نظر منتشر شده
۶۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 178567
نامه جمعی از پزشکان عمومی به احمدی نژاد؛
آقای رییس جمهور برای یک دستمال آلوده قیصریه را آتش نمی زنند
بخش داخلی الف، 28 بهمن 91
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۱۶:۴۷
نظام جمهوری اسلامی ایران یقیناً الگوی مناسبی برای اجرای عملی عدالت است وقطعا"تنها شعارعدالت نمیتواند الگوسازی کند.

آقای رییس جمهور! ۲خط نامه درمورد سازمان نظام پزشکی نوشته اید که هنرمندانه قانون را ذبح فرموده اید و عدالت را به زیر کشیده اید جایگاه ریاست جمهوری را آسیب زده اید و فرصت طلبان رانتخوار و ورشکستگان سیاسی درفتنه ۸۸ را شاد نمودید و از طرفی به دل حامیان خود زخمی کارا زدید تا جایی که نمی توانند هیچ تحلیل منطقی برای آن علم نمایند آیا این همان بهار است که به آن سلام می کردید(سالی که نکوست از بهارش پیداست)

آقای رییس جمهور! انشاءالله فراموش نکرده اید که مقام معظم رهبری فرمودند با دستمال کثیف نمی توان آلودگی را پاک کرد. چرا اصرار دارید دستمال آلوده در نظام پزشکی باشد.

آقای رییس جمهور! آیا تاکنون برای احقاق اولیه ترین حق پزشکان عمومی که سالهای زیادی است تضییع شده نامه نوشته اید؟ آقای رییس جمهور! آیا میدانید موانع اصلی اجرای صحیح پزشک خانواده چه افرادی هستند؟ بله همانها که امروز شمادرحمایتشان نامه داده اید.

آقای رییس جمهور! آیا برای تبعیض های نظام سلامت برای مبارزه با رانتخواران این حوزه و افرادی که به لطایف الحیل بخش عظیمی از بودجه سلامت را در جیب خود وکمپانی های سناریونویسشان ریخته اند نامه نوشته اید؟

آقای رییس جمهور! اولین بار است که هیات نظارت با شجاعت و ایثار و دلسوزانه به وظایف قانونی خویش عمل کرد و تمام زحمت کشان واقعی نظام سلامت بویژه پزشکان عمومی را شاد کرده، خواهشمندیم آن را تلخ نکنید و زخمی را که بواسطه دستورتان زده اید ترمیم فرمایید.

آقای رییس جمهور! حضرت سعدی می فرماید: «نکویی کن امسال چون ده تو راست....که سال دگر دیگری کدخداست!» لذا عرض میکنیم بجای دغدغه انتخابات صنفی یک گروه خاص وقت گرانسنگ خود را معطوف حل مشکلات مردم در حوزه سلامت فرمایید تا سالیانه ۵درصد آنان بعلت هزینه های کمر شکن درمان به زیر خط فقر سقوط نکنند.

آقای رییس جمهور! برای اصلاح جایگاه پزشکان عمومی که شالوده خدمت رسانی به مردم هستند هم لطفا" نامه بدهید.
 
بنده خدا
Romania
۱۳۹۱-۱۱-۲۸ ۱۷:۲۶:۳۶
از کی تا حالا پزشکان عمومی هم نامه می نویسند؟ چرا بحث انتخابات میشه همه می خوان حمله کنند؟ چرا اینقدر می ترسید؟ (1140601) (alef-13)
 
مانلی پاکباز
۱۳۹۱-۱۱-۲۸ ۱۷:۳۰:۱۶
من در این مورد خاص با احمدی نژاد موافقم. مردم صلاح خود را بهتر از اقلیتی خاص میدانند. (1140609) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۱-۱۱-۲۸ ۱۷:۳۱:۲۵
بیا حالا خوبی کن. خوب برادران چه اشکالی داشت مینوشتید همزمان با مطالبه قانونی عدم حذف بیمورد افراد به حال وروز پزشکان عمومی هم رسیدگی شود. با این کارتان اختلافات صنفی را دامن میزنید. (1140611) (alef-13)
 
