توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508966
درخواست رئیس پلیس فرودگاههای کشور از استقبال‌کنندگان حجاج
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۴
رئیس پلیس فرودگاههای کشور از استقبال‌کنندگان حجاج درخواست کرد که با توجه به پایین بودن ظرفیت فرودگاه امام خمینی(ره) ، برنامه استقبال را در محل زندگی حجاج انجام دهند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار حسن مهری با توجه به بازگشت کاروانهای حجاج  از استقبال کنندگان‌کنندگان درخواست کرد تا توصیه‌ها را مدنظر قرار دهند.

وی تاکید کرد کرد: با توجه ظرفیت پایین پارکینگ در فرودگاه امام خمینی(ره) از استقبال‌کنندگان درخواست می‌کنیم کار استقبال را در محل زندگی حجاج انجام دهند تا از ایجاد راه‌بندان و مشکل در فرودگاه جلوگیری شود.

گفتنی است، نخستین گروه از حجاج ایرانی روز گذشته سه‌شنبه چهاردهم شهریور به ایران بازگشتند و عملیات انتقال سایر حجاج نیز تا پنجم مهرماه ادامه دارد.

همچنین مراسم استقبال در زمان اعزام حجاج از استان تهران نیز در منازل و محل‌های سکونت آنها انجام گرفته بود و هیچ یک از خانواده‌ها برای بدرقه در فرودگاه امام خمینی(ره) حضور نیافتند.

امسال 86 هزار و 300 زائر ایرانی به حج تمتع مشرف شدند.
 
کلمات کلیدی : پلیس فرودگاههای کشور + حجاج
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.