نظر منتشر شده
۹
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 438305
تکذیبیه بنیاد مستضعفان در خصوص اظهارات منتسب به ریاست بنیاد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۵۰
بنیاد مستضعفان طی نامه اظهارات منتسب به ریاست این بنیاد مبنی بر عذرخواهی و قبول مسئولیت در حادثه ساختمان پلاسکو را تکذیب کرد.

به گزارش خانه ملت، بنیاد مستضعفان طی نامه اظهارات منتسب به ریاست این بنیاد مبنی بر عذرخواهی و قبول مسئولیت در حادثه ساختمان پلاسکو را تکذیب کرد.

متن این تکذیبیه به شرح زیر است: «روابط عمومی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی ضمن تکذیب اظهارات منتسب به ریاست این بنیاد مبنی بر عذرخواهی و قبول مسئولیت در حادثه ساختمان پلاسکو در جلسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در مورخ 4 بهمن ماه 1395، اعلام می دارد آنچه همواره مورد تاکید ریاست بنیاد بوده است مسئولیت دستگاه‌های مختلف  و مسئولیت بنیاد در راستای کمک و مساعدت به خسارت دیدگان ، ساخت مجدد و منطبق با استاندارد ساختمان پلاسکو  و واگذاری منطبق بر ضوابط  خاص می‌باشد.»

 
 
کلمات کلیدی : پلاسکو + آتش‌سوزی + ساختمان پلاسكوی تهران +بنیاد مستضعفان
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۰۵ ۰۰:۱۵:۵۵
اقا حداقل یک بیانیه این بنیاد میداد و پیام تسلیت میداد چرا از دادن پیام تسلیت هم اجتناب می کنید شما مالک بودین قصور و تفصیر با خودتون بوده (4132935) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۰۵ ۰۱:۱۲:۱۸
واقعا دیگه غیر قابل تحمل شده! (4132964) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۱۱-۰۵ ۰۱:۲۴:۲۹
واقعا حجالت اوره که به این راحتی از زیر بار مسئولیت شانه خالی میکنند
ایا بازسازی پلاسکو جان مردم و اتش نشانان فوت شده را هم بر می گرداند (4132974) (alef-11)
 
Canada
۱۳۹۵-۱۱-۰۵ ۰۱:۴۴:۰۸
با چه رویی این را تکذیب می کنید؟ (4132978) (alef-11)
 
یاشار بهرامی
۱۳۹۵-۱۱-۰۵ ۰۶:۱۰:۵۶
این تکذیب دقیقا این معنی را می دهد که : بنیاد مستضعفان به عنوان مالک این ملک ، نه تنها اصلا بنا ندارد تقصیری بابت ملک پلاسکوی ویران شده ی خود به گردن بگیرد بلکه اساسا " عذرخواهی " نیز در قاموس آن معنا و مفهومی ندارد و عجیب تر و تاسف انگیزتر این که به حال حتی اندکی دلجویی از کسانی که بابت سهل انگاری هایش ، عزیزان خود را از دست داده اند ، از بازسازی و واگذاری طبق ضوابط خاص سخن می گوید ، آن چنان که گویی اصلا چیزی ویران نشده و کسی کشته نشده !!!!
این تکذیبیه ی بنیاد مستضعفان ، کمتر از توهینی بزرگ به خانواده های قربانیان نیست و سوال این است که با وجود چنین قصوری .... قوه ی قضائیه ....نسبت به تخلف قصور مالک پلاسکو ، حکمی ... محکم صادر کند ؟! انشاءالله... (4133027) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۰۵ ۰۶:۳۸:۳۲
من که نفهمیدم آخه یعنی چه ؟ بنیاد چی را می خواهد کتمان کند (4133038) (alef-11)
 
محمد جواد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۰۵ ۰۷:۳۲:۳۸
میشه نمایندگان محترم یک گزارش از عملکرد این بنیاد بدهند؟ جنبازان که همه ناراحتند از مال اندوزی هایی که این سازمان به حساب اونا و با آبروی اونا انجام میده مستضعفی هم ندیدم خیری برده باشه از این بنیاد. تازه وقتی کمیته امداد هست دیگه بنیاد چه معنی برای فقرا داره (4133055) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۰۵ ۰۷:۳۶:۰۰
چشمشون روشن چقدر ....تازه تکذیب میکنه که معذرت خواهی کرده؟؟؟؟؟ (4133058) (alef-11)
 
۱۳۹۵-۱۱-۰۵ ۱۳:۱۵:۵۴
روح شهدای آتش نشان شاد
واقعا متاسفم
کاش یه روزی فرهنگ قبول کردن اشتباهات و عذر خواهی کردن رو یاد میگرفتیم (4133466) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.