توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 77396
نتایج مرحله‌ اول آزمون استخدامي
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ تير ۱۳۸۹ ساعت ۱۴:۵۰
نتايج مرحله‌ اول آزمون استخدام پيماني وزارت آموزش و پرورش از سوي مرکز سنجش اين وزارتخانه اعلام شد.

به گزارش جام جم آنلاين به نقل از پايگاه اطلاع رساني وزارت آموز و پرورش، اسامي پذيرفته‌شدگان در لينک سايت مرکز سنجش به نشاني http://aee.medu.ir و از طريق سايت وزارت آموزش و پرورش به‌ آدرسwww.medu.ir قابل دسترسي است.

براساس اين گزارش، اسامي داوطلبان پذيرفته شده‌ي مرحله‌ي اول آزمون، تا سه برابر ظرفيت مورد نياز اعلام شده است.

همه‌ي پذيرفته‌شدگان مرحله اول آزمون، لازم است با مراجعه به سايت وزارت آموزش و پرورش، به نشاني www.medu.ir و سپس لينک دبيرخانه هيئت مرکزي گزينش به نشاني http://gozinesh.medu.ir و مطالعه‌ي اطلاعيه‌ي مربوط، فرم اطلاعات فردي را از سايت مذکور دريافت و پس از تکميل با دو قطعه عکس پشت‌نويسي شده به همراه تصوير تمامي صفحات شناسنامه، حداکثر تا پايان وقت اداري روز شنبه مورخ 26/4/89 از طريق پست پيشتاز به هسته گزينش اداره کل آموزش و پرورش استان محل سکونت خود ارسال کنند.

زمان و چگونگي برگزاري مرحله‌ي دوم آزمون که به صورت مصاحبه‌ي تخصصي و يا عملي(حسب رشته )است و همچنين نحوه‌ي ارائه مدارک لازم توسط پذيرفته‌شدگان از سوي معاونت توسعه مديريت و پشتيباني وزارت آموزش و پرورش به ادارات کل آموزش و پرورش استانها ابلاغ مي‌شود تا حداکثر ظرف مدت 15 روز آينده اطلاع‌رساني شود.

کارنامه افرادي که در اين مرحله پذيرش نشده اند از روز شنبه مورخ 26/4/89 تا روز چهارشنبه مورخ 30/4/89 بر روي سايت مرکز سنجش قرار خواهد گرفت.

همان‌گونه که در آگهي استخدام و اطلاعيه‌هاي قبلي مکرر به اطلاع داوطلبان محترم رسيده است، چنانچه در هر يک از مراحل فرآيند آزمون و جذب مشخص شود که داوطلب فاقد شرايط مندرج در آگهي استخدام بوده ومدارک خلاف واقع ارائه داده است قبولي وي کان لم يکن تلقي خواهد شد و حق هيچگونه اعتراضي ندارد.
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.