ایمان
۱۳۹۱-۱۱-۲۸ ۱۷:۳۵:۰۷
مانیز تایید میکنیم پزشکان عمومی را همان رد صلاحیت شده ها بیچاره کردند درود بر هیات نظارت (1140614) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۱-۲۸ ۱۷:۴۲:۴۸
شک دارم اقایان نویسنده نامه پزشک باشنند!! وگرنه قبول نمیکردند کسانی دیگر بعنوان ناظر حق انتخاب را از جامعه پزشکی بگیرند و بجای انها انتخاب کنند. ممکن است با تمام کارهای رییس جمهور مخالف باشم ولی از اینکه از رد صلاحیت افراد جلوگیری کرده و حق انتخاب را به خود جامعه پزشکی بدهد متشکرم (1140624) (alef-13)
 
بهمن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۲۸ ۱۷:۴۴:۰۷
من از ابتدا با احمدی نژاد و تفکر موافق نبوده و نیستم اما سئوال اینجاست که جامعه پزشکی که همه اونها تحصبل کرده هستند چرا از کاندید شدن یک یا چند شخص نگرانند مگر قرار نیست انتخابات داشته باشند , خوب اگه جامعه کوچک تحصیل کرده هم نیازمند فشار برای انتخاب باشه وای به حال بقیه مردم. (1140625) (alef-13)
 
Netherlands
۱۳۹۱-۱۱-۲۸ ۱۷:۵۹:۰۳
اینها که با رئیس جمهور مملکت این طور صحبت می کنند، با ما چه خواهند کرد. رئیس جمهمور در قانون اساسی یعنی مدافع حقوق تمام ایرانیان. چه ورشکستگان فعلی و چه ورشکستگان آتی! (1140647) (alef-2)
 
۱۳۹۱-۱۱-۲۸ ۱۸:۳۹:۴۱
اگر شما هم یک پزشک عمومی بودید ومستاجر بادو فرزند دبیرستانی وحقوق 1200000تومان ازاین بدتر میگفتی (1140706) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۲۸ ۲۱:۴۳:۳۹
هیشکی با رئیس جمهورش اینجوری صحبت نمیکنه، حرف سر اینه که دیگه ایشون رو به عنوان رئیسِ جمهور قبول ندارن. (1141093) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۲۸ ۲۳:۲۴:۲۸
از نظر شما هر كسي به ايشون بگه تو مستحق مرگه؟ (1141311) (alef-13)
 
مسعود
۱۳۹۱-۱۱-۲۹ ۰۰:۴۴:۱۶
ای رو رو برم (1141473) (alef-13)
 
فرهاد
۱۳۹۱-۱۱-۲۹ ۰۲:۱۹:۳۰
بله اقا طبق قانون خیلی چیزا میشه گفت... اما همین رییس جمهور فاتحه ی قانون رو تو این مملکت خوند!!! (1141563) (alef-13)
 
ایران
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۲۹ ۰۸:۲۹:۳۴
این رئیس جمهوری که جنابعالی سنگش رو به سینه میزنی امروز نه تنها مدافع حقوق ملت نیست بلکه بر خلاف سوگندی که خورده داره عمل میکنه بهتره شما توهمون کشور بیگانه حالتو بکنی . (1141687) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۲۹ ۰۹:۱۲:۵۰
شما يه جور ميگيد رييس جمهور انگار صاف از مريخ تشريف اوردن!

ادم نباس از همه كاراي يه نفر تعريف كنه كه!

