نظر منتشر شده
۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 464578
ابراهیم رئیسی: امکان تأمین مالی ستادهایم را ندارم
تاریخ انتشار : جمعه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۱
ایلنا نوشت: نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه نگاه اشرافی در مدیریت‌ها از مشکلات مردم است، یادآور شد: در دولت «کار و کرامت» جوانان نقش ویژه‌ای خواهند داشت.

حجت‌الاسلام‌ سیدابراهیم رئیسی در جمع ستادهای کشوری و استانی خود با بیان اینکه رأی مردم در نظام اسلامی تشریفاتی نیست و سرنوشت‌ساز است، گفت: امروز مشکلات اقتصادی از دغدغه‌های اصلی مردم است.

این نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با تأکید بر اینکه نگاه ما به همه ظرفیت‌های کشور است نه یک جناح و جریان خاص سیاسی، تصریح کرد: مدیریت یک جریان خاص در کشور باید شکسته شود.

رئیسی با بیان اینکه در دولت کار و کرامت جوانان نقش ویژه‌ای خواهند داشت، خاطرنشان کرد: امکان تأمین مالی ستادها از طرف این‌جانب وجود ندارد و باید حداکثر دقت در مسائل مالی صورت پذیرد تا شاهد اسراف نباشیم.

او افزود: واگذاری امتیاز از بخش دولتی به خصوصی که به امضای طلایی مشهور است باید به افراد صاحب حق و لایق داده شود.

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری تاکید کرد: با بسیج عمومی و مدیریت جهادی تغییر وضع موجود ممکن است.

رئیسی تخریب در عرصه انتخابات را مطلقاً امری ناپسند دانسته و خلاف موازین شرعی و اخلاقی دانسته است و ابراز داشت: منکر خدمات دولت‌های بعد از انقلاب نیستیم اما مشکلات موجود بر همگان واضح است.
 
کلمات کلیدی : ابراهیم رئیسی+انتخابات 96
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۲-۰۱ ۲۰:۴۵:۱۵
نگو که دلم کباب شد (4274576) (alef-3)
 
اد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۱ ۲۰:۵۵:۰۳
من ماهى يك ميليون ششصد هزار تومن حقوق دارم. بدم خمتتون !!!! (4274602) (alef-3)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۲-۰۱ ۲۱:۵۸:۵۷
براش ستاد می زنند! (4274767) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۱ ۲۲:۰۵:۰۹
من باور کردم ! (4274788) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۱ ۲۳:۴۴:۴۲
همه اولشان همین است (4275004) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۴:۱۱:۵۷
روحانی تیم ضعیفی از برخی از وزرا مثل طیب نیا و سیف را تشکیل داد. وزیر ضعیف عملکرد ضعیف و در نتیجه نارضایتی را به دنبال دارد. روحانی باید یا ترمیم کابینه می کرد یا عزل می کرد ولی متاسفانه به دلیل منافع گروهی نتوانست تصمیم قطعی بگیرد بنابراین باید تاوانش را با رای ندادن ما به او بپردازد. من از او نا امید شدم. بد نیست آقای روحانی در خصوص دوستان وزرا تحقیقی داشته باشد تا ببینیم چند نفر را استخدام کردند ؟ بدون هیچ گونه ضوابطی بالاترین پستها را در وزارتخانه ها و شرکتهای وابسته دادند. (4281390) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته