نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 444831
معاون زنگنه خبر داد:افزایش ۳۰ میلیون دلاری درآمد روزانه فروش نفت ایران
معاون وزیر نفت با اشاره به ادامه مذاکرات ایران با اعضای اوپک برای بازگشت تعادل عرضه و تقاضا در بازار نفت، گفت: توافق وین، تاکنون منجر به افزایش ۳۰ میلیون دلاری درآمد فروش نفت ایران شده است.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۴۶
امیرحسین زمانی نیا در گفتگو با مهر با بیان اینکه مذاکرات ایران با کشورهای مختلف عضو اوپک برای هماهنگی بیشتر بین اعضا در راستای کاهش تولید و تعادل بخشی به روند عرضه و تقاضا در بازار نفت ادامه دارد، گفت: بر این اساس در چارچوب توافق وین، مذاکرات ایران با تمامی کشورهای عضو اوپک ادامه می‌یابد.

معاون امور بین‌الملل و بازرگانی وزیر نفت با اعلام اینکه با وجود اختلافات سیاسی بین ایران و عربستان سعودی اما مذاکرات دو کشور در راستای منافع مالی و منافع جمعی کشورهای عضو اوپک انجام شده است، تصریح کرد: این مذاکرات در نهایت منجر به یک توافق موفقیت آمیز در سطح اوپک شده است.

این مقام مسئول با بیان اینکه هم اکنون و با احتساب شرایط فعلی تولید و صادرات نفت روزانه بین ۲۰ تا ۳۰ میلیون دلار درآمد حاصل از فروش نفت خام ایران افزایش یافته است، اظهار داشت: این افزایش درآمد از محل توافق بین کشورهای عضو اوپک بدست آمده است.

زمانی نیا با یادآوری اینکه برای ایجاد تعادل کامل بین عرضه و تقاضا در بازار نفت، مذاکرات ایران همچنان با کشورهای عضو اوپک ادامه دارد، بیان کرد: هم اکنون با افزایش ظرفیت تولید نفت ایران به حدود سه میلیون و ۹۰۰ هزار بشکه عملا قدرت چانه زنی ایران هم در اوپک افزایش یافته است.

در همین حال بیژن زنگنه وزیر نفت هفته گذشته در گفتگو با مهر با بیان اینکه ایران مشکلی برای ادامه گفتگو با عربستان در حوزه بازار نفت و ادامه همکاری‌ها در اوپک ندارد، گفته بود: این مذاکرات در چارچوب منافع ملی و مشترک ادامه می‌یابد.
 
کلمات کلیدی : درآمد نفت+فروش نفت ایران
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۴ ۰۸:۲۹:۵۳
خب قبول افزایش پیدا کرد. حالا میشه بگید پولهاشو هم میتونید بیارید داخل و یا ازش استفاده کنید؟؟؟ (4161106) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۴ ۱۰:۰۸:۲۹
ظاهرا افزایش درآمد نفت به جیبآقایان می رود چون را غیر اینصورت باید قیمت دلار کاهش می یافت (4161182) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۴ ۱۱:۱۷:۱۹
این 30 میلیون دلار چه گلی سر ملت اورد ان را بگویید (4161264) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۴ ۱۱:۵۰:۵۵
بعد ربطش به مردم چه هست کاش به مردم بدبخت و مفلوک خوزستان مدرسه (4161314) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۴ ۱۳:۰۲:۲۸
بازم بگید برجام بد! (4161400) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.