بعضي كاراش خوبه بعضياش بد! اين ميشه واقع بيني! (1141709) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۱-۲۹ ۰۹:۱۶:۵۱
رییس جمهوری که رفتارف کردار، منش و گفتاری کاملا " نمونه " دارد باید چنین حرفهایی زد که کلوخ انداز را پاداش سنگ است!!!! (1141714) (alef-13)
 
دندانپزشک
۱۳۹۱-۱۱-۲۸ ۱۸:۱۴:۲۱
رد صلاحیت دکتر صدر که ریاست این سازمان را بر عهده دار است و همه پزشکان اگر واقعا د راین حرفه مشغول کارند و فقط این عنوان را یدک نمیکشند میدانند که او این سازمان را اعتلا داده به چه معناست؟ شنیده بودم که انقلاب سر فرزندان خود را میخورد ولی تا چند سال؟ 35 سال؟ سازمان صنفی محل سیاست ورزی نیست و ما پزشکان محقیم که از حقوق مادی و معنوی خود دفاع کنیم . رد صلاحیتها فقط در جهت تضعیف این اتحاد صنفی است. در مملکتی که بر خلاف همه دنیا هرگز قشر پزشکی موفق به اعتصاب و اعتراض نمیشوند تنها راه دستیابی به حقوقمان تقویت صنفی است وقتی این راه هم نباشد چه خواهد شد؟ (1140671) (alef-13)
 
بیگی
۱۳۹۱-۱۱-۲۸ ۱۸:۱۷:۰۴
اگر ۵ درصد مردم مریض شوند و از این عده ۵ درصد به فلاکت بیفتند این عده میشود دو و نیم در هزار . حالا "رای " و "به به " این عده قلیل به چه درد مسئولین میخورد که وقت گران بهای خود را صرف حل مشکلات آنها کنند؟با هزینه خیلی کمتر میتوانند دویست برابر "رای و حمایت "جمع آوری کنند. (1140673) (alef-13)
 
Taiwan
۱۳۹۱-۱۱-۲۸ ۱۸:۲۸:۴۱
چرا اصرار دارید دستمال آلوده در نظام پزشکی باشد.!!!!! ایشون حتی اگر مودب نیست شما مودب باشید . تحصیل کرده اید به خدا (1140691) (alef-13)
 
مسعود
۱۳۹۱-۱۱-۲۸ ۱۸:۴۸:۴۱
اين آقايان چه بهشون برخورده؟! چيه با نامه رييس جمهور منافعتون به خطر افتاد؟ خوب اگه شما صلاحيت داشته باشيد دوباره هم راي مي آريد حتي اگر ردصلاحيت شدگان تاييد صلاحيت شوند و حضور داشته باشند. چي شد سالها بود كه بدون حضور ديگران . راحت پيروز مي شديد امروز كه رييس جمهور - گرچه شائبه انتخاباتي - داشته باشد اين نامه را نوشته اند اوقاتتات تلخ شد؟! چطور برخي را به فتنه 88 ربط داديد و ورشكسته خوانديد؟! آيا اين بداخلاقي آشكار نيست؟ شما چطور تاييد صلاحيت شده ايد با اين اخلاق سياسي تان؟! اتفاقا سالهاست همفكران و دوستان شما در مسندهاي مختلف همين دولت و مجلس در يد تسلط شماهاست وضعيت كشور رو در حوزه هاي مختلف به خصوص همين حوزه سلامت ببينيد؟! چطور اين وضعيت تيره و تار و اشك بار را به اصلاح طلبان نسبت مي دهيد؟ به خاطر دو روز قدرت دنيا . آخرت را نفروشيد. دين و تقوايتان را نفروشيد. اين زرق و برق دنيا. چشم عقلتان را كور نكند . به وادي بي انصافي و بي تقوايي نيفتيد. (1140727) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۱-۲۸ ۱۹:۰۵:۱۸
واقعا از بی نزاکتی این پزشک نما ها متاسفام ! گر چه کاملا مشخصه که از بین هزاران پزشک میشه چند نفر رو پیدا کرد تا پای یه نامه از پیش تهیه شده رو امضا کنن.
آیا کسی جرات داره با رییس دستگاه قضا اینطور صحبت کنه؟ (1140773) (alef-13)
 
