نظر منتشر شده
۷۷
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 330071
فیلم/ حمله شبانه ماموران شهرداری به کارگران یک کارواش
ماموران شهرداری تهران با مشارکت عده‌ای دیگر، با حمله شبانه به یک کارواش متعلق به مسجد قدس در سعادت آباد، کارگران این کارواش را مجروح کرده و اموال و دارایی های آن را تخریب کردند. با وجود اسناد و مدارکی که هیأت امنای مسجد در اختیار دارند اما شهرداری ادعا کرده که ملک این کارواش متعلق به شهرداری است.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۰۲
دانلود و تماشا


در روزهای آینده الف سعی دارد با بررسی جزییات این اتفاق اطلاعات بیشتر و دقیقتری در اختیار بینندگان قرار دهد.

ضمن آنکه الف، امکان انتشار پاسخ شهرداری در این خصوص را دارد.
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۱۱:۰۹:۲۰
حتی اگه شهرداری راست هم بگه حق نداره اینکارو کنه فقط به صورت قانونی باید افدام میکرد. (3528890) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۱۱:۳۹:۰۸
مزاح میفرمایید! قانون؟ (3528957) (alef-1)
 
سید
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۱۲:۲۲:۳۶
فرض میگیریم مسولان کارواش به اخطارهای شهرداری گوش نکردن. آیا برای شهرداری کاری داشت که با گذاشتن 2 تا مانع سیمانی بزرگ ورودی کارواش را ببندند و طی نامه ای آنها را به شهرداری برای حل موضوع دعوت کنند؟ (3529051) (alef-2)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۱۸:۰۳:۲۵
بنده خدا وکیلی مغازه بابامو در شهرستان دو شب پیش خالی کردن با توجه تجربه همسایه هایمان مطمئنیم دزد پیدا نمی شود حالا به جای دزد مغازه دار های محل ما میترسن چرا که به این دزد های معتاد ممکن یه مشت بزنی بمیرن بعد بشی قاتل نیروی انتظامی هم تلاششو میکنه ولی سازمان های قضایی خوب بر خورد نمی کنن طرف دو ماه بعد آزاد میشه دوباره میره دزدی
حالا چاره چیه؟؟؟ باید طرف خودش درگیر بشه وگرنه هم باید راست راس جلو چشش داراییشو ببرن

قضیه شهرداری هم اینطوره با زمین خوارها که نمیشه با "لطفا" و "اگه ممکنه" برخورد کرد زرنگن اگه زرنگ نبودن که اسمشون نمیشد زمین خوار

برخورد شهرداری باید حتی از این هم سخت گیرانه تر بشود (3529722) (alef-11)
 
چنگیز خان
۱۳۹۴-۱۱-۲۱ ۰۴:۰۳:۱۱
برادر عزیز تو از قانون و برخورد قانونی اندازه یک نونهال هم چیزی بلد نیستی ولی نظر میدی
مسئله سر این نیست که کار گارگران کارواش صحیح بوده یا مقصر نبودن ولی هر مسئله مربوط به اداره ی اجراییات خودش هست؛قانون رو یاید اونکه مسئوله پیاده کنه
در کجای قانون اساسی جمهوری اسلامی آمده که کارگران ساده و قراردادی شهرداری مجاز شبیخون و سرقت اموال و پول مردمه؟اینجوری که سنگ روی سنگ بند نمیشه
لطفا یه کم مطالعه کن،سواد چیز خیلی خوبیه (3534709) (alef-11)
 
