توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 500009
سرمایه گذاری برای عمومی سازی دانش مخابراتی نسل جدید در منطقه توسط آوا
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۰
مدیر خدمات  فنی و مهندسی شرکت صنایع ارتباطی آوا اعلام کرد: شرکت صنایع ارتباطی آوا با ارائه محصولات کامل و پیاده سازی سیستم پشتیبانی _ آموزشی برای اولین بار  به عمومی سازی و گسترش دانش مخابراتی   نسل جدید  در کشور و منطقه می پردازد.

مهندس بهروش حصاری با بیان این مطلب اظهار کرد: این شرکت با جذب متخصصین و کارشناسان با تجربه  تیم های تخصصی برای انجام پروژه های بزرگ و با راه حل های ترکیبی محصولات NGN و IMS و دانش و محصولات عمومی IT را شکل داده است.

وی افزود: محصولات این شرکت همگی بصورت قابلیت بهره گیری در راه حل های مخابراتی برند های مختلف دنیا   طراحی شده اند  لذا برنامه های آموزشی متنوع برای این محصولات طراحی شده که علاقه مندان به ویژه دانشجویان فارغ التحصیل رشته های مرتبط مخابرات و IT بتوانند شرایط لازم را برای کسب این دانش ها داشته باشند و در این خصوص مستندات لازم به دو زبان فارسی و انگلیسی و همچنین فیلم های کمک آموزشی نیز تهیه شده است.

حصاری در عین حال بیان کرد: مشتریان شرکت صنایع ارتباطی  آوا قادر خواهند بود برای بهره برداری بهینه از محصولات پیاده سازی این شرکت  در سازمان خود از نیروهای آزاد گواهی دار در بازار بهره ببرند که این گواهی مشابه گواهی های دانش  شرکت های معتبر مثل سیسکو هستند .

مدیر خدمات  فنی و مهندسی شرکت صنایع ارتباطی آوا ادامه داد: هر کارشناسی که بصورت آزاد گواهی مربوطه را اخذ کرده باشد به راحتی و با دریافت  مستندات فنی کامل و نسخه های نرم افزاری از سایت پشتیبانی شرکت می تواند به عنوان یک متخصص معتبر بدون وابستگی به شرکت آوا  اقدام به برنامه ریزی آن کند.

وی یادآور شد: همچنین ساز و کاری مناسب برای پشتیبانی این کارشناسان در شرکت درنظر گرفته شده است.
کلمات کلیدی : فنی و مهندسی + شرکت صنایع ارتباطی آوا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.