نظر منتشر شده
۹
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 394080
ماجرای کشف جسد سالم پس از ۹ سال در دریاچه گهر دورود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۹
جسد سالم یک مرد پس از گذشت ۹ سال که در دریاچه گهر دورود مفقود شده بود شب گذشته پیدا شد.
سرهنگ رضا شیراوژن معاون فرمانده انتظامی استان لرستان در گفت‌وگو با تسنیم در رابطه با جسد پیدا شده در دریاچه گهر اظهار داشت: شب گذشته جسد یک مرد در دریاچه گهر شهرستان دورود پیدا شد.

وی به مفقود شدن یک مرد کرجی که سال ۸۶ در حریم دریاچه گهر اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه از سال ۸۶ تاکنون هیچ‌گونه مفقودی به‌جز این‌ یک نفر در دریاچه گهر نداشته‌ایم احتمال می‌رود که این جسد مربوط به همان مفقودی سال ۸۶ باشد چون هر کسی در این دریاچه غرق شده جسد وی پیدا شده است.

معاون فرمانده انتظامی استان لرستان عنوان کرد: ۹ سال پیش با مفقود شدن یک نفر در دریاچه گهر خانواده وی در همان محل سنگ‌قبری به عنوان یادبود گذاشته و سالی یکبار در کنار آن حاضر می‌شوند.

شیراوژن با بیان اینکه اکنون جسد پیدا شده از ساق پا به پایین و ساق دست به پایین از بین رفته اما مابقی بدن سالم است گفت: هنوز مشخص نشده که این جنازه مربوط به همان کسی باشد که ۹ سال پیش در این دریاچه مفقود شده است.

وی با اشاره به اینکه این جسد هم‌اکنون در پزشکی قانونی است بیان کرد: کارهای مقدماتی برای مشخص شدن هویت این جسد در حال انجام است و عوامل منتظر دستور دادستان هستند تا جهت شناسایی به خانواده مورد نظر تماس گرفته و مراحل احراز هویت به‌ وسیله آزمایش DNA انجام شود.

دریاچه گهر در میان رشته‌کوه اشترانکوه دورود در استان لرستان واقع شده و ارتفاع آن از سطح دریا ۲۳۵۰ متر است این دریاچه کوهستانی حدود ۱۷۰۰ متر درازا و ۴۰۰ تا ۸۰۰ متر پهنا و ۴ تا ۲۸ متر ژرفا دارد.
 
کلمات کلیدی : جسد، لرستان
 
املی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۳۰ ۲۰:۲۰:۱۳
این جسد به احتمال زیاد درجای دیگر به قتل رسیده وقاتل یا قاتلین برای رد گم کردن اورا به دریاچه گهر انداختند واکنون جنازه وی پیداشده است ومربوط به جسد سال86 نمیشود برابر علم پزشکی این جسد حداقل بین یک الی دوماه پیش به درون دریاچه انداخته شده است وشماحتی لباس زیر این جسد را بدقت نگاه کنید میشود گفت جسد مربوط به 8سال پیش میباشدای جسد درجای دیگر ازناحیه دست وپا مصلح شده است وکمترازیکماه هم نمیشودمن متاسفم فرمانده نیروی انتظامی سریع دراظهارنظرش این جسد را به 8سال پیش ربط داده است (3942476) (alef-11)
 
D66
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۳۰ ۲۱:۱۲:۱۴
خدا رحمتش کنه وقتی تو اون لحظه که غرق شد،پسر و دایی مرحوم خیلی بی تابی کردن پسرش حدودا نه ساله بود، هيچوقت از یادم نميره. (3942541) (alef-11)
 
کا.ه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۰۲ ۰۳:۵۸:۱۳
این جسد با این هیکل ورزیده و بدن سازی شده مال یک کودک نه ساله است؟ (3945074) (alef-11)
 
سید
Australia
۱۳۹۵-۰۶-۳۱ ۰۵:۰۱:۲۳
یادش بخیر اون موقع که ناشناخته بود زیاد میرفتم. شکر خدا از آب بالا دست رودخانه برای خوردن برمیداشتیم. (3942786) (alef-11)
 
كارشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۳۱ ۰۹:۰۶:۱۴
عاقبت انسان!!! روزي اين شخص مثل همه ما زنده بوده و از زندگيش لذت مي برده اما ناگهان همه چيز تمام مي شود و ندا مي آيد كه وقت رفتنت است !!!! كاش آن موقع آماده رفتن باشيم (3942855) (alef-11)
 
farhad
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۳۱ ۱۶:۲۲:۱۵
آیا شما یا کس دیگری این ندا را شنیده یا هرکس خبراز دیگری شنیده است!؟ (3943487) (alef-11)
 
یونس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۳۱ ۱۲:۵۴:۰۲
احتمال هم داره که افرادی فرد مذکور را کشته اند و پس از قطع کردن دست و پا و از بین بردن صورت در دریاچه انداخته اند (3943279) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۳۱ ۱۴:۴۴:۳۹
خدا بیامرزش (3943403) (alef-13)
 
محمدحسین مهرزاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۳۱ ۲۲:۴۶:۳۱
خداوند قرین رحمت فرمایند
انصافا حالم گرفته شد (3943914) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.