سعید
۱۳۹۴-۱۱-۲۱ ۱۰:۴۵:۱۴
متاسفانه قانون که ظعف داشته باشه.از یه جای دیگه میزنه بیرون.مضافا بر اینکه تو موارد زیادی قانون هم هست ولی اجرا نمیشه.موندم مسئولین با خودشون چن چندن. (3535168) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۱-۲۱ ۱۶:۵۷:۰۷
مملکت قانون داره پس دادگاه برای چیه (3536244) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۲۱:۳۲:۵۶
مشکل اصلی از اونجایی شروع میشه که نهاد فرهنگی و مذهبی مثل مسجد به جای کار فرهنگی داره کار اقتصادی میکنه. و این فقط مربوط به مسجد نیست و حتی شاهدیم در برخی شهرها ستاد اقامه ی نماز جمعه هم اقدام به ساخت مجتمع های بزرگ تجاری کرده... (3530124) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۱:۲۵:۵۲
اگر این موضوع صحت داشته باشد.شهردار تهران-شهردار منطقه 2 باید اول اخراج وسپس محاکمه شوند--حتی اگر ملک مال شهرداری باشد
.... (3531087) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۱-۲۳ ۲۰:۰۸:۱۹
قانون برای شهرداری / ی سری بزنید به سایت دیوان عدالت اداری ببین چه تعداد از فقوانین من درآوردی شهرداری هارو خلاف قانون اعلام میکنن (3540247) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۱۱:۰۹:۲۳
هر جای دنیا بود الان نه تنها کل پرسنل را همراه با اراذل و اوباش به صلابه کشیده بودند بلکه شهرداری هم استعفا و هم مجازات می شد. (3528891) (alef-1)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۱۱:۵۶:۱۲
عزیزم شما همه جای دنیارو چک کردین؟ (3529003) (alef-2)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۱۴:۴۶:۴۸
مثل اینکه شما بی قانونی رو خوب چک کردین؟؟؟؟ بهتون بر خورد؟؟؟؟ (3529354) (alef-13)
 
میثم
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۲۱:۲۰:۴۲
شما مدعی العموم شهرداری هستی (3530103) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۴:۳۷:۵۲
عزیزم نیازی نیست ببینیم اخبارش را از صدا و سیما میشنویم ومیبینی. (3531629) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۲۰:۴۱:۰۴
فقط شهرداری؟ شهرداری که خیلی راحت میاد میگه اینها مربوط به شهرداری نیستن و قراردادی برای شهرداری کار میکنند چرا نیروی انتظامی رو نمیگید که با لباس فرم و بیسیم به دست وایستاده و نگاه میکنه که با چوب دارن شیشه ها رو میشکنند؟!!! (3532235) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۱۱:۰۹:۳۰
درگیر شدن کارگران شهرداری با صاحبان این قبیل کارها چیزیه که همیشه بوده(متاسفانه) در برخی اوقات حتی نیروی انتظامی هم باهاشون همکاری میکنه، دلیلش هم اینه که تا قانون بیاد جلوی اینارو بگیره یه ساختمون خلاف کاملا ساخته میشه! کلا باید این موارد اصلاح بشه صرفا هم مختص شهرداری تهران نیست؛ (3528892) (alef-1)
 
محمد
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۲۳:۱۳:۴۴
ما دین داریم و طبق شارع مقدس باید به کسانی که بعث ایجاد رعب و وحشت شدند و با قمه و سلاح سرد به کارگران حمله کردند و خون از بدن آنها جاری کردند طبق ‌شارع مقدس برخورد بشود (3534519) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۱۱:۴۳:۴۸
تعدادی از کارکنان شهرداری تهران باید در لیست سازمان های تروریستی دنیا قرار بگیرند واقعا بد برخورد می کنند چه بسا دستفروشانی که توسط آن ها دچار آسیب فیزیکی جدی مثل شکسته شدن دست و پا شده اند (3528975) (alef-1)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۱۸:۰۴:۵۳
در مورد دستفروشان حرفتون درسته ولی با زمین خوار ها از این بهتر نمیشه بر خورد کرد طرف مفت مفت زمین 5 میلیاردی رو صاحب شد تازه توش کار هم داره می کنه تو روز روشن (3529724) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۱۱:۲۰:۵۹
دیشب توی کوچه یه شخص قلدری مشغول پاره کردن کیسه های زباله و پخش و پلا کردن زباله ها به منظور برداشتن پلاستیک بود ، مامور شهرداری هم بنده خدا خیلی مظلومانه التماس میکرد اینکار رو نکنه ، طرف اصلا گوشش بدهکار نبود ، با خودم گفتم چیکار میتونه مامور شهرداری بکنه جز اینکه دوباره و دوباره گند کاری اینجور آدمای عوضی و جمع کنه ... (3528919) (alef-1)
 
