توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 455677
حقانی: درباره لیست شوراها میان کارگزاران و اصلاح‌طلبان اختلاف وجود دارد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۲
عضو اصلاح‌طلب شورای شهر تهران گفت: با توجه به سلایق مختلف اختلافات در میان کارگزاران و اصلاح‌طلبان وجود دارد.

به گزارش تسنیم، محمد حقانی عضو اصلاح‌طلب شورای شهر تهران پس از ثبت‌نام در پنجمین دوره انتخابات شوراها، در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سؤالی درباره لیست‌های جداگانه کارگزاران و اصلاح‌طلبان با سرلیستی محسن هاشمی و مهرعلیزاده، اظهار داشت: اختلاف سلیقه در همه‌ جا وجود دارد، این اختلافات با توجه به سلایق مختلف در میان کارگزاران و اصلاح‌طلبان نیز وجود دارد.

وی افزود: لیست 21 نفره امید تحت عنوان 1+21 منتشر خواهد شد و اصلاح‌طلبان و کارگزاران با یک لیست مشترک 21 نفره در انتخابات شرکت می‌کنند.

این عضو اصلاح‌طلب شورای شهر تهران درباره سرلیستی محسن هاشمی یا مهرعلیزاده، تصریح کرد: بعد از تأیید صلاحیت‌ها و جمع‌بندی لیست 21 نفره امید، این موضوع مشخص خواهد شد. 

حقانی تصریح کرد: ارائه لیست‌های جداگانه از سوی کارگزاران و اصلاح‌طلبان منتفی است، در جلسات و مصاحبه‌های مختلف زمانی که شاخص‌ها و معیارها برای لیست 21 نفره مطرح شد، بیشتر به تخصص تأکید داشتیم، اما مسائلی مانند پاکدستی، مبارزه با فساد و خدمت به مردم نیز مهم است.
۱۳۹۵/۱۲/۳۰ ۱۱:۳۲
 
۱۳۹۵/۱۲/۳۰ ۱۱:۱۶
 
۱۳۹۵/۱۲/۳۰ ۱۱:۰۹
 
۱۳۹۵/۱۲/۳۰ ۱۰:۴۶
 
۱۳۹۵/۱۲/۳۰ ۱۰:۰۴
 
۱۳۹۵/۱۲/۳۰ ۰۸:۵۲
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۹ ۱۱:۵۹
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۹ ۱۱:۲۰
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۹ ۱۰:۱۰
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۹ ۰۹:۴۱
 
 
کلمات کلیدی : انتخابات شوراها، انتخابات
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته