توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 453633
نمایش تبلیغات بیشتر در بخش مقالات فوری فیس بوک
بخش دانش و فناوری الف،23 اسفند95
فیس بوک قصد دارد تبلیغات بیشتری را در بخش مقالات فوری یا Instant Articles خود به نمایش بگذارد و لذا کاربرانی که برای اطلاع از تازه ترین اخبار به این بخش مراجعه کنند باید در انتظار انبوه آگهی ها باشند.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۹
به گزارش خبرگزاری فارس، با افزایش اقبال به این بخش فیس بوک قصد دارد درآمدهای خود از محل انتشار تبلیغات در بخش یاد شده را هم افزایش دهد.

با به روزرسانی Instant Articles ناشران اخبار هم می توانند شاهد نمایش آگهی هایی در بخش های مربوط به خود باشند و از این امر سود ببرند.

در همین راستا بخش Automatic Ads Placement در قسمت مقالات فوری فیس بوک به روزشده و می توان به ازای هر 250 کلمه در این بخش تبلیغاتی را هم منتشر نمود. آگهی های یاد شده هم به صورت متنی و هم به صورت ویدئویی نمایش داده خواهند شد.

فیس بوک چندی قبل برای افزایش اعتبار بخش اخبار خود امکان ارسال گزارش در مورد جعلی بودن یا نبودن این اخبار را هم فعال کرد تا بتوان اخبار واقعی را از اخبار قلابی متمایز کرد.
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+فیس بوک
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته