توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 507733
آخرین عضو باند کلاغ ها دستگیر شد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۵
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری آخرین عضو باند آدم ربایی معروف به «کلاغ ها» خبر داد و گفت: متهم دستگیر شده در یک فقره سرقت بیش از 10 میلیارد ریال فرش نفیس را به سرقت برده بود.

به گزارش میزان، سردار منوچهر امان اللهی اظهار کرد: ماموران کلانتری کرمانشاه با انجام اقدامات اطلاعاتی از ورود یکی از سارقان حرفه ای سابقه دار به کرمانشاه مطلع شده و برای دستگیری وی وارد عمل شدند.

وی با اشاره به این که متهم از اعضای اصلی باند سرقت، شرارت و آدم ربایی معروف به «کلاغ ها» است، گفت: سرکرده باند چند سال پیش به دست سربازان گمنام امام زمان (عج) به هلاکت رسید و پنج نفر دیگر از اعضای باند نیز دستگیر و محاکمه شدند، اما این متهم موفق به فرار شد.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: یکی از متهمان که آخرین بازمانده از این باند بود، در سال 91 پس از سرقت بیش از 10 میلیارد ریال فرش نفیس از استان متواری شد، اما با تلاش نیروهای انتظامی کرمانشاه، در یک مراسم ترحیم شناسایی و در عملیاتی ضربتی دستگیر شد.

سردار امان اللهی خاطرنشان کرد: چند فقره سرقت، شرارت، آدم ربایی و تجاوز به عنف در سابقه کیفری متهم به ثبت رسیده است.
کلمات کلیدی : باند آدم ربایی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.