ایرج
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۲۸ ۱۹:۲۱:۵۱
اگر کسی همفکر شما نباشد یا رانتخوار است و یا ورشکسته سیاسی و یا فتنه گر. برای توجیه افکارتان هم بجای اینکه اندک استدلالی ارائه نمایید همیشه از مقام معظم رهبری خرج میکنید. من پزشک نیستم ولی انتظار دارم پزشکان متعهد پاسخی درخور به نامه بدهند. (1140805) (alef-13)
 
hamid
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۲۸ ۲۰:۰۷:۲۴
آيا بهتر نيست كه در هر صورت قدري دموكراسي عقلاني در سيستم نظام تزريق گردد تا بدين طريق دين و مردم و مملكت از هرگونه تعرزاتي مصون بماند . زيرا كه مقطع كنوني قطعا چنين امري را طلب مي نمايد. (1140892) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۲۸ ۲۰:۱۶:۵۸
من بع عنوان یک پزشک از شما میپرسم آیا شما آقایان از جمیع بهترین و باهوشترین افراد این مملکت مصلحت مارا بهتر تشخحیص میدهید که به خودتان اجازه میدهید با حربه نظارت همه مخالفانتان را ازدم تیغ بگذرانید ؟ واقعا شما از چه علم و احیانا وحی ای از عالم غیب برخوردارید که فکر میکنید مصلحت مارا در رای دادن بهتر از خود ما درک میکنید؟ (1140908) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۱-۲۸ ۲۰:۱۷:۵۸
با سلام ما که از دست بعضی از این پزشگان دل خونی داریم . دریافت حق ویزیت های ناعادلانه و گذاشتن وقت کم جهت بیمار و گرفتن پولهای زیر میزی کلان از مردم فقیر . ولی در جمع این پزشگان , پزشک محترم و دلسوز و مداقع طبقه کم درآمدی را دیدم که تابلویی را در قسمت اتاق انتظار نصب کرده بود و اینگونه نوشته بود (( افرادی که نمی توانند هزینه حق ویزیت را پرداخت نمایند , ویزیت رایگان و کسانیکه توان پرداخت پول دارو را ندارند , مراجعه تا داروی آنها رایگان تهیه شود.)) این پزشک محترم فوق تخصص بیماریهای ریوی و در مقام استادی میباشند . نام ایشان را نیاوردم , شاید راضی نباشد . (1140914) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۱-۲۸ ۲۰:۲۰:۱۲
رییس قوه مجریه در قانون اساسی به نوعی یعنی سرپرست انجام کارهای اجرایی نه ابطال انتخابات و رد صلاحیت و غیره... (1140919) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۱-۱۱-۲۸ ۲۰:۲۶:۴۴
این ادبیات یک عده پزشک نیست. (1140941) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۱-۱۱-۲۸ ۲۰:۳۱:۵۸
شما را به امام رضا ملاحظه بفرمایید
آقای رییس جمهور! ۲خط نامه درمورد سازمان نظام پزشکی نوشته اید که هنرمندانه قانون را ذبح فرموده اید و عدالت را به زیر کشیده اید جایگاه ریاست جمهوری را آسیب زده اید و فرصت طلبان رانتخوار و ورشکستگان سیاسی درفتنه ۸۸ را شاد نمودید و از طرفی به دل حامیان خود زخمی کارا زدید تا جایی که نمی توانند هیچ تحلیل منطقی برای آن علم نمایند.
چقدر این فرمایشات به تحلیل های کیهان شریعتمنداری شبیه است. (1140952) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۱-۲۸ ۲۱:۱۳:۵۶
چه متن بی منطقی!
عزیز من خودم خیلی از رفتار رئیس جمهور را قبول ندارم ولی هرجا کار درستی کرد که نباید اعتراض بشه.
تخلفی تو هیات نظارت شده و اکثریت کسانی که متعلق به گروه های سیاسی غیر اصولگرا بودند بدون هیچ دلیلی رد صلاحیت شدند. دیگه اینقدر آش شور شده که حتی در انتخابات صنفی نسبتا کم اهمیتی مثل نظام پزشکی اینقدر دایره تنگ خودی و غیر خودی تنگ میشه که صدای رئیس جمهور هم بلند میشه.
پس بفرمایید مانند زمان شاه همه کسانی که کمی اعتراض به وضعیت موجود دارند بیان گذرنامه بگیرند و از مملکت بروند. و به جز یک اقلیتی که تموم قدرت و ثروت را در اختیار دارند بقیه مردم برند رعیتی. (1141046) (alef-13)
 
مجيد
United States
۱۳۹۱-۱۱-۲۸ ۲۱:۴۲:۳۵
چطور حرف خود را از طرف تمام پزشكان عمومي مي زنند!؟
لحن نامه نگاري مشخص مي كند كه از طرف چه گروه و چه افرادي نگاشته شده است. البته اين را هم فراموش نكنيم كه رييس جمهور دلش براي مردم نسوخته و به فكر رفقاي خود در انتخابات رياست جمهوري است. در حقيقت با اين كار شاخ و شانه نشان داده است (1141091) (alef-13)
 
massih
۱۳۹۱-۱۱-۲۸ ۲۲:۱۴:۰۳
بسمه تعالی
با سلام
رییس جمهور یک نقطه ضعف اساسی داشت که آن هم کار دستش داد وآن بصیرت آدم شناسی .وتاریخ مملو از رجالی است که از همین نقطه ضعف توسط اطرافیان سالوس وفرصت طلب آسیب خورده ومی خورد.همان گونه که این دلسوزان نظام پزشکی مرقوم نموده اند چطور این آقایی که با شعار عدالت محوری دلهای مشتاق این نظام وانقلاب بزرگ الهی را به خود جلب کرد واگر سابقه طولانی ایشان در ندیده گرفتن حقوق اقشار مستضعف به معنای اعم کلمه اش به ویژه در چهار سال دوم ریاستشان نبود شاید کسی این تعریض را باور می کرد اما دیگر کسی چنین اداهایی را باور نمی کند. (1141149) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۱-۱۱-۲۸ ۲۲:۲۴:۲۲
اینها کدوم پزشکان هستن؟ (1141173) (alef-13)
 
همشهری
۱۳۹۱-۱۱-۲۸ ۲۲:۳۷:۰۹
اقای رییس جمهور به غیر از متشنج کردن اوضاع کنونی هیچ برنامه دیگری ندارند . متاسفانه ایشان وضع اقتصادی مردم را فراموش کردند و در حال شاد کردن افراد فرصت طلب هستند . کاش ایشان چشمشان را بیشتر باز میکردند و حداقل یکبار با فردی اگاه در مورد اقتصاد وحشناکی که ساخته اند مشورت میکردند . (1141208) (alef-13)
 
hassan
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۲۸ ۲۲:۴۷:۴۱
دعا نمیکنم همچوماشوی کاش شعورت بیشتر بشه
خانواده من در گیر بیماری و تو نخواهی فهمید مگر جامون عوض بشه (1141230) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۱-۱۱-۲۸ ۲۳:۵۱:۵۶
هر كسي ميخواد رييس نظام پزشكي بشه اين پست نوش جونش . فقط دعا ميكنيم كه (ب . ز ) ها سراغش نروند . بعدش خدا را وكيل از كجا ويزيت بيست هزار توماني را پرداخت كنيم . جرا برعكس تعدادي از پزشكان محترم اينقدر پزشك حريس و طماع وجود داره . پناه به خدا ميبريم . (1141381) (alef-13)
 
رضایی
۱۳۹۱-۱۱-۲۸ ۲۳:۵۷:۲۶
اگر توانستید با قوی ترین ذره بین ها یک اصولگرا پیدا کنید که یک بار فارغ از منافع باندی از حقیقت دفاع کند ما را هم خبر کنید ( البته دکتر علی مطهری قبلا کشف شده است ) (1141393) (alef-13)
 
پزشکان عمومی الف
۱۳۹۱-۱۱-۲۹ ۰۰:۱۹:۰۶
به نظر می رسد نامه توسط جمعی از پزشکان عمومی سایت الف نوشته شده و چون می دانند که مدعی العمومی زیر نظر آقای لاریجانی قرار دارند و پیگیری صورت نخواهد گرفت این طور بی محابا و به دور از ادب به ریاست جمهوری که یک جایگاه حقوقی دارد تاخته اند. تا سیه روی شود هر که در او غش باشد (1141431) (alef-13)
 
