراموزش وپرورش به مدیران کل استانها اجازه داده تا مدارس دولتی رابه دوستان وبستگانشان به عنوان مؤسس بدهندواموزش وپرورش به انها700و800میلیون پول هم میدهدوتازها این مدیران کادرمدرسه راازمیان همسران ودختران وفامیل همین افرادانتخاب میکنند بیچاره دانش اموزانی که زیردست این اقازادههابایدتعلیم ببینند بطورمثال دانشجوی رشته شهرسازی دانشگاه ازادشده معلم کلاس اول ابتدایی چون مادرش موسس یکی ازهمین مدارس دولتی شده درواقع سفره ای پهن شده پول ازخزانه دولت یک بخوربخور حسابی اینباردراموزش وپرورش (2424275) (alef-13)
 
محمود تجملیان
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۶:۲۳:۱۵
سلام
چرا در مورد اصلاح وضعیت پرداخت یارانه و حذف پر درآمدها جرات انجام کار ندارید (2424280) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۶:۲۷:۰۲
مردم از دروغ مسئولان بتنگ آمده اند اصلا گمان نمیکردیم که شما هم به این روش نا پسند ادامه دهید اما افسوس که هرچه زمان میگذرد بیش از پیش متوسل به گفتاری میشوید که از حقیت بدور است . نمونه فراوان است عملا
در مصاحبه ها و سخنرانی ها تکرار میشود . (2424290) (alef-13)
 
فرزاد
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۶:۲۸:۱۷
سوالم اینه: چرا این قدر دروغ میگین؟ (2424295) (alef-13)
 
خواهر پسرشجاع
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۸:۳۶:۵۸
والله خوب جرات کردی سوالت رو مطرح کنی امیدوارم جوابشم بگیری. (2424580) (alef-10)
 
امیر
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۶:۵۳:۱۰
سربازی و مشکلات مدت طولانی خدمت برای جوانان و بحث مدت خدمت برای تحصیلکرده ها مهم ترین مشکل جوانان است زمان انتخاباتم بیشترین تقاضا از ایشون حل مشکلات خدمت بود و بیشترین لایک را در سایت ایشون داشت اما هیچ کاری انجام نشده است؟ چرا؟ (2424333) (alef-13)
 
ساسان
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۶:۵۸:۰۶
عت تاخیر در اعلام نتایج آزمون استخدامی دانشگاه علمی کاربردی در اردیبهشت 92؟ (2424350) (alef-13)
 
مردم
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۷:۰۰:۲۶
تا کی گرانی و تورم! (2424361) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۷:۰۵:۰۱
سلام سوال من در موردناهماهنگی پرداختها به کارمندان دولت است در پایان سال 92افزایش حقوق بسیاری از کارمندان (قوه قضاییه ثبت اسناد و....)بالاتر از 90درصد بود اما حقوق معلمان با احتساب افزایش باز نشستگی وسهم بیمه تا18درصد نرسید اضافه کار چند ماه راهم دریافت نکرده ایم (سال قبل)هماهنگی پرداخت با این عدالت پرداختی برای ما قابل فهم نیست به داد آموزش وپرورش برسیدامیدوارم این سوال پرسیدن سر کاری نباشد (2424380) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۷:۰۶:۱۳
سلام
جناب آقای رئیس جمهور ضمن خسته نباشید به شما و اعضای کابینه
به نظر من کسانی که رئیس جمهور میشوند 2 بار روزحسابرسی ((قیامت)) دارند یکی بعداز ریاست جمهوریست یکی هم قیامت الهی
آیا شما روز بعد از ریاست جمهوریتون پیش وجدانتون جوابی قانع کننده دارید بدهید
که به عهد خود وفادارماندید یا ....
برای یکسال بیکاری و فشار خانوادگی و از بین رفتن حرمت ها بخاطر فشارمعاش در خانواده جوابی دارید ؟ (2424382) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۷:۰۷:۵۱
باسلام 1-چرا دولت با اين همه درامد به سربازان كه دراول راه زندگي هستند وهيچ چيزي ازخودشان ندارند حقوق نمي دهدخيلي براي من سئوال است حتي انها رابيمه هم نميكند.2-فكري براي ازدواج جوانان بكنيد الخصوص دختران مجرد سن بالا. (2424387) (alef-13)
 
يه مادر
۱۳۹۳-۰۷-۲۲ ۰۳:۱۴:۲۲
بخش تبعيض آميز قضيه اينجاست كه يك خانواده بر فرض سه پسر داره كه همه بايد به خدمت بي جيره و مواجب سربازي بروند وخانواده اي كه فرزندانش دختر هستند هيچ نقشي در امنيت ملي و...نداره. حداقل يه حقوقي براي سربازان در نظر بگيريد اينقدر دلمون نسوزه كه چرا پسر بدنيا آورديم.
الف جان اين نظر هيچ توهيني درش نيست. لطفا درج كنيد. (2425348) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۷:۰۹:۱۱
آقای رئس جمهور ریس دولت قبل خود را راستکو و ریس دولت قبل را دروغکو می نامید شما دولت خود را راستکو و ریس دولت قبل را دروغ کو می نامید حتما ریس دولت آینده هم شما را ریس دولت دروغ کو و خودش را راستکو می نامد تا کی این وضع ادادمه دارد شما با کلید خود نمی خواهید این درها را قفل کنید (2424392) (alef-13)
 
امین
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۷:۱۲:۲۷
باسلام و احترام
قانون کف درصد جانبازی جانبازان اعصاب و روان و شیمیایی که قرار بود حداقل 25% درصد تعیین شود کی اجرایی می شود؟زیرا تعیین درصد واقعی برای این جانبازان بسیار مشکل است.و این حداقل کاری است که می توان برای این جانبازان انجام داد.
باتشکر (2424401) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۷:۲۱:۰۴
به داد جوانهای بدبخت و خاک بر سر باشید دیروز شنیدم داعش به نیروهاش حقوق میده والله اگه بیکار بمونم میرم میرم تو داعش (2424427) (alef-13)
 
یوسف
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۸:۴۶:۱۴
ایقد نازک نارنجی نباش جوان ، آستیناتو بزن بالا کار پیدا کن منتظر دولت نشستی که چی؟ من خودم 33سالمه با مدرک کارشناسی (از نظر شغل دولتی بیکار) متاهل و دارای فرزند خدا رو شکر می گذره. به راه بادیه رفتن به ز نشستن خالی (2424595) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۸:۴۸:۱۵
رفتن به داعش بيكاري نميخواهد، انگيزه هاي ديگر مي خواهد.... متاسفم واسه اين نظر (2424602) (alef-3)
 
یوسف
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۸:۵۲:۴۲
به نظر من با این اوضاع و احوال و اینهمه تخریب و تهمت و حرف و سخنرانی همه می تونن رییس جمهور باشن، چه فرقی داره که علی اکبر و محمد و محمود و حسن رییس جمهور باشن یا سایر اقشار جامعه اعم از بازاری و سرباز و بیکار و کارمند و دوره گرد و بهروز وثوقی! تا کی راکد باشیم و همش منتظر آینده بهتر؟؟؟؟ پس این آینده بهتر و روزهای خوش کی میرسن؟؟؟؟ پاینده باشی ایران جاوید باشی ایران (2424612) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۷:۲۷:۱۸
چرا رانت بازی در ملاء عام؟ (2424447) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۷:۲۷:۴۴
سربازان با سن بالاي ٣٠ و متأهل را معاف كنيد (2424448) (alef-13)
 
کارمند دولت
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۷:۳۷:۰۶
سئوال من این است:

1- آیا خودتان به آمارهایی که اعلام می کنید اعتقاد دارید؟
2- چه کار مثبتی انجام دادید که فکر می کنید اسم این دولت را باید دولت راستگویان گذاشت؟
3- به بیان فقط حرفای قشنگ (بدون عمل ) تا کی می خواهید ادامه دهید؟
4- آیا حضور این همه بازنشسته در سازمانها اهمیت دارد ؟ چرا از نظر دولت شما جوانها تحصیل کرده نمی توانند کار کنند ؟
5- چرا با دعوت بکار از این همه بازنشسته ، هزینه های گزاف به مردم تحمیل می کنید؟
6- چرا اسم دولت را دولت تدبییر و امید گذاشتید؟ ایا این اسم هم مانند بقیه موارد نمادین است؟
و ..................................... (2424471) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۸:۵۲:۲۱
احسن، رهبري نيز در ديدار با هيات دولت فرمودند در دادن آمارها سعي كنيد طوري بيان نكنيد كه ديگران فكر كنند قلو مي كنيد اما متاسفانه از قلو هم گذشته مثل آمار خروج كشور از ركود و يا ايجاد اشتغال چهارصد هزار نفر توسط اقاي نوبخت در يكسال گذشته.... متاسفانه بعد طوري شده (2424610) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۷:۴۱:۴۶
تا کی قراره مذاکرات هسته ای ادامه داشته باشه؟ (2424481) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۷:۴۱:۵۶
نظر شما در مورد برخورد تلویزیون با شما و برنامه هایتان چیست؟ به نظر می رسد تلویزیون خصوصا در برنامه خبری بیست و سی سعی می کند به بهانه های مختلف دولت را تضعیف نماید خصوصا در مورد مذاکرات که تمامی اظهار نظرهای مسئولین آمریکایی و اسرائیلی را در مورد برنامه هسته ای پخش می کند تا از این طریق روند مذاکرات را به نفع طرف غربی اسرائیلی نشان دهد (2424483) (alef-13)
 
ناشناس
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۷:۴۸:۵۹
یک سئوال رئیس جمهور دارم

- چرا برخی وزرای شما کسانی را به سمت روسای سازمانها انتخاب نمود که 8 سال پیش هم همین سمت را داشتند و آلان فقط به قصد برخورد و انتقام کارهایی که قبلا انجام ندادند به سازمان قبلی شان برگشتند و با کارکنان برخورد می کنند ؟ (2424498) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۷:۵۷:۱۶
الف جان - چه عملکردی!!!!!!!!!! (2424518) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۸:۱۴:۳۵
من از سیستم شما یک چیز فهمیدم و اونم اینه که یکی به نعل یکی به میخ می زنید، و حرف شما بیشتر از عملتان است آیا حرف منو قبول داریند؟ البته من هنوزم امید دارم اما داره کمرنگ میشه (2424539) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۸:۲۸:۲۷
ما که به شما رای دادیم داریم احساس می کنیم شما هم دارید حیله گری می کنید ظاهر چیزی می گویید عمل چیز دیگر. درست نبود مجریان تعدیل و بازنشسته سکاندار بشوند. پرتقال امروز در حوالی انقلاب دیدم زده بود کیلویی ده هزار تومان جا خوردم ما هیچ موقع این قیمت تو عمرمون ندیده بودیم اگر فردی دیده بگوید. مردم چیز دیگر می خواستند نه سیاست بازی و سر مردم شیره مالیدن. مردم خوب می دونند دارید چکار می کنید (2424562) (alef-10)
 
دخترک کبریت فروش
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۸:۳۱:۵۱
سلام آقای روحانی انشاالله که هم خوبی هم خوش راستش میخواستم بپرسم اونجایی که تورم اومده پایین وقیمت هاش هم پایین کجاست؟ آخه چند باری خودم توی اخبارسراسری از شما شنیدم که تورم رو به صورت چشمگیری پایین آوردین اینو مطمئن باشین که کمر مردم از داغ عزیز نه از دست گرونی خداییش خم شده اگه ایطوری پیش بره مطمئن باشید جمعیت کشور به طور وحشتناکی کمتر هم میشه. (2424567) (alef-10)
 
محمد حيدري
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۸:۴۵:۱۸
آقاي رئيس جمهور ، چرا به فعاليتهاي عمراني و توسعه اي كشور توجه نمي كنيد؟ چرا هنوز در كشور ما يك فرودگاه بين المللي مناسب ، پاركينگ طبقاتي مناسب و ..... نداريم؟ چرا به صنعت حمل و نقل ريلي توجه نمي شود؟ آيا نميتوان به جاي توجه به صنعت هوايي با مشكلات فراوان آن صنعت ريلي را در كشور توسعه داد؟ ايا نميشود به جاي ساخت دو فرودگاه در مسافت كمتر از ٧٠ كيلومتر بايك قطار مسير قم را به فرودگاه و تهران وصل كرد و از اسراف كردن و هدر دادن منابع جلوگيري كرد؟ ميشود اما همه اي اينها يك توجه و مديريت غير سياسي و دلسوزانه مي خواهد........ (2424593) (alef-13)
 
محمود اربابی
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۸:۵۵:۲۶
جناب اقای روحانی . میدانید مردم برای بی عدالتی در سال ۵۷انقلاب کردند .همانطور که میدانید در این چند شالی که از لنقلاب گذشته کاری برای این بی عدالتیها نشده ، شما در یرنامه خای انتخاباتی چندین نوبت خیلی در این مورد صحبت کردید ، ولی تا کنون کاری در این خصوص انجام نشده . چکار میخواهید انجام دهید (2424616) (alef-13)
 
