توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 500315
۹۰ مجموعه پزشکی در مکه مکرمه / ورود داروهای مورد نیاز به عربستان
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۱
معاون حج و عمره مرکز پزشکی حج و زیارت از حضور ۹۰ مجموعه پزشکی در مکه مکرمه خبر داد و گفت: تمام داروهای مورد نیاز حجاج وارد عربستان شده و میان بیمارستان‌ها، مراکز و مجموعه‌های پزشکی توزیع شده است.

دکتر پیرحسین کولیوند در گفت‌وگو با ایسنا، از حضور ۹۰ مجموعه پزشکی در مکه مکرمه خبر داد و گفت: این مجموعه‌های پزشکی، سطح اول ارائه خدمات پزشکی به زائرین هستند.

وی در حین بررسی میدانی نحوه ارائه خدمات پزشکی به زائرین و بازدید از مجموعه‌های پزشکی مدینه منوره، سفارشات لازم را به پزشکان این مجموعه‌ها در خصوص خدمات مطلوب به زایرین، ارائه داد.

کولیوند با بیان اینکه عربستان امسال مقررات سختگیرانه‌تری نسبت به ورود دارو از ایران داشته و تمام داروهایی که از ایران وارد عربستان شده به تایید وزارتخانه‌های بهداشت و امور خارجه رسیده است، گفت: با این حال تمام داروهای مورد نیاز حجاج وارد عربستان شده و بین بیمارستان‌ها و مراکز و مجموعه‌های پزشکی توزیع شده است.
 
کلمات کلیدی : حج + دارو + سلامت
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.