نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 450347
عربستان شروط ایران را نپذیرد، حجاج را اعزام نمی‌کنیم
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۸
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به سفر هیأت مذاکره‌کننده ایرانی به عربستان گفت: تاکنون این هیأت سه دور مذاکره داشته است و اگر عربستان شروط ما را نپذیرد، حجاج را اعزام نمی‌کنیم.

به گزارش مهر، سید رضا صالحی‌امیری در حاشیه جلسه هیأت دولت و در جمع خبرنگاران در مورد مذاکره هیأت ایرانی با مقامات عربستان برای حج گفت: سیاست رسمی ایران، فعال شدن مسیر حج برای زائرین بیت‌الله الحرام است.

وی ادامه داد: تاکنون هیأت مذاکره‌کننده ما در عربستان دو دور مذاکره انجام داده است، مذاکره سوم امروز به اتمام می‌رسد و در نهایت بعد از بازگشت هیأت و جمع‌بندی که صورت خواهد گرفت، به اطلاع مردم می‌رسانم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به شروط ایران گفت: جهت‌گیری ما مشخص است و شروطی را برای اعزام حجاج تعیین کردیم و در صورتی که عربستان شروط ما را بپذیرد، ما زائران را اعزام خواهیم کرد و اگر عربستان مانع پذیرش شروط ما شود، موجب عدم اعزام حجاج خواهد شد، اما باید قضاوت را بگذاریم بعد از بازگشت هیأت ایرانی.

صالحی امیری با اشاره به برنامه‌های سینما برای ایام تعطیلات نوروز گفت: همه سینماها و سالن‌های تئاتر در کل ایام عید فعال هستند و اساساً وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در ایام نوروز فعال است و امیدواریم بتوانیم امسال از سال‌های گذشته درخشان‌تر به مردم خدمات دهیم.
 
کلمات کلیدی : حجاج+عربستان+شهدای منا + مراسم حج + وزیر ارشاد
 
عمر مقبلی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۱ ۱۵:۴۶:۰۵
التماس کنید شاید قبول کردند (4182070) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.