پزشکان عمومی
۱۳۹۱-۱۱-۲۹ ۰۰:۴۰:۲۴
خود نویسی و خود خوانی و مطالب خودی را منتشر کنی! عجب هنرمندی (1141467) (alef-13)
 
مردم
۱۳۹۱-۱۱-۲۹ ۰۰:۴۸:۳۰
خوب شد یه رییس جمهور داریم اخر هر دوره همه مشکلات رو گردنش بندازید. درسته کارای این آقا بعضیاش اشتباس ولی آیا شما کارتون درسته؟؟؟ از خدا بترسی. به خدا بترسی...چه جور میخاید جواب مردمو در مقابل خدا بدید... (1141477) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۱-۲۹ ۰۱:۰۰:۵۵
به شخص "دوم" مملکت میگه "دستمال آلوده"!!! (1141493) (alef-13)
 
پیمان
United States
۱۳۹۱-۱۱-۲۹ ۰۱:۴۰:۳۰
نمیدونم جمعی از پزشکان عمومی یعنی چی؟
بالاخره این جامعه پزشکی تشکلها و انجمنهایی داره که همه شناسنامه دارن و انتخابات دارند و اتفاقا انتخاباتشون هم تا حدود زیادی قابل قبوله
این درست نیست که یک گروه مجهول از طرف کل جامعه پزشکی به رییس جمهور مملکت نامه بنویسن و با این لحن صحبت کنند
جامعه پزشکی و بخصوص پزشکان عمومی از نخبگان این کشور هستند که با مظلومیت و فداکاری در حال خدمت به جامعه هستند
فکر می کنم اونها به خوبی و با درایت وبدون سیاسی کاری میتونن انتخابات صنفی خودشون رو بر گذار کنند ورفتار های قیم ما بانه رو بر نمی تابند
بنده به عنوان یک پزشک شاهد رد صلاحیت های بعضا بی دلیل و سیاسی بسیاری از همکاران خوش نام و با سابقه در این انتخابات بودم که به نظر میرسه هر چه بیشتر این تشکل صنفی رو وارد مجادلات سیاسی می کنه و البته کار درستی نیست
و هر کسی می تونه به اون اعتراض داشته باشه به خصوص رییس جمهور مملکت
که قانونا مدافع حقوق همه آحاد ملت هست واگه در مواردی سکوت کرده که اون هم اشتباهه
ولی این دلیل نمیشه که حرف حقی رو نادیده بگیریم (1141533) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۱-۲۹ ۰۱:۴۵:۵۵
می دونم نظرمو منعکس نمی کنی، اما انتخابات نظام پزشکی چه ربطی به فتنه 88 داره. امیدوارم هر چه زودتر به فرهنگ سو استفاده از ارزشها خاتمه داده بشه. (1141539) (alef-13)
 
مهرداد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۲۹ ۰۷:۴۰:۰۹
رد صلاحيتها زيادي از حد بوده. حالا هر كاري كه احمدي نژاد ميكنه رو كه نبايد گير بديد! اينا هم كه اين نامه رو نوشتن نگران يشون قانون مداري نيست . ميخوان خودشون دور هم باشن! (1141648) (alef-13)
 
رادمان
۱۳۹۱-۱۱-۲۹ ۰۷:۴۸:۰۲
ایشان بااین نامه هاوتهدیدات می خواهدمقدمات فتنه بعدی را آماده کندوبا این کار قبل ازردصلاحیت مشائی به شورای نگهبان منظورش رابرساند.که عواقب ردصلاحیت عالی جناب مشایی عاقبت خوشی ندارد. (1141654) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۱-۲۹ ۱۱:۳۰:۲۸
رادمان جان ظاهرا بعضي ها بي دليل رد صلاحيت شدند و ايشون در حمايت از اونها اين نامه رو زدند حالا شما ميگيد كه ... ؟
خداوندا ظاهرا تمام عقلا خفته اند!!!!!! (1141888) (alef-13)
 
