توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 389121
۵۰ درصد از دارندگان آیفون قصد خرید آیفون ۷ را دارند؛ ۱۹ درصد به دنبال گوشی های سامسونگ هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۳۰
نتیجه‌ی بررسی‌های اخیر توسط Insurance۲GO نشان می‌دهد که ۵۰ درصد از کاربران فعلی گوشی‌های هوشمند آیفون اپل، دستگاه خود را به آیفون ۷ ارتقا داده و ۱۹ درصد این افراد به استفاده از گوشی‌های هوشمند ساخت سامسونگ روی خواهند آورد. زومیت را همراهی کنید.

طبق نتایج به دست آمده از نظرسنجی انجام شده به وسیله‌ی Insurance۲GO، بخش زیادی از کاربران فعلی گوشی‌های هوشمند آیفون اپل، دستگاه خود را به آیفون ۷ ارتقا خواهند داد. شرکت بیمه‌ی Insurance۲GO در انگلیس گزینه‌های مختلفی را برای بیمه کردن دستگاه‌های هوشمند در اختیار مصرف کننده‌ها می‌گذارد. در تحقیق این شرکت، از ۱۰۱۴ نفر از مشتریان نظر سنجی صورت گرفته است که نیمی از این افراد قصد ارتقا نسل‌های قبلی آیفون خود به آیفون ۷ و ۱۹ درصد تمایل به تغییر پلتفرم و استفاده از گوشی‌های هوشمند سامسونگ را داشته‌اند. همچنین، ۸ درصد از تعداد مشتریان یاد شده هم قصد استفاده از سایر برندهای تولید کننده‌ی گوشی هوشمند را داشتند.

به طور کلی، اکثریت قریب به اتفاق دارندگان آیفون به فکر ارتقا به آیفون ۷ جدید یا گوشی‌های هوشمند سایر شرکت‌های تولید کننده بودند. فقط ۲۳ درصد از مشتری‌های مورد بررسی تمایلی به ارتقا گوشی هوشمند آیفون خود نداشتند. از دلایل این افراد برای عدم ارتقا آیفون قبلی، می‌توان به ناتوانی مالی و قابل قبول بودن ویژگی‌های دستگاه فعلی اشاره کرد. دانکن اسپنسر به عنوان مدیر عامل شرکت Insurance۲GO درباره‌ی نتایج تحقیق به دست آمده، این‌گونه توضیح می‌دهد:

در طول چند سال گذشته، بازار رقابتی رشد قابل توجهی داشته است؛ با این حال جای تعجبی نیست که بیش‌تر کاربران به استفاده از آیفون‌های اپل روی می‌آورند. ما باور داریم که آیفون اپل هنوز هم یک حکم‌فرمای مطلق محسوب شده و به خاطر نوآوری‌ها و طراحی‌های چشم نواز محصولات اپل، بسیاری از افراد به استفاده‌ی دوباره از نسل جدید آیفون روی می‌آورند.

این نظر سنجی در تاریخ ۱۴ تیر ماه امسال ( ۴ جولای سال ۲۰۱۶) و قبل از عرضه‌ی گلکسی نوت ۷ بخت برگشته‌ی سامسونگ انجام شده است. همان‌طور که احتمالا اطلاع دارید، شرکت سامسونگ در روز ۱۲ شهریور (۲ سپتامبر) تصمیم به توقف عرضه‌ی فبلت Galaxy Note ۷ گرفت. شرکت سامسونگ باید در راستای این تصمیم، اقدام به تعویض همه‌ی واحدهای فروخته شده‌ی فبلت نوت ۷ کند که به خاطر باتری معیوب منفجر می‌شوند. بدون شک این اتفاق برای سامسونگ گران تمام خواهد شد. بر همین اساس، به احتمال قوی درصدی از افرادی که قصد ارتقا آیفون خود به گوشی‌های هوشمند شرکت سامسونگ را داشتند، از تصمیم خود صرف نظر خواهند کرد.

آیا حاضر به معاوضه‌ی گوشی آیفون خود با سایر گوشی‌های هوشمند هستید؟ لطفا نظرات خود را در بخش دیدگاه وب‌سایت به اشتراک بگذارید.
کلمات کلیدی : آیفون اپل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.