نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 325120
بهبودی حال عمومی فرج‌الله سلحشور در بیمارستان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۱۹
فرج‌الله سلحشور از روز پنجشنبه در بیمارستان بقیه‌الله بستری شده است. به گفته‌ی خانواده‌ این کارگردان، حال عمومی‌ سلحشور هم اینک خوب است.

کارگردان سریال‌های «یوسف پیامبر(ع)» و «مردان آنجلس» به دلیل عارضه ریوی در منزل بستری بود، اما چندی پیش به دلیل مشکل تنفسی که پیدا کرد، به بیمارستان منتقل شد.

همسر فرج‌الله سلحشور، حال عمومی‌ او را خوب توصیف کرد و گفت: آقای سلحشور به دلیل ضربان قلب بالا و مشکل تنفسی که پیدا کرد از روز پنجشنبه در بیمارستان بستری شده است و هنوز مشخص نیست که چه زمانی از بیمارستان مرخص می‌شود، اما حال عمومی وی از دو روز پیش بهتر است.

فرج‌الله سلحشور در حال حاضر در بخش آی‌سی‌یو بیمارستان بقیه‌الله بستری است، همسر وی از مردم خواست تا برای بهبودی او و خارج شدن از این وضعیت دعا کنند.

فرج‌الله سلحشور که این روزها به دلیل عارضه ریوی در بستر بیماری است، سریال «حضرت موسی(ع)» را پروژه بعدی‌اش می‌داند.

وی پیش از این گفته بود، با دعای خیر مردم ساخت سریال «حضرت موسی (ع)» شدنی است. تلویزیون هم آماده است ساخت این سریال را انجام دهیم، اما منتظر هستند که من کمی حالم بهتر شود.
 
کلمات کلیدی : فرج‌الله سلحشور
 
۱۳۹۴-۱۰-۲۷ ۱۶:۱۱:۱۳
الحمدلله

شفای همه بیماران انشاالله (3474805) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.