نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 429749
نامزد حزب موتلفه تا پایان مناظرات انتخاباتی در صحنه خواهد ماند
نایب رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه ما در فرآیند انتخابات تا پایان مناظرات قاطعانه در صحنه خواهیم ایستاد، گفت: البته تمام تلاش خود را می‌کنیم تا وحدت نیروهای انقلاب را حول یک چهره اصلح، افضل و ارجح شکل دهیم
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۰
به گزارش ایسنا، اسدالله بادامچیان در اجلاس سراسری دبیران استانها و شهرستان‌های حزب موتلفه اسلامی اظهار کرد: شکر خدا که به ما توفیق داد تا بتوانیم نامزد مطلوب و شایسته‌ای را برای انتخابات ۹۶ معرفی کنیم و امیدوارم سایر دوستان اصولگرایان نیز آقای سید مصطفی میرسلیم کاندیدای موتلفه اسلامی را گزینه اصلح جریان اصولگرایی بدانند.

وی مدعی شد: خبر انتخاب آقای میرسلیم که بعنوان نامزد نهایی حزب موتلفه اسلامی در برخی شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ها بصورت غیررسمی اعلام شد واکنش وسیعی در داخل و خارج از کشور داشت.
وی با بیان این‌که «حزب موتلفه اسلامی همواره در مقاطع حساس و بحرانی در خدمت انقلاب بوده است»، گفت: امروز هم باید به نیروهای ریزش کرده‌ای که با نظام اسلامی عناد ندارند و می‌توان آن‌ها را به آغوش انقلاب بازگرداند، کمک کرد و از ظرفیت آن‌ها برای پیشبرد اهداف انقلاب بهره برد.

بادامچیان گفت: این یک رسالت عظیمی است که امروز روحانیت بر دوش موتلفه اسلامی قرار داده است. کسی می‌تواند ادعا کند قادر به کار کردن در دولت اسلامی است که برای خودش امتیازی نخواهد و هرچه هست را در چارچوب منویات الهی و ولایی ببیند. در همین راستا حزبی هم می‌تواند به خوبی کار خود را انجام دهد که بدنبال دولتمرد شدن نباشد.

نایب رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی افتخار این حزب را تدوین اساسنامه توسط شهید بهشتی در سال ۴۲ و تاکید بر تشکیل جامعه نمونه اسلامی دانست و خاطر نشان کرد: ما باید فردی و افرادی را برای انتخابات‌ها معرفی کنیم که تفکرات التقاطی نداشته باشند.

وی با بیان این‌که «ما در فرآیند انتخابات تا پایان مناظرات قاطعانه در صحنه خواهیم ایستاد»، اظهار کرد: البته تمام تلاش خود را می‌کنیم تا وحدت نیروهای انقلاب را حول یک چهره اصلح، افضل و ارجح شکل دهیم.

وی گفت: من به دوستان اصولگرا گفته‌ام که جدول شاخص‌های انتخاب کاندیدای اصلح را تدوین کنید و نامزدهای مطرح اصولگرایی را نیز در آن قرار دهید؛ اگر فردی اصلح و افضل از نامزد موتلفه اسلامی بود من یقین دارم خود آقای میرسلیم بنفع او کنار می‌رود.

به گفته نایب رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی، کشور به یک تحول در ساختار اداری و اقتصادی کشور نیاز دارد و سه نوع برنامه را در این راستا تدوین و طراحی خواهد کرد.

وی با اشاره به تشکیل جبهه‌ها و تشکل های مختلف در جریان نیروهای انقلاب، گفت: ما از همه حرکت‌هایی که برای وحدت و ائتلاف و هم افزایی در میان نیروهای انقلاب و اصولگرایان شکل می‌گیرد استقبال می‌کنیم.
 
کلمات کلیدی : شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی+ انتخابات ریاست جمهوری+انتخابات96
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۱ ۰۸:۳۰:۳۰
از حزب موتلفهو جناب آقای بادامچیان انتظار این گونه تعجیل و ناپختگی در مهمترین تصمیم انتخاباتی را نداشنیم . این نوع تصمیم ها به چند گانگی در جبهه پیروان امام و رهبری میتواند منجر شود . (4092530) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.