توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 290733
بلیت فیلم «محمد رسول‌الله ص» گران شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۱۳
قرارداد فیلم‌سینمایی «شیفت شب» به کارگردانی نیکی کریمی ثبت شد و این فیلم در گروه سینمایی «آزادی» اکران می‌شود.

به گزارش ایسنا، سخنگوی شورای صنفی نمایش درباره تازه‌ترین مصوبات این شورا گفت: «قرارداد فیلم «شیفت شب» به عنوان برنامه آینده گروه سینمایی «آزادی» بعد از اکران فیلم محمد (ص) ثبت شد. همچنین قیمت بلیت فیلم «حضرت محمد (ص)» نیز در سینماهای مختلف مشخص شد.»

به گفته وی، قیمت بلیت این فیلم در سینماهایی که از سیستم D برخوردار هستند، ۱۲ هزار تومان، در پردیس‌ها ۱۰ هزار تومان، سینماهای ممتاز ۸۰۰۰ تومان و سینماهای درجه یک ۷۰۰۰ تومان مشخص شده است. همچنین قیمت بلیت این فیلم در سینماهای شهرستان‌ها ۱۰۰۰ تومان اضافه خواهد شد.

فرجی در پاسخ به این پرسش که چرا قیمت بلیت این فیلم نسبت به دیگر فیلم‌ها افزایش دارد؟ توضیح داد: از آنجا که این فیلم پروژه‌ای ملی است، نوع نگاه شورای صنفی نمایش نسبت به آن متفاوت است و این افزایش هم مصوبه‌ی همین شواراست.

فیلم «حضرت محمد (ص)» ساخته مجید مجیدی از روز چهارم شهریور ماه اکران می‌شود و دوره اکران آن طولانی‌تر از دیگر فیلم‌ها پیش‌بینی شده است.
کلمات کلیدی : اکران سینما - سینمای ایران -
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.