داود
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۹:۱۲:۴۶
بسیاری از کسب و کارها در اثر فشار مالیاتی از بین رفته و در حال از بین رفتن است نمی خواهید فکری بکنید ؟ (2424649) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۹:۱۵:۰۷
چه پاسخی برای نامه مستدل و مستند آقای مطهری دارند؟ اصلا آیا دلایل و مستندات ارائه شده توسط آقای مطهری را قبول دارند یا خیر؟ اگر قبول دارند چرا و اگر قبول ندارند به کدامین دلایل؟ خودشان با ذکر مصادیق بفرمایند به کدامیک از وعده های انتخاباتی عمل کرده اند اگر مستنداتی دارند ارائه فرمایند (2424657) (alef-13)
 
هادی نیکنام
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۹:۴۰:۴۶
نرخ خرید گندم بسیار پایین است با سیاست دولت جدید کشاورزی تعطیل (2424729) (alef-13)
 
سید محسن میرابراهیمی
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۹:۴۳:۰۴
آقای روحانی اگر نتوانید به وعده های خود عمل کنید آیا دور دوم ریاست جمهوری شرکت خواهید کرد لطفا صادقانه جواب دهید؟ (2424737) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۹:۴۳:۴۰
،،،جناب آقای روحانی
چرا درخصوص یارانه ها اقشار پردرآمد شفاف سازی نمی کنی زیرا تر و خشک با هم می سوزند. (2424739) (alef-13)
 
سرپرست
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۹:۵۶:۰۷
سرپرست خانواده ای ۷ نفره هستم که فقط یکی از فرزندانم پسر است و چون ۶۰ و اندی سال دارم پسرم معاف میشد و قرار بود بعد از فاغ التحصیلی کمک حالم باشد و ازدواج کند.
آقایان محترم بی درد در نظام وظیفه قانون ۶۰ ساله ها را با ۷۰ سال عوض کردند و زندگی ما را به هم ریختند.
شبانه قانون میگذارند و قانون لغو میکنند.میدانند سلیقه های احساسی ایشان چه لطمه ای به زندگی ما میزند؟
آیا آقای دکتر روحانی میتوانند جلوی این رفتار را بگیرند؟ (2424771) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۲۰:۰۹:۰۳
با سلام و احترام
از خدمت رئیس جمهور بپرسید آقای نعمت زاده چه رویکرد مثبتی نسبت به وزرات خانه صنعت و معدن داشته؟
ثانیاً سازمان توسعه و نوسازی معدن و صنایع معدنی(ایمیدرو) از 330 پرسنل مشغول به کار در آنجا چند نفر در رشته تخصصی مرتبط می باشند؟
رئیس ایمیدرو بر چه معیاری انتخاب می شود؟ (2424804) (alef-13)
 
عزت
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۲۰:۴۵:۰۷
دولت محترم تمام استخدام ها رو منع کردوعلیرغم اون آقای نوبخت میگه 400 هزار شغل ایجاد شده به صورت مصداقی بگن این اشتغال ها عنوانش چیه وکجا ایجاد شده؟ (2424878) (alef-13)
 
دانش اموز
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۲۱:۰۲:۰۴
سلام اقاي رييس جمهور محترم ميخواستم بپرسم که شما براي ايجاد تحول درتاليف کتاب هاي درسي و در کل در سيستم اموزش و پرورش چه تدبيري کرديد اگر به سوالم جواب دهيد خيلي ممنون ميشوم باتشکر (2424916) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۲۱:۱۴:۲۷
با سلام
چه مقداربرای جوانان در دوران شما شغل ایجاد شده است؟ (2424931) (alef-3)
 
علی
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۲۱:۱۸:۰۹
سلام
چرا سازمانها در رسمی کردن نیروهای پیمانی سخت گیری میکنند و ریزش زیادی در استخدام نیروههای پیمانی مشاهده میشود؟ با تشکر (2424937) (alef-3)
 
