توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 505130
گزارش رویترز از تغییر قیمت طلای سیاه
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۵
رویترز اعلام کرد:‌ قیمت نفت در آستانه نتیجه سخنرانی‌های رئیس فدرال‌رزرو آمریکا و بانک مرکزی اروپا اندکی کاهش یافت.

به گزارش فارس، امروز در بازارهای جهانی قیمت نفت برنت 12 سنت کاهش یافت و بشکه‌ای 52 دلار و 45 سنت به فروش رفت. نفت وست‌تگزاس آمریکا هم کاهش 21 سنتی را تجربه کرد و بشکه‌ای 48 دلار و 20 سنت به فروش رفت. 

در گروه فراوروده‌های نفتی هم بنزین با 2.24 دلار افزایش گالنی 164 دلار و 13 سنت معامله شد و نفت کوره و گازوئیل هم افزایشی به ترتیب 90 سنت و 4.2 دلار را داشتند.

خبرگزاری رویترز نوشت: قیمت نفت امروز در آستانه نشست رؤسای بانک مرکزی آمریکا و اروپا در جکسون‌هل کاهش یافت. این نشست پیام‌هایی نسبت به انجام سیاست‌های مالی خبر می‌دهد. 

براساس گزارش رویترز، نشست سالانه در جکسون‌هل آغاز شده و در آن جانت‌یلن رئیس فدرال رزرو آمریکا و «ماریو دراگی» رئیس بانک مرکزی اروپا درباره چشم‌انداز سیاست‌های مالی و نرخ بهره سخنرانی خواهند کرد. هر نوع حمایتی از دلار می‌تواند قیمت نفت را تحت تأثیر قرار دهد. 

هانس‌وان‌کلیف اقتصاددان ارشد انرژی اعلام کرد: هر اظهاراتی از سوی جانت‌یلن و دراگی نوسانی در ارزش دلار و کالاهای متأثر از دلار خواهد داشت. 
 
کلمات کلیدی : نفت+قیمت نفت+رویترز
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.