توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 488716
نگرانی اسرائیل از تلاش ایران برای ایجاد گذرگاه زمینی تا لبنان
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۱
وزیر آموزش رژیم صهیونیستی ضمن ابراز نگرانی از تلاش ایران برای ایجاد گذرگاه زمینی تا لبنان، گفت: اجازه چنین مسئله‌ای را نخواهند داد.

 به گزارش فارس، در ادامه لفاظی‌های مقامات رژیم صهیونیستی علیه محور مقاومت، «نفتالی بنت» وزیر آموزش اسرائیل اظهار داشت که به ایران اجازه نخواهند داد از طریق عراق و سوریه، گذرگاه زمینی به لبنان ایجاد کند.

بنت – که رهبر حزب «خانه یهودی» نیز هست – در گفت‌وگو با رادیو ارتش مدعی شد: «تهران در تلاش است گذرگاه زمینی پیوسته‌ای از ایران به عراق، سوریه و لبنان ایجاد کند. ما اجازه نمی‌دهیم این اتفاق بیافتد. »

اظهارات بنت در حالی است که روزنامه «یدیعوت آحرونوت» روز یکشنبه گزارش داده بود مقامات رژیم صهیونیستی بطور روز‌افزون نگرانی‌شان نسبت به تلاش‌های ایران جهت ساخت کارخانه تولید موشک برای جنبش «حزب‌الله» لبنان بیشتر می‌شود.

پیش از وی نیز دیگر وزیران کابینه رژیم صهیونیستی ادعا کرده بودند که ایران قصد دارد معبر زمینی از تهران تا بیروت کشیده و با تقویت محور مقاومت، با اسرائیل مقابله کند.
 
کلمات کلیدی : اسرائیل + سوریه + لبنان + ایران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.