توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 505112
افشاگری منزوی علیه مدیران استقلال؛ 20هزار دلار به اسکوچیچ دادند!
بخش ورزشی الف،2شهریور96
معاون سابق باشگاه استقلال نسبت به اتفاقات این روزهای این تیم واکنش نشان داد و از مدیرعامل باشگاه خواست رفتاری مدیرانه نسبت به آن داشته باشد.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۰
به گزارش ایلنا، علیرضا منصوریان با گذشت 5 هفته از لیگ برتر نتوانسته به نتایج لازم دست یابد تا این روزها شایعه برکناری او جدی‌تر از همیشه به گوش برسد. در این بین هر روز یک نام جدید به عنوان جانشین این مربی جوان به میان آورده می‌شود. کامران منزوی، معاون سابق باشگاه استقلال در روزهایی که صحبت از حضور دراگان اسکوچیچ روی نیمکت این تیم شنیده می‌شود، دست به افشاگری بزرگی زد و در این خصوص گفته: آقایان نمی‌توانند فراموش کنند قبل از مظلومی 20 هزار دلار به اسکوچیچ پرداخت کردند. همه این کارها روند کاری غلط است.

برای چه مظلومی را برداشتید که پیروز شوید، آیا الان پیروز هستید؟ جرم مظلومی شکست بود و اکنون هم به همان جرم می‌خواهید منصوریان را بردارید؟ حتی جرم قبل از مظلومی هم شکست بود اما آیا چیزی در استقلال عوض شده است؟ در 5 سال اخیر آنهایی که در استقلال بوده‌اند باید جوابگو باشند. هم میزان بدهی‌ها افزایش پیدا کرده و هم در نتیجه‌گیری، نتایج درخور استقلال گرفته نشده. من مخالف قربانی کردن منصوریان هستم و آن را نهایت بی‌انصافی می‌دانم. بی ساختاری باشگاه استقلال باعث این اتفاقات است اگر باشگاه ساختار داشت مربی که می‌خواهد جوان‌ها را کنار بگذارد و مسن‌ها را بیاورد با این روند مخالفت می‌کرد. اگر اکنون منصوریان تحت فشار است باشگاه باید این فشار را بردارد و نباید فقط منصوریان سیبل باشد. من به شخصه از منصوریان گله دارم اما معتقدم اکنون نسبت به منصوریان بی‌انصافی می‌شود.
 
کلمات کلیدی : علیرضا منصوریان+باشگاه استقلال
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.