توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 400514
انتشار گزارش عملکرد دوساله برنامه پنجساله دوم شهرداری تهران
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۹
معاون شهردار تهران از انتشار گزارش عملکرد دوساله برنامه پنجساله دوم شهرداری تهران خبرداد.

به گزارش ایسنا، ناصر امانی با اشاره به اینکه برنامه پنجساله دوم شهرداری تهران (1393 الی 1397) به عنوان دومین برنامه میان مدت در جهت تحقق اهداف طرح جامع در شورای اسلامی شهر تهران تصویب و ابلاغ شده است، گفت: معاونت برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورا با ایجاد دبیرخانه دائمی پایش و ارزیابی مستقیم، اجرای این برنامه را رصد و گزارش عملکرد دوره ای از آن را منتشر می‌کند.

معاون شهردار تهران افزود: براساس ابلاغیه مورخ اول تیرماه سال 95 شهردار تهران، دبیرخانه دائمی پایش برنامه پنجساله دوم شهرداری تهران در حوزه معاونت برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورا تشکیل و کارگروه‌های هشت گانه آن در معاونت های تخصصی، حرکت در مسیر اجرای برنامه را پیگیری می‌کند که در نتیجه این اقدام شاهد تحقق اکثر اهداف مورد نظر برنامه در حوزه توسعه حمل ونقل عمومی، افزایش سرانه فضای سبز و توسعه شهر و شهرداری الکترونیک طی دو سال گذشته بوده ایم.

معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورا انتشار گزارش عملکرد دوساله برنامه پنجساله دوم شهرداری تهران را چهارمین گزارش دوره ای عملکرد برنامه عنوان کرد و گفت: پس از گزارش 9 ماهه، یکساله و بیست ماهه اینک گزارش دو ساله در 9 فصل مطابق با فصول مصوبه برنامه تدوین و منتشر شده است.

امانی از ایجاد دبیرخانه دائمی پایش برنامه و کارگروههای ذیل آن در معاونت برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورا که با جمع آوری، تدقیق و تدوین گزارش ادواری، عملکرد شهرداری تهران در خصوص برنامه را پیگیری می کند، به عنوان ترویج فرهنگ برنامه محوری و پیگیری و پافشاری برحرکت واحدهای اجرای در مسیر تحقق برنامه مصوب یاد کرد.

معاون شهردار تهران همچنین این گزارش را منعکس کننده عملکرد شهرداری طی دو سال اجرای آن ذکر کرد و اظهار امیدواری کرد که با همکاری و همیاری مدیران حوزه شهری و مردم عزیز شهر تهران شاهد شکوفایی و بالندگی هرچه بیشتر شهر تهران به عنوان پایتخت جمهوری اسلامی ایران و ام القرای جهان اسلام باشیم.

لازم به ذکراست که گزارش عملکرد دوساله برنامه پنجساله دوم شهرداری تهران در 9 فصل شامل کلیات عملکرد کلان برنامه و آسیب شناسی آن، مأموریت حمل و نقل و ترافیک، مأموریت محیط زیست و خدمات شهری، مأموریت ایمنی و مدیریت بحران، مأموریت شهر سازی و معماری، مأموریت اجتماعی و فرهنگی، مأموریت توسعه مدیریت - هوشمند سازی و اقتصاد شهری، منابع-مصارف و نهایتا پایش و نظارت بر حسن اجرای برنامه تدوین و به چاپ رسیده است.

بر اساس گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورا، این گزارش در آدرس http://udpd.tehran.ir/ سایت معاونت برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران به صورت الکترونیکی برای عموم قابل دسترس می باشد.
 
کلمات کلیدی : گزارش عملکرد + شهرداری تهران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.