توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 461030
اقامه نماز در مساجد ویران شده بحرین +عکس
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۷
مردم بحرین برای تاکید بر جنبش اعتراضی خود و لزوم بازسازی مساجد ویران شده توسط رژیم آل خلیفه، نماز جماعت را در محل این مساجد اقامه کردند.

به گزارش مشرق، به نقل از شبکه تلویزیونی "اللؤلؤة" بحرین، شهروندان بحرینی نماز مغرب و عشا را در مسجد ویران شده العلویات در ناحیه الزنج در منطقه البلاد القدیم این کشور برگزار کردند.

نمازگزاران بر لزوم بنا نهادن دوباره همه مساجد ویران شده در محل اصلی خود این مساجد تاکید کردند.رژیم بحرین شماری از مساجد را در دوره وضعیت فوق العاده در این کشور در سال ۲۰۱۱ میلادی ویران کرد.
مردم بحرین از آن زمان نماز جماعت را در محل مساجد ویران شده اقامه می کنند.

بحرین از فوریه سال ۲۰۱۱ میلادی شاهد جنبش اعتراض آمیز مردم این کشور است.مردم خواهان برقراری آزادی، عدالت و برابری و روی کار آمدن نظامی منتخب هستند.

این خواسته ها با موج سرکوب رژیم بحرین با همدستی عربستان و برخی کشورهای غربی بویژه انگلیس و آمریکا مواجه شده است.

شماری از شهروندان معترض با سلاح های آمریکایی در جریان تظاهرات شهید یا زخمی شده اند.انگلیس و آمریکا در این مدت از رژیم بحرین حمایت تسلیحاتی و سیاسی کرده اند. رژیم سعودی نیز نیروهایش را برای سرکوب مردم به بحرین اعزام کرده است.

با وجود همه سرکوبگری ها، مردم بر تداوم راه خود تا دستیابی به خواسته هایشان تاکید می کنند.
 
کلمات کلیدی : بحرین + عیسی قاسم + مقاومت اسلامی بحرین + شهدای بحرین
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.