سهیل
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۲۱:۱۹:۱۰
باسلام ما 8تاجوان تحصیل کرده همه شرایط ایجاد آموزشگاه رانندگی راداریم ولی راهنمایی ورانندگی استان مازندران هیچ جوابی به ما نمیدهد چرا؟ (2424941) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۲۱:۳۲:۰۱
ارزش پول ملي !!!!
تا كي بايد تحقير بشيم. و رانت خواران از بي ارزشي پول ملي ما پول دلر تر بشن.
چرا ريال ما سي هزار برابر بايد كمتر از دلار باشد در حالي كه كشور هاي عربي ٣/٦٧ يا تركيه ٢ برابر فقط نرخ ارزشون باشه. (2424965) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۲ ۰۲:۲۵:۲۶
سلام وقت بخیر
سوال من از اقای رییس جمهور این است که چرا باید شرکت های تامین نیروی انسانی وجود داشته باشد؟ چرا بطور مستقیم با افراد قرارداد بسته نمی شود تا عده ای به راحتی قسمتی از درامد یک کارگر را مصادره نکنند برای مثال یکی از اعضای خانواده من در شرکت توزیع خوزستان کار می کند شرکت تامین انسانی (شرکت مشاور یا هر چه شما نام انرا می گذارید) مبلغی از حقوق انرا برداشت کرده و هر سال قرارداد کاری انها را با قانون برنامه بودجه سال های پایین تر می بندد برای مثال امسال قرارداد بر اساس برنامه سال 91 بسته شده و مشکلاتی از این قبیل که باعث کاهش حقوق دریافتی انها می شود. شما به عنوان رییس جمهور این سرزمین چه برنامه ای برای جلوگیری از تضییع حقوق کارگران توسط کارفرمایان و شرکت های تامین نیروی انسانی و شرکت های مشاور دارید؟ (2425335) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۲ ۰۲:۲۸:۴۵
چه فکری به حال شکاف طبقاتی بوجود امده کرده اید؟ (2425338) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۲ ۰۲:۳۳:۲۰
اقای رییس جمهور چه فکری به حال نظام مالیاتی کشور کرده اید؟ چرا کسبه و بازاری ها و شر کت ها کمترین میزان مالیات پرداختی دا نسبت به درامدشان دارند؟ ایا وقت ان نرسیده که از کشورهای دیگر که در این زمینه موفق هستند الگوبرداری کنیم؟ (2425340) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۲ ۰۲:۴۰:۲۵
یکی از مسائل عجیب در آمارهای اشتغالی جدید دولت، خروج یکباره 160 هزار و 461 زن شاغل از بازار کار کشور است. این میزان ریزش نیروی کار زن تنها در فاصله فصل بهار تا تابستان اتفاق افتاد. این موضوع نشان دهنده احتمال افزایش اخراج نیروی کار زن در کشور و جذب مردان به جای آنها است. چرا؟ نمونه هم خودم که به اجبار اخراج شدم (2425344) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۲ ۱۲:۰۸:۲۶
چرا کسی به داد ما کارمندان دولت نمی رسد واقعا داریم خورد می شویم
حتی در بین کارمندان دولت هم نابرابری وجود دارد چرا یکی با لیسانس 4 میلیون می گیرد و یکی یک میلیون و ... چه کسی باید رسیدگی کند . (2426041) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۲ ۱۲:۲۱:۰۹
چرا دولت خودرو اسقاطي مردم را 3و500 ميليون ميخرد پرايد را 20ميليون به مردم ميدهد اين چه طرز از خارج كردن خودرو فرسوده است./ (2426069) (alef-10)
 
علی
۱۳۹۳-۰۷-۲۲ ۱۲:۵۳:۰۶
چرا چرخه اجرای قانون بعد ار تصویب مجلس و شورای نگهبان تا اجرای ان توسط دولت طولانی و حتی سالها می انجامد ایا این یکی از ناکارامدی قانون نیست اگر چنین نیست چرا اصلاح نمی شود (2426158) (alef-10)
 
علی
۱۳۹۳-۰۷-۲۲ ۱۴:۲۴:۴۵
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت جناب آقای دکتر روحانی
جناب آقای دکتر تورم و گرونی زیاد
همچنین بیکاری
اگر اوضاع ساخت و ساز شروع بکار شود هم خیلی افراد که در کنار این شغل هستند و مشغول بکار مشوند و از کسادی مشاغل خارج میشود و نیز قیمت مسکن پایین می آید
فکری بحال گرانی شود
حقوق بیمه بیکاریها بگیرها افزایش یابد
نرخ وامهایی که بانکها میدهند را کاهش دهید (2426391) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۲ ۲۱:۲۲:۲۸
جناب آقای روحانی آیا تا به حال با مردم حرف راست زدید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این آمار هم دست کمی از آمارهای احمدینژاد ندارد مردم بیکاری و تورم را با پوست و استخوان حس میکنند نه با آمار دروغ (2427142) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۲۳ ۱۳:۱۹:۰۹
اگر بدانید نمیتوانید گره گشا باشید آیا کناره گیری میکنید؟ (2428212) (alef-10)
 
حمید رضا سنندجی
۱۳۹۳-۰۷-۲۶ ۱۵:۱۶:۴۹
فقط یک سوال از آقای روحانی دارم ، فقط یک سوال؟؟

این 400 هزار شغل ایجاد شده کجاست؟؟؟ (2434269) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.