ناشناس
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۰۸:۰۶:۲۳
اگر جایی خطایی رخ داد باید برخورد بشه اونهم از روش قانونی نه با قمه و چماق والیته برخورد پس اثبات خلاف (3530656) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۱۱:۲۹:۰۲
شهردار منطقه باید پاسخگو باشد و در صورت نیاز به قوه قضائیه معرفی شود. چگونه است که اینگونه با کارگران زحمتکش برخورد میکنند. (3528931) (alef-2)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۱۱:۵۸:۲۳
برخوردشان درست نبوده ولی باید سخنان شهرداری رو هم شنید خب شهرداری در بر خورد با زمین خوار ها چطور باید برخورد کنه وقتی چند بار بهشون هشدار میده تخلیه کنید
سعادت آباد که دیگه زمین هاش میلیاردیه قیمتش حق هم دارن (3529005) (alef-1)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۱۴:۱۳:۲۹
هیچ چیزی بالاتر از سلامتی و جان آدمیان وجود ندارد و هیچ بهانه ای هر چند موجه توجیح کننده اینگونه اعمال نمی باشد. به امید روزی که ارزش ، کرامت و سلامتی ملت اولین اولویت عملی نه زبانی مسئولان ما باشد. (3529309) (alef-1)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۱۷:۵۴:۴۴
دوست عزیز اگر شما کسی رو نمی شناسی که حاظره یک زمین 300-400 متری رو اون هم در سعادت آباد بگیره ولی دست و پاش بشکنه من می شناسم
اصلا من حاظرم گردنمم بشکنه ولی یه زمین 4-5 میلیاردی گیرم بیاد
شمایی که تو دفتر کارت بقل شوفاژ و زیر باد کولر نشستی نمیدونی که این افراد زمین خوار گاهی برای حفظ زمیناشون حتی حاظرن شر خر هایی که فیلمهاشون در تلگرام هست رو اجیر کنن تا شهرداری رو بترسونن

