نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 490541
افراد مشهور چقدر از اینستاگرام پول درمی آورند؛ اشخاص عادی چقدر؟
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۲
شبکه اجتماعی اینستاگرام شاید برای بسیاری از ما در بهترین شرایط جنبه تبلیغات شغلی در صفحه شخصی را داشته باشد، اما برای بسیاری از افراد به خصوص اشخاص مشهور درآمد های سرشاری را به همراه دارد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ اینستاگرام، برای بسیاری از افراد به خصوص اشخاص مشهور درآمدهای سرشاری را به همراه دارد.

البته افراد نه چندان معروف هم می توانند در این شبکه درآمد کسب کنند که مسلما به پای  افراد مشهور نمی رسد ولی می تواند راضی کننده باشد. برخی از شرکت های تبلیغاتی هستند که با افرادی که تعداد فالوئر به نسبت خوبی دارند و البته کاربران صفحه آنها نیز فعال هستند وارد مذاکره و عقد قرار داد تبلیغات می شوند تا برخی از پست های آن اشخاص به صورت تبلیغاتی ارسال شود.

برای مثال یک شرکت تبلیغاتی با تعرفه های مشخصی در صفحه های اینستاگرام طرف قراردادش تبلیغات می پذیرد.
شاید بد نباشد بدانید که افراد مشهور در جهان از صفحه اینستاگرام خود چقدر درآمد کسب می کنند.

یک شرکت انگلیسی به بررسی پر درآمدترین افراد از طریق اینستاگرام پرداخته  تا میزانی تقریبی از میزان عایدی آن ها از این شبکه اجتماعی را به دست آورد.

بر اساس فهرست منتشر شده توسط این شرکت، دو خواننده و بازیگر زن هالیوود درصدر قرار دارند که به ترتیب  با حدود ۱۲۰  و ۱۰۰ میلیون فالوئر  برای هر عکس تبلیغاتی رقم هنگفت  ۵۰۰ هزار یورو دریافت می کنند.

اما در جایگاه سوم یک فوتبالیست مرد نام آشنا قرار دارد، کریستیانو رونالدو ستاره پرتقالی تیم رئال مادرید برای هر عکس تبلیغاتی در صفحه اینستاگرامش با حدود ۱۰۶ میلیون فالوئر  رقم ۳۵۰ هزار یورو به دست می آورد.

در رتبه چهار تا ۱۰ نیز تنها یک مرد و ورزشکار دیگر قرار دارد و او کسی نیست جز ستاره بسکتبالیست NBA، لبرون جمیز که با حدود ۳۱ میلیون فالوئر  رقمی نزدیک به ۱۰۵ هزار یورو از هر تصویر تبلیغاتی درآمد دارد.

افراد دیگر در ده نفر اول  نیز در صنعت مدلینگ فعالیت دارند و حدود همین مبالغ را دریافت می کنند.

در نتیجه شما نیز می توانید با یک برنامه ریزی مناسب و جذب کاربران فعال از اینستاگرام درآمد زایی کنید. برای این کار می توانید از قابلیت های حساب کاربری بیزینس یا تجاری اینستاگرام هم استفاده کنید یا حساب کنونی تان را به تجاری تبدیل کنید.
 
 
کلمات کلیدی : اینستاگرام + فضای مجازی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۸ ۱۷:۰۶:۲۵
اتفاقا این بدترین راهکاره همین باعث میشود خیلی ها برای جذب فالوور دست به هر کار ناشایستی بزنند و هر حرف دروغی را شایع کنند (4465748) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۴-۱۹ ۰۷:۰۲:۵۲
پرتقال میوه است و پرتغال کشور
لطفا اصلاح کنید... (4466288) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.