توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 442356
ناخرسندی انگلیس از دور جدید شهرک سازی
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۵۷
نخست وزیر رژیم صهیونیستی طی هفته جاری با همتای انگلیسی خود در لندن دیدار و گفتگو می کند.
به گزارش قدس، سخنگوی «ترزا می» نخست وزیر انگلیس تاکید کرد که او در جریان استقبال از «بنیامین نتانیاهو» در لندن روابط دو جانبه از جمله تقویت روابط تجاری بین دو طرف در پرتو خروج انگلیس از اتحادیه اروپا و برخی مسائل و چالش های پیش روی دو طرف را با او بررسی خواهد کرد.

بنابراین گزارش، نخست وزیر انگلیس در این ملاقات به نتانیاهو اعلام خواهد کرد ادامه شهرک سازی رژیم صهیونیستی در اراضی اشغالی فرصت های موجود برای تحقق صلح و سازش را از بین می برد.

سخنگوی نخست وزیر انگلیس اظهار داشت که می در این دیدار، موضع دولت انگلیس در قبال شهرک سازی رژیم صهیونیستی و اینکه این مساله موجب بی اعتمادی میان طرفین فلسطینی و صهیونیستی خواهد شد، را به اطلاع نتانیاهو خواهد رساند.

وی افزود که تمرکز ما بر این خواهد بود که طرفین چگونه خواهند توانست راه حل تشکیل دو کشور را پیش ببرند به گونه ای که اسرائیل از امنیت و ثبات برخوردار باشد و کشور آینده فلسطین نیز از حاکمیتی ذاتی و خودمختار برخوردار باشد و مولفه های لازم برای زندگی را دارا باشد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین (ارگان رسانه ای حماس)  رژیم صهیونیستی روز گذشته طرح ساخت 3000 واحد مسکونی جدید در کرانه باختری را به تصویب رساند و امروز نیز از تصمیم خود برای ساخت 2086 واحد جدید برای صهیونیست ها در اراضی اشغالی خبر داد. این چهارمین طرح شهرک سازی رژیم صهیونیستی طی 12 روز گذشته در قدس و کرانه باختری است.
 
کلمات کلیدی : انگلیس+شهرک سازی اسرائیل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.