خوب شهرداری هم باید تو جنگل شیر باشه تا زمیناش ملت صاحب نشن

اصلا خود دایی من در شهرستان یه زمین رو بدون مجوز ساخت 30-40 میلیون سود کرد یکی دو بار هم با شهرداری درگیر شد من خودم فک میکنم حداقل از لحاظ مالی سود کرد گرچه اخلاقا کارشون درس نبود (3529708) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۲:۵۵:۵۲
داداش شما کارمند شهرداری هستید؟؟؟؟ (3531355) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۱۵:۳۷:۲۲
شهردار و شوراى شهر بايد پاسخگو باشند ، همه جاى دنيا در چنين مواردى رييس ان سازمان و يا ارگان و يا وزارتخانه از مردم عذر خواهى نموده و سپس استعفاء ميدهد . خاطيان هم مجازات شده و به اطلاع مردم رسانده ميشود . (3529437) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۱۱:۳۲:۴۷
یا خدا ، آدم با دشمنش هم اینجوری برخورد نمیکند. جالب است که نیروی انتطامی هم شاهد است . مگه این مملکت قانون ندارد؟ با چه مجوزی اینجوری اعمال قانون میکنند ؟ مگه این مملکت قوه قضایی ندارد ؟ با این اوضاع انتظار داریم سرمایه گذار بیاد اینجا سرمایه گذاری کند! آدم شاخ دار میارید (3528937) (alef-1)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۱۱:۳۵:۱۴
دوستان قلدر استخدام شده توسط شهرداری هم دست کمی از افرادی که در مازندران مانور قدرت برگذار می کردند ندارند فقط فیلمشان بیرون نیامده البته عکس هایشان در صفحات اینستاگرام موجود است (3528940) (alef-1)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۱۱:۳۷:۱۵
ملک هم اگر متعلق به شهرداری باشد باید با ارائه اسناد و مدارک از طریق قوه قضائیه اقدام کند و به قانون و رای دادگاه هم تمکین کند ... دوره رضا شاه که نیست ............ (3528948) (alef-1)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۲۳:۱۶:۳۴
شهرداری باید دعوای خلع ید میداد.
با غارت نمیتواند کاری کند.
تمامی افراد باید شناسایی و قانون در مورد عاملین و آمرین تصمیم گیری کند. (3530331) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۱۱:۳۷:۲۲
واقعا جای بسی تاسف است مگر مملکت قانون ندارد مگر شهر شهر هرته با دیدن فیلم حمله مغول ها در ذهنم تداعی شد آیا شهرداری ونیروی انتظامی که باید حافظ جان ومال مردم باشند یک لحظه فکر نکردند ممکن زن وبچه ساکن انجا در خواب سکته کنند وشاید زن بارداری بچه اش سقط شود ? (3528951) (alef-1)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۱۱:۴۷:۰۹
اگر متعلق به مسجد نبود هم همینطور گزارش میدادین؟
سوال دیگر ایا مسجد باید اعمال غیر قانونی انجام دهد؟
سوال بعد چرا کارگران متوسل به زور شده اند؟ قبلا بهشون اخطار داده شده بوده و گوش نکردن و مقاومت کرده بودن در برابر اجرای قانون
از هر دیدی نگاه می کنم این کارواش مقصره
امیدوارم الف جتبه بی طرفی را رعایت کرده کامنتهای مخالف را هم منشر نماید. (3528981) (alef-1)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۱۲:۴۲:۲۵
یعنی من واقعا منطق صحبت شمارو متوجه نمیشم. نیروی انتظامی نمیتونست در روز روشن با حکم بیاد همرو بیرون کنه با همکاری شهرداری اونجارو پلمپ کنه؟؟؟ یعنی اینقدر ناتوانه؟؟ دیگه چه نیازی به چوب و چماق اونهم توسط عواملی که لباس فرم ندارن بود ؟؟؟ اگر هم مقاومتی میشد دیگه جمع کردن چند تا کارگر توسط نیروی انتظامی کاری داشت؟؟؟ کاملا مشخصه هیچ مدیریت و تعقلی پشت این قضیه نیست. (3529087) (alef-1)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۱۴:۴۹:۱۲
حتما نیاز بوده و دوستان هم احتمالا مقاومت میکردن یا حرکاتی کردن که نیاز بوده شبانه وارد عمل بشن این مشخصه که اون کارواشه متخلف بوده و کار رو به جایی رسوندن که نیاز بوده اینگونه عمل بشود و حرکت هم صحیح بوده در مقابل ادمی که خلافکاره باید دست به شبیخون زد تا غافلگیر بشه (3529357) (alef-13)
 
امیر
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۰۱:۰۴:۴۶
طبق قانون اگر ملک و یا واحد صنفی پس از دستور کمیسیون ماده صد می بایست پلمپ یا جلوگیری از فعالیت شود،اجرای احکام منطقه به همراه حکم و دستور قضایی و حضور ضابط قضایی یعنی نیروی انتظامی که در شهرداری مناطق تحت عنوان ماموران اجراییات زیر نظر شهرار منطقه فعالیت میکنند، در ساعت اداری به ملک مورد نظر مراجعه و بدون درگیری و سرقت و آسیب زدن به اموال و اشخاص اقدام به اجرای حکم مرجع قضایی میکنند.این اقدامی که این اراذل و اوباش انجام دادن هیچ جایگاهی در هیچ کجای قانون ندارد. .... (3530500) (alef-11)
 
امین
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۰۲:۲۱:۴۴
واقعا بادیدن این تصاویر شوکه شدم ما کجا داریم زندگی میکنیم مگه مملکت قانون نداره مگه پلیس و قاضی نداره اینهمه خودسری و خشونت چه معنی میتونه داشته باشه غیر از بی قانونی و بی عدالتی واقعا هم برای شهرداری و هم برای نیروی انتظامی متاسف هستم که باعث زیر سوال بردن حقوق شهروندی در مملکت اسلامی شده اند اگر قرار بر این باشد که هر ارگانی به خواهد خود را فراتر از قانون بداند دیگر سنگ روی سنگ بند نخواهد شد واینگونه حرکات جزء نا امن نشان دادن جامعه و زیر سوال بردن امنیت روانی جامعه چیز دیگری نخواهد داشت وسلام. (3530537) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۱۴:۴۷:۳۵
ببخشین جای قانون توی صحبت های شما کجاست؟ ضابط قانون جاش کجاست؟ (3529355) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۱۹:۲۲:۳۰
شما وقت میخای یک مجرم مثلا یک فردی که سرقت کرده یا قتل کرده یا زورگویی میکنه رو بگیری حتما باید روز بری سراغش یا شب هم میری؟ اگر که مقاومت نکنه درگیر میشی یا همه چی به ارومی تموم میشه؟ روز و شب نداریم حتما نیاز بوده شب برن اونجا (3529866) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۲۳:۱۷:۳۴
حمله شبانه و بدون حکم قانونی شهرداری منطقه2 قابل گذشت و اغماض نمی باشد. (3530335) (alef-11)
 
آریابان
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۱۱:۵۹:۳۷
درگیری مامور های شهرداری با کارگر ها که چیز جدیدی نیست به نجویکه بعضی وقتها حتی باعث قتل !!! طرف مقابل هم شده ؛
۱۶ مرداد پارسال «علی چراغی»، کارگر ۴۱ سالۀ دارای چهار فرزند بعد از اینکه مورد تهاجم عوامل شهرداری در تهران‌پارس قرار گرفت سعی داشت با پلیس ۱۱۰ تماس بگیره ولی در مقابل چشمان مبهوت ، نگران و گریان پسر ۱۴ ساله‌ اش بدست ماموران شهردا‌ری شدیدا مجروح شد و در تاریخ ۲۳ مردادماه هم در بیمارستان نورافشار تهران جان باخت.
حالا خدا کنه درگیری دیشب فوتی نداشته باشه ؛ (3529006) (alef-1)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۱۳:۵۴:۳۵
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
اول از الف انتقاد دارم چرا بیان کرده حمله ومجروحیت وغیره
فیلم که گزارشی است که عده ای ادعا می کنند که مجروح شدند و...
دلیلشان چیست که ماموران شهرداری بودند
شاید خودزنی کرده باشند
شاید اوباش بودند
شاید دشمن داشتند
وشاید اصلا تظاهر نمودند که مضروب شدند و....
بایک چند ثانیه فیلم که نمی شود ادعایی را اثبات نمود
فیلم در شب هم که فقط نشان می دهد به در ودیوار عده ای ضربه می زنند که آن هم واضح نیست از کجا هستند (3529250) (alef-1)
 
مهدی
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۱۵:۱۴:۴۴
دوست عزیز خوبی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لباسها واضحه کاملا شما فیلم روکامل نگاه کن
خداییش فقط بگو حقوقت چقدره از شهرداری؟؟؟؟ (3529390) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۲۳:۲۱:۴۲
آقا از ارائه آدرس غلط و شبه افکنی خودداری کنید. ماشینهای شهرداری در فیلم کاملا مشخص است. (3530344) (alef-11)
 
کامران
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۰۰:۱۹:۵۶
نکنه خودت هم یکی از اون مامورای شهرداری بودی؟؟ (3530440) (alef-11)
 
