نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 343409
پادشاه عربستان به ترکیه سفر می‎کند
تاریخ انتشار : جمعه ۲۰ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۶
دفتر ریاست جمهوری ترکیه امروز(پنجشنبه) در بیانیه ای اعلام کرد که ملک سلمان پادشاه سعودی به دعوت اردغان، ۱۱ آوریل(۲۳ فروردین ماه) در سفری دو روزه به آنکارا می رود.

در ادامه بیانیه آمده است که پادشاه سعودی پس از پایان سفر خود به آنکارا، روزهای ۱۴ و ۱۵ ماه جاری میلادی برای مشارکت در کنفرانس سازمان همکاری اسلامی به میزبانی ترکیه به استانبول سفر می کند.

پیشتر ملک سلمان در پایان سال گذشته میلادی برای شرکت در نشست گروه ۲۰ در آنتالیا به ترکیه سفر کرده بود و این دومین سفر وی به ترکیه پس از رسیدن به قدرت در عربستان محسوب می شود.

«سلمان بن عبدالعزیز» پادشاه عربستان بعدازظهر امروز پنجشنبه (۷آوریل) به مصر سفر کرد. این اولین سفر ملک سلمان به مصر پس از پادشاهی وی در عربستان است.
 
کلمات کلیدی : پادشاه عربستان+ملک سلمان
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۱-۲۰ ۱۷:۴۹:۲۱
فصل گرد هم آیی سران ورشکسته ی منطقه برای چاره اندیشی ورشکستگیهای خود که مبادا به سقوط بیانجامد فرا رسیده است؟؟؟!!! (3635968) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۱-۲۰ ۱۹:۵۹:۰۵
فصل گرد هم آیی سران ورشکسته ی منطقه برای چاره اندیشی ورشکستگیهای خود که مبادا به سقوط آنان بیانجامند فرا رسیده است؟؟؟!!! (3636161) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.