توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 446225
فرمانده استقلال این بازیکن است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۱۶
در دل همه پول‌هایی که علیرضا منصوریان دور ریخت ، او خریدی داشت که حالا عصای دستش شده‌است.

به گزارش خبرآنلاین؛ علیرضا منصوریان دو فصل قبل وقتی این روزها از سال با خود فکر می کرد جای قلعه نویی را در استقلال می گیرد ، به یک نفر حسابی فکر می کرد که عصای دستش می شود. او کسی نبود غیر از لئو پادوانی. بازیکنی که دفاع نفت را خیلی خوب جمع می کرد. پادو اما ته آن فصل به اصرار مدیر برنامه های برزیلی اش که قراردادش با این بازیکن و دیگر برزیلی های لیگ بیشتر قرارداد مالکیتی است ، به سپاهان رفت . بعد از آن منصوریان دیگر روی پادو حساب نکرد.


اما در ابتدای فصل و بعد از خریدهای عجیب مربی استقلال برای دفاعش و پول هایی که به بازیکنانی مثل کنعانی زادگان یا امین حاج محمدی داد و برایش کم اثر بودند ،به سراغ پادو رفت. بازیکنی که همه فکر می کردند ، بعد از یک سال ناکام در سپاهان تمام شده است. چند بازی خیلی هم موثر نبود اما حالا در اوج گیری دوباره تیمش بی نظیر بازی می کند. اگرچه آبی ها دارند دفاع 4 نفره خطی بازی می کنند اما پادو نقش یک سوئیپر هم در تیمش دارد. او در روزی که مهدی رحمتی نبود ، شاید خیلی بهتر از روزهای قبل هم بود و داشت با حرف هایش از عقب زمین ، تیمش را پیش می برد و یکی از بهترین بازی هایش را در مقام فرمانده تیم پشت سر گذاشت.
 
کلمات کلیدی : استقلال+پادوانی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته