توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 387646
روحانی، جلیلی و احمدی‌نژاد در لیست اصولگرایان
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۷
حسن غفوری فرد، از چهره‌های معتدل و برجسته جریان اصولگرا گفت: روحانی، جلیلی و احمدی‌نژاد در لیست انتخاباتی ما هستند.

حسن غفوری‌فرد در گفت‌وگو با انتخاب درباره برخی اخبار مبنی بر پیغام احمدی‌نژاد به اصولگرایان برای حمایت از او تا دقیقه ۹۰ انتخابات گفت: پیغامی که ایشان گذاشتند و در فضای مجازی پخش شده قابل بررسی نیست. اگر ایشان نامه هم بنویسند، ما در فضای مجازی جواب نمی‌دهیم. ما تمام افرادی که تمایل به کاندیداتوری در انتخابات ریاست‌جمهوری را دارند بررسی می‌کنیم. البته فعلا تا به امروز به هیچ نتیجه‌ای نرسیده‌ایم. ما یک لیست ۳۰ نفره تهیه کرده‌ایم.

وی ادامه داد: روحانی، جلیلی و احمدی‌نژاد در لیست هستند ولی ما در حال حاضر تمرکز خود را روی انتخابات سال آینده شورای شهر گذاشتیم. تا انتخابات فرصت زیادی داریم و می‌توانیم با فراغ بال بیشتر فکر کنیم و تصمیم بگیریم.

غفوری‌فرد با اشاره به شرایط حاکم بر جبهه اصولگرایی تصریح کرد: در این دوره تلاش می‌کنیم که ائتلافی در جریان اصولگرایی صورت بگیرد. از طرفی ما با جامعه روحانیت مبارز تهران هماهنگ هستیم و با محوریت جامعه روحانیت مبارز به یک فرد مشخص ان‌شاءالله خواهیم رسید.

وی درباره عملکرد دولت یازدهم گفت: آقای روحانی اقدامات خیلی خوبی انجام داده اما معیشت، تورم و رکود هنوز حل نشده است. معمولا ریاست‌جمهوری دو دوره‌ای بوده است. به نظر من رییس‌جمهوری که عملکرد بهتری نسبت به بقیه دارد، شانس بهتر و زیادتری نسبت به بقیه دارد که اینجا هم دولت یازدهم عملکرد نسبتا قابل قبولی داشته است.
 
کلمات کلیدی : انتخابات ریاست جمهوری، روحانی، اصلاح طلبان، اصولگرایان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.