يك پزشك
۱۳۹۱-۱۱-۲۹ ۰۷:۵۱:۴۵
شجاعت و جسارت شما را تحسين مي كنم كاش در حوزه هاي ديگر هم كساني بودند كه بدون پرده و آشكارا حرف بزنند!!  (1141656) (alef-13)
 
جواد کارگزاری
۱۳۹۱-۱۱-۲۹ ۰۸:۰۸:۳۴
نامه های بی نام و نشان بدجوری بوی سیاسی کاری می دهند! (1141669) (alef-13)
 
یک ایرانی گرفتار در بند هزینه همین پزشکان نگارنده نامه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۲۹ ۰۸:۱۱:۰۱
شما فقط یک نیم نگاه به قیافه خودتان درهنگام برخورد با مریض و گرفتن حق ویزیت کمرشکن برای دیدن نتیجه آزمایشی که زمان نوشتن ویزیت آنرا دریافت کرده اید و یا مراجعه برای تایید داروهای خود می آید در یک آینه مقابل خود بیندازید و بعداً از این حرفها بزنید چون تزکیه اگر واجب نباشد لازم است!؟ (1141670) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۱-۲۹ ۰۸:۱۸:۵۲
عجب پزشکان پررویی هستید.ملت از دست شماها بدبخت شدند (1141674) (alef-13)
 
Canada
۱۳۹۱-۱۱-۲۹ ۰۸:۲۴:۲۶
عجب، یک بار هم که جناب رییس جمهور تمام قد در برابر بی قانونی ایستاده شما دارید اعتراض میکنید؟
صلاحیت کسانی که رد شده به چه مجوز و به چه حقی رد شده؟ اینها که این نامه مضحک را نوشتند چه کسانی هستند و چه جایگاهی دارند؟ سایت الف چرا خود را بازیچه کرده است؟ کلا ظاهرا جناب توکلی هر کس به حق یا نا حق از دکتر احمدی نژاد انتقاد کند آن را چاپ میکند. کجای این نوشته مضحک جای چاپ در این سایت دارد؟ به جای حمایت از این اقدام رییس جمهور در قبال قانون شکنی و رد صلاحیت بی دلیل دارید از او انتقاد میکنید؟ (1141679) (alef-13)
 
محمد
Canada
۱۳۹۱-۱۱-۲۹ ۰۸:۲۷:۰۳
این جمعی از پزشکان عمومی دقیقا چه کسانی هستند؟ بنده از دوستان زیادی شنیدم که از این اقدام احمدی نژاد استقبال کردند. حال نامه ای مجهول الهویه را چاپ کردید تحت عنوان جمعی از پزشکان عمومی؟
جناب الف خجالت نمیکشی از خود؟
فردا فلان سایت طرفدار حامی رییس جمهور هم مقاله بدهد جمع دیگری از پزشکان عمومی در حمایت از رییس جمهور.
خود را دلقک و مسخره نکنید. به شعور مخاطبین خود احترام بگذارید جناب الف.
آن از چاپ کردن اراجیف آن نیمچه شاعر بی ادب و حمایت بچه گانه آقازاده جویای نامتان، و این هم از این نامه بچه گانه که معلوم نیست توسط چه کسی نوشته شده است. (1141684) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۲۹ ۰۸:۳۰:۳۱
واقعا اینا چطور به خود اجازه می دهند با رییس جمهورما این طور صحبت کنند.
رییس جمهور هرکه باشد بالاخره مردم به او رای داده اند. (1141688) (alef-13)
 
ایران
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۲۹ ۰۸:۳۷:۵۰
این موضوع یک مانور بوده نه واقعیت برای زهرچشم گرفتن از شورای نگهبان نه چیز دیگر. (1141691) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۱-۲۹ ۰۸:۵۱:۴۷
آقايان پزشك وآقايان ديگرخودكرده را تدبير نيست/در نامۀ خودتان به علت وريشه های اين مسائل اشاره كرديد اگرخودتان متوجه باشيد (1141697) (alef-13)
 
