توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 350754
کفاشیان: کی‌روش باید لباس جدید تیم ملی را بپوشد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۵۳
رئیس فدراسیون فوتبال گفت: کی‌روش و ملی‌پوشان باید لباس‌های جدید تیم ملی را بپوشند.

به گزارش فارس، علی کفاشیان در خصوص اینکه چرا ملی‌پوشان در مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی غایب بودند، گفت: آنها حتماً درگیر مسابقات یا اردوها بودند و نیامدنشان دلیل خاصی ندارد. قطعاً زمانی که همه ملی‌پوشان آمدند و برای اولین بازی همه آنها لباس تیم ملی خواهند پوشید و یک جشن کوچکی هم با حضور آنها می‌گیریم.

وی در مورد اینکه آیا ملی‌پوشان لجبازی کردند که به این مراسم نیامدند، اظهار داشت: بحث لجبازی نبوده است، آنها یا در اردوی تیم‌هایشان بودند و یا اینکه تمرین داشتند. قطعاً بازیکنان تیم ملی با همین لباس‌ها کار را آغاز خواهند کرد.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره اینکه آندرانیک تیموریان می‌توانست به این مراسم بیاید و چرا نیامد، اظهار داشت: این مسئله‌ای است که بچه‌های تشریفات باید آن را هماهنگی می‌کردند و من در جریان آن نیستم.

وی درباره اینکه کی‌روش و ملی‌پوشان از کیفیت این لباس‌ها رضایت دارند یا خیر، گفت: کی‌روش و همه ملی‌پوشان این لباس‌ها را می‌پوشند و باید بپوشند؛ چراکه مشکل خاصی وجود ندارد.

کفاشیان در خصوص اینکه آیا فدراسیون فوتبال با برند جدید تیم ملی همانند برند قبلی به مشکل برخواهد خورد یا خیر، اظهار داشت: با شناختی که از محمدعلی بردبار مدیر شرکت تولیدکننده البسه تیم ملی دارند، مطمئن هستم او رضایت همه ملی‌پوشان را جلب خواهد کرد.
 
کلمات کلیدی : لباس جدید تیم ملی فوتبال ایران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.