توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 492676
توضیحات محسنی اژه‌ای درباره پرونده قتل آتنا اصلانی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۰
غلامحسین محسنی اژه‌ای، سخنگوی قوه قضاییه به قتل فجیع آتنا اصلانی اشاره کرد و گفت: در ابتدای لحظه اعلام مفقودی، همه مسئولان استانی از جمله ناجا، هلال احمر، دادستان و سایر دستگاه‌ها مانند آتش‌نشانی با جدیت تمام وارد کار می‌شوند و همه جاهای ممکن را بازرسی و بررسی می کنند.

به گزارش خبرآنلاين، محسني اژه‌اي گفت: در آن بررسی اولیه نتیجه‌ای حاصل نمی‌شود. به افرادی مظنون می‌شوند، از جمله همین فرد را تحت تعقیب قرار می‌دهند. بر اساس گزارش دادستان، متهم در ابتدا که بازداشت بود و اعتراف نکرده بود، به خانمش پیام می‌دهد مقداری مواد مخدر در فلان نقطه خانه دارم که جابجا کنید. خانم ایشان نگران می‌شود و موضوع را اطلاع می‌دهد. وقتی بررسی می‌کنند، به جنازه می‌رسند.

سخنگوي قوه قضاييه همچنين ادامه داد: دستگاه جنایی استان از لحظه اول با جدیت دنبال موضوع بود و ریاست قوه قضاییه هم تاکید به رسیدگی سریع کرد.

او افزود: متهم همچنین به مورد دیگری اعتراف می‌کند که «مدتها قبل، خانم دیگری را به قتل رساندم و به فلان چاه انداختم.» با همه تحقیقاتی که شده بود، آثاری از آن جسد تا زمانی که دادستان به من گزارش داد، کشف نشده بود. این مسئله مهم است و در حال پیگیری است. به غیر از اعتراف او، هنوز اسناد و مدارک و آثاری از جسد در آن نقطه پیدا نشده. اگر این موضوع هم تعیین تکلیف شود، هر چه سریعتر حکم صادر می‌شود.

اژه‌اي تاكيد كرد: 3 مقتول از کسانی هستند که قبلا مفقود شده‌اند. متهم تنها یک اعتراف به جز قتل دختربچه کرده که هنوز آثاری از جسد مشهود نیست.
 
کلمات کلیدی : قتل + جنایت + قاتل + قتل آتنا اصلانی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته