نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 439036
توضیحات دانشگاه شهید بهشتی درباره انتصاب سرپرست جدید
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۲
روابط عمومی دانشگاه شهید بهشتی توضیحاتی را درباره سرپرست جدید این دانشگاه ارائه کرد.

به گزارش تسنیم، روابط عمومی دانشگاه شهید بهشتی توضیحاتی را درباره سرپرست جدید این دانشگاه ارائه کرد. در این توضیحات آمده است:

در پی درج خبری با عنوان "وزیر علوم رئیس دانشگاه شهید بهشتی را عزل کرد" در روز یکشنبه مورخ 1395.11.03 در صفحه دانشگاه، با توجه به خدشه‌دار شدن جایگاه دانشگاه شهید بهشتی، روابط عمومی دانشگاه شهید بهشتی توضیحاتی را جهت تنویر افکارعمومی و خوانندگان محترم آن پایگاه خبری و تصحیح خبر فوق به شرح ذیل منتشر نموده است.

با توجه به قانون مطبوعات مستدعی است دستور فرمایید اصلاحیه مزبور در همان صفحه‌ای که خبر منتشر شده است، بدیهی است. دانشگاه حق پیگیری موضوع از مجاری قانونی را برای خود محفوظ می‌داند.

خبر منتشر شده در آن پایگاه خبری مبنی بر عزل رئیس دانشگاه شهید بهشتی صحت ندارد و به شرح ذیل اصلاح می‌شود:

به اطلاع می‌رساند، دکتر فرهادی وزیر علوم تحقیقات و فناوری، با توجه به اتمام دوره ریاست جناب آقای دکتر محمدمهدی طهرانچی به عنوان رئیس دانشگاه شهید بهشتی، دکتر سیدحسن صدوق را به عنوان سرپرستی این دانشگاه منصوب کرد.

خواهشمند است، ترتیبی اتخاذ فرمایید تا همکاران محترم حضرتعالی در‌ آن رسانه در اطلاع‌رسانی اخبار و رویدادها دقت بیشتری مبذول نموده و از به کار بردن عبارات خلاف واقع که می‌تواند به جایگاه و شخصیت اجتماعی اشخاص آسیب برساند، پرهیز نمایند.
 
کلمات کلیدی : دانشگاه شهید بهشتی، عزل رئیس دانشگاه، وزارت علوم
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۱۶ ۱۰:۳۳:۱۳
دانشگاه ازاد اسلامی مبلغ 165 هزار تومان از هزاران دانشجو برای ثبت نامه دوره دکترا اخذ کرده است. بعد از اینکه امتحان آزاد و دولتی یکی شد قرار شد پول متقاضیان را پس دهد. و بعد از قریب 2 ماه که که قرار بود این هزینه را عودت دهد هنوز اقدامی انجام نداده است. و عنوان می کند شماره حساب شبا اشتباه است.
با توجه یا اینکه به راحتی می تواند این نتقال پول را انجام دهد بعد از هزاران بار پیگیری عملا پول ما را نمی دهد.
لطفا این موضوع را به مدیران آنها گوشزد نمایید پول ما دانشجویان را بدهید. (4150229) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.