۱۳۹۱-۱۱-۲۹ ۱۱:۳۲:۳۲
ظاهرا شما بيشتر از نويسندگان نامه متوجه شديد!!!!! (1141893) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۱-۱۱-۲۹ ۰۹:۰۸:۰۷
اول سال ديه را افزايش دادند تا مردم نگويند تو ايران فقط جون ادما مفته
اگرراقاي احمدي نژاد حواسش به كارش بود كه مملكت به اينجا نمي رسيد (1141703) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۱-۱۱-۲۹ ۰۹:۲۰:۲۵
آقایان پزشکان امضا کننده این نامه ظاهرا از ترس حضور رقبای اصلاح طلب این نامه را نوشتند برای رقابت بر سر میز و صندلی مفاهیم واژه های والایی مثل عدالت و غیره را هم قربانی کرده اند . آخی آخی آقایون دلشون شکسته که چرا رییس هم جناح خودشون دستور داده تا صلاحیت ها مجددا بررسی بشه . آقایان اگر درد مردم و فقرا را دارند بهتره از دست مزدهای چندین میلیونی خودشون برای هر جراحی کمی تخفیف بدن نه این که با این نامه های مسخره خودشون رو سبک تر کنن (1141718) (alef-13)
 
کارمند وزارت بهداشت
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۲۹ ۰۹:۲۴:۲۵
ببخشید جایگاه حضرات کجاست؟ بهتره یه نگاهی به کشورهای دنیا بیاندازید بینید. من کارشناس ارشدم و شما که پزشک عمومی هستین خودتان را خیلی بالاتر از من و امثال من می دانید و دریافتی و درآمدتان چندین برابر ماهاست! تازه دم از حقوق ضایع شده تان می زنید؟ بهتره یه نگاهی به بودجه وزارت بهداشت بیاندازید و ببینید چند درصد از بودجه صرف حقوق و کارانه کادر پزشکی و اساتید می شود و آن را با وزارتخانه های دیگر مقایسه کنید. (1141720) (alef-13)
 
طبیب الدوله
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۲۹ ۰۹:۴۰:۰۱
چرا هر کی کارش یه گیر پیدا می کنه به یاد مردم می افته؟
پزشکای زیرمیزی بگیر هم حالا به یاد مردم افتادن؟ (1141730) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۲۹ ۰۹:۴۱:۱۰
جمعی از پزشکان؟!! یعنی چند نفر؟ چه افرادی؟ با چه سوابقی؟
چرا یک سایت خبری باید یک شب نامه را در این حد پخش کند؟ رسالت خبری و اخلاق و ... فقط برای همسایه خوبه! (1141732) (alef-13)
 
آرمان ایرانیان
۱۳۹۱-۱۱-۲۹ ۰۹:۵۵:۴۶
آقا براتون دو تا استامینوفن تجویز کردم با کلی شربت و یه آمپول با سوزن ده که دردتون نیاد .
کاری به رئیس جمهور نداریم که ماشاا........خوب !!!!!! خوب !!!!! مملکت را بهم ریخته .
اما بعضی از شماها ،البته بعضی از قماش شما هم خوب !!!!! خوب !!!! تلکه گری میکنید با بعضی از تجویزاتون ونوع درمانتون ،خسته نباشید (1141741) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۲۹ ۰۹:۵۹:۴۰
اگر با دستور ریس جمهور ادمهای بد کاندید مشوند خوب رای ندید تا ادمهای بد و حامیان انهاسر افکنده شوند مگر اینکه همه یا بیشتر رای دهنده ها هم بد باشند (1141744) (alef-13)
 
خودم
۱۳۹۱-۱۲-۰۱ ۰۸:۰۹:۲۵
حق رای باید برای همه مساوی باشد اونا هم مثل شما هستن خون شما که سرختر نیست فوقش شما بهشون رای ندین این کا رییس جمهور بحق بود (1145555) (alef-10)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.