نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 459133
حمله شدیداللحن سناتور آمریکایی به عربستان
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۹
'رند پل' سناتور جمهوری خواه آمریکا در جلسه استماع سنا گفت: آنقدر در مورد ایران دلواپس شده ایم که نقش افراطیون سنی در درگیری های منطقه ای و همچنین تروریسم جهانی را فراموش کرده ایم.

به گزارش ایرنا به نقل ازشبکه تلویزیونی سی اسپن، وی با اذعان به پیچیده بودن پاسخ به پرسشی در مورد اینکه کدام طرف به اقدامات تحریک آمیز در هر سناریویی دست می زند، افزود: روی ایران متمرکز شده ایم و خطر وهابیت را از یاد برده ایم، در حالی که وهابیت، نفرت از آمریکا در سراسر جهان را آموزش می دهد و بودجه لازم برای این امر را تامین می کند.
پل گفت: بخش اعظم حمایت از اسلام رادیکال و تروریسم از طرف عربستان و نه از سوی ایران فراهم می شود.
این سناتور جمهوری خواه آمریکا با توصیه به مقام های کشورش در خصوص اتخاذ رویکردی متوازن تر در منطقه افزود: ایران افرادی را به عقب می راند که بر این کشور فشار وارد می کنند.
وی گفت: شمار زیادی نیروی سنی در طرف دیگر (جبهه سوریه) حضور دارند که از سوی کشورهای حاشیه خلیج فارس تامین مالی می شوند، امری که در یمن نیز مشاهده می شود.
 
کلمات کلیدی : آمریکا+عربستان
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۵ ۲۳:۰۳:۱۸
بل اخره كم كم مي فهمند حامي عقيدتي ومالي تروريسم عربستان است (4230944) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.