توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 223458
رده‌بندی کیفی خودروهای داخلی منتشر شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۵۲
رده‌بندی کیفی خودروهای سواری تولیدی در اسفند ماه ۹۲ منتشر شد.

به گزارش ایسنا، براساس جدیدترین رده‌بندی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، خودروی گراند ویتارا با ۱۶.۷ نمره منفی با کیفیت‌ترین خودروی تولیدی در اسفند ماه سال گذشته بوده است. پس از آن مگان با ۱۹.۲ نمره منفی و پارس تندر با ۲۰.۶ نمره منفی به ترتیب در رده‌های دوم سوم رده‌بندی کیفی قرار دارند. رتبه چهارم رده‌بندی نیز با ۲۱ نمره منفی در اختیار تندر ۹۰ پارس خودرو و رده پنجم با ۲۴.۴ نمره منفی به طور مشترک در اختیار پژو ۲۰۶ و پژو ۲۰۶ صندوق‌دار است.

رانا با ۲۷.۳ نمره منفی در رتبه ششم و j۵ با ۴۸.۶ نمره منفی در رتبه هفتم قرار دارند. رتبه هشتم رده‌بندی کیفی خودروهای تولیدی در اسفند ماه سال گذشته با ۵۰.۹ نمره منفی در اختیار لیفان x۶۰ و رتبه نهم با ۵۱.۸ نمره منفی در اختیار پژو پارس است. سمند با ۵۲.۳ نمره منفی در رتبه دهم و پژو ۴۰۵ تولیدی ایران خودرو با ۵۲.۴ نمره منفی در رتبه یازدهم قرار دارد. رتبه دوازدهم نیز به طور مشترک با ۵۲.۵ نمره منفی در اختیار پژو ۴۰۵ ایران خودرو خراسان‌، ام‌وی‌ام ۵۳۰ و ام‌وی‌ام ۳۱۵ است.

تیبا با ۶۲ نمره منفی در رتبه سیزدهم و ام‌وی‌ام x۳۳ با ۶۵ نمره منفی در رتبه چهاردهم قرار دارد. رتبه ۱۵، ۱۶ و ۱۷ رده‌بندی نیز به ترتیب با ۸۰.۸ نمره منفی، ۸۱.۴ نمره منفی و ۸۵ نمره منفی در اختیار سایپا ۱۳۱ تولیدی سایپا، سایپا ۱۳۱ تولیدی پارس خودرو و سایپا ۱۳۲ است. رتبه هجدهم و آخر رده‌بندی خودروهای سواری تولیدی در اسفندماه ۹۲ با ۸۵.۴ نمره منفی در اختیار ام‌وی‌ام ۱۱۰ است.