نظر منتشر شده
۳۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 3639
احمدی نژاد خبر داد : لغو مصوبه شورای عالی امنیت ملی درباره خوزستان
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۸۵ ساعت ۱۲:۲۲
به گزارش الف از واحد مرکزی خبر، دکتر‌ احمدي‌ نژاد در بيست‌ و چهارمين‌ سفر استاني‌ به‌ استان‌ خوزستان‌ در جمع مردم‌ اهواز از‌ واگذاری شرکت نیشکر و صنایع جانبی آن به مردم خبر داد. وی افزود‌ مصوبه‌ شوراي‌ عالي‌ امنيت‌ ملي‌ مبني ‌بر سرمايه‌ گذاري‌ نشدن‌ در غرب‌ و جنوب‌ غرب‌ خوزستان‌ که‌ به‌ منظور جلوگيري‌ از طمع دشمنان‌ تصويب‌ شده‌ بود، با نظر مقام‌ معظم‌ رهبري‌ برداشته‌ شد و رهبري‌موافقت‌ کردند اين‌ محدوديت‌ سرمايه‌ گذاري‌ در خوزستان‌ رفع شود.رئیس جمهور همچنین با اشاره‌ به‌ اختصاص‌ دو درصد از درامدهاي‌ نفتي‌ براي‌ استانهاي‌ نفت‌ خيز و محروم‌ ، گفت‌ ‌ علاوه‌ بر اين‌ براي‌ امسال‌ جداي‌ از اعتبارات‌ جاري‌ ، ‌250‌ ميليارد تومان‌ به‌ اعتبارات‌ عمراني‌ خوزستان‌ افزوده‌ مي‌ شود. ‌ احمدي‌ نژاد افزود‌ از سال‌ آينده‌ نيز علاوه‌ بر سهم‌ استان‌ از بودجه‌ ،سالانه‌ ‌500‌ ميليارد تومان‌ به‌ استان‌ براي‌ کارهاي‌ عمراني‌ اختصاص‌ مي‌ يابد. ‌رئيس‌ جمهور همچنين‌ از تاسيس‌ يک‌ دانشگاه‌ بزرگ‌ صنعتي‌ به‌ نام‌ شهداي‌ ‌16‌ دي‌در اهواز و در جوار شهداي‌ هويزه‌ خبر داد و گفت‌ ‌ مصوبات‌ ديگر اين‌ سفر استاني‌ در روزهاي‌ آينده‌ اعلام‌ خواهد. 
 
حامد طباطبایی
۱۳۸۵-۱۰-۱۲ ۱۳:۰۳:۵۵
کار رئیس جمهور افشاگری نیست.

1- ایشان می تواند این کارها و اصلاحات که فکر می کنند در انجام آن نقشی داشته اند را بدون سر و صدا انجام دهند، اگر قصد خدمتی هست (که انشاء الله و یقینا هست)، تا هزینه های آن نیز به حداقل کاهش پیدا کند.
2- هر خبری را به صرف مطلع بودن نباید افشا کرد. افرادی که در قدرت هستند معمولا از اخبار زیادی مطلع هستند، اما تقوی سیاسی می باید و دلیل نمی شود - خدای نکرده به خاطر افزایش محبوبیت خود (نیت خوانی نمی کنم، انشاء لله اینگونه نباشد)- از مصوبات عالی ترین شوراهای امنیتی کشور خبر بدهند. این کار را در آمریکا هم نمی بینید.

به نظر حقیر، افشاگری های این چنینی در باره نظام چندان مفید فایده نخواهد بود و فقط بهانه به دست فتنه انگیزان خواهد داد. الله اعلم (8621)
 
۱۳۸۵-۱۰-۱۲ ۱۳:۱۱:۵۹
حرف حق را باید گفت. حتی اگر به نفع نباشد. (8625)
 
عباس
۱۳۸۵-۱۰-۱۲ ۱۳:۲۱:۱۶
اعتماد مردم خوزستان و بقیه استان های محروم فقط با صداقت به دست می آید و لاغیر. تشکر از رئیس جمهور صادق (8628)
 
s
۱۳۸۵-۱۰-۱۲ ۱۳:۰۷:۲۳
درود بر احمدی نژاد. خدمت گذار واقعی \"تمام ملت\". جبهه مشارکت برای کارهای سیاسی شعار ایران برای همه ایرانیان را داد ولی ایشان در واقعیت آن را اجرا می کنند. (8623)
 
۱۳۸۵-۱۰-۱۲ ۱۴:۳۷:۰۳
و ایضا در مورد شعار گوش کر فلک کن شفاف سازی که خاتمی خودش را کشت بس که این شعار را داد اما هیچ کاری نکرد. (8645)
 
یه بنده خدا
۱۳۸۵-۱۰-۱۲ ۱۳:۲۹:۳۴
خیلی خیلی خیلی کار بدی کردند. این طوری بقیه استان های مرزی محروم مثل کرمانشاه، آذربایجان غربی، کردستان، سیستان و بلوچستان و ... هم فکر می کنند چنین چیزی در مورد آنها هم هست. یا حداقل اینکه چرا تا الان در مورد آنها اعمال شده است. به این ترتیب دولت باید هر استان که می رود مطلب را تکذیب یا لغو مصوبه را در مورد آنها هم به مردم خبر دهد. واقعا تاسف بار است. ایشان متن سخنرانی را قبلا با مشاوران هماهنگ کند. در بداهه سخن گفتن اصلا درست نیست. ضربه بزرگی به اعتماد ملی بود. (8629)
 
۱۳۸۵-۱۰-۱۲ ۱۳:۳۲:۱۴
که اینطور (8630)
 
۱۳۸۵-۱۰-۱۲ ۱۳:۳۲:۴۱
دستش دردنكنه (8631)
 
۱۳۸۵-۱۰-۱۲ ۱۳:۵۹:۰۴
تشکر از رهبری و ریاست جمهوری. به خاطر طمع دشمنان نباید فلاکت را تحمل کنیم (8632)
 
نوری
۱۳۸۵-۱۰-۱۲ ۱۴:۰۵:۳۳
رئیس جمهور افشاگر. حمایت حمایت (8637)
 
مجید
۱۳۸۵-۱۰-۱۲ ۱۴:۱۱:۴۶
واقعا تاسف بار است. هم مصوبه ناصواب شورای عالی امنیت و هم کار ناصواب رئیس جمهور در افشاگری. سخنرانی زیاد در کنار منافع زیاد همین مصیبت ها را هم دارد. (8639)
 
۱۳۸۵-۱۰-۱۲ ۱۵:۵۲:۱۹
بهتره که آقای احمدی نژاد شما رو مشاور خودشون بکنن! مطمئن یاشید کسی که راجع به چنین قضیه ای با رهبر مشورت میکنه ، یقینا اجازه گفتن اونو در بین مردم و در رسانه ها هم از رهبری می گیره. (8656)
 
۱۳۸۵-۱۰-۱۲ ۱۴:۲۰:۱۵
هدیه شورای امنیت به شورای امنیت! از یک طرف شورای امنیت را بر علیه خودمان می شورانیم و از طرف دیگر انسجام ملی را در مقابل آن تضعیف می کنیم. خوبه تا الان مملکت نپکیده. (8640)
 
ابوالقاسم
۱۳۸۵-۱۰-۱۲ ۱۴:۲۳:۰۸
یاد افشای نامه امام توسط هاشمی بخیر (8642)
 
نائینی
۱۳۸۵-۱۰-۱۲ ۱۴:۳۹:۵۶
شورای امنیت (با شورای امنیت اشتباه نشود) به احمدی نژاد تذکر دهد. (8647)
 
۱۳۸۵-۱۰-۱۲ ۱۴:۴۵:۲۰
اقای احمدی نژاد اگر ما قول بدهیم در انتخابات آینده به شما رای دهیم تا حتما رئیس جمهور شوی آیا دست از این افشا گریهای پر از ضرر و بدون فایده بر می داری؟
(8648)
 
۱۳۸۵-۱۰-۱۲ ۱۴:۴۵:۳۴
احمدی نژاد در گفتار و عمل واقعا نشان داد که یاور مظلومان است. خدایا رجائی دوم را از ما نگیر. و یک توصیه به احمدی نژاد، دکتر جان انقدر تند نرو سرت را به خاطر این کار از دست می دهی. (8646)
 
nasl3vomi
۱۳۸۵-۱۰-۱۲ ۱۵:۲۹:۱۷
به نام خدا
تا كي با مصلحت سنجي حركت كنيم . آنهايي كه به خاطر منافعشان اطلاعات را نگه مي دارند و خود و پسر خاله هايشان لبريزند از سرمايه هاي مردم چه گلي به سر من و تو زدند ؟‌
هيچ !
خوردند و تا خواستي اعتراض كني و نهي از منكر گفتند مصلحت نيست . هيچي نگو .
تا كي حق به خاطر مصلحت افرادي معدود پشت پرده باشد .
چرا نميخواهيم باور كنيم مملكتمان مافيايي شده ؟ (8650)
 
