توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 73561
ارائه‌ي بسته‌هاي جديد GPRS همراه اول
تاریخ انتشار : شنبه ۸ خرداد ۱۳۸۹ ساعت ۱۵:۳۳
به دنبال كاهش 50 درصدي تعرفه سرويس GPRS همراه اول، بسته‌هاي جديد اينترنت همراه اول اين اپراتور نيز ارائه شد.

به گزارش ايسنا، روابط عمومي شركت ارتباطات سيار ايران اعلام كرد كه ‌مشتركان همراه اول مي‌توانند از روش‌هاي پرتال و پيامك از بسته‌هاي رويايي اينترنت همراه استفاده كنند.

طبق اين گزارش شماره پيام كوتاه جهت فعال‌سازي سرويس GPRS همراه اول 8088 بوده و مشتركان جهت فعال‌سازي پيامكي بسته‌هاي رويايي اينترنت همراه، بايد به شماره 8080 يك پيامك بدون متن ارسال كنند.

هم‌چنين جهت فعال‌سازي اينترنتي بسته‌ها، پس از ورود به پرتال همراه اول به نشاني www.mci.ir و ثبت شماره تلفن و انتخاب نوع بسته پيشنهادي، پيامكي دريافت خواهند كرد كه درصورت ارسال يك پيامك بدون متن به شماره مذكور، استفاده از بسته ثبت نام شده تاييد خواهد شد.

بنا بر اين گزارش خدمات GPRS همراه اول در چهار بسته رويايي ارائه شده كه در تمامي آن‌ها حجم دانلود نامحدود است. بسته اول 24 ساعته و به قيمت 10 هزار ريال، بسته دوم هفت روزه و به قيمت 50 هزار ريال، بسته سوم يك ماهه و به قيمت 100 هزار ريال و بسته چهارم يك ماهه از ساعت 23 تا 8 و به قيمت 30 هزار ريال در نظر گرفته شده است.

بنا بر اعلام براي استفاده از اين بسته‌ها، فعال‌سازي سرويس GPRS ضروري است و اعتبار بسته به دوره بعد انتقال نمي‌يابد.

همچنين در سيم‌كارت‌هاي اعتباري با خريد هر بسته، مبلغ بسته از اعتبار مشترك كسر مي‌گردد و در سيم‌كارت‌هاي دائمي با خريد هر بسته، مبلغ بسته در صورت حساب همان دوره منظور مي‌شود.

طبق اين گزارش بعد از غير فعال شدن بسته‌ها (اتمام مدت زمان بسته‌هاي خريداري شده) سرويس اينترنت همراه اول فعال بوده و با تعرفه‌هاي جاري (زمان Peak از 8 تا 23 معادل هشت ريال و زمان off Peak از ساعت 23 تا 8 و روزهاي تعطيل رسمي معادل دو ريال) محاسبه مي‌گردد.

بر اساس اين طرح در هر زمان فقط مي‌توان از يك بسته استفاده كرد و در خواست فعال‌سازي بسته جديد موجب لغو بسته جاري و پرداخت هزينه مجدد مي‌شود.
Share/Save/Bookmark
 


 
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته