توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 417714
منصوریان: به نمایندگی از تیم از هواداران عذرخواهی می‌کنم/ فهمیدیم به بازی خوب امتیاز نمی‌دهند
بخش ورزشی الف،5آذر95
سرمربی تیم فوتبال استقلال به نمایندگی از تیمش از هواداران آبی عذرخواهی کرد.
تاریخ انتشار : جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۱۳
به گزارش ایسنا، علیرضا منصوریان درباره مصاف تیمش برابر گسترش فولاد که با تساوی دو بر دو به پایان رسید گفت: از هوادارانمان بابت حضورشان در استادیوم و در این سرما تشکر می‌کنم. هوا منفی ۴-۵ درجه بود. به نمایندگی از باشگاهمان از هواداران عذرخواهی می‌کنم. تا دقیقه ۸۲-۸۳ فوق العاده خوب بازی کردیم. در زمین حریف مالک بر توپ بودیم. یک درس بازیکنانم گرفتند که بازی خوب امتیاز ندارد. روی دو اشتباه فردی بازی را از دست دادیم.

وی در پاسخ به سوالی درباره تعویض علی قربانی و اینکه بهتر نبود او زودتر بازی می‌کرد، گفت: تشخیص ما این بودکه آخر بازی به میدان بیاید.

سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که آیا تیمش به یک فرمانده در میانه میدان نیاز ندارد، گفت: من به تیمم هم گفتم که خیلی خوب بودیم ولی باید بدانیم به بازی خوب امتیاز نمی‌دهند. اشتباهات فردی در استقلال باید به صفر برسد. من به بازیکنانم هم گفتم که اگر بد بازی می‌کردیم، به نتیجه قانع بودیم ولی حتی ما توانایی رسیدن به نتیجه ۴-۰ هم داشتیم. در نقطه‌ای که باید تمرکز بیشتری پیدا می کردیم، اشتباه کردیم. وقتی اشتباه فردی می کنید باعث آزردگی خاطر هوادار می شوید. وسط زمین ابراهیمی هست که یک فرمانده خوب است. هارمونی ما خوب است و باید حرفه‌ای‌تر بازی کنیم.

سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که آیا اخراج خسوس باعث نشد تیمش کار را تمام شده بداند، عنوان کرد: اخراج او خیلی هم به ما کمک می‌کرد ولی متاسفانه دو اشتباه فردی باعث شد بازی را از دست بدهیم.

وی درباره غرور تیمش با توجه نتایج اخیر استقلال گفت: نه فقط بازیکنان، تمام مجموعه ما فکر کرده بودند بازی تمام شده است. خیلی از نتایج بزرگ در دقیقه ۹۰ تا ۹۴ عوض شده است. خیلی از این مسائل به غرور بر نمی‌گردد و به این بر می گردد که فکر می کنید کار تمام شده است. خیلی بازیکنانم خوب بازی کردند ولی خستگی روی شانه ما و هوادارانمان ماند. به بازیکنانم هم گفتم که همه باید از هواداران عذرخواهی کنیم.

وی درپاسخ به سوالی درباره اظهارات پیشکسوتان استقلال درباره او، گفت: در مورد من همه می توانند نظر دهند. من از مرحوم دهداری یک چیز یاد گرفتم و آن هم سکوت و تلاش بوده است. من به دست اندازهایی که برخی ایجاد می کنند کاری ندارم. من اهمیتی به حرف هایی که دیگران درباره من می زنند نمی‌دهم. امیدوارم که هواداران ما آخر فصل خوبی داشته باشند و در این مسیر به اطراف نگاه نمی‌کنم و فقط مستقیم به جلو نگاه می کنم.
منصوریان درپاسخ به این سوال که آیا بهتر نبود که حیدری و قربانی زودتر به میدان می‌رفتند، بیان کرد: ما راحت داشتیم بازی می کردیم و حتی به کادرفنی هم گفتم نباید به خسرو فشار بیاوریم. وقتی که روی یک اشتباه جریان بازی عوض شد، مجبور بودیم به طرق مختلف به گل برسیم. بعد از آمدن حیدری سه موقعیت خوب داشتیم. می‌توانستیم در اواخر بازی برنده باشیم. باز هم خدا را شکر که امروز یک درس بزرگ گرفتیم.
سرمربی استقلال در پایان و در پاسخ به این سوال که چرا اشتباهات فردی در تیمش اتفاق می‌افتد، اظهار کرد: این اشتباهات فردی است. وقتی بازیکن جوان می‌گذارید باید توانان اشتباهش را هم بدهید. باید تلاش کنیم تا آزمون خطای یک جوان در تمرین باشد نه روز بازی. باید اشتباه فردی را پوشش دهیم و برای رسیدن به این مسیر تلاش می‌کنیم.
۱۳۹۵/۱۲/۲۳ ۲۱:۵۸
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۸ ۲۳:۰۱
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۴ ۲۰:۲۲
 
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ ۰۹:۲۳
 
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۱۹:۰۱
 
۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۲۰:۳۰
 
۱۳۹۵/۱۰/۰۵ ۱۷:۰۶
 
۱۳۹۵/۰۹/۰۵ ۱۹:۱۵
 
۱۳۹۵/۰۸/۲۶ ۱۴:۱۰
 
۱۳۹۵/۰۵/۳۱ ۱۱:۳۵
 
 
کلمات کلیدی : باشگاه استقلال+باشگاه گسترش فولاد تبریز+علیرضا منصوریان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.