۱۳۸۵-۱۰-۱۲ ۱۵:۲۹:۴۲
شجاعت رئیس جمهور محترم و صداقت ایشان با مردم قابل تحسین است. مردم صاحبان واقعی نظام و دولت نماینده و خادم مردم است لذا باید خدماتی که دولت برای مردم انجام می دهد به اطلاع آنان برساند .حق خوزستان بالاتر از اینهاست و همه به او مدیون هسند. استانی در کمال ثروت در عین حال محروم. باید پرسید سهم خوزستان از منابع خود چقدر است. خوزستانی که حق خود را به اسلام وانقلاب ادا کرده چقدر حقش ادا شده است. بگذارید احمدی نژاد ها در این مملکت کار بکنند. تا کی باید امیر کبیرها قربانی هوا وهوس دیگران بشوند و ملت در حسرت نداشتن چون اویی بسوزند. بیایید دست بدست هم دهیم و میهن خود را آباد کنیم و دست از تضعیف هم برداریم بیایید راهنما باشیم و منتقد دلسوز،و هر کدام مان هر کجا و در هر سمتی که هستیم در مسیر آبادانی میهن عزیزمان و تقویت خدمتگزاران واقعی کوشا باشیم. (8651)
 
شهورند
۱۳۸۵-۱۰-۱۲ ۱۵:۳۳:۰۴
احمدی نژاد مشایی را دوست دارد! احمدی نژاد سعیدلو را دوست دارد! احمدی نژاد زریبافان را دوست دارد (8653)
 
خوزستای
۱۳۸۵-۱۰-۱۲ ۱۶:۵۸:۳۸
خدا رحمت کند پدر و مادر احمدی نژاد را که تفکرات کارگزارانی را یکی پس از دیگری کنار می گذارد. (8659)
 
فرشاد
۱۳۸۵-۱۰-۱۲ ۱۷:۲۵:۴۷
یک آدم صادق تو مملکت پیدا شد اون هم همین محمود خودمون بود. دمش گرم (8660)
 
---
۱۳۸۵-۱۰-۱۲ ۱۸:۵۹:۴۹
اعضای شورای عالی امنیت ملی مدیون تک تک کودکان نحیف و پدران شرمنده و جوانان بیکار مناطق مرزی محروم هستندو باید در پیشگاه ملت پاسخگو باشند. تا الان فکر می کردیم برنامه های تمرکز منطقه ای دولت هاشمی شایعه است اما امروز واقعا شوکه شدم. خدا لعنت کند کسانی را که به بهانه طمع بیگانه امکانات را در برخی مناطق جمع کرده اند. (8677)
 
pedram
۱۳۸۵-۱۰-۱۳ ۰۰:۴۲:۳۰
همون پول نفت کح اورد سر سفره ها بسته.در ضمن احمدی نزاد هنوز به تعهداتش عمل نکرده.اینا هم از سیاست اونهاست (8712)
 
عبدالله
۱۳۸۵-۱۰-۱۳ ۱۲:۳۰:۱۵
با سلام
آقاي رئيس جمهور تمام مسائل امنيتي را به خاط محبوبيت خودشان مثل آب خوردن بازگو مي كنند . به همين خاطر هم هست كه مي گويند افرادي كه مناصب بالا مي گيرند بايد ظرفيت لازم را داشته باشند. خدا عاقبت اين مملكت را به خير كند ! (8736)
 
۱۳۸۵-۱۰-۱۳ ۱۲:۳۰:۲۳
براي اين ممكت متاسفم (8740)
 
لعلی
۱۳۸۵-۱۰-۱۳ ۱۶:۳۹:۵۹
سلام بر سایت الف و بازدید کنندگان محترم.
لطفا داور خبر مربوط به آقای مشایی را مجاب کنید کارت قرمز ندهد.لطفا لاین خبر آن را به همراه اظهار نظرهای بازدیدکنندگان را بگشایید.سپاسگذارم.مطالب خیلی بد را سانسور کنید نه همه ی اظهار نظرها را....جلوی متن را میشود گرفت اما جلوی اندیشه را
هرگز.

________________
مام بهش می گیم اما زیر بار نمیره! (8782)
 
لعلی
۱۳۸۵-۱۰-۱۳ ۱۶:۴۶:۱۸
خوب داور رو میتونیم در برنامه ی نود سایت الف نقد کنیم...چرا فقط بازکنان ببخشید بازدید کنندگان جریمه بشن؟ خوب یبار هم این داور رو محروم کنین..همون خطای اول بدجوری کارت قرمز میده! نه اصلا معرفیشون کنین به فیفا تا داور بین المللی بشن شاید اینجوری حال بیان و دست از سر دادن کارتهای رنگی بخصوص قرمز برداره. (8789)
 
لعلی
۱۳۸۵-۱۰-۱۳ ۱۷:۰۶:۱۷
حالا اینبار بخاطر اینکه محقق قرانی و حدیثی هستم شما کوتاه بیایید ممنون میشم....به هر حال از اینکه مردم برای اون مسایل حساسند و عصبی میشن و معلوم میشه که هنوز حمیت و شور انقلابی و تعصب برای این نظام مقدس وجود داره باید خوشحال شد...اهانتاشون رو از سر تعصب ببینید والا اصلا اینطرفا افتابی نمیشدند..به هر حال از لطفی که انجام خواهید داد ممنون میشوم...و انک لعلی خلق عظیم. (8795)
 
۱۳۸۵-۱۰-۱۴ ۱۷:۴۹:۱۴
بنده استاد دانشگاه و اهل آبادان هستم این مصوبه قبلا هم بصورت شایعه در میان مردم نقل میشد . ما همیشه این مسئله را تکذیب میکردیم زیرا با عقل جور در نمی آمد که مملکتی منابع زیر زمینی یک منطقه ایی که بخاطر جنگ به ویرانی کشیده شده را ببرد(ببخشید به یغما ببرد) و بعد در شورای امنیت ملی آن مصوب کنند که در آنجا دولت سرمایه گذاری نکند بدلیل واهی.
من به آقای احمدی نژاد رای نداده ام ولی از ایشان بعنوان یک جنوبی تشکر میکنم. و تصویب کنندگان چنین مصوبه شوم و ضد انسانی و ضد ایرانی را مسئول حدود 20 سال مشکلاتی را که مردم این منطقه کشیده اند میشناسم . فرزندانی که بخاطر بیکاری به دزدی ، اعتیاد و جنایت کشیده شده اند الان منتظر پاسخ آقای هاشمی یا خاتمی به عنوان مسئولان سابق شورای امنیت کشور هستند. بار دیگر از آقای احمدی نژاد متشکرم و از پسرم و دیکر فرزندان خوزستانی بخاطر رایی که دوبار (1368 و 1382) به هاشمی و (1376 و 1380) به اقای خاتمی دادم پوزش میخواهم و به ساده لوایی خودم تاسف میخورم. (8910)
 
۱۳۸۵-۱۰-۱۴ ۲۲:۱۹:۴۷
بنده هم از اقای احمدی نژاد متشکرم .. حقیقتا حرکات ایشون برای مردم خوزستان روحیه جدیدی رو آورده .. این سالها به شدت این مردم از نظام مایوس شده بودند اما با امدن ایشان حداقل مردم ایشون رو دلسوز می دونن و بازهم امید بیشتری به نظام پیدا کردن .. خصوصا در 2 مورد .. اول تعطیلات عید فطر بود که حقیقتا احترام بود به عقاید اهل سنت و باعث دلگرمی عجیبی برای اونها شد ( البته من شیعم)
دوم لغو همین مصوبه که سالها به صورت شایعه برای مردم چنین بی مهری به خوزستان جا افتاده بود که به نظرم حتی اگر این مصوبه وجود خارجی هم نمی داشت باید رئیس جمهوری طوری به اینهمه عقب ماندگی های این استان پاسخ می داد تا مردم دلگرم بشن .. در آخر برادری از شورای امنیت خواسته بودن به رئیس جمهور تذکر بدن اما ظاهرا نمی دونن که رئیس شورای امنیت رئیس جمهور است . (8930)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.