کمال
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۱۲:۰۶:۰۸
دورود بر الف لطفا پیگیری کن (3529024) (alef-1)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۱۲:۲۷:۵۰
چرا كارگردان كارواش را تحويل ندادن و با عوامل شهردارى در كير شدن چرا آمنا مسجد كارواش را تحويل عوامل شهردارى نكردن و عليه شهردارى شكايت كنند چرا ؟؟؟ اگر حق با مسجد بود چرا قانونى وارد نشدن مگر در يك روز شهردار منطقه خواب ديد و وارد عمل شد يا چند سال است اخطار داده به آمنا مسجد ايا مؤمنين و نمازگزاران بايد مال حرام خوار باشند ؟؟؟؟ (3529059) (alef-1)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۱۵:۴۲:۴۲
اگر شهردار حکم داشت روز می آمد . پدرجان کارگران به چه مجوزی باید کارواش را تحویل می داد . کارگران معمولا ماهیانه حقوق می گیرند حقوق 17 روز گذشته را آیا کارفرما به آنها می داد ؟ شهردار ناحیه ، شهردار منطقه و شهردار تهران باید محاکمه شوند . (3529448) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۲۳:۲۲:۳۹
شهردار منطقه باید برکنار شود تا دیگر ریشه بی قانونی در شهرداری برچیده شود. (3530345) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۱۳:۰۱:۲۵
بهتره این نیروها در خدمت گروهای رنجر و تکاور باشند (3529123) (alef-1)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۱۳:۵۴:۴۴
چرا شب؟ مگه خشم شبه؟ (3529252) (alef-1)
 
حمید
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۱۶:۵۲:۰۲
تاسف بارتراینکه نیروی انتظامی هیچ حمایتی ازشهرمند این کشورنمیکند وهمه نعاملها مقابل مردم است
داستانم ازدرخواست حکم آغازشده واین درخواست خواسته معقول هرشهرونداست اگرقرارباشه هرکسی بدون احکام هرکاری انجام بده که سنگ روسنگ بندنمیشه حالااین وسط وظیفه اصلی نیروی انتظامی همین بوده اگرحکم مشخص بوده که هرکس درمقابل حکم بایستد قانونا سرنوشتش مشخص است وااگرفاقدحکم بوده اند پلیس درمقابل این افراد ولوازطرف هرارگان که باشند بایدایستادگی وحق شهروندی دفاع میکرد .
حال قبل یابعدازشهرداری این پاسگاه محله است که بایدپاسخگوباشد (3529594) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۱۷:۵۲:۱۴
اين اختيارات بايد قانوناً از شهرداريها سلب شود و شهرداري بصورت شاكي در قوه قضائيه (شعب مخصوص و البته نه در ساختمانهاي شهرداري و نه محاكم ماده 100) دادخواست بدهد و قوه قضائيه در صورت تشخيص جرم ، حكم صادر كند و اجراي آن توسط پليس بدون حضور يا هرگونه دخالت نيروهاي شهرداري اجرا شود تا به اين رفتارها كه در شآن اسلام و نظام مقدس جمهوري اسلامي نيست خاتمه داده شود . (3529703) (alef-2)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۱۸:۳۱:۰۲
تا شهرداری بیاد شکایت کنه و به شکایت رسیدگی بشه طرف یه برج 20 طبقه اونجا ساخته به صد نفر هم فروخته که یکیش هم شاید خودت باشی
شما دیگه خیلی ایده آل فکر میکنین (3529760) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۰۷:۲۱:۳۳
سلام . دقیقا صحیح میفرمایید. این مسائل تا قبل از اینکه باعث ایجاد حواشی و تنش عمومی شود باید توسط خود نظام مورد بررسی دقیق قرار بگیرد. و اما اگر اتهامات وارد شده به شهرداری و این تصاویر واقعی باشد باید قبل از هر چیزی و هر کس از اولین مسئول تا آخرین چماق به دست در شهرداری باید باید و باید محاکمه شوند زیرا این ارگان یکی از نهاد های زیر مجموعه نظام است و اگر اینها قانون را زیر پا بگذارند دیگر از زورگیران چه انتظاری می توان داشت..... (3530621) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۶:۴۷:۰۹
واقعا جای بسی تاسف است (3531844) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۱۹:۲۲:۰۱
همه اینها مربوط به فساد های مالی است (3529864) (alef-11)
 
رضا
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۲۰:۵۵:۵۱
اگر این اتفاق در سوعد که من زندگی میکنم اتفاق افتاده بود شهردار که هیچ وزیرش را هم عوض میکردند (3530069) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۰۳:۵۴:۳۴
جدا از اينكه حق با كيست من ارتباط كارواش را با مسجد متوجه نمي شوم ،مسجد مي تواند كتابخانه ،قرائتخانه يا ديگر مراكز فرهنگي و مذهبي را تحت پوشش بگيرد ولي ماشين شويي؟ (3530556) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۰۹:۲۶:۲۴
این کارواش محل تجمع خودروهای لوکس برای برق انداختن به خودروهای چند صد میلیونی شده تا در خیابانهای شهرک غرب برای خانمها ونوامیس مردم مزاحمت ایجاد کنند. آیا وظیفه مسجد این است که در شرایط بحران آبی به ماشینهای لوکس سرویس اینچنینی دهد؟. همه کارواشهائی که در زمینهای بیت المال ایجاد شده است باید تعطیل شود. (3530807) (alef-11)
 
قاظما
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۰۹:۴۱:۲۶
اگر از طریق قانون عمل کند ده سال طول میکشد (3530845) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۴:۲۵:۳۱
باسلام.خالي از هرگونه طرفداري از شخص ويا ارگان خاصي بنده بعنوان يك شهروند پايتخت از ديدن اين فيلم حالم از بي قانوني بهم خورد.
جاي تاسف است كه شهرداري كه يك نهاد عمومي وغير دولتي است خودش را هم قاضي دانسته وهم مجري وهمچين كارزشتي انجام داده .سوال اين است كه آيا راه قاوني واستفاده از قوه قهريه توسط ضابطين امر وجود نداشت..
بنده بعنوان يك ايراني از قوه قضاييه وبخصوص دادستان تهران خواهش ميكنم جلوي اين نوع خودسري ها گرفته شود چرا كه تبعات بدي در جامعه دارد (3531612) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۴:۳۸:۲۴
یطرفه به قاضی نریدمسوولین شهرداری هم ازین مردم هستن (3531630) (alef-11)
 
مهدی
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۵:۳۸:۱۳
یعنی قانون این حقو به شهرداری داده که هر جا صلاح بدونه از قوه قهریه استفاده کنه وبریزن مردم رو لت وپار کنن !!!!!!برادران نیروی انتظامی هم در این زمینه با اونا همکاری کنن؟؟؟؟؟؟؟ (3531730) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۶:۳۶:۴۱
باید با نیروهای متخلف شهرداری که می توان از آنها بعنوان اراذل و اوباش نام برد برخورد قانونی شود تا برای دیگران درس عبرتی باشد . (3531828) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۶:۴۳:۱۱
باید با این گونه ماموران متخلف شهرداری که فاقد فرهنگ اجتماعی هستند برخورد قانونی شود تا برای دیگران درس عبرتی باشد .
البته برای نخستین بار نیست که ماموران شهرداری تهران مرتکب چنین اقدام ضد انسانی می شوند .
حدود سه سال پیش نیز ماموران شهرداری در منطقه تهرانپارس فاجعه ای آفریدند و سرپرست یک خانواده دور گرد را بطرز فجعیی به قتل رساندند . (3531838) (alef-11)
 
كوروش
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۲۰:۵۶:۲۰
اينكه ملك موقوفه مسجد تغيير كاربري شده و يك محل مذهبي وفرهنگي و يا همينطور كه شهرداري مدعي است ملك عمومي محصور شده و به صورت كارواش در امدهو تصرف غير قانوني شده امري خلاف بوده و شهرداري با شكايت به قوه قضاييهدر مدتي كوتاه مي تواند قانونا خلع يد بنمايد و شهرداري براساس قانون مي تونه فقط از ساخت وساز در زمان اجرا جلوگيري نمايد در ضمن اراي ماده صد كه توسط نمايندگان شهرداري ودر ساختمانهاي متعلق به شهرداري صادر مي شه يك جانبه به نفع شهرداري است وقتي تنها به قاضي بري راضي بر مي گردي وظيفه مجلس ودولت مي باشد كه با حذف اراي ماده صد و اجراي قانون اساسي قوه قضاييه وظيفه قانوني خود رو انجام داده مرجع قضاوت بشه (3532265) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۲۱:۰۴:۲۴
واقعآ جای بسی تاسف ، که تعداد کارگر زحمت کش بدین صورت مورد ضرب و شتم قرار میگیرند ، و این موضوع نشانگر ضعف در مدیریت شهری داشته و هیچگونه قانونی نظارگر و پاسخگو نیست و اینگونه موضوعات باعث اثرات مخرب در جامعه داشته و باعث ایجاد هرج و مرج می شود . جهت اطلاع شهردار محترم !!!! (3532279) (alef-11)
 
دوست
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۲۲:۴۶:۴۲
واقعا از شهردار عزیز سپاس گذاری میکنم ..............شهردار و ماموران با فرهنگ شهر داری زنده باشند. (3532395) (alef-11)
 
mehrdad
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۲۱:۰۵:۵۶
حتما خودت از عوامل همین هایی که که متشکری اینقدر. (3534329) (alef-11)
 
اکبر طهماسبی
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۰۰:۵۳:۱۰
شهرداری تمام ارگانهارو دستش گرفته از رییس‌جمهور قدرتش بیشترشده حتی مامورانتضامی رودادن زیر دستاینا به مردم زور میگن تو تبریز هم یک دختر رو کشتن (3532499) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۱۱:۰۹:۲۳
وای خدا تا فیلم رو نمیدیدم باورم نمیشد
مامور نیروی نتظامی چی میگه اون کنار ؟!
واستاده نگاه میکنه !
مگه مملکت قانون نداره ؟
دادگاه ،قاضی، حکم، تخریب
البته با لدر و بلدزر نه با چماق ! (3532968) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۲۳:۱۰:۰۱
من خواهش میکنم بیدار بشیم اون سر دنیا وقتی یک همچین مسایلی پیش میاد ده بار تلویزیون نشون میده اما یک عده قمه به دست درحالی که جلوی پلیس حمله میکنند سوال اینه که پلیس چکارست
پول بیت المال رو میگرن که واستن و حمله قمه به دست ها رو نشون بدن (3534513) (alef-11)
 
ناشناس
۱۳۹۴-۱۱-۲۱ ۰۷:۱۰:۲۷
باسلام
من از ساكنين خيابان توحيد هستم دقيقا كمي پايين تر از همين مسجد و كارواشي كه مال مسجده، اين كارواش را كه زمين خيلي مرغوب و گراني دارد را چند سالي يكي از آقايان بانفوذ آمد و از مسجد اجاره كرد و بعد هم نميخواست تحويل بدهد و ادعاي مالكيت كرد تا اينكه با پيگيري هيات امنا مسجد و مشاركت مردم محله كارواش از فرد غاصب گرفته شد و فراخوان دادند به ميمنت و مباركي بازپس گيري ملك مسجد مردم بيايند و ماشينهايشان را مجانا بشويند و همان روز به مادرم كه از هيات امنا مسجد بود گفتم امكان ندارد كه اجازه بدهند اين زمين ب اين مرغوبيت و قيمت به اين راحتي از چنگشان در بيايد و هنوز اين اول راه است و چند وقت ديگه سر و كله اداره اوقاف و آستان قدس و اين و اوني كه اون بنده خدا با نفوذش ميتونه كاري بكنه پيدا ميشه و ممكنه متاسفانه زمين مسجد كه بالاي بيست سي ميليارد ارزش دارد به يغما برود و اين جاي بسي افسوس دارد... (3534743) (alef-11)
 
امینفقط
۱۳۹۴-۱۱-۲۳ ۱۹:۴۳:۴۱
فقط باید تاسف خورد به حال مدیریت شهرداری (3540206) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۱-۲۶ ۱۱:۲۸:۲۰
بی خودکردن که بریزن اونجا این کاربکنندهرچقدر خطا کردن (3544936) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.